0:01
2:24
Úvod utkání patří hostům, mačkají budějovický tým v pásmu. Do větší šance se však nedostal ani jeden ze čtyř plzeňských útoků.
3:28
Vyloučen hráč Mikeska (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
Nápor Plzně vyústil v faul. Hosté si zahrají přesilovku.

Rozhodčí: Blecha (CZE), Šír (CZE) - Bryška (CZE), Novák (CZE)

5:28
Domácí se ubránili, i když měli namále. Podlešák skočil do rány Martina Straky a zabránil tak jistému gólu.
7:28
Kovář (Plzeň) vstřelil branku (14. gól v sezóně) , asistence Vlasák
Stav zápasu Č. Budějovice - Plzeň 0:1

Mladík Kovář nasměroval pěknou přihrávku Vlasáka střelou za záda svého bratra v budějovické brance.
10:09
Budějovičtí nevstoupili do zápasu dobře, ale v poslednáích minutách se osmělují. Šimánek nebezpečně vypálil z kruhu, Přikryl však puk hbitě vyrazil.
11:10
Vyloučen hráč Obdržálek (Plzeň), 2 min. za hru vysokou holí
13:10
Budějovičtí jako by stále byli zaskočení z nepříznivého úvodu utkání. Přesilová hra se jim vůbec nepovedla, Plzeň se v pohodě ubránila.
15:16
Vlasák nejspíš trefil horní tyčku, ale zkoumá se video.
15:16
Gól to nebyl, hraje se dál.
17:01
Vyloučen hráč Benák (Plzeň), 2 min. za zdržování hry
Tradiční problém - vyhodil puk za plexisklo ve své třetině.
18:31
Vyloučen hráč Slaney (Plzeň), 2 min. za hákování
Fauloval Gulaěe u své branky.
20:00
20:00
Přesilovku pět na tři hráli domácí mizerně. Vůbec si nevytvořili tlak. Indiáni jim puk dvakrát vyhodili. V první třetině měl Kovář 9 zásahů, jeho kolega o jeden více.
20:01
20:31
Hosté hrají v pěti.
21:57
Mertl minul z mezikruží bekhendem pravou tyčku branky Přikryla.
22:23
Vyloučen hráč Tůma (Č. Budějovice), 2 min. za držení protihráče
23:22
Vlasák se dostal ke střele zblízka, ale Jakub Kovář ho vychytal. Vlasák ho za to poplácal po helmě.
24:23
Jakub Kovář je zatím z domácích nejlepší. Odolal i v přesilovce a Tůma už zase může hrát.
26:03
Mikeska měl smůlu. Dobře viděl své spoluhráče a dvakrát jim nahrával, ale hosté mu pokaždé do přihrávky vložili hůl.
27:18
Johnson jel zleva na Jakuba Kováře a zblízka zkusil vystřelit, ale neuspěl.
28:19
Kuchejda a po něm Roman Pšurný se zblízka pokoušeli dostat Přikryla. Nemohlo to dopadnout jinak, byla z toho strkanice. Ale trest nedostal nikdo.
30:29
Mertl střílel z kruhu zprava, ale Přikryl si poradil.
32:14
Teď zařadil Mountfield pětku i šestku. Zprava pálil Květoň. Po něm přišel chvilkový tlak a v něm dvakrát střílel Roman Pšurný. Stav 0:1 zůstal.
32:35
Vyloučen hráč Kovář (Plzeň), 2 min. za držení protihráče
32:35
Vyloučen hráč Vostřák (Plzeň), 2 min. za podražení
Tlak domácíh byl pořád veliký a přišly fauly.
32:34
Kolarz (Č. Budějovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Martynek
Stav zápasu Č. Budějovice - Plzeň 1:1

