Hokejisté Kladna stahují druhé Budějovice, první lize dál vládne Chomutov

vydáno 17. prosince 2014  21:22
Prostějovský brankář Ondřej Kocián zasahuje proti útoku ústeckého Davida Tůmy.

Hokejisté Kladna smazali další část ztráty na druhé místo v tabulce první ligy. Ve 36. kole bez potíží přehráli poslední Havlíčkův Brod 6:1, zatímco České Budějovice už potřetí po sobě nedokázaly...  celý článek

Havlíčkobrodský útočník Zohorna: Nakonec musíme být rádi i za dva body

Hynek Zohorna  z Havlíčkova Brodu v zápase s Havířovem.
vydáno 17. prosince 2014  9:05

Dvě třetiny kráčeli neomylně za tříbodovým cílem, jenže pak stačilo 47 vteřin nepozornosti v posledním dějství a začal tuhý boj o jakékoli vítězství...  celý článek

Věci, které fungují, bych si rád ponechal, usmívá se střelec Diviš

Radek Dlouhý (82) a Richard Diviš slaví olomoucký gól.
vydáno 17. prosince 2014  10:09

Pořádně nabitý program má v těchto dnech hokejový útočník Richard Diviš. Zatím se s ním ovšem vypořádává velmi dobře. V neděli dal gól v extraligovém souboji v...  celý článek

Chomutov klopýtl v Havířově, ale dál jasně vévodí první hokejové lize

Momentka z duelu Jihlava - Kadaň.
vydáno 15. prosince 2014  21:10,  aktualizováno  21:31

Hokejisté Chomutova dál s přehledem vévodí tabulce první ligy, i když v duelu 35. kola prohráli na ledě Havířova 2:4. Druhé místo si upevnily České Budějovice,...  celý článek

Paní Poldi, vítej zpět! Hokejové Kladno oslavilo 90. výročí

Kladenští hokejisté v retro dresech oslavují výhru nad Jihlavou.
vydáno 15. prosince 2014  8:52

Šmrncovní oslava! Hokejové Kladno zvládlo 90. výročí založení klubu velkolepě. V retrozápase porazilo Jihlavu 4:0, představilo síň slávy a několik jejích členů...  celý článek

Legenda Válek: Kdyby stáhli peníze profesionálům, bylo by víc na mládež

STŘELCI SE NEDAŘILO. Bývalý kanonýr Dukly Oldřich Válek sice tentokrát vyšel
vydáno 15. prosince 2014  10:47

Nejsou hokejové talenty? Ale jsou. Jen chybí peníze v mládeži. Někdejší útočník Oldřich Válek by ubral část mezd přeplaceným profesionálům.  celý článek

České Budějovice zaspaly začátky třetin a v Benátkách prohrály 1:4

Luboš Rob z Českých Budějovic vede puk v utkání s Kladnem.
vydáno 15. prosince 2014  8:46

Sobotní výjezd do Benátek nad Jizerou se českobudějovickým hokejistům Motoru vůbec nevydařil. Ve 34. prvoligovém kole Jihočeši prohráli 1:4. I tak si udrželi...  celý článek

Kladenští hokejisté při oslavách v retro dresech rozstříleli Jihlavu

vydáno 13. prosince 2014  18:33,  aktualizováno  21:56

Hokejová sláva jako za starých časů. V Kladně se hrál velký zápas, domácí klub slaví devadesáté narozeniny a za soupeře měl neméně slavnou Jihlavu. A utkání...  celý článek

Budějovické hokejové šílenství: fandové naplní na zápas v Jihlavě vlak

vydáno 12. prosince 2014  8:38

Fanatici z jihu jsme, Motor naším klubem je. Takový pokřik z kotle zní každý zápas, když doma hraje českobudějovický Motor. Chorál hokejových fandů už dostává...  celý článek

Nouza po výhře nad Mostem: Soupeř nebojoval, rozhodli jsme brzy

vydáno 12. prosince 2014  8:41

Dva body za dvě přihrávky. To je bilance útočníka českobudějovického celku ČEZ Motor Tomáše Nouzy ve středečním utkání proti Mostu. Domácí vyhráli přesvědčivě...  celý článek

Chomutovští hokejisté dál vítězí, Kladno nestačilo na Litoměřice

vydáno 10. prosince 2014  20:55,  aktualizováno  21:17

Chomutovští hokejisté dál sbírají výhry v první lize. V Ústí nad Labem to ale byl boj, který vedoucí tým soutěže zlomil až v závěrečné třetině a vyhrál 4:3....  celý článek

