Polák s Hudlerem asistovali, Michálek a Nosek letos poprvé nastoupili

V pondělních pěti zápasech hokejové NHL se do statistik zapsali dva Češi. Obránce Roman Polák asistoval u výhry Toronta 4:2 proti Bostonu a přihrávku u klíčové trefy při výsledku 1:0 nad San Jose zaznamenal i Jiří Hudler z Dallasu. Letošní premiéry v NHL si odbyli zkušený obránce Zbyněk Michálek z Arizony a útočník Tomáš Nosek z Detroitu, který s Petrem Mrázkem v bráně těsně podlehl Buffalu.

M92i79c25h90a95l 57V10a89k89u15l85a 2289802413485

Doufal jsem, že nám Zeman osvětlí Mrázkových 93,3 procenta, a ono nic.:-/

+1/0
21.3.2017 17:58

M93o67j78m67í95r 67S22k61á76l43a 2270432476

Hostující útočné duo David Krejčí (20:06, -3) - David Pastrňák (12:59, -2, 3 střely) tentokrát nebodovalo.

Jak "nebodovalo"?8-o A těch dohromady -5 bodů je co?;-D

+1/−1
21.3.2017 8:47

F56i81l81i27p 15K57o23l53b58á95b85e59k 9423879342418

To je tím, že oba byli přítomní na ledě při dvojité empty net. Ale co ti budu vykládat, že jo.

+2/−1
21.3.2017 9:12

R28o31b27e97r56t 89Č17e76c48h 6102900592427

Tak v tom pripade ti tam jeden bod couha navic...

F16i43l46i48p 73K49o24l15b85á36b50e93k 9463649322488

Rozhodčí porazili Boston. A nešlo jen o ten inkriminovaný faul (nedovolené bránění8-o;-D) hráče Bostonu, celý zápas tlačili domácí káru k vítězství.Rv

R22o86b80e58r81t 50Č91e71c61h 6732500642947

Prvni polovinu sezony jsme si poplakali nad "letcama" a druhou na Bostonu? Rozhodci..8-o

+1/−1
21.3.2017 8:35

F14i84l74i81p 97K97o92l12b19á12b69e59k 9953229912208

Nikdo tady nad ničím nepláče, je to jen konstatování.

0/0
21.3.2017 9:04

R36o86b68e64r32t 45Č43e78c42h 6722230672537

Tak ja myslel,ze hrali proti Torontu,zatim to pry bylo proti rozhodcim. Alespon to tak pises v prvnim "konstatovani"..;-D

+1/0
21.3.2017 10:17

K53a20r68e10l 60O28k35t32á22b17e33c 9911397104935

Nevíte někdo, proč měl Pasta tak malý IT?

0/0
21.3.2017 7:37

F69i32l94i80p 36K49o25l40b71á31b32e89k 9273309382868

Tak nějak to vyplynulo z průběhu zápasu. Zranění nebo jiný faktor bych v tom nehledal.

0/0
21.3.2017 7:52

M39o92j50m90í76r 46S46k88á87l98a 2800352916

V Torontu pěkná divočina - 6 gólů, z toho 2 v první třetině a 4!! v posledních 2 minutáchR^;-D