Čeští hokejisté deklasovali Finsko, soupeři nasázeli sedm branek

Čeští hokejisté porazili na Švédských hrách Finsko 7:1 a odčinili tak čtvrteční porážku s domácím týmem. Dvěma góly se vytáhl Lukáš Radil, gól a dvě asistence zaznamenal Petr Holík. Brankář Pavel Francouz si připsal 21 úspěšných zákroků.

J74i16r49i 68J60a80n47d78o47u89r24e43k 5372103265801

no tak to vypadá že Zlato Gabči Koukalové kluky nakoplo ale uvidíme jak se předvedou dnes proti Rusku.

D89a66v52i65d 38Š83t80á62d84l67e77r 5423543409

Dnes super výkon, těším se na utkání s Ruskem. Jediné co mě mrzí je, že fanoušci po prohře odvolávají hráče, trenéry, nejradši by hokej zakázali a když se vyhraje každej tu píše jak jsme nejlepší.

+1/0
11.2.2017 20:27

Z55d67e23n92ě66k 53B13e30r23á11n92e27k 2548315596812

Po čtvrteční blamáži jsem se dnes na utkání našich s Finskem nedíval, škoda. Budu ze dívat zítra, snad budou chtít hrát zase hokej.

0/0
11.2.2017 19:58

J77i74ř28í 19K88u80c47h58t14a 1529287625957

Jenze prijde MS a tam nas vyklepnou......

0/0
11.2.2017 19:16

R75u18d58o71l58f 95K86o53m96á27r19e34k 7688529502719

finove evidentne nastoupili jen s temi co si rekli ze se jdou sklouznout. nasi taky E vyber. tato soutez je podivna. hokej upada.

R19u83d30o37l95f 85K92o23m68á59r91e85k 7158439362179

no co chctete, tato "soutez" nikoho nezajima. nema to nic, prestiz, penize nic.

M18a54r15t60i30n 47L34u77k93e10š 3656891411615

Honza Kovar opet potvrdil ze je momentalne nas nejlepsi hokejista. Nejakci Plekancove nebo Vorackove se od nej maji co ucit! ;-)

+4/−7
11.2.2017 14:38

J86a10n 27N86e13š16p47o70r 4536348106852

Bezesporu je to hokejista vynikající, ale bez dlouhodobějšího srovnání na stejné úrovni je to velmi odvážné tvrzení...

+6/0
11.2.2017 15:41

A31n47d58r36e78j 43K30r26á76l 7595386755865

Dneska jsem na rybnice dal 5 golu. Kam se na me hrabe.

R19u41d67o90l75f 19K47o89m46á95r82e72k 7948309442929

to bych odkoucoval stejne sam. takovyto nic zapas .. honzo, trochu mene glorioly by nezaskodilo, jinak to pusobi vselijak ;-D

T93o94m64á69š 59B37u77b38e85n32í10č34e45k 6172806407613

Požitek ze zápasu mi zkazil fakt, že Zárubův hlas byl slyšet o dost dřív, než jsme mohli situaci vidět. Také prázdné tribuny byly smutným doprovodem. Komerční přestávka během 2. třetiny neuvěřitelně dlouhá, návrat do zápasu tragický.

Výsledek podle mě úplně neodpovídá dění na ledě, Finové měli den blbec, my skvělého Francouze, který vytáhl výborné zákroky, ten nejlepší už za rozhodnutého stavu, což s oblibou během SP kritizoval místní znalec Hažmuka.

Z našich hráčů se mi nelíbili Polášek a Zohorna (ten si to trochu napravil přihrávkou na 4. gól ve vlastním oslabení), zdálo se mi, že se Kovářovi nechce moc bránit.

Asi nejlepší hláška zápasu se týkalo čínského ekvivalentu pro puk. Za to má Záruba u mě velké PLUS!

+3/−1
11.2.2017 14:18

J60a40k82u52b 27Z82e32m31a46n 0

V poslední třetině už se ten komentář tolik nepředcházel. Snad s tím ČT něco udělala. Ale první dvě třetiny to byla hrůza. Mě to přijde jako amatérismus. Tohle musí poznat po pěti minutách a srovnat to. Tady to trvalo dvě třetiny.