Bylo to raz dva. Kolarz dostal zpětnou přihrávku a z voleje střílel k levé tyčce.
34:35
Tlak domácích byl veliký i při přesilovce 5 na 4. Ale konec trestu Vostřáka dává hostům šanci.
35:49
Pořád se hodně bruslí a hra má spád. Přerušení moc není. Všichni se asi těší domů na nadílku.
36:20
Vlasák se snažil před Jakubem Kovářem tečovat prudkou střelu Vostřáka. Do puku se trefil, ale vyslal ho do ochranné sítě za brankou.
36:42
Vyloučen hráč Gulaš (Č. Budějovice), 2 min. za sekání
V tlaku už je zase Plzeň a domácí si dovolili faul.
40:00
40:00
Při vyloučení Gulaše trefil Hanzlík boční oblouk branky. Straka zaujal průnikem po pravé straně. Domácí se však ubránili. Ve druhé třetině měl Jakub Kovář 9 zásahů, Přikryl 11. Celkem je to 18:21.
40:01
40:20
Druhá přestávka byla výživná. Na bobech v hale jezdil Mikuláš, črt i anděl. Vyhrál čert, jak jinak.
41:20
Nepřítel publika Duda se řítil zprava na Kováře. Kašpařík z jízdy ještě skočil a hokejkou Dudovi puk srazil. Kotel ho skandováním jeho jména oslavil.
43:17
Straka je bourák. Odrzil se k němu puk a byl v rohu na brankové čáře. Odtud kotouč nečkaně nahodil na Jakuba Kováře a málem z toho byl gól.
43:31
Mikeska odjel na střídačku v předklonu a na jedné noze. Uvidí se, zda bude vyřazný ze hry.
45:55
Strakova formace zase topila. Jakub Kovář se činil a odolal.
47:45
Jakuba Kováře otestoval Johnson. Zblízka neuspěl.
48:23
Vyloučen hráč Mikeska (Č. Budějovice), 2 min. za držení hole
Mikeska se dal do kupy. A fauloval, podržel hokejku soupeře místo své.
49:55
Indiáni hráli dlouho s Vlasákem, Janem Kovářem a Strakou a bylo vidět, že o sobě tahle trojka ví. Na tu kombinaci se dobře koukalo, ale Jakub Kovář odolal.
50:23
Na utkání je 4 290 diváků. Jako divák číslo 4 291 skončil Mikeska a zapojil se do hry.
51:46
Před střídačkou domácích podržel Kašpaříka. Docela dost.
53:10
Domácí ještě v přesilovce neokusili slast pobytu v útočném pásmu. I teď se vhazovalo ve středním.
53:54
Langhammer (Č. Budějovice) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Mertl a Podlešák
Stav zápasu Č. Budějovice - Plzeň 2:1

Stejně jako Kolarz dostl puk zpětnou přihrávkou a poslal ho k levé tyčce po ledě do branky Přikryla.
54:55
Vlasák (Plzeň) vstřelil branku (14. gól v sezóně) , asistence Kovář
Stav zápasu Č. Budějovice - Plzeň 2:2

Po přihrávce z rohu mezi kruhy se Vlasák nemohl netrefit. Tohle je jeho poslání.
55:00
Vyloučen hráč Květoň (Č. Budějovice), 2 min. za nedovolené bránění
57:00
Tentokrát hrál Straka přesilovku také s Dudou a Johnsonem. Duda mu zpoza branky namazal, ale Straka trefil boční síťku branky.
59:16
Vyloučen hráč Podlešák (Č. Budějovice), 2 min. za zdržování hry
V nejméně vhodnou dobu přišel pro domácí trest za vyhození puku z vlastní obranné třetiny.
60:00
60:00
Jan Kovář ještě těsně zblízka minul branku domácích, ve které stojí jeho bratr Jakub. Ale je tu prodloužení a hra ří proti čtyřem, než se Podlešák za 76 vteřin vrátí. Pokud se hosté betrafí.
60:01
61:16
Mikeska se dostal do brejku a našel Snopka, který zkusil blafák. Tak tak že nerozhodl. Na druhé straně dostal nabito Straka, ale jeho střelu chytil Jakub Kovář do lapačky. Podlešák je zpátky.
62:44
Zblízka pálil Hanzlík. Jakub Kovář už se díval za sebe, ale měl uk ve výstroji a hraje se dál.
63:47
Dva na jednoho. Mertl to vzal na sebe a Langhammerovi nenahrál. Střelu z kruhu Přikryl chytil.