Čeští hokejisté deklasovali Finsko, soupeři nasázeli sedm branek

Čeští hokejisté porazili na Švédských hrách Finsko 7:1 a odčinili tak čtvrteční porážku s domácím týmem. Dvěma góly se vytáhl Lukáš Radil, gól a dvě asistence zaznamenal Petr Holík. Brankář Pavel Francouz si připsal 21 úspěšných zákroků.

J16i18r33i 72J11a41n50d55o16u61r83e55k 5132293685891

no tak to vypadá že Zlato Gabči Koukalové kluky nakoplo ale uvidíme jak se předvedou dnes proti Rusku.

D91a37v29i33d 84Š65t33á75d36l49e16r 5243213749

Dnes super výkon, těším se na utkání s Ruskem. Jediné co mě mrzí je, že fanoušci po prohře odvolávají hráče, trenéry, nejradši by hokej zakázali a když se vyhraje každej tu píše jak jsme nejlepší.

+1/0
11.2.2017 20:27

Z93d48e40n23ě16k 48B57e27r55á25n68e97k 2548475786512

Po čtvrteční blamáži jsem se dnes na utkání našich s Finskem nedíval, škoda. Budu ze dívat zítra, snad budou chtít hrát zase hokej.

0/0
11.2.2017 19:58

J72i42ř34í 57K28u85c37h97t88a 1789527425497

Jenze prijde MS a tam nas vyklepnou......

0/0
11.2.2017 19:16

R50u81d28o85l43f 70K37o25m74á60r20e88k 7468219592349

finove evidentne nastoupili jen s temi co si rekli ze se jdou sklouznout. nasi taky E vyber. tato soutez je podivna. hokej upada.

R45u21d16o36l13f 67K70o33m28á78r41e68k 7258359962779

no co chctete, tato "soutez" nikoho nezajima. nema to nic, prestiz, penize nic.

M85a45r54t84i61n 61L81u79k20e43š 3366751171585

Honza Kovar opet potvrdil ze je momentalne nas nejlepsi hokejista. Nejakci Plekancove nebo Vorackove se od nej maji co ucit! ;-)

+4/−7
11.2.2017 14:38

J69a84n 84N63e33š81p63o66r 4286328486902

Bezesporu je to hokejista vynikající, ale bez dlouhodobějšího srovnání na stejné úrovni je to velmi odvážné tvrzení...

+6/0
11.2.2017 15:41

A59n41d20r63e41j 70K37r55á33l 7695496455265

Dneska jsem na rybnice dal 5 golu. Kam se na me hrabe.

R27u39d50o22l32f 71K16o24m24á80r98e12k 7328319532469

to bych odkoucoval stejne sam. takovyto nic zapas .. honzo, trochu mene glorioly by nezaskodilo, jinak to pusobi vselijak ;-D

T88o97m81á42š 23B42u12b33e33n32í47č26e58k 6532736117493

Požitek ze zápasu mi zkazil fakt, že Zárubův hlas byl slyšet o dost dřív, než jsme mohli situaci vidět. Také prázdné tribuny byly smutným doprovodem. Komerční přestávka během 2. třetiny neuvěřitelně dlouhá, návrat do zápasu tragický.

Výsledek podle mě úplně neodpovídá dění na ledě, Finové měli den blbec, my skvělého Francouze, který vytáhl výborné zákroky, ten nejlepší už za rozhodnutého stavu, což s oblibou během SP kritizoval místní znalec Hažmuka.

Z našich hráčů se mi nelíbili Polášek a Zohorna (ten si to trochu napravil přihrávkou na 4. gól ve vlastním oslabení), zdálo se mi, že se Kovářovi nechce moc bránit.

Asi nejlepší hláška zápasu se týkalo čínského ekvivalentu pro puk. Za to má Záruba u mě velké PLUS!

+3/−1
11.2.2017 14:18

J28a80k80u71b 50Z19e49m98a62n 0

V poslední třetině už se ten komentář tolik nepředcházel. Snad s tím ČT něco udělala. Ale první dvě třetiny to byla hrůza. Mě to přijde jako amatérismus. Tohle musí poznat po pěti minutách a srovnat to. Tady to trvalo dvě třetiny.

