Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

M65i38l25a90n 96S45o75u57š36e44k 9906317951462

Mne vždycky trochu překvapuje, a třeba TV komentátoři o tom mluví zcela otevřeně, v prodloužení neplatí obvyklá pravidla, hra a zákroky se často hodnotí podle jiných měřítek, než celý zápas. Myslím si, že stejná pravidla by měla platit bez výjimek po celé utkání bez ohledu na to, jaká jeho fáze právě probíhá. Možná by jen rozhodčí v případě prodloužení mohli častěji mít možnost využívat video pro posouzení zákroků z důvodu vyloučení evidentních chyb rozhodčího. Například na žádost kapitána, či trenéra, třeba pouze 3x s odpočtem neúspěšných žádostí (obdobně jako třeba jestřábí oko).

+36/0
doporučit
21.3.2017 9:05

J74o29s98e44f 11N75o32v15á88k 3340267383989

No to je brekotu, to je brekotu...Pirati maji v nohach 9 zapasu v 15 dnech, z toho 3 se skoro celym prodlouzenim a vy nejste schopny je ani jednou vyrazne prehrat. Chyby hledejte predevsim u sebe! A propos, nikde jsem vcera necetl od tebe nebo kyhose vyjadreni k douderove posunuti brany, kdy jste meli jit na minutu a pul do tri, to vam

nevadilo?

+53/−5
doporučit
20.3.2017 22:36

V70l10a56d11a94n 31Č71e61r10n63í67č94e51k 8242466413520

Jaký rozdíl proti včerejšímu vyjádření hráčů Chomutova k výkonu rozhodčí :-/.

+13/0
doporučit
20.3.2017 22:28

D10u82š62a12n 74N79i22k43o41d78e74m 9595489904743

Že Třinec prohrává 1:3 na zápasy? Může si za to sám - totální střelecká impotence. Někdo níže napsal, že Třinec není schopen Piráty výrazně přehrát - to bych netvrdil. V prvních zápasech byli výrazně lepší, ale prostě nebyli schopni dát gól. A poslední věc - hra v šesti byla, následně gól by normálně měl platit - asi kompenzace, beru. Ale ten faul faulem opravdu nebyl. Pokud to takto posoudil měl nejdříve vyloučit piráta a v tom případě je následující bezpředmětné. TVL jak může být faul to že si hráč šlápne na soupeřovu hůl který leží ne ledě po jeho předchozím zákroku mi hlava nebere.

+8/0
doporučit
21.3.2017 6:27

J68a46n 14H57a78ž43m95u98k33a 6843736655

Marosz nebreč.

Jasný faul na Vondrku a vymlouvat se, že v prodloužení se fauly nepískají, je ubohost.

Kdo jediný prokazatelně v lize podváděl byl Třinec a jeho neregulérní brány.

+10/−4
doporučit
21.3.2017 10:20

T40o49m59á61š 85P73o46k33o43r74n95ý 2950290446670

Zápas jsem neviděl, ale tohle je velmi amatérské vyjádření hráče hokejové Extraligy.

+7/−3
doporučit
21.3.2017 0:23

J63i51ř96í 12S61e71i92t35k15o 1199874620192

Úroveň zápasu Chomutov - Třinec na play-off trochu mizerná.. Nicméně pro mě jasný vítěz v prodloužení byl Třinec. Že byl Petružálek v brankovišti? Ano ale nikterak nebránil gólmanovi v zákroku! Nesmyslně nastavená pravidla v extralize zase úřadovala, v NHL by tohle byl regulérní gól.

+13/−13
doporučit
21.3.2017 3:20

J13a82n 38N27o10v24ý 5803925819272

V prodloužení se nedělá to, že se vyloučuje do tří? Proč? Protože to říka Marosz z Trzyniece? Aha. Celé to jeho vyjádření je jen neobratně kamuflovaná kritika rozhodčích. Čili doufám, že si to přečetl i někdo z disciplinárky.

V81l22a92d47a23n 53Č52e96r20n37í30č59e46k 8772946143630

Tak kýhos se ve vyjádření po zápase taky předved. Já nevím, že si tam nenosí kapesníčky.

+3/−4
doporučit
21.3.2017 0:17

L73u81k34á18š 25V59i14n61t42e65r 6105590287437

Pane Maroszi, koukněte cestou do Třince (času máte v buse jistě dost) na video a dejte si facku, to podražení bylo vcelku jasný.

J33o79s11e59f 32C28h66o62d87o85u79n87s51k46ý 4911936589340

Proč to z něj ten novinář doluje, když ví, že za ta vyjádření může dostat pokutu. To není moc férový přístup.

+1/0
doporučit
21.3.2017 10:24

T43o43n18d82a 30W93a53w59r26z50a84c67z 5794851938866

Jo, byl jsem na obou zápasech a takového brekotu od Chomutovských fanoušků, to jsem fakt ještě asi nezažil.

+5/−20
doporučit
20.3.2017 23:03

K36a48r41e21l 13P83á77t33e42k 9564982496322

Pane Marosz problémy hledejte jen u vašeho týmu:-) Pakliže chcete vyhrávat jedním gólem za 80 minut, budete mít problém téměř vždy;-D

+1/−1
doporučit
21.3.2017 13:07

D54a82v79i87d 55E22v37j14á49k 7580166159710

Dva tradiční kluby, které desítky let obšťastňující hokejové fanoušky, kluby které spoléhají na své odchovance a ne na přeplácené rádoby hvězdy. Série plná gólů bez neférových počinů. Já se ale musím zeptat kde se v Chomutově vzali piráti a proč jsou v Beskydech železárny.