Sokolovští hokejisté stihli deset gólů za třetinu, trefil se i brankář

Střídačka hokejového Tábora během utkání v Sokolově. | foto: Martin Stolař, MAFRA

12 2015
Hokejisté Sokolova přehráli v závěrečném utkání kvalifikace o první ligu Tábor vysoko 3:16. Deset branek dostali hosté v závěrečné třetině, kterou museli po zranění jediného brankáře odehrát jako dlouhou power play.

Ani jeden ze soupeřů totiž už nemohl usilovat o postup, ten si s předstihem zajistil Přerov.

Tábor do Sokolova přijel jen s deseti hráči, ve 40. minutě navíc musel za stavu 3:5 odstoupit zraněný brankář Klestil a Kohouti neměli nikoho, kdo by ho mezi tyčemi nahradil.

Ještě do přestávky inkasovali hosté šestou branku a v třetí třetině bez gólmana dalších deset. Do prázdné táborské branky se trefil dokonce i domácí gólman Honzík, který dostal prostor ve druhé polovině utkání.