Liberec rozdrtil Plzeň, Chomutov rozhodl těsně před koncem prodloužení

Hokejisté Liberce dobyli Plzeň, na nedělní porážku 3:6 zareagovali změnou v brankovišti a aktivnější hrou. Gólman Roman Will vychytal své premiérové čisté konto v extraligovém play-off, Bílí Tygři vyhráli jednoznačně 4:0. Chomutov porazil hosty z Třince po úporné bitvě, kterou rozhodl v 80. minutě Juraj Valach.

J26i11ř21í 61P62o60k72o65r80n57ý 1381543121519

Přiznám se, že z hokeje na to nejsem zvyklý, ale v Plzni snad pouští do hlediště místo diváků dobytek.

+2/−1
21.3.2017 7:29

D27a31v38i83d 40K63o52p43a26l 5963862734789

Piráti černým koněm playoff? Pro mne ano.

+1/−1
21.3.2017 4:58

J89i41ř70í 76S36e21i87t73k91o 1509414870892

Úroveň zápasu Chomutov - Třinec na play-off trochu mizerná.. Nicméně pro mě jasný vítěz v prodloužení byl Třinec. Že byl Petružálek v brankovišti? Ano ale nikterak nebránil gólmanovy v zákroku! Nesmyslně nastavená pravidla v extralize zase úřadovala, v NHL by tohle byl regulérní gól. ;-€

M52a44r28t24i46n 82M71a28t12o88u54š45e50k 9806207106858

Nemyslím, že lže, ale že souhlasil bych, že se pan Seitko mýlí. Vedle toho, problém Třince není v rozhodčích, ale ve faktu, že Kýhos neumí reagovat na aktuální formu svých hráčů.

0/0
21.3.2017 8:22

P42e48t42r 23L41á94v62i37č42k80a 5315522213171

Něco se děje že nejsou v článku reakce trenérů?? Patrně Pešán nepotřebuje vytvářet tlak přes media na rozhodčí, když jeho tým vyhrál. Ani mě to nepřekvapuje, je to od jeho příchodu do Liberce stejný. 

+2/−6
20.3.2017 23:47

V75l33a91d91a73n 36Č19e78r22n85í11č95e80k 8812746703870

Tak dneska ho nahradil vyjádřením Kýhos :-/.

0/0
21.3.2017 0:15

F77i71l13i91p 64J92a98r89a16b 1853427240397

Tlak na rozhodčí vytváří v play-off úplně každý trenér, patří to k věci. Jednou brečí ten, podruhé onen, ono se to tak vyrovná, je to vlastně demokratický proces...

0/0
21.3.2017 12:01

D60a21n35i64e61l 53P76a54v11l31í73k 2554476468420

Když Piráti prohrávali 0:2 na zápasy s Bolkou po těch debaklech, říkal jsem si, že se nic neděje. Vyhraje se jeden zápas, oni znervózní. Vyhraje se druhej a je to rázem znovu 50/50. Ale když se pak člověk ohlédne za celou touhle sérií, je to vážně skvělej počin, za který Pirátům smekám. Jen to ukazuje, že Třinec ještě není ztracenej. Ale Chomutov má výhodu v tom, že si tímhle už prošel a o to víc se budou snažit, aby to nepustili. Je to strašně vyrovnaná série. Všechny zápasy se mohly překlopit na kteroukoliv stranu, ale Piráti to prostě podle mě chtějí víc. A proto mají mečbol. Jestli nevypadnou z tempa, tak už moc šancí na obrat Třinec nemá. A jestli to dopadne podle očekávání, tak pro Chomutov ohromný plus. Pár let zpátky baráž, sestup, postup, 10. místo, čtvrtfinále a letos 7. flek a semifinále. Jo, kdyby to tak šlo dál...

Každopádně i kdyby to Třinec obrátil a dal nám teď třikrát za sebou 8:0, stejně budu maximálně spokojenej. Tahle sezóna se vážně povedla. Už teď jedeme nad očekávání, nic už to zkazit nemůže. R^

+9/−1
20.3.2017 23:44

Š58t30e90f49a63n 19F28r59i55č24a 7762428843166

Sudí ten Třinec zařízli pěkně, přímo učebnicově. Tak se nám ta extraliga ne a ne vymanit ze zaběhnutých kolejí.Rv

L25u64k54á32š 43V78i97n66t31e33r 6955780147967

Zaříznul jak? Že odpískal Maroszovi ten jeho faul?