J75a21k42u48b 23Z41e12m20a66n 0

Je opravdová radost dívat se na tyto české hokejové reprezentační týmy. Úplně jiné pokoukání, než na ty pseudoreprezentační týmy, jako například na SP. Ti kluci mají opravdovou chuť reprezentovat, je tam nasazení i kvalita. Nechybí tomu výborný brankář.

+1/−5
11.2.2017 14:15

F55i40l28i18p 64L78o23u58k26a 4466266878351

To jo. Být tam The Wall, tak je to tak 7:4.

:-)

0/0
11.2.2017 14:16

J31a45k94u31b 88Z88e18m20a37n 0

To byste mu docela fandil. Spíš by to spělo k hodně divoké remíze.

+1/−1

M59i58c27h74a88l 83N63o30v61o63t53n35ý 8143549173176

Vazne? Nezpochybnuji nasazeni a radost z repre, ale kvalita? :-D Na SP by dostali nepekny výprask.

+1/0
11.2.2017 14:45

J50a16k94u59b 31Z71e40m30a50n 0

To je jen spekulace. Takhle ale všichni víme, jaký výprask tam dostala ta pseudorepre...

A59l15e86š 28V96a34j98g87a20r 6382189509516

Bravo!!!! Tleskám výkonu našich hokejistů.Trenér ví co chce hrát, když to hráči pochopí tak to dopadá jak dneska.

M77a14r39t87i94n 22K93o50d91a64t 2897506832667

Hezké sobotní veřejné bruslení s ještě hezčím výsledkem : )

+2/0
11.2.2017 14:09

O75n20d92ř29e40j 26F47r96a86n66c 4569941798

To teda, Fini snad včera někde kalili do rána :)

+1/0
11.2.2017 14:10

R10a49d22o81s35l81a53v 59J14a21n62ý83r 2729788979331

A to ještě chybí ultragénius Ivan Huml a ikonický Roman Červenků. S nimi to bude teprve válec! R^

+4/−4
11.2.2017 14:05

P94a36t25r80i67k 20E67g90e32r 2428870279791

Super kluci takhle se hraje správně hokej :-).

P30a59t92r92i35k 79E86g48e30r 2838400849961

Můj tip byl Česko - Finsko 3:2 (0:1; 1:1; 2:0)

0/0

K53a22r71e56l 50O61k48t68á60b87e74c 9501777164355

Pod tohle bych se asi podepsal

0/0
11.2.2017 15:53

D41a11v84i30d 14K28o58p32a69l 5733132364839

Zdravím vespolek. Je tady někdo nezaujatý, kdo mi může bez příkras říct jak na tom náš repre v současnosti je?

+1/−1
11.2.2017 13:58

J58a19n 59P35e61l52e29c77h 2672824725596

takový hokej jsme už dlouho nehráli, i když ne každý zápas vyjde. Jandač byla ta nejlepší volba

V88á34c85l56a73v 27K21i70r62s14c88h 3604504315543

Já si netroufnu říct, že jsem nezaujatý ale zkusím to.

Náš hokej se poslední cca 2 roky dostal na turnajích EHT do situace, kdy dokáže vyhrávat zápasy, ve kterých dobře začne, nebo dokáže hrát vyrovnaný zápas. Ne vždycky, ale častěji, než dříve. Možná i proto, že hlavně letos k EHT začali trenéři přistupovat trochu jinak. Ještě před rokem mi přišlo, že pořád zkouší někoho nového, mladého. Letos se trenéři rozhodli, že jim bude záležet i na výsledku těchto turnajů a nebojí se brát i hráče, kteří jsou sice starší (Vondrka, Jelínek), ale doma v lize dominují, které doplňují jen ti mladí, kteří už na to mají(Kampf, Kubalík). Ten tým pak vypadá tak nějak organizovaněji(I když ne vždy)

Pokud jde o TELH, tak ta je srovnatelná s Finskou, Švédskou nebo Švýcarskou ligou a možná i horší polovinou KHL, což ukazuje nejen účast Sparty ve finále CHL, ale i další dobré zápasy jiných klubů se zástupci těchto lig.

