M23a12r49t24i14n 91K11o25d54a62t 2177116792417

D17u56š51a45n 44N27i96k61o67d68e92m 9915249224413

S ukřivděností máte pravdu, ale on má pravdu v tom nefaulu.

+1/−1
21.3.2017 13:50

M73a90r45t58i78n 74K41o61d76a64t 2347346422597

To vůbec neřeším. Má se soustředit na hokej a ne naříkat. Vybral si jeden moment. Rozhodčí poškodili oba týmy. V Chomutově neplakají. To je ten rozdíl

+2/−1
21.3.2017 14:11

M84a63r34t24i76n 85S82t15r14a67k43a 7670538199568

Když je hodinu po zápase, tak už mu soustředění na hokej k ničemu není. A to vyjádření je legitimní.

0/0
21.3.2017 21:38

K10a90r59e36l 34P19á13t37e35k 9474782396902

Pane Marosz problémy hledejte jen u vašeho týmu:-) Pakliže chcete vyhrávat jedním gólem za 80 minut, budete mít problém téměř vždy;-D

D21u96š42a53n 26N15i41k17o37d16e56m 9765149694283

S faulem souhlas. S gólem ne. Nesporuji, že Petružálek byl v brankovišti, ale to, že by bránil ve výhledu brankáři.

J68o41s44e69f 13C90h59o20d51o14u76n75s72k85ý 4941186339810

Proč to z něj ten novinář doluje, když ví, že za ta vyjádření může dostat pokutu. To není moc férový přístup.

+1/0
21.3.2017 10:24

J40a63n 52H19a46ž71m32u53k72a 6413116945

A on je Marosz malé dítě, že neví co může říci?

+6/0
21.3.2017 11:11

J64a46n 40H60a16ž97m80u40k68a 6653896935

Marosz nebreč.

Jasný faul na Vondrku a vymlouvat se, že v prodloužení se fauly nepískají, je ubohost.

Kdo jediný prokazatelně v lize podváděl byl Třinec a jeho neregulérní brány.

+10/−4
21.3.2017 10:20

P89a40v43e32l 26H53o91l25m40a79n 8171713519965

Popravdě se mi taky nelíbí, že jsou v lize týmy, které když vedou o dva goly, tak je sudí posílají tak dlouho do tří, dokud se nalomený soupeř nevrátí do hry. (obecný příklad, není míněno zrovna CH-3nec)

Jinak Chomutov, Liberec nebo Litvajs když hrají doma, tak je to někdy od sudích neskutečná šílenost, ale je fakt, že takový Třinec si nemá nač stěžovat. (v minulosti i Zlín nebo Pardubice)

D73u14š63a48n 66N90i46k73o22d75e23m 9545779614573

To byla aféra loni, nebo předloni nebo kdy.... Puk se odrazil v Třinecké bráně od lemu dole v bráně a ten měl prý být více vzadu aby k tomu nedošlo. Že se to mohlo stát i obráceně Hažmuku zřejmě nezajímá. Nebylo to dle mého úmyslně ale spíše k tomu došlo z nepozornosti. Navíc rozhodčí mají za úkol toto zkontrolovat před zahájením zápasu a k žádnému rozporu z jejich strany nedošlo. Pan Hažmuka má asi sloní paměť ale chybí logické myšlení. ;-D

+1/−1
21.3.2017 12:52

S11u30c86h91ý 94T42o51m25á11š 4201508

ano a dodavatele branek vybírá svaz , ještě mi u Hažmuky chybí řečičky o žoldácích, ale zrovna v této sérii by mu to nějak nevycházelo s tou slávistickou legií u Pirátů ;-)

M95i37l51a40n 38S47o68u68š76e62k 9196407731542

Mne vždycky trochu překvapuje, a třeba TV komentátoři o tom mluví zcela otevřeně, v prodloužení neplatí obvyklá pravidla, hra a zákroky se často hodnotí podle jiných měřítek, než celý zápas. Myslím si, že stejná pravidla by měla platit bez výjimek po celé utkání bez ohledu na to, jaká jeho fáze právě probíhá. Možná by jen rozhodčí v případě prodloužení mohli častěji mít možnost využívat video pro posouzení zákroků z důvodu vyloučení evidentních chyb rozhodčího. Například na žádost kapitána, či trenéra, třeba pouze 3x s odpočtem neúspěšných žádostí (obdobně jako třeba jestřábí oko).

