Jágr, Hertl a Voráček slavili gól a výhru, Hanzal dvakrát asistoval

V den, kdy končí přestupová uzávěrka před blížícím se play-off, se posunula základní část hokejové NHL o dvanáct zápasů. Bodově se v nich prosadila osmice Čechů a gólman Petr Mrázek vychytal Detroitu výhru. Tomáš Hertl gólem z 59. minuty zařídil vítězství San Jose, gólem k dvoubodovému zisku pomohli i Jakub Voráček z Philadelphie a Jaromír Jágr z Floridy. Martin Hanzal ve druhém startu za Wild dvakrát asistoval.

R21o72b24e44r24t 87Č15e88c30h 6402580922257

Nezaradil jsi,doufam,do sveho vyberu i tzv."letce" z Philadelphie....;-D

0/0
1.3.2017 12:25

O87n18d85ř70e12j 53H55r80u88b49o94š 7346517490255

Lundqvist za 2 zapasy koupil 9 branek.. vidim ze to tu trollove rangers neresi jakto ?

+2/−1
1.3.2017 11:58

P22e57t18r 96P75á65l14k70a 6853216420842

Vrbatka je velkej pašák. R^

Přijde mi, že v porovnání cena x výkon patří letos mezi nejplatnější hráče ligy - pokud teda nepočítám kontrakty nováčků.

+1/0
1.3.2017 11:28

P22a80v26e27l 87P15o83s15p35í42š82i43l 3311914403255

Tak to Vrbata dlouhodobe... casto ho zminuji jako one of the most underrated players...

0/0
1.3.2017 16:00

K48a72r93e97l 74O56k79t32á64b91e87c 9531127964535

Líbilo se mi, jak dal Voráček gol a celá hala si myslela, že to byl Simmondsův gol, tak na led začala dopadat spousta čepic a podle záběru bylo vidět, že se toho těsně nedotknul a komentátor na to: "a lot wasted hats";-D;-D

+3/0
1.3.2017 10:07

P84a89v71e39l 63P10o44s21p28í25š17i42l 3781364263665

jj:-) no ono i z toho zpomalenyho zaberu to bylo dost tezko identifikovatelny... ale nejlip to vedel Simmonds a ten zjevne gestikuloval, ze v tom tentokrat nejede:-)

F60i50l52i20p 14K67o90l95b14á29b56e86k 9653959292628

Jeden fanoušek Rangers (prý nejrychlejší tým celé NHL) včera psal, že Bishop chytá tužku. Jestli on se nespletl a nemyslel právě Lundqvista...:-P

+2/−1
1.3.2017 9:54

R65o14b74e56r76t 24Č60e67c78h 6102550152347

Podivej se kolik ma vitezstvi Lundqvist a kolik ten tvuj Vezina trophy candidate. Po jednom zapase z nej delas Haska pomalu.

F83i88l31i48p 64K52o32l21b58á81b66e87k 9353929702518

Co se hned rozčiluješ. Psal jsi, že Bishop chytá tužku. Já ti jen odepsal, že má velmi podobná čísla jako Lundqvist. Vítězství celého týmu tady nikdo opravdu neřeší.

A87n92d21r12e36j 76K43r56á52l 7985526975735

Ale tak kluci pochopi, ze priste musi tu branu vic ucpat, a zase to bude za W a za prvni hvezdu.

F61i80l18i77p 94K23o89l44b73á30b51e89k 9353209812868

Dneska Lundqvist hlavně špatně příkrýval puky.;-)

L97u21b50o81š 74B43ř31e57z83i83n69a 2462453320451

Pokud nějaký tým boduje v zápase naplno, znamená to výhru po 60 minutách, tedy v základní hrací době. Jestliže Florida vyhrála 3:2 po tr. stříleních, není to bodování naplno.

0/−17
1.3.2017 9:04

M74o94j90m57í35r 53S21k69á79l86a 2460752496

Bodů je ale stejně, takže vítěz v NHL boduje vždycky naplno - na rozdíl od ELH, např.;-)

+15/0
1.3.2017 9:07

P47e54t89r 28J90u32r33á48k 1765552135621

A kolik bodů je tedy podle Vás za výhru po 60minutách a po PP nebo po samostatných nájezdech? Podotýkám, že trestné střílení je jen v hrací době 60min+prodloužení.

J55a88n 70V41e92r53n27e79r 8803467893346

Takže 2 body za 60 minut je naplno a co jsou tedy 2 body po prodloužení? Asi tak napůl plné, ne?

+7/0
1.3.2017 9:13

P52e81t66r 13C75h95ý93l72e97k 8308435514603

výhra v normálním čase = 2 body

výhra v prodloužení nebo na nájezdy =2 body

z tohoto pohledu je to skutečně bodovat naplno.

jediný rozdíl, který se ovšem netýká počtu bodu je, že se výhry na nájezdy nepočítají při tiebreaku jako výhra - pak je lépe postavený tým, který má víc výher v normální hrací době nebo v prodloužení.

J97a21n 87B37u98b60e32n 4673910107

Nic proti Hertlovi, gól to byl parádní, ale byl neregulérní, protože Žraloků bylo tou dobou 6 na ledě a Hertl skočil na led příliš brzy, když vracející se hráč na střídačku (č.5) byl hódně daleko od střídačky, zatímco Hertl už je rozjetej do útočného pásma. Mimo obrázek je Burns, který celou dobu jel podél mantinelu a nahrával Marleauovi z rohu na útočnou modrou.

0/−4
1.3.2017 9:02

K70a70r29e48l 91V62o13h38n43o45u60t 4428579290487

Jak se ten komentátor směje, že lidi na led zbytečně vyházeli 2000 dolarů.