Mrázek zářil proti lídrům NHL, Jágrova asistence pomohla k další výhře

Především díky zákrokům českého gólmana Petra Mrázka porazil Detroit 3:2 po nájezdech lídry z Washingtonu. Pavel Zacha z New Jersey pomohl gólem k výhře svého týmu. Skóroval i Martin Hanzal z Arizony. Asistence Jaromíra Jágra pomohla Floridě k další výhře, tentokrát na ledě Los Angeles.

P70e23t98r 66A75n95d17r59ý51s27e35k 9953521356397

Sledovat lajnu Huberdeau Barkov Jágr, to je pohlazení pro hokejového fanouška. Je až neskutečné, jak oba chyběli. Huberdeau se vrátil v neskutečné fazóně, trochu jsem se bál, jestli po tak dlouhém zranění nebude ze začátku trochu mimo oproti formě z minulé sezóny, ale je úplně neuvěřitelný a když hrají ti tři spolu dohromady, tak síla každého z nich se ještě zvyšuje. Jarouš 5 bodů v posledních 5 zápasech, tady mě velice baví ten komentátor, co doprovází zápasy Floridy, když se člověk dívá na přímo na americký přenos. To jeho Huby Dooby Doo, když dá Huberdeau gól, tak z toho nemůžu dodnes i když jsem to slyšel už X krát :D. I na tabulku se po dnešní noci zase krásně dívá. Snad to playoff udělají, letos by na rozdíl od loňska nemuseli být braní za favority, tzn. že by na ně nemusel být takový tlak.

+3/0
19.2.2017 15:43

J78a17n 49V46r56á62b33e30l 4547328118678

Florida konečně zpátky tam kde má být :)

Hlavně udržet formu a 5.misto je reálné :)

+8/0
19.2.2017 12:41

J44a13n 45H71a55ž41m60u81k22a 6603186915

Zacha dá vítězný gól a idnes píše o nic řešící asistenci Jágra v nadpisu.

+2/−10
19.2.2017 11:36

I92r20e76n96a 31V48e42s37e21l80á 1731376926854

Jakápak nic řešící asistence, to byla asistence na vítězný gól Floridy !!!

+5/0
19.2.2017 13:10

D86a16n47i92e54l 43C73v38e72j56n 9154543799630

A heleme se Barkov a Huberdeau jsou zpátky a Jardovi zase skáčou body.

+4/0
19.2.2017 10:56

J90i53ř27í 27P97e56t53r46o85v35k98a 4157896726556

tak on je rozdíl hrát s hráčem, co má tak na třetí útok a s nima dvěma, když se k tomu připíše, že byl tuším taky zraněný Trocheck se Smithem a Ekblad, tak se nelze divit, kde Panthers byli. Myslím, že pokud budou hrát jako doteď, PO by je nemuselo minout :)

+5/0
19.2.2017 11:56

M62a38r18t78i69n 53S54m43e28j16k74a27l 9640479301905

Během 65. minut? Kolik těch šedesátých pátých minut bylo? Jestli nemělo být "Během 65 minut".

J48o52s11e81f 20S27t96a75r19y 8207467198975

Pan Smejkal má pravdu. Ta tečka dělá z 65 číslovku řadovou.

J98o58s65e44f 15S16t53a51r64y 8777717128405

První vítězství na ledě L. A. od roku 2002.

F73i53l12i23p 16K70o62l49b31á86b54e36k 9393419462728

Montreal dělá všechno proto, aby si zkomplikoval postup do play-off. Atlantik bude ještě hodně zajímavý!

+3/0
19.2.2017 7:06

F36i82l60i69p 53K61o64l90b50á87b25e66k 9743669752598

Opravte si nadpis a perex, Arizona prohrála, Hanzalův gól nepomohl k výhře.

0/0
19.2.2017 7:04

J87o70s90e89f 12C92h47o79d11o37u49n24s84k48ý 4631796979540

Těch zákroků tam měl Mrázek několik, tenhle byl asi nejneuvěřitelnější. Tatarův gól byla lahůdka a Barkov si Kings pěkně povodil, asi byli ještě v šatně a Zacha skvěle vybojoval puk u mantinelu, šel se připravit ke střele a když doopravdy puk dostal, napálil ho do horního růžku. R^ Dneska v noci mě hokej vážně bavil.

+12/0
19.2.2017 6:56

F16i10l55i51p 43K22o88l21b72á27b55e95k 9733649212938

Zacha vítězný gól, Jágr přihrávka na vítězný gól (Barkov 8-oR^), Hanzal pátý gól z posledních pěti zápasů, Mrázek výborně zachytal.R^

+19/0
19.2.2017 6:42

R47a67d50e55k 70N43ě44m79e67c 1257222495156

Phili-pe, tak má začínat správná česká neděle.

J75i82ř27í 98P48e16t70r93o21v38k53a 4137456906116

Dneska to byl Petr "Vezina" Mrázek, doufám, že mu to tak půjde i nadále :-)

+12/0
19.2.2017 0:00

K40a70r54e78l 22O25k55t62á61b37e46c 9231107374155

Pokud si takovou fazonu udrží i v další sezoně, má na tu Vezinu opravdu šanci:-)

0/0
19.2.2017 0:25

F25i45l87i21p 37Š62t20e79r62d84a58s 4352226769204

Na Vezinu treba vyrovnanosť, nie aby ti skvele vyšiel jeden zápas z desiatich

+1/−1

A80n66d10r97e64j 67K96r15á59l 7485296305645

Na Vezinu je treba, aby te tym nenechal vetsinu sezony na holickach..

+3/0
19.2.2017 12:17

F71i11l91i70p 65Š15t22e17r25d34a62s 4482306909914

samozrejme, ale takisto aj vykony Mrazeka su podpriemerne tuto sezonu a pisať o vezine je až smiešne

+1/−4
19.2.2017 12:51

F93i63l88i42p 84K51o56l79b23á11b71e47k 9273409372718

Snad mu to takto půjde i na letošním MS...

J46a59n 44K76o15t20y94z59a 3857447231246

Prvni gol Washingtonu byl jasnej ofsajd. Nevim proc si nevzali challenge, kdyz na to jejich treneri cuceli na videu...

+2/−4
18.2.2017 23:25

A31n77d68r93e67j 94K75r86á62l 7545166755825

Protoze spravne usoudili, ze hrac, ktery zavazi puk nemuze vystavit sebe do ofsajdu.

+7/0
19.2.2017 0:17

M40a11r75t29i35n 31C48a91j47t76h51a37m69l 3211298426220

Dnes zaslouzi Mrazek absolutorium. Preci jen to jde. Takhle mel chytat s vyberem Evropy na SP. To byl sama legracka, pokud vsak nepodnikne cestu v sebe, dobry nebude. Takze dnes k zoufalstvi privadel aj Capitals s Oveckinem. Libil se mi zakrok v oslabeni za stavu 2-1, jak provazem zabranil jasnemu vyrovnani.