0:01
0:12
Hned v prvním útoku vjel odvážně do útočného pásma mladoboleslavský Sýkora, ale branka z toho nebyla. Cikánek puk chytil a bude se vhazovat po jeho pravici.
1:20
Ani domácí se však nechtějí nechat zahanbit. V začínající druhé minutě postupovali v přečíslení 3 na 2, ale Tomanovi střela nesedla a Schwarz s jeho pokusem neměl větší problémy.

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Turčan (CZE) - Kreuzer (CZE), Jindra (CZE)
Počet diváků: 2 348

3:05
Po ostrém začátku z obou stran, se hra trošku uklidnila. Nebezpečně to sice zkoušel hostující Vrbata, ale Cikánek proti jeho střele poslal svůj levý beton.
3:35
Hosté jsou přeci jen v těchto chvílích aktivnější, ale Cikánek jejich atakům stále vzdoruje. Tentokrát to zkoušel nebezpečně Nouza.
4:40
Ještě se sice hraje, ale domácí čeká hra v oslabení.
4:53
Vyloučen hráč Bílek (Kladno), 2 min. za hákování
Boleslavští potvrdili úspěšný vstup do utkání a hned v páté minutě budou hrát přesilovou hru.
5:55
Domácí se brání úspěšně a poprvé vyhazují. Do návratu Bílka zbývá minuta.
6:10
Pěkná akce hostujícího Jindry, který zavezl puk až za branku Cikánka, ale jeho zpětnou přihrávku nikdo ve vedoucí trefu přetavit nedokázal.
7:40
Stále se hraje spíše v obranném pásmu Kladna. I když světlou výjimku nabídl Martin Procházka, branku však netrefil.
8:02
Vyloučen hráč Kasík (Ml. Boleslav), 2 min. za sekání
Ojedinělá akce domácích znamená hned první přesilovku i pro ně.
8:30
Začátek přesilovky se nepovedl, Boleslav už podruhé vyhazuje.
9:30
Domácí byli konečně v těsné blízkosti Schwarze, ale Kalla nedokázal v rozhodující chvíli nahrát před branku svému spoluhráči.
10:05
Máme za sebou první polovinu první třetiny a také dvě přesilovky, po jedné na každé straně. Zápas se nám díky nim trošku vyrovnal. Teď se bude vhazovat před Cikánkem.
11:20
Zápas zatím příliš šancí nenabízí. Aktivnější jsou znovu více hosté, ale více než sporadické střely, které nemohou Cikánka ohrozit, nemají.
11:50
Teď se domácí hnali do velmi slibného přečíslení. Zastavil je však ofsajd, což se divákům nelíbí a dávají to najevo pískotem.
12:22
Domácí se nenechávají odradit, pěknou akci Stielera zblokoval jeden z hostujících obránců. Bude se tak vhazovat před Schwarzem.
12:55
Domácí v posledních minutách ožili a stále více se tlačí do zakončení. Ani jejich snaha však nepřináší vyložené šance.
14:10
Vyloučen hráč Nouza (Ml. Boleslav), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Celých deset vteřin hráli hosté o jednoho muže navíc, ale rozhodčí si toho všimli až díky hlučnému nadávání domácích fanoušků.
15:05
Přesilovka domácích je až příliš statická. Sice drží puk v útočném pásmu, ale nestřílejí.
16:10
Přesilovka nenabídla žádné vzrušení, oba týmy tak jsou v plném počtu.
16:40
Vhazování před Schwarzem sice domácí vyhráli, ale puk zbytečně ztratili. I proto se zatím nemohou prosadit střelecky. Teď budou mít šanci na reparát. Opět se bude vhazovat v jejich útočném pásmu.
17:30
Domácí teď zavřeli hosty před jejich brankou, ale Kallovu střelu skvěle vystihla Schwarzova lapačka.
18:10
Puk teď po Valského přihrávce nebezpečně projel brankovištěm hostů, ale nic z toho nebylo. Jen to mezi diváky zklamaně zahučelo.
19:06
Schwarzova lapačka je zatím připravena. Tentokrát se vytáhla proti Kuchlerovi.
