Asistence Pastrňáka a Frolíka k výhrám nepomohly, Polákovi skončila sezona

Hokejisté Bostonu byli blízko druhého vítězství v sérii proti Ottawě. I díky asistenci Davida Pastrňáka chvíli drželi nadějný stav 1:3. Domácí však v závěrečné třetině dvěma slepenými góly dokázali srovnat a v prodloužení završil jejich obrat obránce Dion Phaneuf. Ani asistence Michaela Frolíka nepomohla Calgary k úspěchu ve druhém duelu v Anaheimu. Smůlu měl obránce Roman Polák z Toronta, který ve druhé třetině utkání ve Washingtonu utrpěl ošklivě vypadající zranění pravé nohy a ze zápasu odstoupil. Předčasně pro něj skončila sezona.

J42a78n 43S60a80f76a20r50i42k 1408172450277

To fakt proslo Orpikovi bez trestu? Podle me ten zakrok byl na vylouceni - koleno na koleno. Sice to bylo trochu nestastne, ale hrac je preci zodpovedny za svuj zakrok. Zadny dalsi trest si Orpik asi nezaslouzil, protoze to zrejme nebylo s cilem ho zranit, ale kdyz nekoho nechtene hrac podrazi, tak jde taky na trestnou...

+1/0
16.4.2017 12:58

L72u47k47a90s 15K39o64t39r47c 4734280102203

play off hokej. Faul to neni a ani hraci Toronta se nerzcilovaly. Bylo to mozna o desetinu sekundy pozdeji nez je bezne po odehrani puku ale takove strety v play off pousteji. Mel bohuzel smulu a doufam ze se uzdravi. Jinak rozhoci nechavaly vcera hromadu mensich sarvated and srtkanic bez povsimnuti. Super hokej.....nechte je hrat. Tvrde, rychle ale ne zakerne.

0/−2
16.4.2017 14:55

M22i13c35h45a91l 83H85y96k44l 2861349910986

Škoda zranění R. Poláka. Za předpokladu, že by TOR vypadlo a měl možnost hrát na MS tak NT přišel o kvalitního beka.

+1/0
16.4.2017 11:11

L22a91d75i27s49l17a17v 33P16a34v21l15a37t90a 9943355412684

Neprošel by zdravotní prohlídkou, to je přece jasné.

A11d21a28m 37N91o28v54á55k 5294626405672

Haha, Nashville to šťastně uhrál. Dva náhodné góly, dva těsné góly a jeden v brankovišti. Hokej dokáže být někdy krutý, ale krásný zápas.

0/−2
16.4.2017 7:39

M70a58r30e19k 87B12u20č86e69k 6952214369

Férově se přiznám, že jsem viděl pouze sestřih (mimochodem na Nashville jsem často koukal tak před 7-10 lety ...Vokoun, Židla, Erat, Legwand, Kariya ...sympatickej týmeček). Takže OK, nemohu posoudit celkový obraz hry, ale i tak - jaký z těch gólů byl vyloženě "šťastný"???

1. g - rychlá střela od modré skrz učebnicově clonícího útočníka

2. g - únik a krásná trefa do rožku

3. g - Crawford nenašel puk, útočník stál kde měl a dorazil, 3 hráči Chicaga ho prostě nechali

4. g - obrana Chicaga zaspala, Crawford chtěl pak "vypíchnout" puk ...jenže byl pomalej

O75n18d21ř45e17j 49H95r60u94b91o41š 7976867650925

Skvele Toronto a Nashville ..jeste by mohl zabrat Xolumbus a udelat z toho drama

+3/0
16.4.2017 7:28

M94a15r10t89i55n 86V46a61v56ř34í75k 8101204642

Pekka tomu Chicagu pěkně zatápí;-)R^No a předem údajně jasná série mezi Leafs a ovcotýmem začíná taky velmi dobřeR^

+3/0
16.4.2017 7:13

M62a17r42t78i89n 73H78a30l10á59š40e13k 2780402938484

Hlavní je výsledek z Washingtonu!!

GO LEAFS GO VVVV!!!!!!!!R^R^R^R^R^R^R^!!!!

M34i52r86e88k 27K25o12v66a28c65i65k 5421641121307

A to já bych Ovci i přál. Je to hokejovej fanatik a já mám hokejové fanatiky rád.

Ale nesnáším Washington a samozřejmě fandím Leafs.

M32a20r79t11i21n 62K93a83l56e68n47s35k78ý 8325265904331

Hlavně Krejčímu tento hrubě nevyšel, ne?

M80a83r84t65i79n 73K72a15l45e77n95s30k13ý 8385545914881

Podobna pausalizace se da aplikovat na kazdy narod. Proste jste napsal totalni blbost......

J47a60k21u58b 80P93e14t32r21i26c30e35k 4588374825971

O tom svědčí bilance repre v důležitých zápasech o zlato či bronz na OH nebo MS, že.. podívejte se, kolik těch rozhodujících naši od ropadu ČSFR hráli a v kolika uspěli.