0:01
1:56
Sailer (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně)
Stav zápasu Kladno - K. Vary 0:1

Nenápadná akce končí hned brankou. Vary jsou dál na vítězné vlně. Začaly velmi dobře.
2:55
Domácí se snaží rychle odpovědět, ale zatím se jim to nedaří.

Rozhodčí: Minář (CZE), Pešina (CZE) - Kajínek (CZE), Podrazil (CZE)
Počet diváků: 1 529

3:07
Posunutá branka překazila útočnou snahu domácích.
3:30
Novic v kladenském dresu Treille se snažil vyzrát na Mensatora, ale nepovedlo se. Jeho marnou snahu napodobil za pár vteřin jeho parťák Pavel Patera.
3:37
Vyloučen hráč Eberle (Kladno), 2 min. za sekání
5:03
Přesilová hra se karlovarským nedaří.
5:38
Kladno se v pohodě ubránilo a může spěchat za vyrovnáním.
6:07
Vyloučen hráč Skladaný (K. Vary), 2 min. za podražení
7:20
Treille (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Patera
Stav zápasu Kladno - K. Vary 1:1

Patera nádherně našel před brankou svého nového spoluhráče Treilleho a ten nekompromisně srovnal a využil tím přesilovou hru.
8:35
Hra se teď odehrává více před brankou hostů, které inkasovaná branka opařila.
9:10
Kladno dál pokračuje v mírném tlaku. Obrana Varů je však zatím pozorná.
10:08
Domácí hokejisté hrají sympaticky. Nedaří se jim, jejich hra postrádá potřebnou přenost, přesto hráči bojují a snaží se rozjeté Vary zaskočit další brankou.
10:50
Atmosféra v Kladně je bojovná. Diváci si zápas užívají. Viděli už dvě branky, ale jistě by chtěli další. Oba brankáři jsou zatím proti.
11:25
Kumstát se dostal do velmi slibné šance, když jel sám z úhlu na Cikánka. Kladenský brankář si však prostor u své pravé tyče pohlídal.
13:00
Teď se tu odehrály dvě velké šance, po jedné na každé straně. Mensator s Cikánkem se však zaskočit nenechali. Pokračuje se za stavu 1:1.
14:30
Hra se teď po delší době trošku uklidnila.
15:10
Elitní formace Kladna je dnes velmi nebezpečná. Treille ostrým zákrokem připravil puk pro parťáka Pateru. Jejich vzájemná akce však neskončila mezi tyčemi branky Cikánka.
15:50
Karlovarští kvalitně brání. Domácí sice zatím mají více ze hry, ale hosté jsou vždy připraveni s důraznou obranou.
17:02
Závěr první třetiny se odehrává v klidu. Hosté dál zodpovědně brání nerozhodný stav.
17:22
Po delší době se vhazuje u branky Cikánka. Buly však vyhráli domácí a zakládají další z řady útoků.
18:30
Mensator teď musel za branku, tam nebyl úplně jistý, přesto už je nebezpečí pro Vary zažehnané.
19:00
Ofsajd překazil nadějnou akci Varů. Minutu před koncem první části se vhazuje u modré útočné čáry hostů.
19:20
Poslední vteřiny první třetiny vyznívají pro hosty. Žádná šance z toho však není.
19:45
Hostující Pech měl závěrečnou šanci před první přestávkou. Nic z toho však nebylo.
20:00
20:01
20:20
Úvod druhé části začali aktivněji hosté. Vhazovalo se u branky Kladna. Buly však karlovarským dnes nevycházejí.
22:10
Po prvním návratu hráčů z kabin zatím na první šanci čekáme.
23:00
Dnes podruhé posunutá branka kazí útok Kladna. Do Mensatora najel Valský.
23:13
Nepovedená kombinace domácích končí u Mensatora.
23:23
Paterovi nevyšlo buly, přesto z toho je vyloučení pro hosty.
23:23
Vyloučen hráč Sloboda (K. Vary), 2 min. za hákování
24:00
První přesilovku dokázali domácí využít. Jak naloží s tou druhou? Zatím nic moc.
24:05
Vary už podruhé vyhodily, tentokrát dokonce Skuhravý získal pár vteřin v útočném pásmu.
24:45
Toman to zkusil od modré, ale marně. Naopak hosté znovu vyhodili.
25:43
Už se hraje v plném počtu. Druhá třetina zatím probíhá bez většího vzrušení.
26:28
Cikánek byl po delší době u puku. Přikryl ho a bude se vhazovat u jeho branky.
27:30
Opět o sobě dala vědět první kladenská formace. Mensator si hodně oddychl.
28:28
DOmácí se dostávají opět více do tlaku, ale karlovarští se úspěšně brání.
29:50
Pech zavezl puk do útočného pásma Varů, ale hned vzápětí byl o něj obrán. Vary v útoku však pokračují.
30:50
Hosté teď zlobí stále časteji. Dej byl v šanci, ale nechal puk za sebou.
32:40
Vyloučen hráč Treille (Kladno), 2 min. za vražení na hrazení
Trest pro francouzského reprezentanta. Domácím divákům se to hodně nelíbí. Dávají to hlasitě najevo.
33:20
Skuhravý mohl rychle využít přesilovou hru, ale jeho střela byla zblokovaná vedle branky.
34:15
Vary teď zmáčkli domácí Kladno před svou branku, ale zatím je to bez vážnější šance.
34:29
Vyloučen hráč Patera (Kladno), 2 min. za hru vysokou holí
34:50
Obrovská šance domácího Kally. Treille vyskočil z trestné lavice, nahrál Kallovi a ten peláčil sám na Mensatora. Bohužel pro domácí neuspěl.
35:20
Přesilové hry Varů pokračují. Zatím však bez vážnějšího ohrožení branky Cikánka.
36:00
Domácí nechávají na ledě poslední kapky sil. Začíná pro ně čtvrtá minuta v oslabení za sebou.
36:40
Kladno je konečně v plném počtu a může začít útočit.
37:50
Hra se dále více odehrává před brankou Kladna. Šance ale žádné nepřicházejí.
38:50
Kladenští nabízejí svou nepřesnou hrou šance a brejkové situace hostům. TI ovšem rovněž nemají na svých holích potřebnou přesnost.
39:30
Blíží se konec druhé části. Domácí čeká přesilová hra, která bude rozdělena přestávkou.
39:48
Vyloučen hráč Gřegořek (K. Vary), 2 min. za držení hole
40:00
40:01
40:30
Kladno pokračuje v přesilové hře, ale zatím bez šance.
41:10
DOmácí zatlačili Vary do obranného pásma, ale Kallova špatná křižná přihrávka dala šanci hostům vyhodit.
42:57
Melenovský (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Skladaný
Stav zápasu Kladno - K. Vary 1:2

