Havířov v dohrávce nastřílel šest gólů

23 2004
Havířov - Šest gólů inkasovali hokejisté Komety Brno na ledě Havířova. Naději na úspěch ztratil nejhorší tým první ligy už v úvodní třetině. Havířov se díky výhře v dohrávaném zápase 30. kola, který byl odložen kvůli virové epidemii v brněnském mužstvu byl odložen, posunul na desátou příčku.

Domácím po dvou slepených gólech v polovině první třetiny narostla křídla a nepustili Kometu do vážnější šance.

Během 50 minut získal Havířov pětibrankový náskok a teprve poté dopřál hostům čestný úspěch.

Poslední slovo však měl deset sekund před koncem utkání domácí kapitán Folta, který korunoval výborný výkon Havířova.

Havířov - Kometa Brno 6:1 (3:0, 2:0, 1:1)
Branky: 8. Syřínek, 9. Dibelka, 14. Sedlák, 25. Luka, 50. Volák, 60. Folta - 57. Štrach. Rozhodčí: Trombík - Kurajský, Pála. Vyloučení: 4:6, navíc David a Kašík (oba Brno) 10 minut. Bez využití. Diváci: 964.