+2/0
21.3.2017 1:18

P57a31v76e46l 45R42o31k13y72t94a 3110131150538

Koukal jsem na streamu na závěr zápasu a prodloužení a rozhodčí to slušně vorali na obě strany. Sice Třinec dal pravděpodobně regulérní gól, ale půl minuty před tím byla Chomutovu nesmyslně znemožněná vyložená šance. Fauly/nefauly v závěru prostě byly podobného ražení jako fauly Chomutova na začátku prodloužení. Chomutov holt dokázal přesilovku využít, kdežto Třinec ne. Rozhodčí bych suspendoval do konce sezony.

0/0
21.3.2017 6:45

P98e32t82r 59L92á63v15i33č79k97a 5435282843171

Neco se deje, ze nejsou v clanku hodnoceni treneru??

+1/−1
20.3.2017 23:38

M25a10r23e13k 12S23e66l89i68n87g46e62r 5419297626516

+2/0
20.3.2017 23:54

I26v88a78n75a 82K70u39n41c73o80v26á 8594862571616

a kde byl včera Liberec v diskusi když Plzeň jen udolala Liberec 6.3 ale dneska Liberec převálcloval Plzeň. JDĚTE SE VYCPACVAT

0/−7
20.3.2017 23:23

J38i26ř30í 89Z68á92h87o46r25a 5843215842309

Liberec měl předevčírem převahu, ale prohrál, protože nedal šance a Plzeň sehrála super všechny svý přesilovky, kdyby zápas dopadl 6-3 pro Liberec, asi by to průběhu zápasu slušelo víc. Včera ale Plzeň prakticky nedostala šanci něco se zápasem udělat.

+1/−1
21.3.2017 7:11

P28e72t10r 62K17a90u28f67n45e23r 8764826368410

Krásně řečeno: "Včera Plzeň nedostala šanci něco se zápasem udělat." Při tom, jak Pešán po předchozích utkáních neustále bulel se ani nedivím. Poměr vyloučených hovoří za vše.

0/0
21.3.2017 16:50

P86a52v35e18l 37S39t70ř25í72t71e36c74k14ý 7109148672893

Z těch tří rozehraných sérií má Třinec největší šanci na obrat. Osobně si ale myslím že se to nepovede žádnýmu z prohrávajících. Takže to vypadá že půjdem na Hradec. Kometa!!

P58e16t86r 60T77y81č70k20a 6515262669602

Myslím, že Třinec to už nedá. Podle mě prohrají už teď doma. Ten tým prostě nedokáže pořádně zabojovat.

+9/0
20.3.2017 22:11

P21a16v95e88l 77C37h31a24l89u85p22a 2751226585271

Rozdrtil? Nemyslím si, že by skóre 4:0 bylo rozdrcením...

+7/0
20.3.2017 22:09

V30i15k95t29o15r 60V67e47s78e51l39ý 5765503904765

Ten zápas byl tak jednostranný, že 4:0 je ještě zázrak.

+5/0
20.3.2017 22:15

D90a30v38i54d 41N96o76v21o47t42n65y 3590224826927

3:2 po 4 zapasech, to je mozne jen na idnes

Ale co, on pan majitel dokazal z petimilionove firmy udelat jednim smahem propisky pulmiliardovou

+7/−1
20.3.2017 22:05

L37i43b56o75r 73V90e45n64g98l22á42ř 4644655222364

fandim trinci, ale narovinu je treba rict ze uz to asi nepujde. ty zapasy jsou tak vyrovnane, ze si myslim ze nedokazou vyhrat tri v rade.

