M17a56r85t63i12n 70K59o31d39a47t 2397436362257

D48u13š31a36n 15N23i80k60o65d71e14m 9695189714533

S ukřivděností máte pravdu, ale on má pravdu v tom nefaulu.

+1/−1
21.3.2017 13:50

M20a57r15t39i44n 17K86o53d49a87t 2627296842457

To vůbec neřeším. Má se soustředit na hokej a ne naříkat. Vybral si jeden moment. Rozhodčí poškodili oba týmy. V Chomutově neplakají. To je ten rozdíl

+2/−1
21.3.2017 14:11

M43a23r88t79i45n 27S31t73r50a74k56a 7140568909248

Když je hodinu po zápase, tak už mu soustředění na hokej k ničemu není. A to vyjádření je legitimní.

0/0
21.3.2017 21:38

K59a42r62e86l 77P29á88t33e14k 9904172606582

Pane Marosz problémy hledejte jen u vašeho týmu:-) Pakliže chcete vyhrávat jedním gólem za 80 minut, budete mít problém téměř vždy;-D

D94u24š31a58n 24N89i71k54o31d46e17m 9405819404603

S faulem souhlas. S gólem ne. Nesporuji, že Petružálek byl v brankovišti, ale to, že by bránil ve výhledu brankáři.

J68o39s12e43f 86C59h54o15d18o28u31n29s36k72ý 4551146199980

Proč to z něj ten novinář doluje, když ví, že za ta vyjádření může dostat pokutu. To není moc férový přístup.

+1/0
21.3.2017 10:24

J60a44n 72H95a62ž36m81u12k51a 6103206795

A on je Marosz malé dítě, že neví co může říci?

+6/0
21.3.2017 11:11

J12a29n 44H91a95ž14m49u55k54a 6953366755

Marosz nebreč.

Jasný faul na Vondrku a vymlouvat se, že v prodloužení se fauly nepískají, je ubohost.

Kdo jediný prokazatelně v lize podváděl byl Třinec a jeho neregulérní brány.

+10/−4
21.3.2017 10:20

P83a13v38e36l 37H56o45l86m42a60n 8361613139725

Popravdě se mi taky nelíbí, že jsou v lize týmy, které když vedou o dva goly, tak je sudí posílají tak dlouho do tří, dokud se nalomený soupeř nevrátí do hry. (obecný příklad, není míněno zrovna CH-3nec)

Jinak Chomutov, Liberec nebo Litvajs když hrají doma, tak je to někdy od sudích neskutečná šílenost, ale je fakt, že takový Třinec si nemá nač stěžovat. (v minulosti i Zlín nebo Pardubice)

D43u75š50a64n 62N54i64k17o95d21e59m 9975549744943

To byla aféra loni, nebo předloni nebo kdy.... Puk se odrazil v Třinecké bráně od lemu dole v bráně a ten měl prý být více vzadu aby k tomu nedošlo. Že se to mohlo stát i obráceně Hažmuku zřejmě nezajímá. Nebylo to dle mého úmyslně ale spíše k tomu došlo z nepozornosti. Navíc rozhodčí mají za úkol toto zkontrolovat před zahájením zápasu a k žádnému rozporu z jejich strany nedošlo. Pan Hažmuka má asi sloní paměť ale chybí logické myšlení. ;-D

+1/−1
21.3.2017 12:52

S64u32c46h50ý 91T81o88m33á37š 4741938

ano a dodavatele branek vybírá svaz , ještě mi u Hažmuky chybí řečičky o žoldácích, ale zrovna v této sérii by mu to nějak nevycházelo s tou slávistickou legií u Pirátů ;-)

M54i16l61a26n 76S16o20u21š88e70k 9906747191122

Mne vždycky trochu překvapuje, a třeba TV komentátoři o tom mluví zcela otevřeně, v prodloužení neplatí obvyklá pravidla, hra a zákroky se často hodnotí podle jiných měřítek, než celý zápas. Myslím si, že stejná pravidla by měla platit bez výjimek po celé utkání bez ohledu na to, jaká jeho fáze právě probíhá. Možná by jen rozhodčí v případě prodloužení mohli častěji mít možnost využívat video pro posouzení zákroků z důvodu vyloučení evidentních chyb rozhodčího. Například na žádost kapitána, či trenéra, třeba pouze 3x s odpočtem neúspěšných žádostí (obdobně jako třeba jestřábí oko).

