0:01
1:09
Vyloučen hráč Marušák (Ml. Boleslav), 2 min. za napadení
Po střetu s Marušákem ležel slávista Branda více než minutu na ledě. Teď odešel do šatny, Marušak zase na trestnou lavici.
3:00
Na konci přesilovky vystřelil švihem Žižka, avšak neuspěl.

Rozhodčí: Hribik (CZE), Trombík (CZE) - Blümel (CZE), Barvíř (CZE)
Počet diváků: 3 182

3:09
Mladá Boleslav hraje v plném počtu.
4:21
Teď měl slibnou příležitost boleslavský Nouza, v rozhodující moment mu ale puk přeskočil a pak akci přerušil brankář Kopřiva.
5:43
Teď jela Boleslav ve dvou na branku Slavie. Macho se rozhodl vystřelil, ale netrefil branku.
5:51
Vyloučen hráč Růžička (Slavia), 2 min. za podražení
6:46
Puk skákal před brankářem Kopřivou, ale ani jeden z boleslavských útočníků ho nedokázal zasáhnout. Slavia se pro tentokrát ubránila.
7:04
Vyloučen hráč Divíšek (Ml. Boleslav), 2 min. za nedovolené bránění
47 vteřin se teď bude 4 na 4, pak začne přesilovka domácích.
7:51
Slavia je v pěti.
9:04
Boleslav krátké oslabení bez problémů zvládla, Slavii se nepodařilo dostat se do útočného pásma.
10:08
Vyloučen hráč Endál (Slavia), 2 min. za napadení
10:15
Otevřít skóre mohl boleslavský Divíšek, ale jeho střelu zblízka vyrazil Kopřiva.
11:32
Boleslav jela ve třech na jediného obránce Slavie, Matějovský ale nepochopitelně nahrával puk za sebe, kde nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
12:08
Slavia se ubránila a je v plném počtu.
13:29
Boleslav je teď lepší. Nejdříve branku jen těsně minul Matějovský, pak Lehikoinen trefil tyč.
14:15
Vyloučen hráč Štefanka (Slavia), 2 min. za sekání
15:00
Kopřivu nepřekonal ani tentokrát zblízka Nouza.
15:27
Vyloučen hráč Kopřiva (Slavia), 2 min. za zdržování hry
Boleslav bude hrát 48 vteřin dlouhou přesilovku 5 na 3. Kopřiva totiž vyhodil puk na síť za brankou.
16:15
Slavia je ve čtyřech.
17:00
Od modré tvrdě vypálil boleslavský kapitán Marušek, Kopřiva ale jeho střelu bravurně chytil.
21:08
Mladá Boleslav je v pěti. Oslabení, které bylo rozděleno přestávkou, zvládla ubránit.
22:20
Brankář Valent ztratil při útoku Slavie hokejku, Handlovský mu ji však po deseti vteřinách dovezl a soupeř z tak šance nic nevyužil.
23:30
Slávista Krenželok si šikovně vybruslil zpoza boleslavské branky. Jeho střelu však gólman Valent kryl.
26:30
Teď se hraje dlouho bez přerušení, ani jednomu z týmu se nedaří se usadit v útočném pásmu.
27:42
Růžička nenápadně vystřelil od mantinelu a jeho tečovaná rána skončila na břevnu Valentovy branky.
28:20
Vyloučen hráč Pabiška (Ml. Boleslav), 2 min. za nedovolené bránění
29:39
V přesilovce Slavia už čtyřikrát vystřelila na branku, to je stejný počet jako za celou první třetinu.
30:20
Mladá Boleslav je v plném počtu.
32:20
Předchozí přesilovka Slavii nakopla, hraje teď lépe než její soupeř.
35:12
Vyloučen hráč Macháček (Ml. Boleslav), 2 min. za podražení
Předchozí aktivitu teď může Slavia využít v přesilovce.
35:23
NAŘÍZENO TRESTNÉ STŘÍLENÍ! Roth (Slavia) za hákování
35:23
TRESTNÉ STŘÍLENÍ Matějovský (Ml. Boleslav) proměnil (2 gól v sezóně)
Boleslav ujela v oslabení do brejku a obránci Slavie museli faulovat Matějovského v jasné šanci. Z následného trestného střílení pak dal faulovaný první gól zápasu.
36:40
Vyloučen hráč Duben (Ml. Boleslav), 2 min. za nedovolené bránění
Slavia dostává šanci na vyrovnání. Bude hrát 32 vteřin přesilovku 5 na 3.
37:12
Boleslav je ve čtyřech.
38:06
Po špatné rozehrávce je pískáno zakázané uvolnění. Bude se vhazovat před brankou Slavie.
38:40
40:00
40:01
41:10
Vyloučen hráč Endál (Slavia), 2 min. za nedovolené bránění
43:10
Slavia je v plném počtu, Boleslavi se v početní výhodě vůbec nepovedlo usadit se v útočném pásmu.
43:46
Vyloučen hráč Nouza (Ml. Boleslav), 2 min. za sekání
45:46
V přesilovce dvakrát pálil od modré tvrdě Kuboš, ale jeho pokusy Valent zlikvidoval. A tak je Boleslav v plném počtu.
46:00
Utkání sleduje 3 182 diváků.
46:48
Vyloučen hráč Marušák (Ml. Boleslav), 2 min. za hákování
48:06
Štefanka (Slavia) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Micka a Krenželok
Stav zápasu Slavia - Ml. Boleslav 1:1

Využitá přesilovka. Boleslav sice dobře bránila, ale nahození propadlo až k najetému Štefankovi, který švihem trefil růžek Valentovy branky.
49:06
Loskot (Ml. Boleslav) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Duben a Milroy
Stav zápasu Slavia - Ml. Boleslav 1:2

Minutu potom, co Slavia dokázala vyrovnat, překvapil jejího brankáře Loskot. Hostující hráč se obtočil u mantinleu a švihem se trefil nad Kopřivovo rameno.
52:15
Boleslav je od vedoucího gólu lepší, Slavii se nedaří dostat do útočného pásma, aby mohla vyrovnat.
53:51
Macho (Ml. Boleslav) vstřelil branku (3. gól v sezóně)
Stav zápasu Slavia - Ml. Boleslav 1:3

Ukázakový námaz slávisty Doležala, který chtěl u brankoviště rozehrát, ale přihrál přímo Machovi, jenž nedal Kopřivovi šanci.
54:29
Diváci se dočkali pořádné bitky, do které se pustil domácí Vašíček a Bahenský. Vítězem je Vašíček, oba hráči však zamířili okamžitě do šaten, protože dostali trest do konce utkání.
54:29
Vyloučen hráč Vašíček (Slavia), 5+20 min. za hrubost
54:29
Vyloučen hráč Bahenský (Ml. Boleslav), 5+20 min. za hrubost
58:00
Dvě minuty před koncem třetiny už Boleslav drží kotouč daleko od své branky, navíc slávisté nejsou schopni sami nic vymyslet. Středočeši zřejmě míří k vítězství.