Kladno dalo šest gólů Ústí, vedoucí Budějovice braly jen bod

Z prvních tří týmů v hokejové první lize se ve 49. kole nejlépe dařilo třetímu Kladnu, jež v Ústí vyhrálo vysoko 6:2. Zato vedoucí Budějovice braly v domácím souboji proti Litoměřicím jediný bod za porážku 4:5 v prodloužení. Druhá Jihlava uspěla v Kadani 2:1 v prodloužení a na lídra ztrácí tři kola před koncem základní části už jen tři body. Budějovice ale mají duel k dobru.

M64i89c88h66a37l 52G26i89a13c13i75n57t76o65v 8970908619641

Myslím, že Pardubicím a Varům se dýchá o něco klidněji, když pozorují "výkony" Budějek či Jihlavy...

+1/−2
4.2.2017 22:41

J24a67k95u44b 13B76e20z92n13o40s71k80a 9627153956

Motoru nějak dochází dech poslední dobou;-);-);-);-)

+3/−1
4.2.2017 20:21

K97a98r75e10l 13H26a16g88e96r 2392659531486

Trochu jo, ale kdyby jsi dneska viděl výkon rozhodčích. :-/ Ano MOTOR měl vyhrát, nechci se vymlouvat, ale pusť si zítra záznam z toho utkání a uvidíš. Jinak dobrej brankář Kacetl vychytal dost šancí a pokud ti naši netrefí prázdnou branku, tak hold prohrajem.......... Ale důležitý bude konec sezony, kde budem, zda stále v WSM nebo o patro výš.......... = MOTOR =

+2/−2
4.2.2017 20:29

J12i37r45k35a 54B92l62a76h28i60č 9224781729332

Hold se skládá (třeba konkrétní osobě - něco jako zdát čest), holt je zcela něco jiného! ....

J77i46r85k95a 36B79l14a61h79i57č 9414851939712

Pardon, psáno ve spěchu, nechtěný překlep za který se omlouvám. S obvyklou ignorací hold/holt, to nemá nic společné. Nicméně chyba, jako chyba, dá říct. Kaji se :-/

0/0
5.2.2017 14:14

J22a39k57u88b 94B66e92z20n49o11s83k70a 9177653166

Je fakt, že úroveň rozhodčích je často tragická a svým neumětelstvím dokážou zkazit celý zápas

+1/0
4.2.2017 21:22

V35á30c49l68a11v 22H89r92u70b18ý 6415965549

nechápu o co jde ? rozhodčí byl tragickej ale zapas nám rozhodně neprohrál....zbytečnej pláč