BUDĚJOVICE - VÍTKOVICE 3:5

(3:2, 0:1, 0:2)
KONEC ZÁPASU
60:00
Zápas skončil. Vítkovičtí oslavují, trefili se pětkrát a dokázali, že umí dávat góly
59:52
Vaněček míří na trestnou lavici, odsedí trest za příliš mnoho hráčů na ledě
59:06
Budějovice - Vítkovice 3:5 Zápas je rozhodnut. Domácí odvolali brankáře a doplatili na to, do prázdné branky se trefil Burger
57:40
První útok Vítkovic se natlačil před Maříka. Melenovský zakončival k odkryté tyčce, v poslední chvíli se ale do střely vložil Kořínek a zastal svého brankáře
56:50
Přesilovka skončila a hosté se ubránili. Největší šanci skórovat měl Nedoma, branku ale minul
55:37
Vítkovičtí si vybírají time out. Trenér domácích kreslí na tabulce herní situace a možná už připravuje power play. Hosté odechovým časem také takticky přerušil drtivý tlak soupeře v přesilovce
54:51
Philipp je vyloučen za držení a hosté opět šikují obrany
54:50
Hosté se brání, podržel je i výborný Trvaj. V leže zlikvidoval akrobatickým zákrokem nebezpečnou střelu
53:13
Budějovičtí zatlačili soupeře za hranici modré čáry, k nebezpečné střele se ale nedostali
51:13
David Moravec skolil krosčekem Kořínka a domácí si zahrají další přesilovku
49:09
Domácí zamkli soupeře do třetiny až ve druhé části přesilovky, gólově se ale neprosadili. Hraje se v plném počtu
47:29
Hostující Philipp se potýkal s Štrbou za vlastní brankou. Vyloučen je ovšem jen hráč Vítkovic a Budějovičtí hrají další přesilovku
45:39
Do útoku se tlačí jihočeši, málek ale inkasovali: Melenovský přihrál Moravcovi, který těsně minul Maříkovu branku
43:31
Budějovice - Vítkovice 3:4 Vítkovice využili už druhou přesilovku. Galvas nahodil puk do rohu, tak se ho zmocnil Burger, přes celé brankoviště našel Moravce, který doklepl do prázdné branky
40:48
Kořínek otočil na útočné modré Burgera jako na kolotoči a je vyloučen za držení. Hosté hrají přesilovku
40:01
Začala třetí dvacetiminutovka
40:00
Druhá třetina skončila, domácí v ní měli mírnou převahu, přesto ji prohráli jednobrankovým rozdílem
37:43
Budějovičtí nasazené tempo proměňování přesilovek neudrželi, ačkoliv do slibných šancí se doastali Kořínek, Rob i Mrázek. Zápotočný naskočil z trestné lavice na led
35:43
Zápotočný hákoval Nedomu ve vyložené šanci, rozhodčí Souček ale nenařídil trestné střílení, jenom vylučuje. Domácí tedy hrají dnešní šestou přesilovku
34:41
Až v posledních vteřinách přesilovky se dostali hosté k brance a donutili Maříka zasáhnout. Jinak se trápili s přechodem do pásma přes pozorně bránící Budějovické. Hraje se v plném počtu
32:41
Rob zahrál vysokou holí a Vítkovice hrají ve druhé třetině třetí přesilovku
31:06
Budějovice - Vítkovice 3:3 I hosté využili přesilovku. Z levého kruhu vystřelil Moravec, prudkou ránu vyrazil Mařík před Melenovského, který pohotově využil špatného postavení brankáře
30:01
Štrba se vrhl na Ivana Padělka a nyní už míří na trestnou lavici. Sudí ho vylučují za nedovolené bránění. Hosté hrají druhou přesilovku
28:38
Po dlouhé době je přerušena hra. Vítkovický Melenovský s Burgerem se dostali k jediné vážnější šanci, jinak se na ledě spíše bojuje a hraje bez šancí
24:54
Diváky zaujala akce Borže a skandují, "to se nám líbí!" Domácí útočník prokličkoval z vlastní třetiny až do útočné, přihrál zpět na modrou Čiernému, ten tvrdě střílel
23:37
Domácí se ubránili bez větších potíží. Jedinou nebezpečnou střelu vyslal na Maříka Galvas, ve druhém kritickém okamžiku dokázal s přehledem vyhodit puk Kořínek