Washington nezastavil ani Crosbyho návrat, Ottawa zdolala Rangers

Hokejisté Washingtonu po skvělém obratu ve třetí třetině porazili Pittsburgh 4:2 a snížili stav série druhého kola play-off NHL na 2:3. Ottawa udolala New York Rangers 5:4 v prodloužení, v sérii vede 3:2 na zápasy a dělí ji už jen jedna výhra od postupu do finále Východní konference, ve kterém si naposledy zahrála v roce 2007.

L92u35k46á74š 60K85o62n39e12č64n95ý 1857961338718

Přesně jak jsem čekal. Simulant Crosby si jen potřeboval trochu oddechnout a nabrat síly na to, aby mohl protihráčům opět odsekávat prsty a píchat je holí do slabin. R^

R14o15b81e73r62t 51Č94e31c44h 6902430482497

V cem jako maji Rangers stesti? Ze prehravaji Ottawu ve vsech zapasech? Ottawa vedla v 5 zapasech dohromady 13 minut. Cili asi nedominujou. Ale to se vse otoci v MSG ve stredu rano a pak v sedmem matchi v Ottawe,kdy to uz konecne dame.Proste uz to Ottawa na tu nahodu neuhraje.

+2/−3
7.5.2017 8:48

M89i26c77h40a12l 73N22o41v77o92t23n84ý 8653249523246

Ottawa nevedla dele, protože nevyuživa šance, viz 1. tretina, kdy byla lepší, ale prohravala. Naštěstí Lundqvist ma prisernou sérii a pousti branky ktere by opravdu neměl.

+1/0
7.5.2017 8:58

R85o19b55e78r47t 98Č95e28c22h 6922620732257

To urcite. Ve 3.tretine meli Rangers nejmin 3 tutovky. V 1.tretine Ottawa nebyla urcite lepsi. Kdyz tak equal

Ted to King zavre na 6.a 7.zapas a pojede se dal.

+2/−2
7.5.2017 9:02

M31i49c50h86a87l 90N11o65v82o77t67n93ý 8143129403686

Jasně, Rangers byli lepší ve 3., proto dali gól, což Ottawa neumí. Senátoři vždycky cosi pohaluzí, když si to fakt nezaslouží, na druhou stranu Rangers v Ottawě lepší nebyli. Zápasy v NY jsem neviděl, protože mi byl výsledek jasný. ;-D

Gólové šance po třetinách 8-5; 5-9; 6-9 a 5-0. Zdroj: naturalstattrick.com

Nebo by konečně jeden zápas v playoff mohl vychytat Anderson, který je oproti základní části tak třetinový. 92,6% -> 90,9%.

0/0
7.5.2017 9:27

A41n83d58r80e46j 77K76r90á34l 7625806695975

Jestli nekdo vede (se stestim) tak to neznamena, ze dominuje.

Ale hraje se na goly, takze je to v poradku.

Rangers maji celou sezonu absurdni streleckou uspesnost, takze bud jsou vsichni jeji hraci jako z udelani prvotridni sniperi (ha ha), nebo meli dost velky stesti.

Jinak je jasne, ze je to reakce na tu tvoji poznamku. Stesti, nestesti, proste vedou 3:2, ale serie jeste zdaleka nekonci.

+1/−1
7.5.2017 9:34

M91a12r77t93i29n 84C40a49j68t44h74a11m36l 3971288536230

Kuznetsov, Ovečkin Rossija!!! Mělo by se hrát v této sérii 7 utkání, to by bylo fér.

R95o90b67e39r71t 48Č72e38c72h 6752220292437

To ottawske stesti se uz musi unavit v MSG a hlavne v Ottawe.

+1/−2
7.5.2017 7:20

M64o44j81m21í82r 28S22k14á10l14a 2190952926

jj, haluzácká Ottrapa;-€

No nic, když není radost, tak jsem na druhou stranu aspoň docela slušně vydělal těch mých "pár šušňů"(93 + 90%)R^;-)

Ale na tohoto "střelce" ani zdaleka nemám:

Když to flákl do chatu o přestávce před prodloužením, tak se mu tam smáli a psali mu, že je blázen - za pár minut se pro změnu smál on;-D

+1/−2
7.5.2017 9:13

M46i27c58h20a75l 57N81o12v93o56t20n43ý 8253139493156

Taky jsem spokojen a ještě k tomu výhra Ottawy, i když tu minutu před koncem už jsem se docela bál ;-D

0/0
7.5.2017 10:16

M22o57j21m12í23r 22S91k23á47l78a 2880572256

Klobouk dolů - já mám právě z remíz (především v hokeji) noční můru, tak se jim vyhýbám buď dvojtipem nebo vítězem do rozhodnutí;-)