+4/0
20.3.2017 21:47

V46á53c32l68a57v 67K43o25l80s15k82ý 1712405698928

Fandím Litvínovu a na rovinu musím říct, že Třinci věřím (a držím palce), že to otočí...:-)

+4/−3

T77o73m20á45š 93V62l13a59c54h 6224911174955

... se obávám, aby Chomutov nepadl stejně tak, jako Slavia, když vedla na zápasy 3:1, hrála další zápas doma a nakonec padla 3:4 ... Bylo by to krásný, kdyby šly dál týmy Liberec, Litvínov, Chomutov ... ;-)

A61l61e77x67a39n41d40r 89N61o44w67a48k 9386950631189

hm a proč ne Chomutov? Mě se líbí, makaj a slavný hvězdný Třinec hokejově přehrávají...sakra, já jim fakt fandím, mají mé veliké sympatie...R^

+1/0
20.3.2017 23:19

T31o58m69á38š 11T35a66t14í98č29e72k 5750722810618

Pré že Liberec vede 3:2 na zápasy. :-P Chvilku jsem si připadl, jako kdybych přistál z Marsu.

0/0

T79o43m48á76š 80T48a24t95í82č51e96k 5610142570388

*spadl

0/0

Š48á87r48k52a 48M48e89d16k72o56v62á 7574935626680

Jako "Litvínovská" z té spanilé jízdy Chomutova nemám vůbec radost. Myslela jsem, že si je Třinec namaže na chleba, 4:0 a domů. No jo,.no. Snad zítra Verva ukáže, že umí ještě zabojovat.

+2/−6
20.3.2017 21:26

J58o38s81e11f 29M70e57d 5572496212

Já taky doufal, že Litvínov postoupí a zatím to vypadá, že to bude zase s ostudou. Hlavně že jste se letos vyhnuli baráži. Tak alespoň že jeden tým z pod krušných hor umí hrát hokej a snad postoupí mezi čtyřku. Piráti OLÉÉÉ ;-D

Š95á42r42k10a 79M98e76d10k45o74v71á 7924385436900

Loni se nad nimi houpal Damoklův meč,ale letos? Postup do P-off je ostuda? Samozřejmě fanoušci očekávají, že zopakují předloňský úspěch..uvidíme.:-)

P92e46t75r 42H63r76a58b66á43k 6790827612610

Dneska si Pešán nestěžoval na rozhodčí? Poměr vyloučení 9-4, aby ne....

P89e39t17r 15K13a16u98f98n38e39r 8604846338170

Bodejť by stíhala, když byla pořád ve 4.

0/0
21.3.2017 16:51

R97o90m72a81n 68O65l12s28z97o12w58y 3226827910325

Gratuluji Chomutovu k vítězství. Marně jsem se snažil identifikovat komu vlastně rozhodčí chtějí pomoci. Vychází mi z toho jediné, prostě na to nemají a neumí to. Takoví sudí nepatří ani na rybník.

+16/−1
20.3.2017 21:15

J51o93s42e73f 47M50e61d 5402726832

Naprostý souhlas, přišlo mi to, že připískávají Třinci, ale pak už to bylo moc okaté a tak si začali hoši dělat alibi. Nemají na to v tom s Vámi naprosto souhlasím. Ti co pískali včera a dneska by si už písknout neměli. Bohužel tohle se týká tak 80% všech našich rozhodčích i "posily" z ruska.

+5/0
20.3.2017 21:18

R62o33m67a64n 87O71l36s51z30o86w38y 3216147910625

Kardinální chyby tam byly na obě strany.

+2/0
20.3.2017 21:19

V12l86a80d93a31n 21Č83e57r14n94í64č23e43k 8712766343170

Tak včera to bylo zřejmé a dnes se do toho tak zamotali tím, že se si své chyby uvědomovali a snažili se je kompenzovat jak na jednu tak druhou stranu, a to byla cesta do pekel.

+7/0

L19u58k10á10š 24K56r70o59l37l 2352535804271

První třetina byla v pohodě snad jedno vyloučení ale ke konci do toho moc začali vstupovat a úplně se do toho zamotali. ...dost to ovlivnili ale vlastně nevím pro koho��

T26o23n76d79a 20W14a77w16r40z36a52c68z 5774391658976

Chomutovští celý zápas tak brečeli, až si v prodloužení vybrečeli neuznání regulérního gólu a pak přesilovku 5 na 3. No nic, otočíme proti Růžičkovi jako v roce 2011.