J78a57k81u79b 41Z56e86m52a81n 0

Je opravdová radost dívat se na tyto české hokejové reprezentační týmy. Úplně jiné pokoukání, než na ty pseudoreprezentační týmy, jako například na SP. Ti kluci mají opravdovou chuť reprezentovat, je tam nasazení i kvalita. Nechybí tomu výborný brankář.

+1/−5
11.2.2017 14:15

F84i60l90i42p 53L18o22u60k98a 4606676838231

To jo. Být tam The Wall, tak je to tak 7:4.

:-)

0/0
11.2.2017 14:16

J60a51k52u77b 46Z82e18m31a50n 0

To byste mu docela fandil. Spíš by to spělo k hodně divoké remíze.

+1/−1

M84i17c55h67a27l 85N56o42v41o77t40n12ý 8753679643126

Vazne? Nezpochybnuji nasazeni a radost z repre, ale kvalita? :-D Na SP by dostali nepekny výprask.

+1/0
11.2.2017 14:45

J76a31k51u17b 98Z41e77m64a28n 0

To je jen spekulace. Takhle ale všichni víme, jaký výprask tam dostala ta pseudorepre...

A31l19e17š 52V37a61j87g83a60r 6682629569986

Bravo!!!! Tleskám výkonu našich hokejistů.Trenér ví co chce hrát, když to hráči pochopí tak to dopadá jak dneska.

M78a42r77t98i31n 91K10o17d22a48t 2477146582147

Hezké sobotní veřejné bruslení s ještě hezčím výsledkem : )

+2/0
11.2.2017 14:09

O35n36d78ř23e69j 94F73r55a59n16c 4609151148

To teda, Fini snad včera někde kalili do rána :)

+1/0
11.2.2017 14:10

R20a33d11o41s98l82a80v 36J84a57n77ý19r 2329258779371

A to ještě chybí ultragénius Ivan Huml a ikonický Roman Červenků. S nimi to bude teprve válec! R^

+4/−4
11.2.2017 14:05

P16a59t74r44i89k 77E26g15e65r 2348240549291

Super kluci takhle se hraje správně hokej :-).

P45a16t84r37i61k 11E67g63e59r 2388550199961

Můj tip byl Česko - Finsko 3:2 (0:1; 1:1; 2:0)

0/0

K87a51r36e52l 24O21k28t57á24b21e18c 9761167284925

Pod tohle bych se asi podepsal

0/0
11.2.2017 15:53

D98a77v90i86d 58K69o73p63a36l 5703302604249

Zdravím vespolek. Je tady někdo nezaujatý, kdo mi může bez příkras říct jak na tom náš repre v současnosti je?

+1/−1
11.2.2017 13:58

J97a40n 44P43e28l58e95c73h 2872114135176

takový hokej jsme už dlouho nehráli, i když ne každý zápas vyjde. Jandač byla ta nejlepší volba

V27á19c54l15a97v 73K82i50r54s46c74h 3554154375223

Já si netroufnu říct, že jsem nezaujatý ale zkusím to.

Náš hokej se poslední cca 2 roky dostal na turnajích EHT do situace, kdy dokáže vyhrávat zápasy, ve kterých dobře začne, nebo dokáže hrát vyrovnaný zápas. Ne vždycky, ale častěji, než dříve. Možná i proto, že hlavně letos k EHT začali trenéři přistupovat trochu jinak. Ještě před rokem mi přišlo, že pořád zkouší někoho nového, mladého. Letos se trenéři rozhodli, že jim bude záležet i na výsledku těchto turnajů a nebojí se brát i hráče, kteří jsou sice starší (Vondrka, Jelínek), ale doma v lize dominují, které doplňují jen ti mladí, kteří už na to mají(Kampf, Kubalík). Ten tým pak vypadá tak nějak organizovaněji(I když ne vždy)

Pokud jde o TELH, tak ta je srovnatelná s Finskou, Švédskou nebo Švýcarskou ligou a možná i horší polovinou KHL, což ukazuje nejen účast Sparty ve finále CHL, ale i další dobré zápasy jiných klubů se zástupci těchto lig.

