Čeští hokejisté deklasovali Finsko, soupeři nasázeli sedm branek

Čeští hokejisté porazili na Švédských hrách Finsko 7:1 a odčinili tak čtvrteční porážku s domácím týmem. Dvěma góly se vytáhl Lukáš Radil, gól a dvě asistence zaznamenal Petr Holík. Brankář Pavel Francouz si připsal 21 úspěšných zákroků.

J27i78r49i 39J70a70n48d22o62u42r78e51k 5292603195811

no tak to vypadá že Zlato Gabči Koukalové kluky nakoplo ale uvidíme jak se předvedou dnes proti Rusku.

D35a61v15i36d 47Š79t45á39d80l13e93r 5113843839

Dnes super výkon, těším se na utkání s Ruskem. Jediné co mě mrzí je, že fanoušci po prohře odvolávají hráče, trenéry, nejradši by hokej zakázali a když se vyhraje každej tu píše jak jsme nejlepší.

+1/0
11.2.2017 20:27

Z98d78e59n15ě13k 35B37e66r91á71n97e68k 2358475436192

Po čtvrteční blamáži jsem se dnes na utkání našich s Finskem nedíval, škoda. Budu ze dívat zítra, snad budou chtít hrát zase hokej.

0/0
11.2.2017 19:58

J58i66ř75í 46K36u78c43h10t90a 1239577835537

Jenze prijde MS a tam nas vyklepnou......

0/0
11.2.2017 19:16

R70u31d49o43l29f 31K23o40m42á13r65e74k 7888349362929

finove evidentne nastoupili jen s temi co si rekli ze se jdou sklouznout. nasi taky E vyber. tato soutez je podivna. hokej upada.

R52u66d90o38l63f 52K54o48m85á61r82e78k 7278119722539

no co chctete, tato "soutez" nikoho nezajima. nema to nic, prestiz, penize nic.

M75a53r61t43i76n 35L23u81k56e65š 3796221681805

Honza Kovar opet potvrdil ze je momentalne nas nejlepsi hokejista. Nejakci Plekancove nebo Vorackove se od nej maji co ucit! ;-)

+4/−7
11.2.2017 14:38

J14a73n 46N92e25š39p40o27r 4416978146562

Bezesporu je to hokejista vynikající, ale bez dlouhodobějšího srovnání na stejné úrovni je to velmi odvážné tvrzení...

+6/0
11.2.2017 15:41

A61n38d39r71e91j 29K81r70á20l 7465966975175

Dneska jsem na rybnice dal 5 golu. Kam se na me hrabe.

R15u87d12o52l48f 71K98o56m36á93r25e81k 7808629912389

to bych odkoucoval stejne sam. takovyto nic zapas .. honzo, trochu mene glorioly by nezaskodilo, jinak to pusobi vselijak ;-D

T40o23m40á77š 68B67u91b57e18n12í55č30e86k 6292466687303

Požitek ze zápasu mi zkazil fakt, že Zárubův hlas byl slyšet o dost dřív, než jsme mohli situaci vidět. Také prázdné tribuny byly smutným doprovodem. Komerční přestávka během 2. třetiny neuvěřitelně dlouhá, návrat do zápasu tragický.

Výsledek podle mě úplně neodpovídá dění na ledě, Finové měli den blbec, my skvělého Francouze, který vytáhl výborné zákroky, ten nejlepší už za rozhodnutého stavu, což s oblibou během SP kritizoval místní znalec Hažmuka.

Z našich hráčů se mi nelíbili Polášek a Zohorna (ten si to trochu napravil přihrávkou na 4. gól ve vlastním oslabení), zdálo se mi, že se Kovářovi nechce moc bránit.

Asi nejlepší hláška zápasu se týkalo čínského ekvivalentu pro puk. Za to má Záruba u mě velké PLUS!

+3/−1
11.2.2017 14:18

J30a52k38u36b 71Z22e59m32a37n

V poslední třetině už se ten komentář tolik nepředcházel. Snad s tím ČT něco udělala. Ale první dvě třetiny to byla hrůza. Mě to přijde jako amatérismus. Tohle musí poznat po pěti minutách a srovnat to. Tady to trvalo dvě třetiny.

