Utkání Kontinentální hokejové ligy komentuje Michael Bereň

Lev Praha - Dynamo Moskva 0:1 (0:0, 0:0, 0:0), konec zápasu
Marcel Hossa těsně minul.
59:00
Poslední minuta, Pöpperle je na půl na cesty z brány.
58:00
Christensen prudce přihrával do brankoviště Bartečkovi. Slovenský útočník těsně minul.
57:15
Ovečkin udělal ze středu hřiště oblouk doprava, odkud nepřesně vystřelil.
56:20
Hunkes špatnou rozehrávkou za bránou dost zavařil obraně.
55:10
Pražský útočník Řepík po střetu s finským obránce Jalasväärou tvrdě narazil na mantinel.
54:36
Oficiální údaj o počtu diváků je 16 317. To je nový rekord KHL.
53:45
Lev je v plné sestavě.
52:40
Cvetkov z levé strany najížděl sám na Pöpperleho, nevystřelil, jen si ho vyhnal z branky, zpětnou přihrávku minul obránce Graňák.
51:42
Vyloučení Na 2 minuty je potrestán tým Lev Praha za příliš mnoho hráčů na ledě.
51:00
Ovšem domácím to moc nevadí. Volný prostor ke střele měl Sersen, slovenský obránce přestřelil.
50:26
Lev ještě zůstal v útoku, ale už se prodíral kompletní pětkou soupeřů.
49:44
Až teď vystřelil obránce Němec. Moskevský brankář dobře viděl a má puk v náruči.
49:10
Hráči Lva si teď zbytečně přihrávali, v útočném pásmu by spíš měli co nejvíce střílet.
48:20
Chára si dobře sjel k pravé tyčce na přihrávku Klepiše, zpracovával však bruslemi a nedokázal vystřelit.
47:47
Vyloučení Vyloučen je hráč Ilja Gorokov (Dynamo) na 2 minuty za držení protihráče.
47:16
Moskevský Snafigulin dobře vystřelil, jeho rána jen těsně minula horní roh Pöpperleho brány.
46:30
Řepík se vynořil před brankovištěm, bekhendovou kličku ale nedotáhl.
46:28
Pražský obránce Hunkes vystřelil do lapačky brankáře Jerjomenka. Puk si ještě dojel, obránci mu ale důrazně vysvětlili, že by to neměl dělat.
45:50
Graňákovu střelu od modré čáry si Pöpperle pohlídal. Puk vyrazil pravým betonem.
44:02
Dynamo je kompletní. Lev neodehrál přesilovku zrovna oslnivě.
43:40
Novotný prostrčil kotouč mezi nohama soupeře a po ledě mířil k tyčce. Brankář Jerjomenko nastavil beton.
43:14
Mikúš z mezikruží vystřelil mimo bránu.
42:30
Klepiš centroval z pravé strany do brankoviště, jeho spoluhráč kotouč netrefil.
42:02
Vyloučení Vyloučen je hráč Konstantin Kasjančuk (Dynamo) na 2 minuty za hákování.
41:38
Fanoušci teď zatleskali zraněnému útočníkovi domácích Jakubu Voráčkovi, který se objevil v záběru. Podle neoficiálních informací je v hledišti 16 304 diváků, což je nový rekord KHL.
40:33
Gól Dynamo dalo gól - 0:1. Hodně sporný moment se nelíbí fanouškům. Brankář Pöpperle měl puk někde pod výstrojí a Ovečkin protlačil kotouč za brankovou čáru. Situaci však nikdo ani nepustil na kostce nad ledem, zatím nikdo nic nehlásil.
40:01
Začátek 3. třetiny.
40:00
Konec 2. třetiny.
39:16
Obránce Sersen na modré čáře zaváhal, dlouho si rovnal puk. Nahození pak až k bráně ani neprošlo.
38:40
Mikúš se protlačil ke střele zblízka. Odkrytou bránu netrefil.
38:20
Marcel Hossa se dostal do útočného pásma a kousek za modrou čárou přenechal kotouč rozjetému Novotnému, který bez přípravy vypálil. Brankář Jerjomenko udržel puk lapačkou chrániči.
37:44
Chárova tvrdá střela od modré čáry proletěla kolem brány.
37:24
Domácí útočníci byli před bránou moc horliví, konstrukce je zase výchýlená z obvyklého postavení a znovu pomáhájí údržbáři.
36:46
Vyloučení Vyloučen je hráč Denis Mosaljov (Dynamo) na 2 minuty za podražení. Christensen vybojoval první přesilovku pro Lva Praha.
35:40
Prudkou Sersenovu přihrávku Vrána v rychlosti nezpracoval.
34:45
Domácí jsou v plném počtu, protiútok Sersenovi zhatil rozhodčí, který se mu připletl do cesty.

Sestavy

HC Lev: Pöpperle - Škoula, Němec, Chára, Oystrick, Sersen, Hunkes, Krejčík - Vrána, Mikuš, Klepiš - Novotný, Christensen, Řepík - Hossa, Surový, Cingel - Bartečko, Karamnov, Jar. Svoboda - Sekáč.

Dynamo: Jerjomenko - Novák, Graňák, Solovjov, Jelasväära, Gorokov, Mironov, Barancev - Ovečkin, Gorovikov, Anisin - Kokarev, Cvetkov, Volkov - Kasjančuk, Snafigulin, Babenko - Kvapil, Pestunov, Mosaljov.