Nenápadná akce, která možná rozhodla dnešní duel. Nahozený puk na Cikánkovu branku se odrazil od mantinelu přímo na hůl Skladaného, který ho předložil před branku Melenovskému a ten trefil přesně.
43:50
Domácí jsou zaskočeni. Diváci je sice neustále povzbuzují, ale je na nich vidět, jak moc je inkasovaná branka poslala psychicky dolu.
44:42
Hra pokračuje v poklidném tempu, což vyhoduje více hostům, kteří hlídají těsné vedení.
46:20
Eberle už už se dostával do šance, ovšem hostující obrana je pozorná. O Eberleho se postarali hned dva obránci.
48:00
Mírný tlak Kladna skončil na Mensatorovi. Tváří v tvář proti němu neuspěl Bělohlav.
48:40
Treille se dostal k nebezpečné střele, ale hostující obrana jeho střelu zblokovala.
49:59
Domácí hokejisté vstupují do závěrečné desetiminutovky v mírném tlaku, ve kterém by jistě rádi pokračovali a dočkali se alespoň vyrovnání.
50:20
Šmach dal Paterovi těžkou přihrávku. Kapitán Kladna byl o puk obrán, ale Skuhravý ve vyložené šanci selhal. Cikánek jeho tvrdý pokus v klidu chytil.
52:40
Hostující kapitán Skuhravý nepříjemně narazil kolenem do mantinelu. Nevypadá to s ním dobře. Už se dobelhal na střídačku, kde je v péči lékařů.
54:10
Kladenský Bělohlav vybojoval puk za brankou, kde byl i Mensator. Nakonec domácí útočník puk připravil mezi kruhy Stielerovi, ale jeho střela do branky neprošla.
54:00
Kladno je v tlaku. Navíc bude hrát přesilovou hru.
54:02
Vyloučen hráč Dej (K. Vary), 2 min. za hru vysokou holí
54:10
A hned šance pro domácí. Závar před brankou vyřešil až brankář Mensator.
54:20
Vyhrané buly a následné vyhození znamená pár vteřin k dobru pro Vary.
55:05
Pět minut do konce. Patera v šanci, byl zastaven obráncem Varů, podle rozhodčího čistě.
56:10
Hosté v plném počtu, čas se Kladnu krátí.
57:00
Vary brání, brání a brání. Nic jiného jim už ani nezbývá. Kladno však marně atakuje jejich branku.
57:45
Hosté jen vyhazují. Nyní dokonce na zakázané uvolnění. Hra se přesouvá před Mensatora.
57:45
Je tu oddechový čas Kladna.
58:05
Vyloučen hráč Pech (K. Vary), 2 min. za hákování
Tak to bude tlak. Kladno čeká přesilová hra.
58:05
Je tu další oddechový čas.
58:10
Cikánek zůstává v brance, ale má napůl cesty namířeno na střídačku.
58:20
Kladenští jsou v šesti. Šance pro Pateru, ale puk mu odskočil. Následná střela skončila v Mensatorově rukavici.
58:40
Posledních 80 vteřin. Podruhé v krátké době se vhazuje ve středním pásmu. Cikánek tak zůstává prozatím v brance.
59:00
Kladno opět v šesti proti čtyřem. Bělohlav střílel bez úspěchu. Tlak pokračuje.
59:20
Obrovský závar před brankou Varů. Patera byl v šanci, ale je to velmi nepřehledné. Karlovarští už podruhé vyhazují.
59:58
Mensator leží na brankové čáře. Kde je puk? Nad tím přemýšlejí všichni. V brance však podle všeho nebyl.
59:58
Dvě vteřiny dokonce, vhazuje se po Mensatorově pravé ruce. Patera si mění hůl a jde na buly.

5. 3. 2023 16:30Kladno–K. Vary 5:4
20. 1. 2023 17:30K. Vary–Kladno 4:2
4. 12. 2022 16:00Kladno–K. Vary 4:1
21. 10. 2022 17:30K. Vary–Kladno 4:3
11. 2. 2022 18:00Kladno–K. Vary 5:0
28. 12. 2021 17:30K. Vary–Kladno 6:4
17. 11. 2021 17:10Kladno–K. Vary 3:2
21. 9. 2021 17:30K. Vary–Kladno 7:4