Liberec rozdrtil Plzeň, Chomutov rozhodl těsně před koncem prodloužení

Hokejisté Liberce dobyli Plzeň, na nedělní porážku 3:6 zareagovali změnou v brankovišti a aktivnější hrou. Gólman Roman Will vychytal své premiérové čisté konto v extraligovém play-off, Bílí Tygři vyhráli jednoznačně 4:0. Chomutov porazil hosty z Třince po úporné bitvě, kterou rozhodl v 80. minutě Juraj Valach.

J59i68ř43í 55P15o42k24o30r26n72ý 1431513901719

Přiznám se, že z hokeje na to nejsem zvyklý, ale v Plzni snad pouští do hlediště místo diváků dobytek.

+2/−1
21.3.2017 7:29

D86a89v47i69d 34K41o87p48a36l 5543222774349

Piráti černým koněm playoff? Pro mne ano.

+1/−1
21.3.2017 4:58

J48i63ř38í 32S67e12i53t24k46o 1479234380962

Úroveň zápasu Chomutov - Třinec na play-off trochu mizerná.. Nicméně pro mě jasný vítěz v prodloužení byl Třinec. Že byl Petružálek v brankovišti? Ano ale nikterak nebránil gólmanovy v zákroku! Nesmyslně nastavená pravidla v extralize zase úřadovala, v NHL by tohle byl regulérní gól. ;-€

M85a54r21t42i88n 42M36a18t75o65u86š49e75k 9496477566498

Nemyslím, že lže, ale že souhlasil bych, že se pan Seitko mýlí. Vedle toho, problém Třince není v rozhodčích, ale ve faktu, že Kýhos neumí reagovat na aktuální formu svých hráčů.

0/0
21.3.2017 8:22

P52e34t41r 37L87á23v69i96č58k71a 5135172583841

Něco se děje že nejsou v článku reakce trenérů?? Patrně Pešán nepotřebuje vytvářet tlak přes media na rozhodčí, když jeho tým vyhrál. Ani mě to nepřekvapuje, je to od jeho příchodu do Liberce stejný. 

+2/−6
20.3.2017 23:47

V53l58a10d25a97n 13Č14e57r79n11í87č77e17k 8892886293100

Tak dneska ho nahradil vyjádřením Kýhos :-/.

0/0
21.3.2017 0:15

F37i68l49i35p 59J41a39r97a41b 1503457390697

Tlak na rozhodčí vytváří v play-off úplně každý trenér, patří to k věci. Jednou brečí ten, podruhé onen, ono se to tak vyrovná, je to vlastně demokratický proces...

0/0
21.3.2017 12:01

D33a11n27i80e42l 89P74a33v48l53í45k 2934536398490

Když Piráti prohrávali 0:2 na zápasy s Bolkou po těch debaklech, říkal jsem si, že se nic neděje. Vyhraje se jeden zápas, oni znervózní. Vyhraje se druhej a je to rázem znovu 50/50. Ale když se pak člověk ohlédne za celou touhle sérií, je to vážně skvělej počin, za který Pirátům smekám. Jen to ukazuje, že Třinec ještě není ztracenej. Ale Chomutov má výhodu v tom, že si tímhle už prošel a o to víc se budou snažit, aby to nepustili. Je to strašně vyrovnaná série. Všechny zápasy se mohly překlopit na kteroukoliv stranu, ale Piráti to prostě podle mě chtějí víc. A proto mají mečbol. Jestli nevypadnou z tempa, tak už moc šancí na obrat Třinec nemá. A jestli to dopadne podle očekávání, tak pro Chomutov ohromný plus. Pár let zpátky baráž, sestup, postup, 10. místo, čtvrtfinále a letos 7. flek a semifinále. Jo, kdyby to tak šlo dál...

Každopádně i kdyby to Třinec obrátil a dal nám teď třikrát za sebou 8:0, stejně budu maximálně spokojenej. Tahle sezóna se vážně povedla. Už teď jedeme nad očekávání, nic už to zkazit nemůže. R^

+9/−1
20.3.2017 23:44

Š19t15e79f17a39n 71F75r48i18č59a 7922278703266

Sudí ten Třinec zařízli pěkně, přímo učebnicově. Tak se nám ta extraliga ne a ne vymanit ze zaběhnutých kolejí.Rv

L25u14k41á16š 11V88i88n36t70e37r 6985970567627

Zaříznul jak? Že odpískal Maroszovi ten jeho faul?

