Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hašek podpořil soutěžící dceru, nestihne kvůli tomu zápas Spartaku

Dominika Hašková | foto: iDNES.cz

25 2010
Legendární brankář Dominik Hašek si u vedení Spartaku Moskva vyprosil opušťák, aby mohl na vlastní oči vidět svou dceru Dominiku, která soutěží v televizní show "Česko Slovensko má talent". Nestihne kvůli tomu duel s Čeljabinskem.

Ještě v neděli dopoledne trénoval v Moskvě, o den později se tam vracel a večer by se měl připojit k týmu na Urale. Odpolední zápas s Čeljabinskem však nestihne.

"Nemohl jsem se sebrat a odjet, všechno jsem si musel vyřizovat s předstihem. Asi před třemi týdny jsem požádal vedení klubu a bylo mi vyhověno," popisuje Hašek, jehož Spartak i on sám se v Kontinentální lize trápí.

Kdysi slavný klub prohrál třináct z osmnácti zápasů nové sezony a je poslední v Bobrovově divizi. A nedaří se ani samotnému Haškovi, jenž zůstává daleko za očekáváním.

A tak si alespoň spravil chuť při televizní soutěži, v níž byla jeho dcera poslední v programu. U diváků nedostala v semifinále dostatečný počet hlasů, a tak o jejím postupu rozhodovali porotci. Ti ji poslali dál.

Podívejte se na vystoupení Dominiky Haškové


"Byl jsem z toho nadšený. Dominice jsem věřil, jako otec ji znám. Proto nebudu říkat, že mě hrozně překvapila, dobře vím, co v ní je. Byl jsem nadšený z celého přednesu, pak mě dojalo, jak se všichni tři porotci včetně Jaro Slávika na konci postavili," líčí Hašek.

Dominika však na castingu tvrdila, že chce taťkovi dokázat, že umí zpívat.

"Když jsem to slyšel v televizi, hned jsem vzal počítač a psal ji, že vím, co v ní je, a že jsem ten poslední, komu musí něco dokazovat. Já jsem ten, který ji na světě věří nejvíc," poznamenal Hašek, jenž své dceři poslal přes třicet hlasů.

"Zrovna jsem si to sečetl. Před vystoupením jich bylo dvanáct a po něm asi dalších dvacet."

Čtěte v úterní MF DNES

- po kom má jeho dcera talent a kdo mu v přenosu vyrazil dech
- jak hodnotí své učinkování v KHL
- a co by řekl na pozvánku reprezentace

.
Autoři: ,

Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze