Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

R18o82b39e25r56t 16V43e20l65e88k 5871562824383

Rozhodlo to, že jsme nedali ten gol navíc.. to jestli je rozumné hrát 3na3 po dobu 20 minut je něco jiného.. I tak Sparta udělal radost mnoha fandům hokeje, i těm co jinak Spartu nepodporují. A za to díky.

+14/0
doporučit
9.2.2017 10:11

M73i94c97h53a15e55l 89J11o72h79a65n47i11d50e43s 7899266163855

Já bych ještě připojil tu věc, že protože se měla hrát celá třetina, prohodily se strany. Na střídačky to tak bylo daleko a to prodloužení ve skutečnosti rozhodlo hlavně to, že Frolunda dokázala vystřídat, zatímco Sparťani ne. V kombinaci s hrou 3 na 3 to už bylo smrtící.

+13/0
doporučit
9.2.2017 10:10

O20p17a48č18k89o 87D67a21v22i75d 8247865409238

Finále Ligy mistrů rozhodly pruhování neschopní šašci...

+12/−1
doporučit
9.2.2017 10:04

O39n14d46r96a 16K58ň66a71v17a 4195584592185

Mně přijde vtipné, že se na takovéto úrovni hráč "dozví" o takto zásadním pravidlu 5 minut před začátkem prodloužení. Snad mají dostatek trenérů, aby jim už před zápasem řekli, jak to je a třeba i trochu víc potrénovali na tuto variantu, pro takhle důležité utkání.

+8/0
doporučit
9.2.2017 10:58

S14t92a75n74i72s80l70a71v 31S35r86b17a 4655474438764

souhlasím, že je blbost, aby 6ti měsíční úsílí podle nějakých pravidel rozhodl boj, podle jiných, byť známých pravidel. Už to, že Švédové dostali výhodu domácího prostředí je úlet. Na druhé straně je pravda, že i 3x3 se musí umět; Sparta měla puk, ale namísto nějaké taktiky, se snažila dát gól. A když Švédi získali puk, bylo vidět, že jejich snahou není dát hned gól, ale utahat Sparťany. To je taktitka 3x3. Žádný nevydržé bez puku lítat déle než 1-2 minuty, a to ti Švédi věděli, zatímco Sparťani ne. Přinejmenším se tak chovali.