Kladno dalo šest gólů Ústí, vedoucí Budějovice braly jen bod

Z prvních tří týmů v hokejové první lize se ve 49. kole nejlépe dařilo třetímu Kladnu, jež v Ústí vyhrálo vysoko 6:2. Zato vedoucí Budějovice braly v domácím souboji proti Litoměřicím jediný bod za porážku 4:5 v prodloužení. Druhá Jihlava uspěla v Kadani 2:1 v prodloužení a na lídra ztrácí tři kola před koncem základní části už jen tři body. Budějovice ale mají duel k dobru.

M83i59c13h53a53l 19G77i77a78c27i45n50t85o75v 8380808229311

Myslím, že Pardubicím a Varům se dýchá o něco klidněji, když pozorují "výkony" Budějek či Jihlavy...

+1/−2
4.2.2017 22:41

J86a21k13u73b 77B66e19z98n21o15s29k60a 9517523506

Motoru nějak dochází dech poslední dobou;-);-);-);-)

+3/−1
4.2.2017 20:21

K63a73r60e40l 59H35a31g88e43r 2682799231316

Trochu jo, ale kdyby jsi dneska viděl výkon rozhodčích. :-/ Ano MOTOR měl vyhrát, nechci se vymlouvat, ale pusť si zítra záznam z toho utkání a uvidíš. Jinak dobrej brankář Kacetl vychytal dost šancí a pokud ti naši netrefí prázdnou branku, tak hold prohrajem.......... Ale důležitý bude konec sezony, kde budem, zda stále v WSM nebo o patro výš.......... = MOTOR =

+2/−2
4.2.2017 20:29

J71i89r80k55a 84B79l75a96h40i20č 9814461439532

Hold se skládá (třeba konkrétní osobě - něco jako zdát čest), holt je zcela něco jiného! ....

J53i32r62k78a 93B25l80a33h27i84č 9504141309322

Pardon, psáno ve spěchu, nechtěný překlep za který se omlouvám. S obvyklou ignorací hold/holt, to nemá nic společné. Nicméně chyba, jako chyba, dá říct. Kaji se :-/

0/0
5.2.2017 14:14

J50a87k13u15b 32B83e20z73n70o15s83k92a 9557263766

Je fakt, že úroveň rozhodčích je často tragická a svým neumětelstvím dokážou zkazit celý zápas

+1/0
4.2.2017 21:22

V46á83c52l13a26v 54H97r48u97b54ý 6465245419

nechápu o co jde ? rozhodčí byl tragickej ale zapas nám rozhodně neprohrál....zbytečnej pláč