Diskuze

Pastrňák a Hertl asistovali u výher, Sobotka se znovu trefil za Blues

Úvodními pěti zápasy ve středu odstartovalo play-off hokejové NHL. Dařilo se hostům, na čemž se bodově podíleli i Češi. Boston i díky Davidu Pastrňákovi (0+1) uspěl v Ottawě, na výhře San Jose v Edmontonu se stejnou bilancí podílel Tomáš Hertl. Navrátilec z Ruska Vladimír Sobotka se gólově prosadil i ve svém druhém startu v dresu St. Louis, které v prodloužení dobylo led Minnesoty.
MK
TS

Crosbyho obranná činnost je super. A ještěže Pens Flowera nevytrejdovali, loni vyhráli díky tomu, že měli dva kvalitní gólmany a letos to určitě přijde taky vhod, skvělej výkon.. A Phil zas najel na svůj playoff level, což, taky neni k zahození...

KO

Bohužel jsem usnul než vše začalo, ale podle sestřihu hrál Pasta víc než výborně! Ten bude v PO rozhodujícím faktorem. A Sob s Hertlem taky super, akorát mě mrzí ten Montreal teda.

možnosti

Jo. Skvěle si tam pohrál s obráncem. Taky se komentátoři z něj mohli zbláznit :)

1 0
možnosti

Nevidim tady kolbabky a podobne "vodborniky"...

1 1
možnosti
FK

Oni už Jezdci postoupili nebo snad vyhráli SC?!8-o

2 0
možnosti

Ten co na to uz nema (ale asi jenom v zakl.casti) vychytal nulu v prvnim matchi play off. The King Henrik!!! Kdezto na Price staci i Glass,hrac ze ctvrte formace,co byl do brezna na farme. Jinak po Henrikovi nejlepsi hrac zapasu.

1 1
možnosti
MS

Hlavní postavou prvního souboje mezi MontrealemaRangersse stal hostující gólman Henrik Lundqvist, jenž bezchybným výkonem podloženým 31 zákroky předčil domácího Carey Price.

0:;-D;-D

1 1
možnosti
MN

Bleh, přestřílet soupeře 12:0 za třetinu a stejně prohrát, to je radost se na to dívat. Nicméně zasloužená prohra. Jinak to, že Pastrňák nedal gól je malý zázrak, hned v první třetině měl tři gólovky - tyčka v přesilovce, nájezd na brankáře a ještě se motal u branky. A i ve zbytku zápasu nejnebezpečnější hráč Bostonu.