Pokud jde o mládež, do kategorie do 18 let jsou naši hráči někdy i více než vyrovnanými soupeři všem top reprezentacím, možná s výjimkou USA, která těží se svého NTDP, po kterém zvláště v této kategorii vypadají hráči z USA o pár let vyspělejší, než jejich konkurenti. Potom se bohužel vývoj našich mladých hráčů z nějakého mě neznámého důvodů zpomalí. Výjimky jsou i v našich podmínkou, ale spíš je tvoří, hráči co jdou hrát juniorky do Kanady. Všeobecně ale platí, že ti lepší naši hráči dospívají až někdy ve 22 letech a ti další kolem 25 let, kdy už jsou třeba pro NHL staří. Až tehdy jsou schopni táhnout svoje kluby. Švédové, Finové, Rusové, Kanaďané a Američané mají ty hokejisty hotové už ve dvaceti. Často pak začnou stagnovat, ale pár hvězd jim tam zbude. Na rozdíl od našich ovšem projdou ve větším počtu draftem, což jim pak pomůže v další kariéře. Dostat se do NHL bez draftu, je poslední roky čím dál složitější, což je třeba pro naše mladé hráče problém.

+1/−1
11.2.2017 14:58

V63á32c51l89a60v 25K79i72r35s88c64h 3104364345863

Hodně se to ukazuje na MS 20, kde se nám sem tam podaří favority porazit a superfavority potrápit. Chybí tam ale taková ta síla, na to ty zápasy, ve kterých hrajeme i třeba hodně dobře, nějak zlomit na naši stranu. Odvrácenou stranou věci je, že když se nám ten zápas s favoritem nepovede, dostávají naši poměrně velké příděly, což celou jejich práci strašně degraduje. Před třemi lety dokázali porazit ve skupině Kanadu, před dvěma Rusko. Před rokem a něco hrála naše dvacítka naprosto vyrovnané zápasy na MS 20 s naprosto skvěle hrajícími, pozdějšími mistry světa z Finska i s poraženými finalisty z Ruska, ale ve ČF dostala po hrůzném začátku 8 branek od USA. To pak nemůžete veřejně říct, že to s naším hokejem není špatné. Letos porazili Finsko, a podle mého docela vystrašili ve ČF Kanadu. Jenže to zase degradovali hladkou porážkou se Švédy a porážkami v prodloužení se Švýcarskem a hlavně Dánskem, kdy měli zápas po většinu zápasu pod kontrolou. Takže vše dobré, bylo opět zapomenuto.

Ono to pořád není tak hrozné, jak to vypadá podle takových výsledků, ale ani to není tak skvělé, jak to vypadá po dnešním zápase s Finskem. Pořád podle mého platí, že náš NT je schopný porazit kohokoli z evropských soupeřů a v dobrý den i USA. Jen Kanada je odskočená hodně daleko před ostatními.

Pořád se divím tomu, že se třeba bere poslední Světový pohár jako hrozný neúspěch. Přitom všichni očekávali náš NT na jasně posledním místě. A oni kdyby naši neprohráli prodloužení s Evropou, tak mohli hrát klidně semifinále.

Celkově se asi nedá říct, jak je na tom český hokej zrovna teď. Dá se jen říct, že se třeba na seniorský NT kouká v poslední době určitě lépe, než třeba před třeba třemi lety.

+2/0
11.2.2017 15:35

D14a28v43i78d 63K32o85p14a43l 5113852494289

Děkuji za vyčerpávající pohled, dva roky jsem teď repre hokej nesledoval a teď poslední dva turnaje EHT (včetně tohoto) co jek opět sleduji, mi přijde, že to není s tím našim hokejem tak špatné. Díky ještě raz za vyčerpávající odpověď.