Pokud jde o mládež, do kategorie do 18 let jsou naši hráči někdy i více než vyrovnanými soupeři všem top reprezentacím, možná s výjimkou USA, která těží se svého NTDP, po kterém zvláště v této kategorii vypadají hráči z USA o pár let vyspělejší, než jejich konkurenti. Potom se bohužel vývoj našich mladých hráčů z nějakého mě neznámého důvodů zpomalí. Výjimky jsou i v našich podmínkou, ale spíš je tvoří, hráči co jdou hrát juniorky do Kanady. Všeobecně ale platí, že ti lepší naši hráči dospívají až někdy ve 22 letech a ti další kolem 25 let, kdy už jsou třeba pro NHL staří. Až tehdy jsou schopni táhnout svoje kluby. Švédové, Finové, Rusové, Kanaďané a Američané mají ty hokejisty hotové už ve dvaceti. Často pak začnou stagnovat, ale pár hvězd jim tam zbude. Na rozdíl od našich ovšem projdou ve větším počtu draftem, což jim pak pomůže v další kariéře. Dostat se do NHL bez draftu, je poslední roky čím dál složitější, což je třeba pro naše mladé hráče problém.

+1/−1
11.2.2017 14:58

V91á37c38l88a47v 93K95i35r81s18c64h 3474154865283

Hodně se to ukazuje na MS 20, kde se nám sem tam podaří favority porazit a superfavority potrápit. Chybí tam ale taková ta síla, na to ty zápasy, ve kterých hrajeme i třeba hodně dobře, nějak zlomit na naši stranu. Odvrácenou stranou věci je, že když se nám ten zápas s favoritem nepovede, dostávají naši poměrně velké příděly, což celou jejich práci strašně degraduje. Před třemi lety dokázali porazit ve skupině Kanadu, před dvěma Rusko. Před rokem a něco hrála naše dvacítka naprosto vyrovnané zápasy na MS 20 s naprosto skvěle hrajícími, pozdějšími mistry světa z Finska i s poraženými finalisty z Ruska, ale ve ČF dostala po hrůzném začátku 8 branek od USA. To pak nemůžete veřejně říct, že to s naším hokejem není špatné. Letos porazili Finsko, a podle mého docela vystrašili ve ČF Kanadu. Jenže to zase degradovali hladkou porážkou se Švédy a porážkami v prodloužení se Švýcarskem a hlavně Dánskem, kdy měli zápas po většinu zápasu pod kontrolou. Takže vše dobré, bylo opět zapomenuto.

Ono to pořád není tak hrozné, jak to vypadá podle takových výsledků, ale ani to není tak skvělé, jak to vypadá po dnešním zápase s Finskem. Pořád podle mého platí, že náš NT je schopný porazit kohokoli z evropských soupeřů a v dobrý den i USA. Jen Kanada je odskočená hodně daleko před ostatními.

Pořád se divím tomu, že se třeba bere poslední Světový pohár jako hrozný neúspěch. Přitom všichni očekávali náš NT na jasně posledním místě. A oni kdyby naši neprohráli prodloužení s Evropou, tak mohli hrát klidně semifinále.

Celkově se asi nedá říct, jak je na tom český hokej zrovna teď. Dá se jen říct, že se třeba na seniorský NT kouká v poslední době určitě lépe, než třeba před třeba třemi lety.

+2/0
11.2.2017 15:35

D33a55v19i89d 22K87o12p69a21l 5843102514139

Děkuji za vyčerpávající pohled, dva roky jsem teď repre hokej nesledoval a teď poslední dva turnaje EHT (včetně tohoto) co jek opět sleduji, mi přijde, že to není s tím našim hokejem tak špatné. Díky ještě raz za vyčerpávající odpověď.