Pittsburgh v prodloužení udolal Ottawu a přiblížil se obhajobě poháru

Hokejisté Pittsburghu uspěli v rozhodujícím sedmém zápase finále Východní konference, když na domácím ledě udolali Ottawu 3:2 gólem až z šesté minuty druhého prodloužení. Maratonský zápas rozhodl útočník Chris Kunitz a Penguins tak mají šanci obhájit loňský triumf. Jejich posledním soupeřem bude překvapivý vítěz Západu - Nashville.

M88i87c37h28a70l 79N17o32v59o83t67n34ý 8873769403226

Škoda, tahle série nebyla tak zábavná jako předchozí dvě a bylo vidět, že PIT je i přes ta zranění o kousíček lepší. Přesto to nakonec bylo o gól R^ Finálové tažení v roce 2007 jsem si ještě kvůli věku moc neužil, ale teď to byla paráda. Jen mám strach, že příští rok to zase bude sotva boj o playoff.

7. zápas a 2. prodloužení

Neříkal tu někdo, že Pitt-WSH bylo předčasné finále celé NHL?

+3/0
26.5.2017 10:06

T12o12m52a77s 96S52t19r29i39h16a57v27k10a 6402973258276

good job.. prodloužení bylo neskutečný, kdyby Sens dali gól, bylo by to děsně nespravedlivý:-) Každopádně Karlsson je nejlepší obránce na světě, kdo to navidí ani po letošní sezoně, tak už je fakt zabedněnej:-)

K66a78r61e10l 40V13a17l27o16u57š27e19k 8691101238729

Není mi sympatická Sindy Crosby proto přeju každému soupeři tučnáků.

M26i40c32h52a42l 60P45a25l86e33č73e69k 2591648362964

Jsem zklamanej, ale postupem času se bude muset uznat, že tato sezona pro Senátory byla skvělá. R^ Tak zas v říjnu

Překvapuje mne ta první fotka.

Měl jsem za to, že na trofej pro vítěze konference se nesahá.

0/0
26.5.2017 8:38

P21a33v18e58l 42R36o38k93y66t33a 3710411600218

Nesáhli si poprvé co se dostali do finále (tuším 2008) a prohráli ho. Od té doby Crosby pokaždé pohár přebírá a vyhráli obě finále. Takže teď už potřetí.... uvidíme jak to dopadne.

+3/0
26.5.2017 8:51

T40o40m50a77s 34S48t19r35i28h13a20v14k53a 6622143648206

přesně, že se nemá sahat na pohár pro vítěze konference, je jenom pověra, prej to přináší smůlu. Pens zjistili, že smůla nebo štěstí v tom nehraje roli, že si to musej uhrát sami:-)

M63o98j86m77í65r 30S32k19á30l82a 2130582306

Ve finále bude legrace s tou žlutou barvou - ta hlediště budou podobná jak vejce vejci;-D

+3/0
26.5.2017 7:36

R82a45d91e77k 48N87ě98m90e78c 1917222215296

Vše nejlepší to Phili-p KolbisR^. Ať to příští sezónu Létá lépe.

R83o56b29e10r17t 22Č25e63c39h 6782840512157

Po zasluze. Ten hnusny antihokej od Ottawy mi lezl krkem.

+3/−5
26.5.2017 6:51

M32o86j98m83í17r 73S66k45á38l10a 2570662606

Mě už lezou krkem ty DYNASTIE;-€;-O

"...což v historii NHL naposledy dokázala dynastie Detroitu..."

J65a61k53u75b 21K25n56e37c33h67t52o82v21s67k54ý 3560706431552

Můžu vás ujistit, že i pokud Pittsburgh vyhraje pohár, tak to bude možná naposled. Crosbymu a Malkinovi bude 30 let. V NHL bude čím dál méně starších hráčů, takže i éra pens třeba brzo skončí.

0/0
26.5.2017 10:11

T88o81m65a98s 91S50t51r70i29h44a37v15k32a 6742703798766

možná ano, ale ne kvůli tomu, že Crosby a Malkin jsou staří. Oni jsou pořád stejně dominantní jako dřív (Sid možná ještě víc), ale zatimco letos je ten tým prakticky stejnej jako loni, příští sezonu to budou muset překopat.

Určitě odejde jeden gólman, pravděpodobně Fleury, a právě to, že měli dva kvalitní gólmany, hrálo letos i loni podstatnou roli. Jarry je talentovanej, ale asi bude potřebovat ještě pár let.

Schultz hrál letos za 1,4M a jestli ho chtěj udržet, musej hodit aspoň pět, podle mě. Dumoulin taky dostane víc, Daley bude UFA, toho asi neprodlouží. Ale jestli bude zdravej Letand a Pouliot se chytí, tak obrana by mohla bejt OK.

V útoku je to horší, Cullen asi skončí, Sheary bude chtít balík po letošní sezoně a na Bonina asi nezbyde. Kunitz asi taky odejde.

Budou to prostě muset překopat, ale na druhou stranu na farmě maj pár nadějnejch kluků a Sullivan je zdatnej trenér. Každopádně to příští rok nebude taková jízda asi...