Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Kometa začne cestu za obhajobou proti Třinci, Jihlava přivítá Boleslav

Liberecký Lukáš Vantuch si v utkání s Kometou kryje puk. | foto: Marie Stránská, MAFRA

3 2017
Nový ročník hokejové extraligy odstartuje v pátek 8. září. Úřadující mistr Kometa Brno přivítá v prvním kole druhý tým základní části minulého ročníku Třinec. Nováček Jihlava, která se mezi elitu vrací po 12 letech, vyzve před svými diváky Mladou Boleslav.

Velkou pozornost v úvodním dějství příští sezony bude poutat i souboj Liberce, který bude útočit na třetí prvenství v základní části za sebou, s Hradcem Králové, jenž bude mít rovněž vysoké ambice.

Bitva dvou tradičních rivalů se odehraje v Pardubicích, kam zamíří Sparta. Zbývající duely obstarají Vítkovice se Zlínem, Chomutov s Olomoucí a Plzeň s Litvínovem.

Dlouhodobá fáze soutěže skončí 52. kolem v neděli 4. března. O dva dny později začne předkolo play off a také skupina o 11. až 14. místo. Play off odstartuje v úterý 13. března.

Finálovou sérii otevře první duel v sobotu 14. dubna, jméno nového mistra bude známo nejpozději ve čtvrtek 26. dubna po případném sedmém finálovém zápase. Baráž, která opět čeká nejhorší dva extraligové celky a nejlepší dva týmy z první ligy, začne v úterý 27. března. Poslední 12. kolo je naplánováno na neděli 22. dubna.

V listopadu a prosinci se extraliga tradičně zastaví kvůli turnajům Euro Hockey Tour, jimiž budou Karjala a Channel One Cup. Takřka třítýdenní přestávka je naplánovaná na únor příštího roku mezi 49. a 50. kolem základní části, kdy se bude hrát olympijský turnaj v Pchjongčchangu. Na konci dubna čekají reprezentaci České hokejové hry a od 4. do 20. května přijde na řadu druhý vrchol sezony v podobě mistrovství světa v Dánsku.

Program základní části extraligy 2017/18 - úvod

Pátek 8. září - 1. kolo: HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Ridera - PSG Zlín, Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hradec Králové, Piráti Chomutov - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov.

Neděle 10. září - 2. kolo: BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov, Mountfield Hradec Králové - HC Kometa Brno, HC Verva Litvínov - Bílí Tygři Liberec, PSG Zlín - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - HC Dukla Jihlava, HC Olomouc - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň.

Úterý 12. září - 3. kolo: HC Vítkovice Ridera - HC Sparta Praha, HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, HC Dukla Jihlava - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové, Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín.

Pátek 15. září - 4. kolo: Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň, BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice, PSG Zlín - HC Kometa Brno, HC Sparta Praha - HC Verva Litvínov, Piráti Chomutov - HC Dukla Jihlava, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera, HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec.

Neděle 17. září - 5. kolo: HC Vítkovice Ridera - HC Dynamo Pardubice, Mountfield Hradec Králové - HC Oceláři Třinec, HC Dukla Jihlava - PSG Zlín, HC Kometa Brno - Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav, HC Verva Litvínov - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha.

Pátek 22. září - 6. kolo: HC Dynamo Pardubice - HC Dukla Jihlava, HC Olomouc - Mountfield Hradec Králové, PSG Zlín - HC Verva Litvínov, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - HC Vítkovice Ridera, HC Sparta Praha - HC Kometa Brno.

Neděle 24. září - 7. kolo: HC Olomouc - PSG Zlín, Mountfield Hradec Králové - HC Sparta Praha, HC Kometa Brno - HC Dukla Jihlava, HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice, Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC Verva Litvínov - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Ridera - BK Mladá Boleslav.

Pátek 29. září - 8. kolo: HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - HC Verva Litvínov, PSG Zlín - Mountfield Hradec Králové, HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, HC Dukla Jihlava - HC Vítkovice Ridera.

Neděle 1. října - 9. kolo: HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno, Mountfield Hradec Králové - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Sparta Praha, PSG Zlín - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - HC Dukla Jihlava, Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice, HC Verva Litvínov - Piráti Chomutov.

Pátek 6. října - 10. kolo: HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - PSG Zlín, HC Dukla Jihlava - HC Verva Litvínov, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec, Piráti Chomutov - Mountfield Hradec Králové, HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň.

Neděle 8. října - 11. kolo: HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, Bílí Tygři Liberec - HC Dukla Jihlava, HC Verva Litvínov - HC Dynamo Pardubice, PSG Zlín - HC Sparta Praha, HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hradec Králové - HC Vítkovice Ridera.

