Dobrý den, vítejte u sledování on-line reportáže z utkání Pardubice - Zlín, ve které se v domácím dresu objeví legendární brankář Dominik Hašek.
0:01
0:58
Na stadionu v Pardubicích není na premiéru Dominátora zatím zcela zaplněné hlediště. Hraje se zatím opatrně.

Rozhodčí: Pešina (CZE), Jebavý (CZE) - Barvíř (CZE), Blümel (CZE)
Počet diváků: 8 340

1:54
Somík objel branku a zkoušel naslepo nahrát před zlínskou branku. Kotouč však v závaru cestu do sítě nenašel.
2:51
Zlín se v úvodu soustředí na obranu, zatím se skoro vůbec nepodíval před Haška, který je tak stále bez práce.
4:00
Hosté nahodili puk ze středního pásma na zadní mantinel, od kterého se puk odrazil k Haškovi. Ten jej raději chytá do lapačky.
5:16
Zmatek před zlínskou brankou, kdy hostující gólman Sedláček nejistě chytal puk. Ten před ním poskočil a následně mu vyskočil. Hosté nakonec situaci ustáli.
6:35
Koukal dostal ve středním pásmu těžkou přihrávku, přesto dokázal kotouč tečovat, takže nejde o zakázané uvolnění. Navíc se bude vhazovat před Sedláčkem.
7:05
Pardubice se už dostávaly do brejku dvou na jednoho, ale čárový rozhodčí odpískal ofsajd. Zlín je zatím marný, nedokáže založit útočnou akci.
7:34
Špirko se dral do pásma, ale znovu ho zastavil ofsajd. Diváci se zlobí.
8:22
Sýkora (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Čáslava
Stav zápasu Pardubice - Zlín 1:0

Čáslava přenechal puk Sýkorovi, jehož rána z levého kruhu skončila s pomocí teče zlínského obránce mezi betony gólmana Sedláčka.
9:38
Rachůnkův svižný bekhendem skončil těsně vedle, Hašek po něm reflexivně máchl rukou.
11:11
Hosté se po inkasované brance přece jenom začínají osmělovat a útočit. K zakončení se ale zatím nedostávají.
11:50
Vyloučen hráč Čech (Zlín), 2 min. za hákování
12:53
Vyloučen hráč Köhler (Zlín), 2 min. za krosček
Pardubice budou hrát přesilovku pět na tři.
13:50
Zlín je ve čtyřech, ale měl štěstí. V obrovské šanci se ocitl Špirko, který byl sám před brankářem, ale puk u levé tyčky za jeho záda nepropasíroval.
14:53
Moravané jsou v plném počtu.
15:18
Vyloučen hráč Sivák (Zlín), 2 min. za hákování
17:18
Pardubice se tentokrát nedostaly do přesilovkového zámku a nevytvořily si dostatečný tlak. Zlín je v plném počtu.
17:26
Cetkovského střelu zápěstím z pravého kruhu stačil Sedláček vyrazit.
18:10
Na druhé straně pálil z otočky Sivák, ale těsně vedle.
18:39
Vyloučen hráč Zohorna (Pardubice), 2 min. za držení protihráče
19:25
Leška se ocitl zničehonic před Haškem. Ve vyložené pozici však nezakončil ideálně. I díky tomu, že mu domácí gólman vykryl prostor.
20:00
V samém závěru třetiny si vytvořili solidní tlak, kdy po Hamrlíkově ráně od modré se dostal k dorážce Důras. Netrefil puk ale ideálně. Díky tomu Východočeši po první části vedou 1:0.
20:01
20:01
Pokračuje zlínská přesilovka.
20:39
Už to neplatí. Zohorna je zpátky na ledě.
20:53
Dominik Hašek betonem odrazil střelu, kterou vyslal někdo ze zlínského chumlu.
21:24
Vyloučen hráč Koukal (Pardubice), 2 min. za hákování
22:44
Ke konci první minuty přesilovky se Zlín usadil v útočném pásmu. Nejnebezpečnější střelu na Haška poslal obránce Míka.
23:25
Domácí jsou v plném počtu.
24:11
Špriko vyhodil puk ze hřiště. Ovšem s tečí zlínského hráče. Takže nebude vyloučen.
24:33
Vyloučen hráč Nosek D. (Zlín), 2 min. za držení protihráče
25:30
Pardubičtí sice byli před Sedláčkem nastěhovaní. Ale střely létaly pouze kolem hlavy zlínského brankáře. Ten nemusel zasahovat.
26:30
Druhá část pardubické přesilovky stojí za nic. Domácí dvakrát za sebou vyhodili puk přes všechny čáry.
27:12
Důras (Zlín) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Kollár
Stav zápasu Pardubice - Zlín 1:1

