Jedna třetina na Nory stačila. Čeští hokejisté zahájili přípravu výhrou

Čeští hokejisté porazili v prvním přípravném zápase před květnovým mistrovstvím světa Norsko 4:0. Duel seriálu Euro Hockey Challenge rozhodli v Chomutově ve druhé třetině, ve které vstřelili v rozmezí necelých deseti minut všechny čtyři branky.

O68t71a 46B26u56r77i12a87n 1417697182397

Kašpar hraje, nemám strach :D

0/0
13.4.2017 6:06

P94a47v32e73l 35C77h22a84l65u83p75a 2451416145341

Francouz by měl být jedničkou na MS, ne Mrázek.

+3/0
12.4.2017 22:34

F48i62l21i26p 49L71o66u58k13a 4426666378781

Tyhlety první přípravy bývají docela často nevyrovnané.

Selský rozum by říkal, že tomu bude naopak, ale lze to pozorovat i v minulých letech.

Na MS pak ty hokejově menší země jedou nadoraz, zatímco favorité se prodírají skupinou a nesmějí si dovolit ztrátu.

K tomu ještě nějaké ty nerozehrané posily, které tahají kotouče (Červenka, Voráček) apod.

Zkrátka, vypadá to slibně, ale nebál bych se toho, že MS bude nuda.

Norů trochu škoda, vypadá to, že jejich úspěšné generaci zvoní hrana. Před takovými 7, 6 lety byli asi na vrcholu.

+4/0
12.4.2017 18:49

L27u94k24á68š 19S24m53ě14t89á75k 3736107344806

Tak 2. třetina trošku jiný kafe ;-) Na to, že mají už teď Norové hodně dobrých hráčů v týmu dobrý příslib.

F24i57l73i62p 86L45o46u48k36a 4266216348511

Francouz ukazuje své kvality. A nakonec trojka, až za Mrázkem...

J38a37n 16K50r40o13u27p43a 7432613136363

Z nějakého konkrétního důvodu a to sice proto, že lidi jako vy pořád kvůli něčemu bulí a nadávají na ČT, naposledy na to, že ČT dává zápas o ničem s Norskem a kvůli tomu ustřihne pohárový zápas Slavia - Karviná, takže ČT vyšla vstříc a přesunula hokej na ČT2.Bohužel někteří lidé neumí číst a pořád bez přestávky na něco remcají....

+17/−1
12.4.2017 17:13

F58i25l63i79p 80L24o96u48k33a 4296976198561

Kdybychom nebyli v pochybných internetových vodách, tak bych nechápal tu útočnost.

Přijdu domů, zapnu ČT Sport a tam v EPG hokej.

Opravdu u toho nesedím 24 hodin denně, abych stihl nějaký informační proužek. Uteklo mi 5 minut. Konec dramatické situace, tečka.

+4/−1
12.4.2017 17:18

J51i13ř67í 79K42o28c33u58r38e95k 6175324985778

Už jsem zažil, že čumím na hokej, o přestávce od toho odejdu, vrátím se a pod nápisem "17:00 Buly - hokej živě" běhají Slávisti po zeleném pažitu v Karviné.

+4/0

P90e88t43r 79K81a48d56l33e47c 1370733707938

Což bylo zaviněno tím, že se na Kometě zranil čárový rozhodčí a než sehnali náhradu, prodloužila se přestávka před prodloužením. Tak tam na chvíli dali fotbal, dle původního programu. Nic překvapivého.

+5/0
12.4.2017 19:45

T90o36m39á27š 59T98a37t45í46č10e25k 5370532960578

My, kteří jsme nepropásli důvod, jsme pak neměli ani to rozptýlení ve formě naštvání, leda jsme si tak mohli vymýšlet, odkud toho náhradního rozhodčího importují.