R34o16m24a91n 95V66í90c20e85n62e50c 2819372578752

V NHL to už zavedli, tak to časem dorazí i do Evropy.

+1/0
21.3.2017 10:07

M87i97c26h95a33l 48P69i77n28d76j15a53k 5883414587667

S tim se da jen souhlasit. Pamatuju jak Mario Lemiux sundal naseho hrace v semifinale (tusim) SP v prodlouzeni a komentator pouze prohlasil, ze ho by vyloucili jen za vrazdu.

+2/0
21.3.2017 9:45

D12u23š62a54n 83N65i51k49o63d67e19m 9525409164973

Že Třinec prohrává 1:3 na zápasy? Může si za to sám - totální střelecká impotence. Někdo níže napsal, že Třinec není schopen Piráty výrazně přehrát - to bych netvrdil. V prvních zápasech byli výrazně lepší, ale prostě nebyli schopni dát gól. A poslední věc - hra v šesti byla, následně gól by normálně měl platit - asi kompenzace, beru. Ale ten faul faulem opravdu nebyl. Pokud to takto posoudil měl nejdříve vyloučit piráta a v tom případě je následující bezpředmětné. TVL jak může být faul to že si hráč šlápne na soupeřovu hůl který leží ne ledě po jeho předchozím zákroku mi hlava nebere.

+8/0
21.3.2017 6:27

J38i37ř11í 35S19e71i53t13k57o 1159384180472

Úroveň zápasu Chomutov - Třinec na play-off trochu mizerná.. Nicméně pro mě jasný vítěz v prodloužení byl Třinec. Že byl Petružálek v brankovišti? Ano ale nikterak nebránil gólmanovi v zákroku! Nesmyslně nastavená pravidla v extralize zase úřadovala, v NHL by tohle byl regulérní gól.

L18u33k45á46š 59V26i17n19t83e69r 6635130627177

Šest ne, ale jeden jo, což vcelku stačí.

+6/0
21.3.2017 8:06

D14u88š66a76n 32N90i45k49o78d25e89m 9155299364653

Tak ten jste asi viděl jenom vy. Zajímaví je že to tady a nikde jinde nikdo neřeší. Po kolika pivech jste ten zápas sledoval?

0/−6
21.3.2017 8:19

L36u90k39á40š 64V90i16n41t17e41r 6355720267267

No evidentně ne jen já, viz výše. Ale nemá moc cenu to řešit, když ten gól stejně (a správně) neplatil.

+1/−1
21.3.2017 8:21

D14u10š71a83n 59N46i50k56o77d69e23m 9745919434403

Viz můj příspěvek nahoře - pokud odeberu všechny okolnosti kolem tam ten gól platit měl. Jediný problém byl, že hráči Třince chvíli před tím hráli v šesti a tím měli jít do čtyřech. Takže se nad tím nepozastavuji. Největší pruhovaný blikanec ale bylo vyloučení Marosze.

0/0
21.3.2017 8:28

D26u32š59a79n 28N54i38k98o22d55e75m 9965569404143

Pruhovaní tento zápas hodně nezvládli a uznávám více či méně na obou stranách. Více asi u Třince. Ale to nebere nic na faktu že za stav 1:3 na zápasy si Třinec může sám.

+2/0
21.3.2017 8:29

J16a73n 40K48u16d41l39i67č 5780790872661

mrkněte na záznam, je tak o půl metru ;-)

0/0
21.3.2017 8:40

L76u63k48á31š 60V89i18n57t61e17r 6275860277907

Hraje se podle pravidel IIHF, takže Třinec je sice váš vítěz, ale prohrává 3:1 na zápasy...

+1/0
21.3.2017 8:12

L53u94k86á13š 15V45i49n14t38e73r 6675600137717

Pane Maroszi, koukněte cestou do Třince (času máte v buse jistě dost) na video a dejte si facku, to podražení bylo vcelku jasný.

M33i86r29o55s48l93a21v 53P36a61č42e40s 8830377136942

Do Chomutova už se nevrátíte,už u vás budete odstřeleni Poletínem.

0/0
21.3.2017 0:27

T87o27m87á52š 65P85o48k65o35r95n50ý 2390870376470

Zápas jsem neviděl, ale tohle je velmi amatérské vyjádření hráče hokejové Extraligy.

+7/−3
21.3.2017 0:23

V18l81a58d30a57n 88Č78e56r16n76í20č14e22k 8862846473940

Tak kýhos se ve vyjádření po zápase taky předved. Já nevím, že si tam nenosí kapesníčky.