J34a16k45u41b 56Z35e30m71a52n

Je opravdová radost dívat se na tyto české hokejové reprezentační týmy. Úplně jiné pokoukání, než na ty pseudoreprezentační týmy, jako například na SP. Ti kluci mají opravdovou chuť reprezentovat, je tam nasazení i kvalita. Nechybí tomu výborný brankář.

+1/−5
11.2.2017 14:15

F64i48l21i59p 26L81o44u10k84a 4566336648861

To jo. Být tam The Wall, tak je to tak 7:4.

:-)

0/0
11.2.2017 14:16

J87a53k85u94b 71Z18e39m27a20n

To byste mu docela fandil. Spíš by to spělo k hodně divoké remíze.

+1/−1

M41i60c93h57a77l 63N75o41v85o38t42n81ý 8293309833266

Vazne? Nezpochybnuji nasazeni a radost z repre, ale kvalita? :-D Na SP by dostali nepekny výprask.

+1/0
11.2.2017 14:45

J68a61k21u14b 77Z93e39m33a39n

To je jen spekulace. Takhle ale všichni víme, jaký výprask tam dostala ta pseudorepre...

A98l58e41š 13V81a77j50g92a52r 6142599139566

Bravo!!!! Tleskám výkonu našich hokejistů.Trenér ví co chce hrát, když to hráči pochopí tak to dopadá jak dneska.

M49a39r82t17i36n 63K28o85d11a70t 2227916702847

Hezké sobotní veřejné bruslení s ještě hezčím výsledkem : )

+2/0
11.2.2017 14:09

O43n53d72ř32e26j 39F87r13a73n64c 4119911328

To teda, Fini snad včera někde kalili do rána :)

+1/0
11.2.2017 14:10

R77a84d94o75s79l79a60v 43J74a68n12ý91r 2499718679621

A to ještě chybí ultragénius Ivan Huml a ikonický Roman Červenků. S nimi to bude teprve válec! R^

+4/−4
11.2.2017 14:05

P66a31t53r91i12k 57E22g49e80r 2228570179881

Super kluci takhle se hraje správně hokej :-).

P81a42t71r33i89k 25E82g36e16r 2418660369511

Můj tip byl Česko - Finsko 3:2 (0:1; 1:1; 2:0)

0/0

K32a70r46e83l 98O57k59t15á42b98e78c 9841827974795

Pod tohle bych se asi podepsal

0/0
11.2.2017 15:53

D34a20v26i39d 21K86o90p83a84l 5333422924839

Zdravím vespolek. Je tady někdo nezaujatý, kdo mi může bez příkras říct jak na tom náš repre v současnosti je?

+1/−1
11.2.2017 13:58

J45a54n 48P46e46l54e21c85h 2882674435816

takový hokej jsme už dlouho nehráli, i když ne každý zápas vyjde. Jandač byla ta nejlepší volba

V96á44c41l96a44v 67K55i53r93s95c85h 3164354725463

Já si netroufnu říct, že jsem nezaujatý ale zkusím to.

Náš hokej se poslední cca 2 roky dostal na turnajích EHT do situace, kdy dokáže vyhrávat zápasy, ve kterých dobře začne, nebo dokáže hrát vyrovnaný zápas. Ne vždycky, ale častěji, než dříve. Možná i proto, že hlavně letos k EHT začali trenéři přistupovat trochu jinak. Ještě před rokem mi přišlo, že pořád zkouší někoho nového, mladého. Letos se trenéři rozhodli, že jim bude záležet i na výsledku těchto turnajů a nebojí se brát i hráče, kteří jsou sice starší (Vondrka, Jelínek), ale doma v lize dominují, které doplňují jen ti mladí, kteří už na to mají(Kampf, Kubalík). Ten tým pak vypadá tak nějak organizovaněji(I když ne vždy)

Pokud jde o TELH, tak ta je srovnatelná s Finskou, Švédskou nebo Švýcarskou ligou a možná i horší polovinou KHL, což ukazuje nejen účast Sparty ve finále CHL, ale i další dobré zápasy jiných klubů se zástupci těchto lig.

