Havířov postoupil přes Kometu do semifinále

• 6
Brno - Havířovští hokejisté postoupili do semifinále první ligy. Ve čtvrtfinále vyřadili Kometu Brno, když v pátém zápase vyhráli na jejím ledě nejtěsnějším rozdílem. Jediný gól dal pět minut před koncem Mikšan. Havířov v sérii zvítězil 4:1.

Kometa Brno - Havířov 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Brněnští hokejisté vstoupili do zápasu tlakem, ale stejně jako v minulém utkání v Havířově je zradila koncovka. Nepomohla jim dvojnásobná přesilovka, hra ve čtyřech proti třem, ani šance Lhotského, jenž v nájezdu trefil horní tyčku Novotného branky.

Smůla Brňanů vyvrcholila v 55. minutě, kdy Meluzín v přesilovce přihrál hostujícímu Mikšanovi, a ten svou brankou rozhodl. Nic na výsledku nezměnila ani závěrečná rvačka za účasti několika hráčů na obou stranách.

Branka: 55. Mikšan. Rozhodčí: Pešina - Sichrovský, Richter. Vyloučení: 6:11, navíc Lhotský, Karlíček - Zdeněk, Gulaši všichni 5 min. a do konce. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 2764. Konečný stav série: 1:4.

Momentka ze zápasu první hokejové ligy Kometa Brno - Havířov.