Dominik Hašek je překonán! Michal Důras dostal nádhernou přihrávku přes šířku útočného pásma od Andreje Kollára. Důras střílel do prázdné brány. Haškovi nepomohla ani rybička, kterou se vrhnul po puku.
29:38
Kolář, Koukal a Starý vířivým pohybem motali hlavu zlínské obraně. Pro Sedláčka ale větší nebezpečí nevzniklo.
29:56
Vyloučen hráč Bořuta (Zlín), 2 min. za podražení
31:00
Pardubice se nemohou srovnat do správného přesilovkového postavení.
31:50
Nakládal už hrál ve středním pásmu. Předtím hned po buly se natahoval po puku Kolář. V pádu ale zakončil slabě.
33:46
Po delší době vzrušení před Haškem. Brankář Pardubic raději přikryl kotouč před dojíždějícím Kollárem.
34:30
Sivákova střela letěla nad Haškovu branku.
35:54
Michal Klejna vystřelil z hranice levého kruhu na Sedláčka. Ten podržel kotouč ve výstroji. Do té doby se hrálo dvě minuty bez jakékoliv střely a vzruchu před jednou či druhou brankou.
37:07
Tohle Haškovi nemohlo nadělat vrásky. Nahození z červené čáry ukryl ve vyrážečce.
37:44
Střela Důrase byla tečovaná tak podivně, že přeletěla Haška a málem zapadla za jeho záda. Naštěstí pro Pardubice puk skončil za brankou.
38:00
Souboj generací vyhrál Dominik Hašek. Stál proti němu zlínský útočník Vlach. Po hezké kličce ale pardubického gólmana nepřekonal.
40:00
Ve druhé třetině padl vyrovnávací gól. Jinak prostřední část zápasu pohledný hokej nenabídla.
40:01
40:48
Köhler nezištně přihrál Rachůnkovi, který byl před Dominikem Haškem zcela sám. Mohl si rozmyslet, co si udělá. Zvolil střelu mezi nohy. Hašek však cestu do brány zavřel.
40:57
Vyloučen hráč Divíšek (Pardubice), 2 min. za hákování
41:20
Důras vystřelil z otočky rychle. Hašek zareagoval pohotově betonem.
42:57
Divíšek je zpátky na ledě.
45:50
Po Zohornově příhře měl šanci Klejna. Ovšem neproměnil. V hledišti to jen zahučelo.
46:53
Hašek měl obrovské štěstí. A opět u toho byl Roman Vlach, který se proháčkoval až do brankoviště a volný kotouč posílal zlánský útočník do břevna. Ovšem rozhodčí akci přerušil kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.
48:15
Střelu Píši z pravého kruhu kryje zlínský brankář Sedláček.
48:30
Leškova střela pořádně protáhla Haška. Pardubický gólman měl následně problémy po tom, co se puk nečekaně odrazil zpátky do brankoviště.
50:09
Kvůli novému pravidlu mají při zakázaném uvolnění dost práce rozhodčí, kteří musí vracet vystřídavší hráče zpátky na led.
52:42
Sedláček musel podržet kotouč, aby si jeho spoluhráči mohli odpočinout. Ostatně i on si rád oddechne, neboť musel řešit pár ošemetných situací.
53:30
Šance střídá šanci. Zlínský protiútok zakončil Leška střelou zblízka. Hašek nemusel zasahovat. Puk tečoval pardubický obránce nad mantinel.
54:00
Na druhé straně zlínský brankář Sedláček zkoušel parádičku, když se snažil hlavičkovat do puku. Málem se mu to vymstilo, protože při této frajeřince ztratil rovnováhu.
55:43
Obránce Kolář nahazoval puk k Sedláčkovi. Ten odrazil puk ve výskoku. Pak raději skočil po puku a na ledě ho přikryl lapačkou.
56:26
57:08
Záhorovský vystřelil z levé strany. Hašek odrazil ramenem.
58:26
Pardubice jsou v pěti. Zlín byl v přesilovce takřka bezzubý.
59:33
Koukal nechce prodloužení. Vydal se do útoku. Narazil však na zlínského obránce Noska.
59:50
Náznak šarvátky končí jen vzájemnými slovními útoky. Ale není to tak vážné, aby se vylučovalo.
60:00
60:01
Začalo prodloužení.
60:20
Rachůněk se vrhal po puku. Blíž k němu měl ale Dominik Hašek, který si vyjel z brankoviště.
60:52
Sýkora hledal od pravého mantinelu před brankou Špirka. Sedláček vykopl betonem.
62:00
Havířovo nahození likviduje Sedláček.
63:45
V prodloužení se téměř nepřerušuje. Pivko se ještě do úniku nedostal. Pak střílel na Sedláčka obránce Nakládal. Zlínský brankář chytil.
64:08
Špirko dostal další pobídku od Sýkory. Pardubický útočník ale ležícího Sedláčka nepřekonal. A ke gólu nevedlo ani následné objetí branky.