Pátek 13. října - 12. kolo: Piráti Chomutov - PSG Zlín, HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - Mountfield Hradec Králové, HC Kometa Brno - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - HC Verva Litvínov, HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec.

Neděle 15. října - 13. kolo: HC Olomouc - HC Dukla Jihlava, Mountfield Hradec Králové - HC Dynamo Pardubice, HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Ridera.

Úterý 17. října - 14. kolo: HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice, BK Mladá Boleslav - HC Dukla Jihlava, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC Vítkovice Ridera, Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec, HC Olomouc - Piráti Chomutov, HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň.

Pátek 20. října - 15. kolo: Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - Mountfield Hradec Králové, Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov, HC Dynamo Pardubice - PSG Zlín, HC Dukla Jihlava - HC Sparta Praha, HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec.

Neděle 22. října - 16. kolo: HC Sparta Praha - HC Vítkovice Ridera, Piráti Chomutov - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Dukla Jihlava, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno, Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov, PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec.

Pátek 27. října - 17. kolo: HC Škoda Plzeň - Mountfield Hradec Králové, HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - PSG Zlín, HC Verva Litvínov - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Ridera - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc.

Neděle 29. října - 18. kolo: HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - Mountfield Hradec Králové, PSG Zlín - HC Dukla Jihlava, Piráti Chomutov - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, HC Olomouc - HC Verva Litvínov, HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň.

Pátek 3. listopadu - 19. kolo: HC Dukla Jihlava - HC Dynamo Pardubice, Mountfield Hradec Králové - HC Olomouc, HC Verva Litvínov - PSG Zlín, Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Ridera - Piráti Chomutov, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha.

Neděle 5. listopadu - 20. kolo: PSG Zlín - HC Olomouc, HC Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové, HC Dukla Jihlava - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera.

Středa 15. listopadu - 21. kolo: HC Olomouc - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice, HC Verva Litvínov - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hradec Králové - PSG Zlín, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Ridera - HC Dukla Jihlava.

Pátek 17. listopadu - 22. kolo: HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera, BK Mladá Boleslav - Mountfield Hradec Králové, HC Sparta Praha - HC Olomouc, HC Oceláři Třinec - PSG Zlín, HC Dukla Jihlava - HC Škoda Plzeň, HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC Verva Litvínov.

Neděle 19. listopadu - 23. kolo: HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice, PSG Zlín - BK Mladá Boleslav, HC Verva Litvínov - HC Dukla Jihlava, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha, Mountfield Hradec Králové - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera.

Úterý 21. listopadu - 24. kolo: Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, HC Dukla Jihlava - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Verva Litvínov, HC Sparta Praha - PSG Zlín, BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - Mountfield Hradec Králové.

Pátek 24. listopadu - 25. kolo: PSG Zlín - Piráti Chomutov, HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hradec Králové - HC Dukla Jihlava, HC Olomouc - HC Kometa Brno, HC Verva Litvínov - HC Vítkovice Ridera, Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň.

Neděle 26. listopadu - 26. kolo: HC Dukla Jihlava - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - Mountfield Hradec Králové, HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov, HC Škoda Plzeň - PSG Zlín, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec, Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, HC Vítkovice Ridera - Bílí Tygři Liberec.

Pátek 1. prosince - 27. kolo: HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Ridera - PSG Zlín, Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hradec Králové, Piráti Chomutov - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov.

Neděle 3. prosince - 28. kolo: BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov, Mountfield Hradec Králové - HC Kometa Brno, HC Verva Litvínov - Bílí Tygři Liberec, PSG Zlín - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - HC Dukla Jihlava, HC Olomouc - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň.

Pátek 8. prosince - 29. kolo: HC Vítkovice Ridera - HC Sparta Praha, HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, HC Dukla Jihlava - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové, Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín.

Neděle 10. prosince - 30. kolo: Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň, BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice, PSG Zlín - HC Kometa Brno, HC Sparta Praha - HC Verva Litvínov, Piráti Chomutov - HC Dukla Jihlava, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera, HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec.

Středa 20. prosince - 31. kolo: HC Vítkovice Ridera - HC Dynamo Pardubice, Mountfield Hradec Králové - HC Oceláři Třinec, HC Dukla Jihlava - PSG Zlín, HC Kometa Brno - Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav, HC Verva Litvínov - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha.

Pátek 22. prosince - 32. kolo: HC Dynamo Pardubice - HC Dukla Jihlava, HC Olomouc - Mountfield Hradec Králové, PSG Zlín - HC Verva Litvínov, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - HC Vítkovice Ridera, HC Sparta Praha - HC Kometa Brno.

