Voráček: Byl to nejtěžší zápas na mistrovství. Příště to bude jiné

Vrátil se po zranění a na ledě patřil k nejlepším. Přesto ani Jakub Voráček nedokázal na hokejovém mistrovství světa překonat urputnou defenzivu Norska. „Bylo to náročné. Tyhle hokeje, to mi připadá, jako když hrajeme proti New Jersey.“ řekl český kapitán po výhře 1:0 po prodloužení.

P60a45t76r92i71k 43S25v68o81b10o31d46a 3359971676935

Podle toho, co tu čtu, tak hokej jde vyhrát tak, že pět hráčů si stoupne kolem branky a brání. Není to tak trochu o potenci, rychlosti, umu soupeře?

0/0
12.5.2017 13:08

M92a19r38t15i55n 32S68e17d15l64á89č48e13k 1740669300474

Jenže oni až na malé chvilky opravdu tak hráli. Já nevím, jestli čekali na prodloužení, penalty nebo nějaký náhodný gól z brejku. Každopádně kdybychom jim nějaký dali, neměli by moc co hrát, protože nic kloudného za celý zápas nevymysleli - viz počet střel...

0/0
12.5.2017 13:57

R28o46b91e26r80t 62B76a13l47a14b37á55n 9312873422

Včera to bylo odklouzaný. Dneska už snad budou v tempu. Snad se i Voras po tom nárazu oklepe. Jinak zatím žádná komplikace.

0/0
12.5.2017 7:47

Z26d68e29n13ě47k 73B44e38r75á69n86e16k 2528755646162

Pohled na tabulku naší skupiny není zrovna optimistický,nemusím vůbec postoupit do play off,tedy do QF. Ještě budeme hrát s Francií a Švýcarskem a oba zápasy budou hodně těžké, tedy pokud nebudeme bruslit a hrát na náhodu jako s Nory. Jandač by konečně měl sestavit lajny a stále s nimi zbytečně nevexlovat. Hráči si nedokáží vyhovět ani v přesilovce. Pastrňák a Červenka by měli sedět a místo nich hrát ti, co chtějí hrát a dají do toho všechno. Držím našim všechny palce! Do toho!

+1/−6
12.5.2017 6:38

P42e10t98r 17T60y74č76k21a 6565602129182

Co to je za kecy? Vzdyt jsme zatim prohrali jenom s Kanadou.

J92a56n 33R36o81u96b94a54l31í80k 6807509901175

Omyl, vyhrali jsme i s finskem a norskem, coz v zaverecnem uctovani muze hrat dost dulezitou roli.

M77a27r35t33i52n 59S29e27d10l36á75č35e30k 1450159610944

No vy jste tedy gigant...8-o8-o8-o A co je tedy 1 a 0 bodů - prohra a tuplovaná prohra?

0/0
12.5.2017 14:06

J75a80n 51R47o16u95b12a56l97í79k 6477899261375

Ne, to nejsou. V pripade rovnosti bodu, coz muze velmi lehce nastat, rozhoduje vzajemny zapas a ten jsme proste vyhrali.

P82a97t93r74i83k 28P76í65c48h46a89l 4792576607

Hráli jsme dobře přesilovky :-) no to teda sorry,ale za 4 min si 69x nahrát a 2x vystřelit do prvního hráče není u mě dobře odehraná přesilovka. Vždycky jsme je měli nejhorší a asi na ně máme patent.

O16n72d79r83a 21P88r61o72c61h10a35z15k80a 4358846939821

Stoprocentní souhlas. Jedeme dál, takový antihokej snad nepotkáme. Porazíme Slovince, jen tak tak Francouze, Švýcary a jdeme do playoff z druhého fleku 

+3/−1
11.5.2017 23:16

M81a96r65t20i84n 25S29t45r97a47k87a 7100898839918

...a dostaneme Švédy s Lundqvistem. To jsem zvědavej, o kolik víc gólů než Norům mu dáme :-)

+1/0
11.5.2017 23:31

O61n73d70r91a 67P61r77o90c94h86a83z16k30a 4128986189631

O 50kč že víc :-) také více dostaneme, ale bude to hokej. 1:0 a nudný ubouchaný zápas nás už nečeká..

+2/−1
11.5.2017 23:45

M87o34j37m83í65r 43S31k56á60l48a 2230512736

Vsadím klidně i 20x vícR^;-D

0/0

O72n71d26r43a 53P17r64o91c36h31a13z16k70a 4338116199971

Chudý student před maturitou se musí sázet o padesátikoruny :D to nic nemění na tom, že své hypotéze plně věřím

0/0
12.5.2017 11:23

V43á97c38l33a21v 64M55a17l95ý 3394498454179

Myslím, že to bylo maximum, co můžeme. Podobnost se Slováky je čistě náhodná. :-)

+3/−7
11.5.2017 22:05

O23l64d48ř30i24c21h 88H86o57r91n53ý 5713618129345

Tak Slováci se na rozdíl od Norů snaží hrát.

+5/0
12.5.2017 6:34

M76a93r20t29i47n 61S14e24d22l49á60č16e70k 1350579760244

Tak to ani omylem - naši se snažili hrát, ale Norové fakt betonovali...

0/0
12.5.2017 14:00

R56o28b18e48r66t 49F19a88j29m21o85n 4168843613

Norsko branilo a vyrazelo semtam do protiutoku,ktere byly samozrejme nebezpecnejsi nez nase sance. To je normalni jev. Jediny co mi vadi,ze neumime vystrelit z prvni....

+9/0
11.5.2017 21:58

P59e61t30r 40N11o29v29o97t55n18ý 2492367800620

nj pastovi to zatim nelepi , on se skamaradi s nakou francouzkou modelkou a bude to ok :) dej mu cas :)

J50a27k18u37b 87P11e53t49r94i56c57e93k 4578714985971

Já viděl druhou a třetí třetinu a kromě posledních deseti minut jsem žádné bušení do zalezlého soupeře neviděl. Naopak Norové měli větší šance a to včetně toho našeho nejlepšho úseku hry. Byla to bída a děs.

+8/−8
11.5.2017 20:33

J40a68r55o82s10l58a85v 90S55e46d26l67á44č29e56k 3284881786148

vždyť nikdo o žádném bušení nemluví. je to dobře zhodnocení. nekoukalo se na to hezky, ale byla to od Norů těžká defenziva.

+5/0
11.5.2017 21:14

J90a40k97u92b 61P61e78t66r52i66c43e66k 4708944865781

Mluví o urputné defenzívě Norů a že zápas připomínal ty proti New Jersey. Já tam urputnou defenzívu viděl jen těch posledních 10 minut. To jsem měl na mysli.