19:31
Domácí patří konec první třetiny. Opět se bude vhazovat před Schwarzem, který se musí hodně ohánět, aby uhájil čisté konto.
19:42
Obrovská šance domácích. Ti korunovali svůj tlak akcí Eberleho a Patery. Schwarz však puk v poslední chvíli zalehl a tak se o brance nedá ani diskutovat.
19:57
Vyloučen hráč Jiruš (Ml. Boleslav), 2 min. za hákování
Domácím se tlak vyplatil. Druhou třetinu začnou přesilovkou.
20:00
20:01
20:10
Začíná druhá třetina. Kladno do ní vstupuje v početní výhodě.
20:37
Bílek jel sám na Schwarze, zda ho však překonal rozhodne až videorozhodčí!
20:37
Bílek (Kladno) vstřelil branku (3. gól v play-out) , asistence Toman
Stav zápasu Kladno - Ml. Boleslav 1:0

Bílek jel sám na hostujícího brankáře, udělal mu rychlou kličku a vystřelil přesně k tyči. Schwarz sice jeho střelu dokázal záhadným způsobem zastavit, ale podle rozhodčího až za brankovou čárou. Byla to hodně nepřehledná situace. Rozhodčí se však dlouho nerozmýšlel a branku uznal.
21:55
Hostům se nedaří. Od nějaké dvanácté minuty první třetiny nejsou schopni souvislejšího tlaku. I proto prohrávají.
22:35
Hra je teď hodně neurovnaná. Domácí čekají, co vymyslí hosté, ovšem ti jsou bezradní a nedokáží si pořádně přihrát. Když už se dostanou do blízkosti Cikánka, netrefí branku.
23:37
Eberle (Kladno) vstřelil branku (2. gól v play-out) , asistence Patera
Stav zápasu Kladno - Ml. Boleslav 2:0

Nádherný hokejový moment. Hosté nechali až příliš prostoru Janu Eberlemu a ten se z levého kruhu trefil přesně do protilehlého rohu branky.
23:55
Vyloučen hráč Toman (Kladno), 2 min. za hákování
Trocha zchlazení pro domácí. Ti budou hrát v oslabení.
24:07
Vyloučen hráč Duben (Ml. Boleslav), 2 min. za hákování
Hosté se trestají sami. Místo přesilové hry, se zbytečně nechávají vyloučit. Bude se hrát 4 na 4.
24:40
Domácím hra 4 na 4 vyhovuje a mění ji ve vlastní přesilovou hru. Hosté se nemohou dostat z jejich tlaku.
25:30
Místo toho, aby boleslavští mysleli na zkorigování výsledku, jsou rádi, když ubrání tlak domácích. Ti hrají teď skutečně v pohodě.
26:10
Kladno mělo dvanácti vteřinovou přesilovku, ta však nebyla využita. Teď už se hraje v plném počtu na obou stranách. Boleslav rozjíždí útok z vlastní třetiny.
26:43
Vyloučen hráč Bílek (Kladno), 2 min. za podražení
Další vyloučení přichází na domácí straně. Boleslav má druhou šanci v krátké době na snížení náskoku Kladna.
27:10
Hosté, když už se dostanou do prostoru, ve kterém operuje brankář Cikánek, tak nedokáží svou akci zakončit. Škoda, teď je čeká opět hra 4 na 4.
27:22
Vyloučen hráč Jindra (Ml. Boleslav), 2 min. za nedovolené bránění
Hosté jsou nepoučitelní. Opět místo přesilovky se bude hrát ve čtyřech.
28:10
Boleslavi se nedá v těchto chvílích upřít snaha se zápasem něco udělat, ovšem Cikánek je pozorný. Teď si reflexivně poradil se Supovým pokusem.
28:43
Domácím začíná opět zkrácená přesilovka. Tentokrát bude trvat něco málo přes půl minuty.
28:47
Typická situace pro hosty. Ti mohli jet do přečíslení 2 na 1, ale Pabiška do útočného pásma vjel příliš brzy a pískal se ofsajd.
29:41
Chvilkový tlak kladenských zastavil opět rozhodčí. Ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.
30:01
Na začátku druhé poloviny zápasu jel na branku ze strany domácí Diviš, ale svou přihrávkou podél brankoviště nenašel žádného svého spoluhráče.