Úterý 26. prosince - 33. kolo: HC Olomouc - PSG Zlín, Mountfield Hradec Králové - HC Sparta Praha, HC Kometa Brno - HC Dukla Jihlava, HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice, Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC Verva Litvínov - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Ridera - BK Mladá Boleslav.

Čtvrtek 28. prosince - 34. kolo: HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - HC Verva Litvínov, PSG Zlín - Mountfield Hradec Králové, HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, HC Dukla Jihlava - HC Vítkovice Ridera.

Sobota 30. prosince - 35. kolo: HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno, Mountfield Hradec Králové - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Sparta Praha, PSG Zlín - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - HC Dukla Jihlava, Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice, HC Verva Litvínov - Piráti Chomutov.

Středa 3. ledna 2018 - 36. kolo: HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - PSG Zlín, HC Dukla Jihlava - HC Verva Litvínov, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec, Piráti Chomutov - Mountfield Hradec Králové, HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň.

Pátek 5. ledna - 37. kolo: HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, Bílí Tygři Liberec - HC Dukla Jihlava, HC Verva Litvínov - HC Dynamo Pardubice, PSG Zlín - HC Sparta Praha, HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hradec Králové - HC Vítkovice Ridera.

Neděle 7. ledna - 38. kolo: Piráti Chomutov - PSG Zlín, HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - Mountfield Hradec Králové, HC Kometa Brno - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - HC Verva Litvínov, HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec.

Pátek 12. ledna - 39. kolo: HC Olomouc - HC Dukla Jihlava, Mountfield Hradec Králové - HC Dynamo Pardubice, HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Ridera.

Neděle 14. ledna - 40. kolo: HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice, BK Mladá Boleslav - HC Dukla Jihlava, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC Vítkovice Ridera, Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec, HC Olomouc - Piráti Chomutov, HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň.

Pátek 19. ledna - 41. kolo: Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - Mountfield Hradec Králové, Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov, HC Dynamo Pardubice - PSG Zlín, HC Dukla Jihlava - HC Sparta Praha, HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec.

Neděle 21. ledna - 42. kolo: HC Sparta Praha - HC Vítkovice Ridera, Piráti Chomutov - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Dukla Jihlava, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno, Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov, PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec.

Pátek 26. ledna - 43. kolo: HC Škoda Plzeň - Mountfield Hradec Králové, HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - PSG Zlín, HC Verva Litvínov - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Ridera - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc.

Neděle 28. ledna - 44. kolo: HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - Mountfield Hradec Králové, PSG Zlín - HC Dukla Jihlava, Piráti Chomutov - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, HC Olomouc - HC Verva Litvínov, HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň.

Úterý 30. ledna - 45. kolo: HC Dukla Jihlava - HC Dynamo Pardubice, Mountfield Hradec Králové - HC Olomouc, HC Verva Litvínov - PSG Zlín, Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Ridera - Piráti Chomutov, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha.

Pátek 2. února - 46. kolo: PSG Zlín - HC Olomouc, HC Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové, HC Dukla Jihlava - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera.

Neděle 4. února - 47. kolo: HC Olomouc - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice, HC Verva Litvínov - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hradec Králové - PSG Zlín, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Ridera - HC Dukla Jihlava.

Úterý 6. února - 48. kolo: HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera, BK Mladá Boleslav - Mountfield Hradec Králové, HC Sparta Praha - HC Olomouc, HC Oceláři Třinec - PSG Zlín, HC Dukla Jihlava - HC Škoda Plzeň, HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC Verva Litvínov.

Čtvrtek 8. února - 49. kolo: HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice, PSG Zlín - BK Mladá Boleslav, HC Verva Litvínov - HC Dukla Jihlava, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha, Mountfield Hradec Králové - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera.

Středa 28. února - 50. kolo: Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, HC Dukla Jihlava - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Verva Litvínov, HC Sparta Praha - PSG Zlín, BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - Mountfield Hradec Králové.

Pátek 2. března - 51. kolo: PSG Zlín - Piráti Chomutov, HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hradec Králové - HC Dukla Jihlava, HC Olomouc - HC Kometa Brno, HC Verva Litvínov - HC Vítkovice Ridera, Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň.

Neděle 4. března - 52. kolo: HC Dukla Jihlava - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - Mountfield Hradec Králové, HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov, HC Škoda Plzeň - PSG Zlín, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec, Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, HC Vítkovice Ridera - Bílí Tygři Liberec.

PLAY-OFF
Předkolo:
Úterý 6. března - 1. zápasy
: 7 - 10, 8 - 9.
Středa 7. března - 2. zápasy: 7 - 10, 8 - 9.
Pátek 9. března - 3. zápasy: 10 - 7, 9 - 8.
Sobota 10. března - případné 4. zápasy: 10 - 7, 9 - 8.
Pondělí 12. března - případné 5. zápasy: 7 - 10, 8 - 9.

