Pěkný výkon, přesto čeští hokejisté s Ruskem prohráli a jsou druzí

V případě vítězství mohli ovládnout Švédské hry, ale nepovedlo se. Čeští hokejisté sice dokázali otočit utkání s Ruskem z 0:1 na 2:1, ale nakonec odešli poražení 2:4. Přesto předvedli pěkný výkon a celkově skončili druzí. Rusové s předstihem vyhráli celý seriál EHT i tento turnaj.

R86a21d52e82k 36T58r29č81a 3210389576653

Netrenér Pepin... Pod ním neuhrajeme nic...

0/−4
12.2.2017 20:14

M82í23r72a 42Z51i55k64m40u75n19d 2474278958279

No už jsem si nějak zvykl, že zajímavější a úspěšnější sport je pro nás třeba biatlon.R^

+1/0
12.2.2017 19:59

J35i98ř82í 48D84v32o89ř37á90k 2454491528

Tady nemusí Rusové dopovat.S juniorkou vyhrávají v poho.PĚKNÝ výkon? Třikrát si vyzkoušel Ruský hráč samostatný nájezd během pár minut? Co jim tam malují trenéři na tu tabuli nevím ale asi kam se jde na pivo.

0/−2
12.2.2017 17:35

V74l30a48s17t59i44s82l47a92v 52Š68ů75d74a 8754953939592

Zápas docela pěkný, naši hráli slušně, škoda chyb v obraně a tradičního zahazovaní šancí, důležité ale dnes je, aby vyhrály hokejistky a vyrazily na ZOH, zatím to vypadá nadějně. R^[>-]R^

M75a34r25c33e26l 74M63ü79l12l74e65r 3339184727884

Já jen nechápu co na tom bylo pěkné. To že jsme nedostali víc? Obránci třídy juniorka. Je mi líto, ale Špaček musí vybrat lepší. Otázka zní kde. [>-]

F35i37l69i47p 78K35o49l93b88á47b47e59k 9503199522728

Cca polovina tohoto týmu by mohla být na MS.

A53n52t40o69n94í73n 20Š97e55v14č73i60k 7716553823691

Su Moravan a přál sem si na začátku turnaje, aby mediálně samozvané a lživé Česko NEVYHRÁLO turnaj.

A80l39e10š 78V13a75j19g15a41r 6702239149726

Ty chceš udělat nějaký moravský národní tým nebo co?

0/0
12.2.2017 14:32

D12a28v98i84d 33Š74t21á17d19l75e91r 5803823189

Dnes hodně chybovali obránci, nedokázali pořádně vystřelit, a když jo tak trefili prvního clonìcìho hráče před sebou. Polášek a Rutta dnes nic moc.

+7/0

M84a97r53t84i45n 30Š79n42a54j14d66r 1942876476365

No, včera jsem si tu četl jak by tohle mužstvo, plné skutečných vlastenců z české a jiných evropských lig, vykleplo na SP Crosbyho a spol. Jak je na ně radost pohledět, jak bojujou a že ty primadony z NHL na ně vůbec nemají....a dneska? slabota, špatné poskládaný tým, chybí jim tah na branku, přestárlí hráči co v týmu nemají co dělat a šetří se na ligu...

Co takhle si říct že to je prostě příprava, podle toho ty týmy vypadají. Pokud vyhrajem, fajn, pěkný výkon...pokud prohrajem, stane se, můžem začít vychytávat mouchy. No big deal.

+2/−2
12.2.2017 14:19

V67l84a72d85i56s67l86a13v 87N78o58h60e42j15l 7468287958931

Viděl sem třetí třetinu a takovou tlačenku Rusů jsem už dlouho neviděl.

+1/0

D89a20v61i56d 34S91c34h40n56e24b42e88r45g36e83r 9495348123153

Sice hrajeme dobře, ale jak se říká hraje se na góly, přijde mi že dnes obrana úplně nefunguje a Francouz by potřeboval víc štěstí, ale že by chytal špatně se říct nedá.

+1/0
12.2.2017 14:14

Z33d24e31n81ě20k 74B35e84r87á73n94e35k 2188725156762

Po včerejšku se dnes dívám na zápas našich s Rusy, bohužel naši jsou dnes horším týmem. Stále nějak nechápu nominaci Růžičky, Jelínka. Namísto toho, abychom dali možnost mládí, tak jsou tam nic moc hokejisté.

0/−2
12.2.2017 14:07

J79a42k92u47b 55Z10o52u54b23e51k 3515744202

Jelínek dobrý, od Růžičky jsem čekal víc...

R13a60d44e31k 16H68r83u68b49ý 6144171412639

Nesouhlasím,pochytal toho dost.Obrana hoří.

+3/0

J33a71n 76V68i67n32t60r 8747795697636

Čtvrtý gól byl jeho tam se zápas zlomil.

0/0

R48a42d63e69k 73H32r89u80b89ý 6784671862919

Dlouho nás držel ve hře.Zlomilo nás naše nepromění šancí.

+2/0
12.2.2017 14:24

M23a51r75t48i54n 34C91a39j83t30h89a71m14l 3301828696270

Utkání bohaté na góly. Začíná třetí třetina. Rozuzlení Švédských hokejových her jaké má být!

0/0
12.2.2017 13:41

L83u11k19á57š 43S79m11ě28t68á97k 3306617614386

Rusák taky dobrý, 2x sám na gólmana během minuty a k tomu navíc trestné střílení, ufff

M79a57r50t53i42n 14C47a84j12t19h28a46m37l 3411678156640

A je srovnáno sotva jsem pustil webové stránky ČT. Super!!! CR do toho. Rossija povede i přes vítězství

K57a75r28e56l 90N72a12s56t73o48u51p76i97l 3600211730591

hlavne vsem hokejistum udelejte dopingove zkousky....

+1/0
12.2.2017 12:36

R22a24d84e40k 64H26r94u25b78ý 6264291372139

Po první tř. můžeme být rádi,že to je jen 0:1.Snad naši už pustí včerejší snadné vítězství nad tragickými Finy z hlavy.

0/0
12.2.2017 12:34

P97a96v26e83l 90H86r17a31c69h 2539139325109

Špatná zpráva pro osobní manažery ... ani tento turnaj nepomůže umístit přestárlé a pro ligu drahé hráče nejlépe do KHL ... takže vcelku zbytečné protěžování "rádoby reprezentačního zboží" . Takovéto turnaje mají sloužit k získávání zkušeností mladých a nadějných hráčů a ne prodeji vysloužilých veteránů ligy ...

+2/−3
12.2.2017 12:30

O55n59d65r24a 56P15r60o90c44h18a55z40k80a 4128766739521

Jsme lepším týmem, nebýt vymyšleného vyloučení, skóre by bylo 0:0. Snad se naše vyšší kvalita projeví i na výsledku