Pastrňák v prodloužení ukončil čekání na gól, dva body bral i Plekanec

Po dlouhých sedmnácti startech bez vstřelené branky se hokejový útočník David Pastrňák dočkal své jubilejní 20. trefy sezony NHL. Navíc jí dosáhl v prodloužení a rozhodl tak o výhře Bostonu 4:3 nad Detroitem. Dva body za gól a nahrávku v úterý bral i Tomáš Plekanec, jenž přispěl k triumfu Montrealu 5:1 nad Calgary.

F51i25l92i47p 29K71o87l48b65á13b66e44k 9843549522808

Pastrňák konečně!R^ Na konci první třetiny v samostatném úniku nepřekonal detroitského gólmana, ale nakonec to zlomil dělovkou v prodloužení. Detroit hrál celý zápas vesměs "tužku" (dvě tři velké šance pochytal Rask), takže dva body pro Boston zcela zaslouženě.

J70a16n 13B44u79b60e74n 4963710327

No to trestné střílení bylo absolutně vymyšlené, nebyl tam žádný kontakt a rozhodčí Jets totálně zařízli dalšíma vyloučeníma.... Pavelec byl OK.

+2/0
25.1.2017 9:51

A51n46d52r49e77j 68K63r83á34l 7645326455465

To nemusis vypisovat. To ho nezajima. On se jen podival kolik bylo golu.

+6/0
25.1.2017 10:06

F13i45l91i74p 52K29o66l10b80á31b12e27k 9953199712208

A navíc je milovník okamžitých brankářských statistik.

D84a45v70i27d 74S51l67o74v61á54č93e19k 6281889402378

Marleau 97. vitezny gol kariery.. tak jeste 3 :)

+2/0
25.1.2017 8:30

K11a58r47e20l 47H73o77d83u73r 7731133869516

Možná stojí za zmínku, že Plekanec svým gólem v oslabení vyrovnal s 20 SHG druhého nejlepšího hráče Canadiens všech dob;-)