Pěkný výkon, přesto čeští hokejisté s Ruskem prohráli a jsou druzí

V případě vítězství mohli ovládnout Švédské hry, ale nepovedlo se. Čeští hokejisté sice dokázali otočit utkání s Ruskem z 0:1 na 2:1, ale nakonec odešli poražení 2:4. Přesto předvedli pěkný výkon a celkově skončili druzí. Rusové s předstihem vyhráli celý seriál EHT i tento turnaj.

R84a37d39e94k 65T45r38č39a 3100899376703

Netrenér Pepin... Pod ním neuhrajeme nic...

0/−4
12.2.2017 20:14

M89í87r82a 22Z94i20k16m21u46n20d 2344728628249

No už jsem si nějak zvykl, že zajímavější a úspěšnější sport je pro nás třeba biatlon.R^

+1/0
12.2.2017 19:59

J13i42ř97í 71D89v19o87ř60á28k 2954191248

Tady nemusí Rusové dopovat.S juniorkou vyhrávají v poho.PĚKNÝ výkon? Třikrát si vyzkoušel Ruský hráč samostatný nájezd během pár minut? Co jim tam malují trenéři na tu tabuli nevím ale asi kam se jde na pivo.

0/−2
12.2.2017 17:35

V89l73a68s43t42i73s83l58a15v 21Š65ů83d21a 8794873759892

Zápas docela pěkný, naši hráli slušně, škoda chyb v obraně a tradičního zahazovaní šancí, důležité ale dnes je, aby vyhrály hokejistky a vyrazily na ZOH, zatím to vypadá nadějně. R^[>-]R^

M79a30r42c51e13l 76M59ü87l14l18e90r 3769234607204

Já jen nechápu co na tom bylo pěkné. To že jsme nedostali víc? Obránci třídy juniorka. Je mi líto, ale Špaček musí vybrat lepší. Otázka zní kde. [>-]

F50i28l27i77p 88K97o70l68b26á93b59e97k 4817107781

Cca polovina tohoto týmu by mohla být na MS.

A84n71t52o83n54í76n 19Š34e26v45č98i64k 7326363233241

Su Moravan a přál sem si na začátku turnaje, aby mediálně samozvané a lživé Česko NEVYHRÁLO turnaj.

A32l30e63š 40V46a87j10g45a30r 6682899669896

Ty chceš udělat nějaký moravský národní tým nebo co?

0/0
12.2.2017 14:32

D76a72v87i14d 72Š70t55á14d49l85e52r 5683643119

Dnes hodně chybovali obránci, nedokázali pořádně vystřelit, a když jo tak trefili prvního clonìcìho hráče před sebou. Polášek a Rutta dnes nic moc.

+7/0

M71a29r98t25i66n 51Š30n10a15j59d82r 1742976816815

No, včera jsem si tu četl jak by tohle mužstvo, plné skutečných vlastenců z české a jiných evropských lig, vykleplo na SP Crosbyho a spol. Jak je na ně radost pohledět, jak bojujou a že ty primadony z NHL na ně vůbec nemají....a dneska? slabota, špatné poskládaný tým, chybí jim tah na branku, přestárlí hráči co v týmu nemají co dělat a šetří se na ligu...

Co takhle si říct že to je prostě příprava, podle toho ty týmy vypadají. Pokud vyhrajem, fajn, pěkný výkon...pokud prohrajem, stane se, můžem začít vychytávat mouchy. No big deal.

+2/−2
12.2.2017 14:19

V22l38a37d26i38s75l42a11v 29N37o17h10e38j82l 7438207718801

Viděl sem třetí třetinu a takovou tlačenku Rusů jsem už dlouho neviděl.

+1/0

D86a37v26i31d 52S33c24h69n75e66b37e31r97g71e73r 9325368573243

Sice hrajeme dobře, ale jak se říká hraje se na góly, přijde mi že dnes obrana úplně nefunguje a Francouz by potřeboval víc štěstí, ale že by chytal špatně se říct nedá.

+1/0
12.2.2017 14:14

Z51d36e34n39ě27k 78B87e59r51á91n27e70k 2498215926212

Po včerejšku se dnes dívám na zápas našich s Rusy, bohužel naši jsou dnes horším týmem. Stále nějak nechápu nominaci Růžičky, Jelínka. Namísto toho, abychom dali možnost mládí, tak jsou tam nic moc hokejisté.

0/−2
12.2.2017 14:07

J53a65k90u85b 14Z11o68u10b74e73k 3975394442

Jelínek dobrý, od Růžičky jsem čekal víc...

R64a73d72e76k 58H94r87u20b14ý 6604301652459

Nesouhlasím,pochytal toho dost.Obrana hoří.

+3/0

J70a20n 50V67i34n63t53r 8797585247256

Čtvrtý gól byl jeho tam se zápas zlomil.

0/0

R84a71d83e53k 90H49r58u54b65ý 6484301392389

Dlouho nás držel ve hře.Zlomilo nás naše nepromění šancí.

+2/0
12.2.2017 14:24

M90a50r79t84i87n 34C83a15j49t19h24a84m78l 3851378436540

Utkání bohaté na góly. Začíná třetí třetina. Rozuzlení Švédských hokejových her jaké má být!

0/0
12.2.2017 13:41

L70u15k58á57š 91S86m20ě44t28á64k 3116747104966

Rusák taky dobrý, 2x sám na gólmana během minuty a k tomu navíc trestné střílení, ufff

M21a63r31t21i21n 76C25a80j80t97h63a68m50l 3681698826400

A je srovnáno sotva jsem pustil webové stránky ČT. Super!!! CR do toho. Rossija povede i přes vítězství

K17a11r78e63l 88N29a34s98t40o77u28p24i26l 3330621570781

hlavne vsem hokejistum udelejte dopingove zkousky....

+1/0
12.2.2017 12:36

R94a49d93e63k 53H54r75u60b33ý 6974431622429

Po první tř. můžeme být rádi,že to je jen 0:1.Snad naši už pustí včerejší snadné vítězství nad tragickými Finy z hlavy.

0/0
12.2.2017 12:34

P50a39v28e74l 61H68r13a76c60h 2909499155369

Špatná zpráva pro osobní manažery ... ani tento turnaj nepomůže umístit přestárlé a pro ligu drahé hráče nejlépe do KHL ... takže vcelku zbytečné protěžování "rádoby reprezentačního zboží" . Takovéto turnaje mají sloužit k získávání zkušeností mladých a nadějných hráčů a ne prodeji vysloužilých veteránů ligy ...

+2/−3
12.2.2017 12:30

O40n36d44r69a 54P28r69o68c61h83a55z20k62a 4568136129641

Jsme lepším týmem, nebýt vymyšleného vyloučení, skóre by bylo 0:0. Snad se naše vyšší kvalita projeví i na výsledku