Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

J46i45ř75í 45P24e30r25n18i40c35a 6292680254714

V prvních třetinách má v téhle sérii Kometa skóre 2:7. Jenže ve zbytcích utkání nepovolila Spartě ani gól, zatímco sama jich vstřelila osm.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A o tom to je. Že se hraje 60 minut a někdy i déle. V případě Komety jednou o necelé 4 minuty, včera o necelou minutu :-) Spoustu zápasů ke konci základní části jsme to byli my, kteří vedli. A potom jsme se sesypali a báli se o výsledek, jako kdyby hráči stáli na ledě poprvé. Ale zlom přišel ve správný čas v Liberci. Potom hned doma Chomutov a následně trénink na otočky se Spartou v Olmiku, kdy jsme také prohrávali 2:0 a zvrátili to. Sice jsme padli v prodloužení, ale proti Spartě už to byly naše závěry.

+2/0
doporučit
18.3.2017 10:10

M81a13r65e71k 89F56o22r37a44l 3684587397

V téhle sérii vedla kometa jen poslední tři minuty v poslední třetině prvního zápasu a proto mi ten stav přijde neskutečnej...ale bojím se,že to bude jako každý rok...vyradime spartu a to je pro nas vrchol sezony a pak vyltime v semi s hradcem nebo litvinovem nebo necim takovym....

+2/−1
doporučit
17.3.2017 23:24

M40i39l77a81n 79C70o63u81f85a22l 8903507823

Od začátku této sezony tvrdím, že Kometa po letech získá titul!

M53a48r96t60i88n 95K90l73i30m17e80š 6786715357920

Je to mazec ta naše extraliga. 52 zápasů se hraje jen proto abych ze 16 ti týmů nebyl horší než 10. 52 zápasů!!!