Pěkný výkon, přesto čeští hokejisté s Ruskem prohráli a jsou druzí

V případě vítězství mohli ovládnout Švédské hry, ale nepovedlo se. Čeští hokejisté sice dokázali otočit utkání s Ruskem z 0:1 na 2:1, ale nakonec odešli poražení 2:4. Přesto předvedli pěkný výkon a celkově skončili druzí. Rusové s předstihem vyhráli celý seriál EHT i tento turnaj.

R67a28d58e51k 87T86r68č85a 3930669426523

Netrenér Pepin... Pod ním neuhrajeme nic...

0/−4
12.2.2017 20:14

M77í19r59a 80Z78i65k75m57u53n36d 2404628948429

No už jsem si nějak zvykl, že zajímavější a úspěšnější sport je pro nás třeba biatlon.R^

+1/0
12.2.2017 19:59

J70i25ř38í 41D36v11o16ř72á93k 2494351728

Tady nemusí Rusové dopovat.S juniorkou vyhrávají v poho.PĚKNÝ výkon? Třikrát si vyzkoušel Ruský hráč samostatný nájezd během pár minut? Co jim tam malují trenéři na tu tabuli nevím ale asi kam se jde na pivo.

0/−2
12.2.2017 17:35

V57l56a35s37t82i61s49l79a72v 28Š51ů63d27a 8654293239532

Zápas docela pěkný, naši hráli slušně, škoda chyb v obraně a tradičního zahazovaní šancí, důležité ale dnes je, aby vyhrály hokejistky a vyrazily na ZOH, zatím to vypadá nadějně. R^[>-]R^

M94a14r36c77e79l 17M88ü97l77l75e50r 3129844447344

Já jen nechápu co na tom bylo pěkné. To že jsme nedostali víc? Obránci třídy juniorka. Je mi líto, ale Špaček musí vybrat lepší. Otázka zní kde. [>-]

F13i64l11i89p 38K93o17l88b22á77b44e73k 4767397921

Cca polovina tohoto týmu by mohla být na MS.

A86n66t39o26n65í27n 76Š82e29v62č42i51k 7746463223901

Su Moravan a přál sem si na začátku turnaje, aby mediálně samozvané a lživé Česko NEVYHRÁLO turnaj.

A53l73e84š 97V53a40j29g64a11r 6412249499976

Ty chceš udělat nějaký moravský národní tým nebo co?

0/0
12.2.2017 14:32

D36a16v55i94d 39Š42t24á87d35l90e93r 5263843259

Dnes hodně chybovali obránci, nedokázali pořádně vystřelit, a když jo tak trefili prvního clonìcìho hráče před sebou. Polášek a Rutta dnes nic moc.

+7/0

M97a41r39t54i77n 44Š97n44a26j57d89r 1962456526215

No, včera jsem si tu četl jak by tohle mužstvo, plné skutečných vlastenců z české a jiných evropských lig, vykleplo na SP Crosbyho a spol. Jak je na ně radost pohledět, jak bojujou a že ty primadony z NHL na ně vůbec nemají....a dneska? slabota, špatné poskládaný tým, chybí jim tah na branku, přestárlí hráči co v týmu nemají co dělat a šetří se na ligu...

Co takhle si říct že to je prostě příprava, podle toho ty týmy vypadají. Pokud vyhrajem, fajn, pěkný výkon...pokud prohrajem, stane se, můžem začít vychytávat mouchy. No big deal.

+2/−2
12.2.2017 14:19

V19l77a93d95i64s65l80a82v 86N48o56h12e60j37l 7748537688971

Viděl sem třetí třetinu a takovou tlačenku Rusů jsem už dlouho neviděl.

+1/0

D62a83v66i66d 24S65c59h11n89e62b44e85r61g47e28r 9335698203203

Sice hrajeme dobře, ale jak se říká hraje se na góly, přijde mi že dnes obrana úplně nefunguje a Francouz by potřeboval víc štěstí, ale že by chytal špatně se říct nedá.

+1/0
12.2.2017 14:14

Z38d45e68n95ě80k 11B79e33r75á98n81e41k 2908325816792

Po včerejšku se dnes dívám na zápas našich s Rusy, bohužel naši jsou dnes horším týmem. Stále nějak nechápu nominaci Růžičky, Jelínka. Namísto toho, abychom dali možnost mládí, tak jsou tam nic moc hokejisté.

0/−2
12.2.2017 14:07

J92a20k29u24b 59Z20o13u27b62e59k 3275384452

Jelínek dobrý, od Růžičky jsem čekal víc...

R82a74d36e28k 19H69r34u65b46ý 6874181292519

Nesouhlasím,pochytal toho dost.Obrana hoří.

+3/0

J57a60n 20V17i33n32t65r 8417115607186

Čtvrtý gól byl jeho tam se zápas zlomil.

0/0

R81a52d33e33k 47H98r14u65b90ý 6194541352539

Dlouho nás držel ve hře.Zlomilo nás naše nepromění šancí.

+2/0
12.2.2017 14:24

M65a39r54t39i74n 80C84a62j17t45h56a16m35l 3261768106840

Utkání bohaté na góly. Začíná třetí třetina. Rozuzlení Švédských hokejových her jaké má být!

0/0
12.2.2017 13:41

L41u59k51á87š 29S14m14ě42t56á91k 3616637634226

Rusák taky dobrý, 2x sám na gólmana během minuty a k tomu navíc trestné střílení, ufff

M16a49r62t76i70n 14C50a91j96t73h76a89m75l 3621778636270

A je srovnáno sotva jsem pustil webové stránky ČT. Super!!! CR do toho. Rossija povede i přes vítězství

K51a51r69e66l 88N44a22s53t81o57u83p51i76l 3970661950521

hlavne vsem hokejistum udelejte dopingove zkousky....

+1/0
12.2.2017 12:36

R91a53d15e27k 50H22r59u94b90ý 6624231302559

Po první tř. můžeme být rádi,že to je jen 0:1.Snad naši už pustí včerejší snadné vítězství nad tragickými Finy z hlavy.

0/0
12.2.2017 12:34

P32a17v32e86l 27H64r20a44c33h 2239449805409

Špatná zpráva pro osobní manažery ... ani tento turnaj nepomůže umístit přestárlé a pro ligu drahé hráče nejlépe do KHL ... takže vcelku zbytečné protěžování "rádoby reprezentačního zboží" . Takovéto turnaje mají sloužit k získávání zkušeností mladých a nadějných hráčů a ne prodeji vysloužilých veteránů ligy ...

+2/−3
12.2.2017 12:30

O15n35d73r37a 21P30r84o40c66h90a40z79k87a 4378496219651

Jsme lepším týmem, nebýt vymyšleného vyloučení, skóre by bylo 0:0. Snad se naše vyšší kvalita projeví i na výsledku