31:32
K brance jsou blíže domácí, ale ve finální fázi jim schází stejné štěstí, jaké měli například ze začátku této třetiny.
32:06
Hostující Sýkora byl teď tvrdě atakován v rohu kluziště a na střídačku poté odjížděl hodně rozčílen. Mezi své spoluhráče poté zahodil hokejku a ještě pěknou chvilku nadával.
32:55
Boleslav by teď potřebovala živou vodu, aby její šance byly ještě vskříseny. Zatím to vypadá na exhibici domácích.
33:50
Z ničeho nic skutečně mohla přijít ona živá voda pro hosty, ale Fabuš svůj sólový únik neproměnil a tak zůstává skóre 2:0 pro domácí. To bude hosty hodně mrzet.
35:10
Šance teď přišla i na druhé straně, ale Eberle zblízka nedokázal trefil odkrytou branku. Z těžkého úhlu mířil jen do boční konstrukce.
35:14
Vyloučen hráč Vrbata (Ml. Boleslav), 2 min. za podražení
35:55
Kladno se zatím nemůže nastěhovat trvaleji do útočného pásma. Boleslav už potřetí v pohodě vyhazuje. Teď se dokonce pokusila ohrozit Cikánka, ale tomu domácí v poslední chvíli zabránili a už útočí.
37:16
Paterův útok se staral o nebezpečí před Schwarzovou brankou, ale marně. Hosté už jsou v plném počtu.
38:10
Teď se rozhodčí vyřádili a vyloučili během krátké chvíle hned trojici hráčů. Boleslav má šanci v přesilové hře 4 na 3.
38:30
Cikánek si teď zažongloval s pukem na hokejce a jeho spoluhráči bezpečně vyhazují.
38:55
Jiruš byl teď dvakrát v šanci. Ale ani střelou z dálky, ani z dvou metrů, nedokázal trefit branku.
39:53
Kladenský stadion aplauduje svým hráčům za povedenou druhou třetinu. V té už se nic významného nestane, ovšem domácí se díky ní dostali do dvoubrankového vedení.
40:00
40:01
41:10
Začátek závěrečné části je zatím opatrný. Hosté nezačali žádným velkým tlakem a tak hra pokračuje v klidném tempu.
41:21
Vyloučen hráč Diviš (Kladno), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Podobné chyby, jako udělali hosté ve druhé části, se teď dopustili domácí. Hráli v šesti, takže teď jsou za odměnu ve čtyřech.
42:55
Přesilová hra se hostům příliš nedaří. Sice jsou natlačeni před Cikánkem, ale domácí brání pozorně.
43:40
Pětina třetí třetiny za námi, ani jeden tým nepředvádí žádné kloudné akce. Diváci se nudí.
44:55
Teď se před brankou Cikánka pustili hráči obou týmu do šarvátky. Bude se vylučovat. Zároveň to vypadalo, že puk skončil za brankovou čárou, ale o tom rozhodčí nechce ani slyšet.
44:55
Vyloučen hráč Sýkora (Ml. Boleslav), 2 min. za hrubost
Hostujícího Sýkory se zdá stále neopustil vztek ze druhé třetiny. Boleslavský útočník zápas hodně prožívá a teď je za hrubost zbytečně vyloučen.
45:14
Vyloučen hráč Kuchler (Kladno), 2 min. za hákování
Stejně jako dvakrát hosté, tak i teď domácí, končí rychle svou přesilovku kvůli svému faulu. Bude se hrát 4 na 4.
46:30
Boháč (Ml. Boleslav) vstřelil branku (1. gól v play-out) , asistence Kasík
Stav zápasu Kladno - Ml. Boleslav 2:1

Tentokrát hra 4 na 4 vyhovuje více hostům, kteří snižují na 2:1. Už před Boháčem nevyužil svou velkou šanci Nouza. Povedlo se to až na druhý pokus Boháčovi. Hosté jsou opět ve hře.
47:25
Patera měl obrovskou šanci, když si najel ideálně mezi kruhy na střelu. Jeho prudký projektyl však dokázal Schwarz ztlumit svými betony.