Čtvrtfinále:
Úterý 13. března - 1. zápasy: 3 - 6, 4 - 5.
Středa 14. března - 2. zápasy: 3 - 6, 4 - 5.
Čtvrtek 15. března - 1. zápasy: 1 - 8, 2 - 7.
Pátek 16. března - 2. zápasy: 1 - 8, 2 - 7.
Sobota 17. března - 3. zápasy: 6 - 3, 5 - 4.
Neděle 18. března - 4. zápasy: 6 - 3, 5 - 4.
Pondělí 19. března - 3. zápasy: 8 - 1, 7 - 2.
Úterý 20. března - 4. zápasy: 8 - 1, 7 - 2.
Středa 21. března - případné 5. zápasy: 3 - 6, 4 - 5.
Čtvrtek 22. března - případné 5. zápasy: 1 - 8, 2 - 7.
Pátek 23. března - případné 6. zápasy: 6 - 3, 5 - 4.
Sobota 24. března - případné 6. zápasy: 8 - 1, 7 - 2,
Neděle 25. března - případné 7. zápasy: 3 - 6, 4 - 5.
Pondělí 26. března - případné 7. zápasy: 1 - 8, 2 - 7.

Semifinále:
Čtvrtek 29. března - 1. zápas
: 2 - 3.
Pátek 30. března - 2. zápas: 2 - 3.
Sobota 31. března - 1. zápas: 1 - 4.
Neděle 1. dubna - 2. zápas: 1 - 4.
Pondělí 2. dubna - 3. zápas: 3 - 2.
Úterý 3. dubna - 4. zápas: 3 - 2.
Středa 4. dubna - 3. zápas: 4 - 1.
Čtvrtek 5. dubna - 4. zápas: 4 - 1.
Pátek 6. dubna - případný 5. zápas: 2 - 3.
Sobota 7. dubna - případný 5. zápas: 1 - 4.
Neděle 8. dubna - případný 6. zápas: 3 - 2.
Pondělí 9. dubna - případný 6. zápas: 4 - 1.
Úterý 10. dubna - případný 7. zápas: 2 - 3.
Středa 11. dubna - případný 7. zápas: 1 - 4.

Finále:
Sobota 14. dubna - 1. zápas:
1 - 2.
Neděle 15. dubna - 2. zápas: 1 - 2.
Středa 18. dubna - 3. zápas: 2 - 1.
Čtvrtek 19. dubna - 4. zápas: 2 - 1.
Neděle 22. dubna - případný 5. zápas: 1 - 2.
Úterý 24. dubna - případný 6. zápas: 2 - 1.
Čtvrtek 26. dubna - případný 7. zápas: 1 - 2.

Skupina o umístění na 11.-14. místě:
Úterý 6. března - 1. kolo:
11 - 14, 12 - 13.
Pátek 9. března - 2. kolo: 14 - 12, 13 - 11.
Neděle 11. března - 3. kolo: 11 - 12, 14 - 13.
Pátek 16. března - 4. kolo: 12 - 11, 13 - 14.
Neděle 18. března - 5. kolo: 14 - 11, 13 - 12.
Pátek 23. března - 6. kolo: 12 - 14, 11 - 13.

Baráž:
Úterý 27. března - 1. kolo:
13 - 2, 14 - 1.
Pátek 30. března - 2. kolo: 2 - 14, 1 - 13.
Neděle 1. dubna - 3. kolo: 13 - 14, 2 - 1.
Úterý 3. dubna - 4. kolo: 14 - 13, 1 - 2.
Pátek 6. dubna - 5. kolo: 2 - 13, 1 - 14.
Neděle 8. dubna - 6. kolo: 14 - 2, 13 - 1.
Úterý 10. dubna - 7. kolo: 13 - 2, 14 - 1.
Pátek 13. dubna - 8. kolo: 2 - 14, 1 - 13.
Neděle 15. dubna - 9. kolo: 13 - 14, 2 - 1.
Úterý 17. dubna - 10. kolo: 14 - 13, 1 - 2.
Pátek 20. dubna - 11. kolo: 2 - 13, 1 - 14.
Neděle 22. dubna - 12. kolo: 14 - 2, 13 - 1.

Autoři: ,




Celková tabulka k 23. 4. 2017

Klub Z V VP PP P SKÓRE BODY
1. HC Dynamo Pardubice 12 5 1 3 3 36:31 20
2. HC Dukla Jihlava 12 3 5 1 3 32:29 20
3. HC Energie Karlovy Vary 12 4 2 3 3 30:29 19
4. HC Motor České Budějovice 12 3 1 2 6 20:29 13

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze