Nashville si udržel domácí neporazitelnost z play-off i proti Anaheimu

I v šestém domácím zápase letošního play-off si hokejisté Nashvillu udrželi neporazitelnost. Naposledy před svými fanoušky po obratu ze třetí třetiny porazili Anaheim 2:1 a stejným poměrem vedou ve finálové sérii Západní konference. Rozdílovou branku vsítil v 58. minutě obránce Roman Josi.

J21a59r85o27s51l20a81v 64O44b19e45š36l50o 8365393336793

Matematicky to bylo spravedlivě. na střely 40:20 na góly 2:1, oba golmáni úspěšnost zákroků 0,95, rozhodla aktivita

+2/0
17.5.2017 10:51

V65o65j60t31ě85c49h 81G29r27o24s69s 9989534895826

Nashville byl jednoznačně lepším týmem. Ve 3. třetině hráči Anaheimu nevěděli čí jsou, jak je tam domáci motali. Zasloužené vítězství.R^