+2/0
21.3.2017 1:18

P18a30v49e72l 13R16o81k90y77t74a 3440611620578

Koukal jsem na streamu na závěr zápasu a prodloužení a rozhodčí to slušně vorali na obě strany. Sice Třinec dal pravděpodobně regulérní gól, ale půl minuty před tím byla Chomutovu nesmyslně znemožněná vyložená šance. Fauly/nefauly v závěru prostě byly podobného ražení jako fauly Chomutova na začátku prodloužení. Chomutov holt dokázal přesilovku využít, kdežto Třinec ne. Rozhodčí bych suspendoval do konce sezony.

0/0
21.3.2017 6:45

P77e31t19r 85L94á86v33i14č28k86a 5255812373401

Neco se deje, ze nejsou v clanku hodnoceni treneru??

+1/−1
20.3.2017 23:38

M90a39r28e21k 30S33e52l16i17n35g49e68r 5169337366656

+2/0
20.3.2017 23:54

I71v49a35n40a 57K48u28n23c12o69v38á 8144112611566

a kde byl včera Liberec v diskusi když Plzeň jen udolala Liberec 6.3 ale dneska Liberec převálcloval Plzeň. JDĚTE SE VYCPACVAT

0/−7
20.3.2017 23:23

J31i78ř50í 98Z47á56h32o40r38a 5153705242839

Liberec měl předevčírem převahu, ale prohrál, protože nedal šance a Plzeň sehrála super všechny svý přesilovky, kdyby zápas dopadl 6-3 pro Liberec, asi by to průběhu zápasu slušelo víc. Včera ale Plzeň prakticky nedostala šanci něco se zápasem udělat.

+1/−1
21.3.2017 7:11

P45e36t79r 98K76a62u25f75n55e96r 8814526218140

Krásně řečeno: "Včera Plzeň nedostala šanci něco se zápasem udělat." Při tom, jak Pešán po předchozích utkáních neustále bulel se ani nedivím. Poměr vyloučených hovoří za vše.

0/0
21.3.2017 16:50

P19a60v93e47l 15S54t77ř27í89t64e33c87k19ý 7489198962343

Z těch tří rozehraných sérií má Třinec největší šanci na obrat. Osobně si ale myslím že se to nepovede žádnýmu z prohrávajících. Takže to vypadá že půjdem na Hradec. Kometa!!

P75e88t53r 75T66y57č71k95a 6275762359422

Myslím, že Třinec to už nedá. Podle mě prohrají už teď doma. Ten tým prostě nedokáže pořádně zabojovat.

+9/0
20.3.2017 22:11

P70a64v21e66l 18C96h51a18l96u75p61a 2661346395621

Rozdrtil? Nemyslím si, že by skóre 4:0 bylo rozdrcením...

+7/0
20.3.2017 22:09

V66i29k65t37o60r 39V73e63s46e93l69ý 5235273194715

Ten zápas byl tak jednostranný, že 4:0 je ještě zázrak.

+5/0
20.3.2017 22:15

D38a59v26i79d 18N78o55v98o60t18n75y 3370274986377

3:2 po 4 zapasech, to je mozne jen na idnes

Ale co, on pan majitel dokazal z petimilionove firmy udelat jednim smahem propisky pulmiliardovou

+7/−1
20.3.2017 22:05

L86i50b36o94r 15V75e61n48g74l13á96ř 4114735712474

fandim trinci, ale narovinu je treba rict ze uz to asi nepujde. ty zapasy jsou tak vyrovnane, ze si myslim ze nedokazou vyhrat tri v rade.