Pokud jde o mládež, do kategorie do 18 let jsou naši hráči někdy i více než vyrovnanými soupeři všem top reprezentacím, možná s výjimkou USA, která těží se svého NTDP, po kterém zvláště v této kategorii vypadají hráči z USA o pár let vyspělejší, než jejich konkurenti. Potom se bohužel vývoj našich mladých hráčů z nějakého mě neznámého důvodů zpomalí. Výjimky jsou i v našich podmínkou, ale spíš je tvoří, hráči co jdou hrát juniorky do Kanady. Všeobecně ale platí, že ti lepší naši hráči dospívají až někdy ve 22 letech a ti další kolem 25 let, kdy už jsou třeba pro NHL staří. Až tehdy jsou schopni táhnout svoje kluby. Švédové, Finové, Rusové, Kanaďané a Američané mají ty hokejisty hotové už ve dvaceti. Často pak začnou stagnovat, ale pár hvězd jim tam zbude. Na rozdíl od našich ovšem projdou ve větším počtu draftem, což jim pak pomůže v další kariéře. Dostat se do NHL bez draftu, je poslední roky čím dál složitější, což je třeba pro naše mladé hráče problém.

+1/−1
11.2.2017 14:58

V61á69c67l26a11v 42K18i56r76s53c90h 3334744355323

Hodně se to ukazuje na MS 20, kde se nám sem tam podaří favority porazit a superfavority potrápit. Chybí tam ale taková ta síla, na to ty zápasy, ve kterých hrajeme i třeba hodně dobře, nějak zlomit na naši stranu. Odvrácenou stranou věci je, že když se nám ten zápas s favoritem nepovede, dostávají naši poměrně velké příděly, což celou jejich práci strašně degraduje. Před třemi lety dokázali porazit ve skupině Kanadu, před dvěma Rusko. Před rokem a něco hrála naše dvacítka naprosto vyrovnané zápasy na MS 20 s naprosto skvěle hrajícími, pozdějšími mistry světa z Finska i s poraženými finalisty z Ruska, ale ve ČF dostala po hrůzném začátku 8 branek od USA. To pak nemůžete veřejně říct, že to s naším hokejem není špatné. Letos porazili Finsko, a podle mého docela vystrašili ve ČF Kanadu. Jenže to zase degradovali hladkou porážkou se Švédy a porážkami v prodloužení se Švýcarskem a hlavně Dánskem, kdy měli zápas po většinu zápasu pod kontrolou. Takže vše dobré, bylo opět zapomenuto.

Ono to pořád není tak hrozné, jak to vypadá podle takových výsledků, ale ani to není tak skvělé, jak to vypadá po dnešním zápase s Finskem. Pořád podle mého platí, že náš NT je schopný porazit kohokoli z evropských soupeřů a v dobrý den i USA. Jen Kanada je odskočená hodně daleko před ostatními.

Pořád se divím tomu, že se třeba bere poslední Světový pohár jako hrozný neúspěch. Přitom všichni očekávali náš NT na jasně posledním místě. A oni kdyby naši neprohráli prodloužení s Evropou, tak mohli hrát klidně semifinále.

Celkově se asi nedá říct, jak je na tom český hokej zrovna teď. Dá se jen říct, že se třeba na seniorský NT kouká v poslední době určitě lépe, než třeba před třeba třemi lety.

+2/0
11.2.2017 15:35

D10a97v64i80d 23K92o45p37a81l 5133682264569

Děkuji za vyčerpávající pohled, dva roky jsem teď repre hokej nesledoval a teď poslední dva turnaje EHT (včetně tohoto) co jek opět sleduji, mi přijde, že to není s tím našim hokejem tak špatné. Díky ještě raz za vyčerpávající odpověď.