Růžičkové se v Chomutově adaptovali: otec radí, syn je jedním z tahounů

vydáno 10. prosince 2014  8:45

Chomutovský hokej, to už nejsou jen Veverkové (otec majitel, syn generální manažer), ale i Růžičkové (otec konzultant, syn hráč).   celý článek

Jihlava se dál utápí v krizi. V Ústí hokejisté znovu nedali ani gól

vydáno 10. prosince 2014  9:08

Jako boxer, který inkasuje jednu tvrdou ránu za druhou. Tak si v posledních zápasech musí připadat prvoligoví jihlavští hokejisté. Tým trenéra Petra Vlka...  celý článek

Chomutov utloukl Kladno v přesilovkách. Jdou nám, těší střelce Hovorku

vydáno 9. prosince 2014  9:10

Chomutovští Piráti v pondělí prošpikovali kladenské hokejové brnění třemi přesilovkovými ranami, a i když trhák první ligy vyhráli 3:2 až v prodloužení, zvedli...  celý článek

Chomutov ve šlágru přetlačil Kladno, Ústí deklasovalo Jihlavu

vydáno 8. prosince 2014  20:30

V souboji dvou ambiciózních týmů, které se chtějí vrátit do extraligy, porazili chomutovští hokejisté Kladno 3:2 v prodloužení. V další předehrávce 38. kola...  celý článek

Parádní start, pak Budějovice polevily. Bod navíc zajistil Straka

vydáno 8. prosince 2014  10:03

V první třetině vedli v sobotu českobudějovičtí hokejisté Motoru v Kadani díky gólům Roka Pajiče a Martina Heřmana už 2:0. Nakonec se ale museli bát o...  celý článek

Vítězství v Havlíčkově Brodu vychytal Jihlavě náhradník Šťastný

vydáno 8. prosince 2014  9:58

Jihlavští hokejisté přijeli do Havlíčkova Brodu k dalšímu prvoligovému derby Vysočiny se třemi gólmany, jenže vybírat nakonec mohli trenéři pouze ze dvou....  celý článek

Růžička mladší dal čtyři góly a Chomutov vede první ligu už o 10 bodů

Jihlavský hokejista Martin Kuřítko se prodírá mezi dvěma hráči Havlíčkova Brodu.
vydáno 6. prosince 2014  21:12

Hokejisté Chomutova si už v čele první ligy vypracovali náskok deseti bodů. Třetí Třebíč ve 32. kole deklasovali 7:1 a využili i zaváhání Českých Budějovic....  celý článek

Hokejová Jihlava je v krizi. Prolomit se ji pokusí v Havlíčkově Brodě

vydáno 6. prosince 2014  9:43

Osmou Jihlavu a čtrnáctý Havlíčkův Brod dělí v tabulce první hokejové ligy propastný rozdíl 32 bodů! A to má Dukla k dobru ještě odložené utkání se Šumperkem.  celý článek

S Motorem na prsou. Hokejisté Českých Budějovic oblékli retrodresy

vydáno 5. prosince 2014  13:18

Bílé dresy s červeno-modrými prvky, u krku tkaničky a na hrudi jednoduchý nápis Motor. Na druhé straně pak modrá trika s bílými pruhy a s paní Poldi na prsou....  celý článek

Derby rozhodl pro Třebíč sporný gól. Taková šmudla, zlobil se Zeman

vydáno 5. prosince 2014  9:12

Byl to nejspornější a zároveň rozhodující moment středečního ostře sledovaného utkání mezi hokejisty Jihlavy a Třebíče. Ve 24. minutě se zblokovaná střela...  celý článek

Rebelové se v Litoměřicích poprali s kališníky. Pak nepodali ruce

vydáno 5. prosince 2014  12:51

Havlíčkobrodští hokejisté se v Litoměřicích chovali tak, jak se sluší na jejich přezdívku Rebelové. Po konci prvoligové partie se ve středu kluziště pustily...  celý článek

Zápisné? O ničem nevím, smál se Kašík. A rychle mizel z Třebíče

vydáno 5. prosince 2014  12:37

Ve středu ráno vyrazil stejně jako každý den na trénink extraligového zlínského A-týmu, aniž by tušil, že se už za pár hodin stane třebíčským hrdinou. Hokejový...  celý článek

Vítězná série Chomutova v první lize končí, Kladno dobylo Budějovice

vydáno 3. prosince 2014  21:17,  aktualizováno  22:08

Po sedmizápasové vítězné sérii hokejisté Chomutova v první lize narazili. Lídr soutěže podlehl v prodloužení na ledě Benátek nad Jizerou 2:3. V ostře...  celý článek

