Pittsburgh vytěžil z minima maximum a ujal se vedení ve finálové sérii

Hokejisté Pittsburghu vykročili vítězně za obhajobou Stanley Cupu, když v otevíracím finále před svými fanoušky zdolali Nashville po výsledku 5:3. Domácím vyšla zahajovací třetina, v níž nastříleli tři branky, postupně však o svůj náskok přišli a o výhře rozhodl až v 57. minutě mladík Jake Guentzel. Penguins měli v zápase pouhých 12 střel.

M70o58j33m37í87r 15S88k12á65l64a 2400362266

Toto předvést Lundqvist, tak místní antiRangers úderka tady má 150 "příspěvků";-D;-D;-D

0/0
30.5.2017 16:21

M69i32c65h59a68l 45S15u21š66i97c37k68ý 1208247413956

Tady je krásně vidět, jak jakési nesmyslné osobní preference a emoce zastírají zdravy rozum. Zápas jsem viděl živě.

1) První gól byl z offsidu, je tam jeden záběr, který to prokázal, nehledě na to, že nevíme, jaký záběr měli k dispozici rozhodčí. Myslíte, že kdyb to na tom videu 100% neviděli, že to odvolají a přiznají tak chybu??? Naopak, pochvala Pittsburgh týmu, že takovou šílenost v té rychlosti vidě nebo spíše cítil.

2) Dvojité vyloučení: když má rozhodčí ruku nahoře, tak pravděpodobně není dobrý nápad oplácet a cross checkovat do zad tak, až z toho ten druhý jde na led. Zvlášť když jde o souboj bez puku a mimo hru. Komentátoři viděli chybu na straně Neala, zdejší experti vidí spiknutí. Jenom protože nemají rádi Crosbyho. Ach jo.

3) Pittsburgh ukázal 'championship quality.' Vyhrát zápas, kde vám nic nejde, přes půl hodiny nevystřelíte na branku a jste pravděpodobně unavení z minulé série a přesto dáte 5 gólů asi z 12-ti střel nebo kolika, to je ukázka vnitřní síly a štěstí - ne protekce.

+1/−2
30.5.2017 12:00

M20i12c66h68a32l 18S81u13š76i72c45k68ý 1618667113586

Ad 1 - Crosbyho strom před prvním gólem opět dle všech US komentátorů naprosto v pořádku, zde faul a spiknutí.

Ad 2 - Vyloučení před gólem Nashvillu za hrubost, opět, dle všech úplný nesmysl, zde ticho po pěšině.

To je spiknutí proti mé osobě a může za to... no vždyť to znáte.

0/0
30.5.2017 12:03

K29a58r25e57l 13V74a36l14o22u11š23e28k 8251311168619

Já žádný takový záznam, který by byl průkazný o tom, že se jednalo o ofsajd neviděl. Nevím nic o tom, že by měli videorozhodčí záznamy, které nemají televize. To je nesmysl. NHL prostě tlačí Crosbyho a Penguins. Tak je to dlouhodobě.

V59o27j52t40ě59c49h 26G73r18o26s28s 9509244175156

Tak to vypadá, že Nashville bude v této sérii bojovat nejen s Pittsburghem, ale i s rozhodčími. To co předvedli sudí v 1. třetině bylo neuvěřitelné. Takový zářez jsem ve finále Stanlry Cupu ještě neviděl. A pak se bude někdo divit, že o Pittsburghu se tvrdí, že je tlačený rozhodčíma (přitom to nemá zapotřebí). Nicméně Nashville se s tím pral srdnatě, byl lepším týmem, dotáhl tříbrankovou ztrátu, Pittsburgh 37 minut nevystřelil na branku, ale přesto vyhrál. O to víc mě prohra Nashvillu mrzí. Snad budou mít v dalších zápasech více štěstí...

+2/0
30.5.2017 9:59

M31a64r86t95i17n 42H80o69r41a 4955925670912

Jeden zapas verim urvou.... Pekka dneska asi fakt doplatil na to, ze tam 35 minut mrznul. Kdyby to nebyla ta tycka a NSV dal na 3:4, bylo vymalovane.... Skoda. Kazdopadne se "tesim do Nashvillu" - atmosfera temer evropska! :-)

+2/0
30.5.2017 9:41

R27o97m42a88n 35O87l54s53z26o23w74y 3736577280965

Ostudný výkon sudích, ve finále NHL nevídané. Ale je to jen první zápas.

+3/0
30.5.2017 7:31

T90o31m69á52š 69P89l24a42n73ý 6713699201721

Finale ve kterem mi bylo jedno kdo vyhraje, tak bych nazval svuj pocit pred zacatkem tohoto zapasu. Po prvni tretine mam, ale uplne jasno! I kdyz ze srdce nesnasim country, tak po tom co predvedli rozhodci preji urcite Predatorum. Neuznany gol, kdy ani z jednoho zaberu nebylo stoptocentne videt, ze brusle neni v kontaktu mi prislo hodne trapne. Nasledujici 2+2 a odpousteni faulu Pens uz jsem se jen smal.

M21a54t79ě80j 56H12r12u52š21k30a 2283216467911

Tak Pittsburgh byl vyloženě trapnej, bohužel pro Nashville se touhle charakteristikou může "pyšnit" i Rinne, kterej sice nedostal žádnej komickej gól, ale nechyt vůbec nic

+1/−1
30.5.2017 5:36

M37a22r63t90i26n 10M55a73t43o40u77š54e77k 9716817106988

góly, které dostal, by dostalo 99,9 % chytajících gólmanů.

0/0
30.5.2017 8:21

L28u79k65á74š 69K12o26n83e31č61n70ý 1437261138528

Nashville jasně lepší. Pittsburgh tradičně spoléhal na pomoc rozhodčích a ta přišla hned v první třetině. Za dva tuctové zákroky šli ven hned 2 hráči najednou a naopak těsně před prvním gólem prošel faul Crosbymu. I druhej gól rezultoval ze skandálního vyloučení dvou hráčů Nashvillu najednou, kdy unavení bránící hráči nestihli po vypršení trestů vystřídat.