Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Historie extraligy ledního hokeje

Finálové série české extraligy
rok finále výsl. zápasy
1994 Olomouc - Pardubice 3:1 2:3 SN, 2:1 TS, 5:2, 2:1
1995 Vsetín - Zlín 3:1 3:6, 2:1, 4:2, 2:1 P
1996 Vsetín - Litvínov 4:1 1:2, 8:1, 6:1, 4:1, 2:1
1997 Vsetín - Vítkovice 3:0 3:1, 4:2, 2:0
1998 Vsetín - Třinec 3:0 5:1, 4:1, 3:1
1999 Vsetín - Zlín 3:0 3:1, 4:3, 4:2
2000 Sparta - Vsetín 3:0 4:2, 4:0, 1:0
2001 Vsetín - Sparta 3:1 3:2 P, 3:4, 6:3, 4:1
2002 Sparta - Vítkovice 3:1 2:3, 3:2, 7:0, 4:1
2003 Slavia - Pardubice 4:3 0:1, 4:2, 5:4 P, 2:0, 3:4 P, 1:5, 1:0
2004 Zlín - Slavia 4:1 2:3 P, 3:2 P, 2:1, 1:0, 4:1
2005 Pardubice - Zlín 4:0 4:2, 4:1, 2:0, 3:2
2006 Sparta - Slavia 4:2 4:3 SN, 1:2, 2:1 P, 3:2, 2:3, 3:0
2007 Sparta - Pardubice 4:2 5:4P, 5:3, 7:3, 2:5, 1:5, 2:0
2008 Slavia - Karlovy Vary 4:3 4:5, 5:2, 3:4, 8:2, 4:0, 4:1, 4:2
2009 Slavia - Karlovy Vary 2:4 4:1, 1:5, 1:2N, 4:6, 3:2, 3:4
2010 Pardubice - Vítkovice 4:0 5:1, 1:0, 2:5, 2:3P
2011 Třinec - Vítkovice 4:1 5:2, 2:0, 1:4, 5:4N, 5:1
2012 Pardubice - Kometa 4:2 5:4N, 5:6, 1:2, 2:1N, 6:4, 5:1
2013 Zlín - Plzeň 3:4 0:3, 3:2N, 0:3, 5:2, 1:2, 2:5, 3:4P
Přehled vítězů nejvyšší soutěže do roku 1993
1937

LTC Praha

1938

LTC Praha

1939

LTC Praha

1940

LTC Praha

1941

1. ČLTK Praha

1942

LTC Praha

1943

LTC Praha

1944

LTC Praha

1945

nehráno

1946

LTC Praha

1947

LTC Praha

1948

LTC Praha

1949

LTC Praha

1950

ATK Praha

1951

SKP České Budějovice

1952

VŽKG Ostrava

1953

Spartak Praha Sokolovo (Sparta)

1954

Spartak Praha Sokolovo (Sparta)

1955

Rudá hvězda Brno

1956

Rudá hvězda Brno

1957

Rudá hvězda Brno

1958

Rudá hvězda Brno

1959

SONP Kladno

1960

RH Brno

1961

RH Brno

1962

RH Brno

1963

ZKL Brno (pokračovatel brněnské Rudé hvězdy)

1964

ZKL Brno

1965

ZKL Brno

1966

ZKL Brno

1967

Dukla Jihlava

1968

Dukla Jihlava

1968

Dukla Jihlava

1970

Dukla Jihlava

1971

Dukla Jihlava

1972

Dukla Jihlava

1973

Tesla Pardubice

1974

Dukla Jihlava

1975

SONP Kladno

1976

SONP Kladno

1977

Poldi Kladno

1978

Poldi Kladno

1979

Slovan Bratislava

1980

Poldi Kladno

1981

TJ Vítkovice

1982

Dukla Jihlava

1983

Dukla Jihlava

1984

Dukla Jihlava

1985

Dukla Jihlava

1986

VSŽ Košice

1987

Tesla Pardubice

1988

VSŽ Košice

1989

Tesla Pardubice

1990

Sparta Praha

1991

Dukla Jihlava

1992

Dukla Trenčín

1993

Sparta Praha

Play-off 2013/2014

Odehrané zápasy
17.4. 18:20 Zlín Kometa 3:0
18.4. 18:20 Zlín Kometa 3:0
Příští zápasy
21.4. 18:50 Kometa Zlín on-line
22.4. 18:20 Kometa Zlín

Play-off 2014

Finále
Zlín - Kometa 2:0 3:0, 3:0, 21.4., 22.4., 25.4., 27.4., 29.4. 


 








mobilní verze
© Copyright 1999–2014 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.