Samá pozitiva, radoval se Heřman z brodské výhry nad Prostějovem

vydáno 3. prosince 2014  10:31

Zatímco většina prvoligových hokejových týmů letos řadí zápasy s předposledním Prostějovem spíš do kategorie „co se dá dělat, odehrát ho taky musíme“, pro...  celý článek

Budějovičtí hokejisté znovu vyhráli, teď je čeká zápas v retrodresech

vydáno 3. prosince 2014  10:14

Straka, Nouza, Heřman a zase podle stejného scénáře. Tři útočníci druhé formace českobudějovických hokejistů posbírali v pondělí večer osm bodů a mají velký...  celý článek

Jihlava opět doplatila na vyloučení. Porazili nás rozhodčí, míní kouč

vydáno 3. prosince 2014  10:09

Jedenáct dvouminutových trestů, včetně dvou za hráčskou lavici. A k tomu hned tři desetiminutové osobní tresty. Přehled vyloučených jihlavských hokejistů v...  celý článek

Kaberle, Tenkrát, Hlaváč. Přesto hokejové Kladno prohrálo s Havířovem

vydáno 2. prosince 2014  11:02

Tomáš Kaberle, Jan Hlaváč, Petr Tenkrát... Hokejové Kladno je už téměř kompletní a v jeho kabině to vypadá jako na reprezentačním srazu před pár lety. Přesto...  celý článek

Když do pekla, tak rovnýma nohama. Platil se odhodlal vrátit k hokeji

Kromě Kladna si obránce Jan Platil zahrál extraligu i v Třinci.
vydáno 1. prosince 2014  12:15

Potřeboval si utřídit myšlenky, zjistit, jestli má ještě vůbec chuť hrát hokej na profesionální úrovni. A po sedmiměsíční pauze nakonec došel k jednoznačnému...  celý článek

Lídři první ligy rozdávali lekce, hokejisté Kladna doma body ztratili

vydáno 1. prosince 2014  21:02,  aktualizováno  21:49

Hokejisté Chomutova potvrdili ve 30. kole první ligy pozici lídra, Jihlavu smetli díky povedené třetí třetině 7:2. Nemilosrdnou tvář ukázaly i druhé České...  celý článek

Kaberle ozdobil návrat gólem a vyhlásil: Kladno patří do extraligy

vydáno 1. prosince 2014  9:58

Když obránce Tomáš Kaberle dostal od novinářů po sobotním zápase otázku týkající se jeho návratu do Kladna, lehce zaváhal: „Máme dva body. Tedy vlastně tři...“...  celý článek

Být nejhůře šestí. To stále platí, říká českobudějovický kouč Bělohlav

vydáno 1. prosince 2014  12:08

Za posledních 13 zápasů, tedy jednu čtvrtinu prvoligové hokejové soutěže, vyhráli budějovičtí hráči hned deset zápasů. I se sobotní výhrou má Motor čtyři...  celý článek

Prostějovským Jestřábům přinesla štěstí divačka Kvitová

vydáno 1. prosince 2014  10:01

Po pěti porážkách zabrali prvoligoví hokejisté Prostějova. Sérii debaklů ukončilo vítězství nad Třebíčí 2:0, u kterého při své obnovené premiéře asistoval také...  celý článek

Budějovičtí hokejisté zápas rozhodli třemi góly v první třetině

vydáno 1. prosince 2014  9:51

Počtvrté v řadě bodovali v první lize budějovičtí hokejisté. Tentokrát si v pohodovém tempu poradili s posledním Havlíčkovým Brodem 5:0 a upevnili si druhou...  celý článek

Hokejisté Kladna zdolali v první lize Ústí, gólem přispěl i Kaberle

vydáno 29. listopadu 2014  19:04,  aktualizováno  20:40

Minulý víkend se oznámil jeho příchod do prvoligového Kladna, teď se hokejový obránce Tomáš Kaberle za klub prosadil i gólově. V duelu 29. kola pečetil výhru...  celý článek

Nikdo nechtěl dát desátý gól, smál se jihlavský útočník Zeman

vydáno 28. listopadu 2014  10:26

Prvoligoví jihlavští hokejisté se po dvou zápasech na ledě soupeře vrátili domů na Horácký zimní stadion, kde ve středu večer hostili předposlední Prostějov....  celý článek

© Copyright 1999–2014 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.