R25o69m10a65n 43V29í37c81e70n20e97c 2879592768932

V NHL to už zavedli, tak to časem dorazí i do Evropy.

+1/0
21.3.2017 10:07

M20i64c20h27a49l 47P36i80n42d21j31a95k 5293914967537

S tim se da jen souhlasit. Pamatuju jak Mario Lemiux sundal naseho hrace v semifinale (tusim) SP v prodlouzeni a komentator pouze prohlasil, ze ho by vyloucili jen za vrazdu.

+2/0
21.3.2017 9:45

D15u13š38a95n 28N70i34k41o88d73e72m 9805129914783

Že Třinec prohrává 1:3 na zápasy? Může si za to sám - totální střelecká impotence. Někdo níže napsal, že Třinec není schopen Piráty výrazně přehrát - to bych netvrdil. V prvních zápasech byli výrazně lepší, ale prostě nebyli schopni dát gól. A poslední věc - hra v šesti byla, následně gól by normálně měl platit - asi kompenzace, beru. Ale ten faul faulem opravdu nebyl. Pokud to takto posoudil měl nejdříve vyloučit piráta a v tom případě je následující bezpředmětné. TVL jak může být faul to že si hráč šlápne na soupeřovu hůl který leží ne ledě po jeho předchozím zákroku mi hlava nebere.

+8/0
21.3.2017 6:27

J34i97ř40í 14S10e62i52t62k42o 1879884660532

Úroveň zápasu Chomutov - Třinec na play-off trochu mizerná.. Nicméně pro mě jasný vítěz v prodloužení byl Třinec. Že byl Petružálek v brankovišti? Ano ale nikterak nebránil gólmanovi v zákroku! Nesmyslně nastavená pravidla v extralize zase úřadovala, v NHL by tohle byl regulérní gól.

L61u49k94á18š 39V13i80n29t64e65r 6825160457987

Šest ne, ale jeden jo, což vcelku stačí.

+6/0
21.3.2017 8:06

D93u14š28a64n 65N69i82k24o85d67e42m 9205269214243

Tak ten jste asi viděl jenom vy. Zajímaví je že to tady a nikde jinde nikdo neřeší. Po kolika pivech jste ten zápas sledoval?

0/−6
21.3.2017 8:19

L35u27k12á77š 75V40i44n34t71e45r 6455580597727

No evidentně ne jen já, viz výše. Ale nemá moc cenu to řešit, když ten gól stejně (a správně) neplatil.

+1/−1
21.3.2017 8:21

D19u91š48a42n 50N47i91k78o34d31e35m 9165479624373

Viz můj příspěvek nahoře - pokud odeberu všechny okolnosti kolem tam ten gól platit měl. Jediný problém byl, že hráči Třince chvíli před tím hráli v šesti a tím měli jít do čtyřech. Takže se nad tím nepozastavuji. Největší pruhovaný blikanec ale bylo vyloučení Marosze.

0/0
21.3.2017 8:28

D74u28š86a68n 14N39i48k79o38d68e68m 9585789564283

Pruhovaní tento zápas hodně nezvládli a uznávám více či méně na obou stranách. Více asi u Třince. Ale to nebere nic na faktu že za stav 1:3 na zápasy si Třinec může sám.

+2/0
21.3.2017 8:29

J30a21n 33K50u76d74l92i77č 5740730312551

mrkněte na záznam, je tak o půl metru ;-)

0/0
21.3.2017 8:40

L92u80k51á68š 91V80i96n95t27e57r 6895540427707

Hraje se podle pravidel IIHF, takže Třinec je sice váš vítěz, ale prohrává 3:1 na zápasy...

+1/0
21.3.2017 8:12

L22u19k72á81š 87V23i32n15t11e24r 6825950857627

Pane Maroszi, koukněte cestou do Třince (času máte v buse jistě dost) na video a dejte si facku, to podražení bylo vcelku jasný.

M60i11r71o31s78l18a16v 62P83a15č91e84s 8180337866792

Do Chomutova už se nevrátíte,už u vás budete odstřeleni Poletínem.

0/0
21.3.2017 0:27

T37o85m95á94š 43P23o76k46o94r71n58ý 2250240326720

Zápas jsem neviděl, ale tohle je velmi amatérské vyjádření hráče hokejové Extraligy.

+7/−3
21.3.2017 0:23

V16l20a41d70a13n 38Č91e14r87n79í10č97e44k 8282186733600

Tak kýhos se ve vyjádření po zápase taky předved. Já nevím, že si tam nenosí kapesníčky.