Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

R68o81b17e57r63t 71V11e14l68e20k 5191952124283

Rozhodlo to, že jsme nedali ten gol navíc.. to jestli je rozumné hrát 3na3 po dobu 20 minut je něco jiného.. I tak Sparta udělal radost mnoha fandům hokeje, i těm co jinak Spartu nepodporují. A za to díky.

+14/0
doporučit
9.2.2017 10:11

M33i31c84h19a21e49l 65J97o86h64a61n58i78d44e85s 7659606473395

Já bych ještě připojil tu věc, že protože se měla hrát celá třetina, prohodily se strany. Na střídačky to tak bylo daleko a to prodloužení ve skutečnosti rozhodlo hlavně to, že Frolunda dokázala vystřídat, zatímco Sparťani ne. V kombinaci s hrou 3 na 3 to už bylo smrtící.

+13/0
doporučit
9.2.2017 10:10

O78p81a74č42k59o 82D70a55v61i31d 8617855529458

Finále Ligy mistrů rozhodly pruhování neschopní šašci...

+12/−1
doporučit
9.2.2017 10:04

O33n53d71r44a 15K46ň27a94v69a 4945524952145

Mně přijde vtipné, že se na takovéto úrovni hráč "dozví" o takto zásadním pravidlu 5 minut před začátkem prodloužení. Snad mají dostatek trenérů, aby jim už před zápasem řekli, jak to je a třeba i trochu víc potrénovali na tuto variantu, pro takhle důležité utkání.

+8/0
doporučit
9.2.2017 10:58

S91t66a27n13i59s71l66a32v 45S58r87b35a 4355494928144

souhlasím, že je blbost, aby 6ti měsíční úsílí podle nějakých pravidel rozhodl boj, podle jiných, byť známých pravidel. Už to, že Švédové dostali výhodu domácího prostředí je úlet. Na druhé straně je pravda, že i 3x3 se musí umět; Sparta měla puk, ale namísto nějaké taktiky, se snažila dát gól. A když Švédi získali puk, bylo vidět, že jejich snahou není dát hned gól, ale utahat Sparťany. To je taktitka 3x3. Žádný nevydržé bez puku lítat déle než 1-2 minuty, a to ti Švédi věděli, zatímco Sparťani ne. Přinejmenším se tak chovali.