+4/0
20.3.2017 21:47

V82á33c97l34a46v 11K50o54l31s82k20ý 1302155298848

Fandím Litvínovu a na rovinu musím říct, že Třinci věřím (a držím palce), že to otočí...:-)

+4/−3

T11o55m63á19š 17V29l85a31c13h 6944761204505

... se obávám, aby Chomutov nepadl stejně tak, jako Slavia, když vedla na zápasy 3:1, hrála další zápas doma a nakonec padla 3:4 ... Bylo by to krásný, kdyby šly dál týmy Liberec, Litvínov, Chomutov ... ;-)

A38l69e90x98a77n20d15r 37N92o91w94a42k 9706620121839

hm a proč ne Chomutov? Mě se líbí, makaj a slavný hvězdný Třinec hokejově přehrávají...sakra, já jim fakt fandím, mají mé veliké sympatie...R^

+1/0
20.3.2017 23:19

T70o32m80á19š 18T49a29t90í60č73e69k 5400272710938

Pré že Liberec vede 3:2 na zápasy. :-P Chvilku jsem si připadl, jako kdybych přistál z Marsu.

0/0

T37o49m44á64š 90T43a46t28í94č16e66k 5610642320558

*spadl

0/0

Š40á87r43k79a 93M95e26d90k85o87v50á 7984475136500

Jako "Litvínovská" z té spanilé jízdy Chomutova nemám vůbec radost. Myslela jsem, že si je Třinec namaže na chleba, 4:0 a domů. No jo,.no. Snad zítra Verva ukáže, že umí ještě zabojovat.

+2/−6
20.3.2017 21:26

J74o20s31e96f 67M92e36d 5972216492

Já taky doufal, že Litvínov postoupí a zatím to vypadá, že to bude zase s ostudou. Hlavně že jste se letos vyhnuli baráži. Tak alespoň že jeden tým z pod krušných hor umí hrát hokej a snad postoupí mezi čtyřku. Piráti OLÉÉÉ ;-D

Š56á40r66k64a 62M14e88d32k40o69v91á 7404865446100

Loni se nad nimi houpal Damoklův meč,ale letos? Postup do P-off je ostuda? Samozřejmě fanoušci očekávají, že zopakují předloňský úspěch..uvidíme.:-)

P34e87t40r 72H93r56a96b13á50k 6380917722160

Dneska si Pešán nestěžoval na rozhodčí? Poměr vyloučení 9-4, aby ne....

P67e17t29r 35K66a61u35f44n13e98r 8244496538870

Bodejť by stíhala, když byla pořád ve 4.

0/0
21.3.2017 16:51

R37o90m41a75n 14O65l45s91z75o72w63y 3566157110685

Gratuluji Chomutovu k vítězství. Marně jsem se snažil identifikovat komu vlastně rozhodčí chtějí pomoci. Vychází mi z toho jediné, prostě na to nemají a neumí to. Takoví sudí nepatří ani na rybník.

+16/−1
20.3.2017 21:15

J44o54s20e20f 69M38e94d 5312126342

Naprostý souhlas, přišlo mi to, že připískávají Třinci, ale pak už to bylo moc okaté a tak si začali hoši dělat alibi. Nemají na to v tom s Vámi naprosto souhlasím. Ti co pískali včera a dneska by si už písknout neměli. Bohužel tohle se týká tak 80% všech našich rozhodčích i "posily" z ruska.

+5/0
20.3.2017 21:18

R21o80m71a12n 79O55l72s31z76o75w73y 3216197570275

Kardinální chyby tam byly na obě strany.

+2/0
20.3.2017 21:19

V50l75a40d55a70n 20Č56e33r75n67í54č14e38k 8822586413690

Tak včera to bylo zřejmé a dnes se do toho tak zamotali tím, že se si své chyby uvědomovali a snažili se je kompenzovat jak na jednu tak druhou stranu, a to byla cesta do pekel.

+7/0

L38u50k92á84š 72K88r94o27l89l 2342385344941

První třetina byla v pohodě snad jedno vyloučení ale ke konci do toho moc začali vstupovat a úplně se do toho zamotali. ...dost to ovlivnili ale vlastně nevím pro koho��

T47o27n44d14a 81W67a63w42r77z85a44c38z 5804841288976

Chomutovští celý zápas tak brečeli, až si v prodloužení vybrečeli neuznání regulérního gólu a pak přesilovku 5 na 3. No nic, otočíme proti Růžičkovi jako v roce 2011.