Kladno dalo šest gólů Ústí, vedoucí Budějovice braly jen bod

Z prvních tří týmů v hokejové první lize se ve 49. kole nejlépe dařilo třetímu Kladnu, jež v Ústí vyhrálo vysoko 6:2. Zato vedoucí Budějovice braly v domácím souboji proti Litoměřicím jediný bod za porážku 4:5 v prodloužení. Druhá Jihlava uspěla v Kadani 2:1 v prodloužení a na lídra ztrácí tři kola před koncem základní části už jen tři body. Budějovice ale mají duel k dobru.

M60i79c60h74a21l 52G30i82a38c54i61n30t34o17v 8710568819141

Myslím, že Pardubicím a Varům se dýchá o něco klidněji, když pozorují "výkony" Budějek či Jihlavy...

+1/−2
4.2.2017 22:41

J71a77k13u52b 32B28e59z25n44o74s61k45a 9197293596

Motoru nějak dochází dech poslední dobou;-);-);-);-)

+3/−1
4.2.2017 20:21

K32a59r77e19l 64H20a54g34e14r 2562359371636

Trochu jo, ale kdyby jsi dneska viděl výkon rozhodčích. :-/ Ano MOTOR měl vyhrát, nechci se vymlouvat, ale pusť si zítra záznam z toho utkání a uvidíš. Jinak dobrej brankář Kacetl vychytal dost šancí a pokud ti naši netrefí prázdnou branku, tak hold prohrajem.......... Ale důležitý bude konec sezony, kde budem, zda stále v WSM nebo o patro výš.......... = MOTOR =

+2/−2
4.2.2017 20:29

J56i63r92k89a 57B74l75a80h16i18č 9574421249942

Hold se skládá (třeba konkrétní osobě - něco jako zdát čest), holt je zcela něco jiného! ....

J78i26r51k29a 76B49l24a46h77i82č 9634901939912

Pardon, psáno ve spěchu, nechtěný překlep za který se omlouvám. S obvyklou ignorací hold/holt, to nemá nic společné. Nicméně chyba, jako chyba, dá říct. Kaji se :-/

0/0
5.2.2017 14:14

J55a16k98u52b 39B80e58z36n17o22s61k51a 9287363386

Je fakt, že úroveň rozhodčích je často tragická a svým neumětelstvím dokážou zkazit celý zápas

+1/0
4.2.2017 21:22

V73á58c15l10a88v 91H84r15u73b69ý 6775795799

nechápu o co jde ? rozhodčí byl tragickej ale zapas nám rozhodně neprohrál....zbytečnej pláč