48:52
Hosté přežili vlastní smrt při akci Patery, teď už jsou ovšem ve svém živlu a jdou za vyrovnáním. Mají na to ještě něco málo přes jedenáct minut. Rozhodně se konečně bude na co dívat.
49:50
Hosté jsou agresivnější, dostávají se k více pukům a z toho rezultuje jejich útočná aktivita. Cikánek musí být neustále připraven.
51:24
Hosté mají stále častěji puk na svých hokejkách. Pro kladenské je to však dobrá možnost na rychlé protiútoky. Teď se v jednom ocitl Diviš, ale branku netrefil. Na druhé straně nebezpečně zaútočil Pabiška.
51:50
Hostující Král táhnul další z útoků svého týmu. Jeho křižnou přihrávku však zachytil brankář Cikánek. Po vyčištění ledu se bude vhazovat před Cikánkem. Boleslav touží po vyrovnání, šance na to však zatím nemá.
53:20
Hra je teď velmi zajímavá, útoky se přelévají ze strany na stranu. Brankáři obou týmů musí být neustále v permanenci, i když mají střelci většinou vychýlenou mušku.
54:04
Handlovský (Ml. Boleslav) vstřelil branku (3. gól v play-out) , asistence Král a Kasík
Stav zápasu Kladno - Ml. Boleslav 2:2

Noční můra pro domácí přichází. Ti si tak dlouho zahrávali, až je hosté potrestali vyrovnávací brankou. Kombinační akci zakončil zblízka Handlovský.
54:59
Boleslav nic nevzdala a to se jí vyplatilo. Domácí ji svou pasivitou dostali zpátky do hry. Hosté navíc dál útočí.
55:20
Cikánek v brance Kladna má teď plné ruce a nohy práce. Tentokrát puk se štěstím zachytil betony. Bude se však vhazovat opět po jeho pravici.
55:48
A další zákrok Cikánka. Sice se jednalo o dalekonosnou ránu, ovšem velmi nepříjemnou. Chystá se další vhazovaní v obranném pásmu Kladna.
57:05
Eberle zůstal schovaný na útočné modré. Dostal tam puk a pelášil z úhlu na Schwarze. Ten si však jeho pokus pohlídal.
58:02
Otěže zápasu opět na chvíli přebírají domácí. Teď se hlásili o faul, ovšem rozhodčí s nimi nesouhlasí. Boleslav vyhazuje přes celé kluziště, bude se vhazovat před Schwarzem za potlesku diváků.
58:55
Do konce třetí třetiny zbývá minuta. Boleslav chce pro sebe všechny tři body, teď k tomu má šanci. Vhazuje se u Cikánka.
59:30
Kalla dobrých 20 vteřin držel puk za Schwarzovou brankou, ale nenašel žádného svého spoluhráče. Zkusil to tak sám, ale na boleslavského brankáře nevyzrál.
59:46
Kladno se snaží dát rozhodující branku, ale už to tu vypadá na prodloužení. Teď se chvíli hrálo, ale neběžela časomíra.
59:46
Rozhodčí teď kontroluje časomíru, něco se mu ještě nezdá na zpětně doplněném čase. 14 vteřin před koncem normální hrací doby je tu tak velké zdržení.
59:44
Čas vrácen o dvě vteřiny a jede se dál.
59:56
V obrovské šanci se ocitl kladenský Eberle, ale v rozhodující chvíli nedokázal trestuhodně trefit prázdnou branku. To je velká smůla pro domácí.
60:00
60:01
60:50
Začátek prodloužení nenabízí žádnou odvážnou partii. Oba týmy hrají pěkně odzadu.
61:42
Král se teď tlačil k vyraženému puku, ale domácí brankář Cikánek ho pokryl. Šance vznikla už střelou Handlovského, k němuž se odrazil náhodně puk na modré.
61:42
Vyloučen hráč Král (Ml. Boleslav), ot 10 min. za nesportovní chování
62:38
Boháč v další slibné šanci, ale nakonec místo puku skončil v brance on sám.
63:40
Velkou šanci měl Stiler, ale jeho první pokus vyrazil skvěle Schwarz a druhý trefil jen boční konstrukci.