Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

M51i51l87a36n 80S71o90u55š74e55k 9956447321492

Mne vždycky trochu překvapuje, a třeba TV komentátoři o tom mluví zcela otevřeně, v prodloužení neplatí obvyklá pravidla, hra a zákroky se často hodnotí podle jiných měřítek, než celý zápas. Myslím si, že stejná pravidla by měla platit bez výjimek po celé utkání bez ohledu na to, jaká jeho fáze právě probíhá. Možná by jen rozhodčí v případě prodloužení mohli častěji mít možnost využívat video pro posouzení zákroků z důvodu vyloučení evidentních chyb rozhodčího. Například na žádost kapitána, či trenéra, třeba pouze 3x s odpočtem neúspěšných žádostí (obdobně jako třeba jestřábí oko).

+36/0
doporučit
21.3.2017 9:05

J16o56s69e93f 40N50o28v16á90k 3800467543899

No to je brekotu, to je brekotu...Pirati maji v nohach 9 zapasu v 15 dnech, z toho 3 se skoro celym prodlouzenim a vy nejste schopny je ani jednou vyrazne prehrat. Chyby hledejte predevsim u sebe! A propos, nikde jsem vcera necetl od tebe nebo kyhose vyjadreni k douderove posunuti brany, kdy jste meli jit na minutu a pul do tri, to vam

nevadilo?

+53/−5
doporučit
20.3.2017 22:36

V91l18a85d49a98n 76Č11e24r28n70í87č80e47k 8612176753170

Jaký rozdíl proti včerejšímu vyjádření hráčů Chomutova k výkonu rozhodčí :-/.

+13/0
doporučit
20.3.2017 22:28

D22u28š85a72n 90N61i68k42o86d80e71m 9695159424453

Že Třinec prohrává 1:3 na zápasy? Může si za to sám - totální střelecká impotence. Někdo níže napsal, že Třinec není schopen Piráty výrazně přehrát - to bych netvrdil. V prvních zápasech byli výrazně lepší, ale prostě nebyli schopni dát gól. A poslední věc - hra v šesti byla, následně gól by normálně měl platit - asi kompenzace, beru. Ale ten faul faulem opravdu nebyl. Pokud to takto posoudil měl nejdříve vyloučit piráta a v tom případě je následující bezpředmětné. TVL jak může být faul to že si hráč šlápne na soupeřovu hůl který leží ne ledě po jeho předchozím zákroku mi hlava nebere.

+8/0
doporučit
21.3.2017 6:27

J88a62n 14H16a74ž78m94u30k14a 6773286745

Marosz nebreč.

Jasný faul na Vondrku a vymlouvat se, že v prodloužení se fauly nepískají, je ubohost.

Kdo jediný prokazatelně v lize podváděl byl Třinec a jeho neregulérní brány.

+10/−4
doporučit
21.3.2017 10:20

T32o42m33á73š 21P93o72k93o73r63n37ý 2330750976670

Zápas jsem neviděl, ale tohle je velmi amatérské vyjádření hráče hokejové Extraligy.

+7/−3
doporučit
21.3.2017 0:23

J36i16ř94í 80S81e81i34t76k40o 1859374800852

Úroveň zápasu Chomutov - Třinec na play-off trochu mizerná.. Nicméně pro mě jasný vítěz v prodloužení byl Třinec. Že byl Petružálek v brankovišti? Ano ale nikterak nebránil gólmanovi v zákroku! Nesmyslně nastavená pravidla v extralize zase úřadovala, v NHL by tohle byl regulérní gól.

+13/−13
doporučit
21.3.2017 3:20

J18a49n 67N96o67v29ý 5443675749862

V prodloužení se nedělá to, že se vyloučuje do tří? Proč? Protože to říka Marosz z Trzyniece? Aha. Celé to jeho vyjádření je jen neobratně kamuflovaná kritika rozhodčích. Čili doufám, že si to přečetl i někdo z disciplinárky.

V95l92a97d90a56n 95Č92e34r84n33í36č76e94k 8172886183320

Tak kýhos se ve vyjádření po zápase taky předved. Já nevím, že si tam nenosí kapesníčky.

+3/−4
doporučit
21.3.2017 0:17

L80u38k40á63š 11V72i27n48t70e92r 6465640807467

Pane Maroszi, koukněte cestou do Třince (času máte v buse jistě dost) na video a dejte si facku, to podražení bylo vcelku jasný.

J65o19s41e45f 47C57h77o54d37o97u19n40s22k87ý 4971796619770

Proč to z něj ten novinář doluje, když ví, že za ta vyjádření může dostat pokutu. To není moc férový přístup.

+1/0
doporučit
21.3.2017 10:24

T28o43n50d44a 81W78a63w91r98z27a72c51z 5704871368376

Jo, byl jsem na obou zápasech a takového brekotu od Chomutovských fanoušků, to jsem fakt ještě asi nezažil.

+5/−20
doporučit
20.3.2017 23:03

K33a45r97e38l 73P29á69t77e63k 9174612626132

Pane Marosz problémy hledejte jen u vašeho týmu:-) Pakliže chcete vyhrávat jedním gólem za 80 minut, budete mít problém téměř vždy;-D

+1/−1
doporučit
21.3.2017 13:07

D92a86v84i64d 66E34v42j10á85k 7550496459300

Dva tradiční kluby, které desítky let obšťastňující hokejové fanoušky, kluby které spoléhají na své odchovance a ne na přeplácené rádoby hvězdy. Série plná gólů bez neférových počinů. Já se ale musím zeptat kde se v Chomutově vzali piráti a proč jsou v Beskydech železárny.