Vítejte při dalším z řady online přenosů hokejové extraligy. Tentokrát ze stadionu v Kladně, kam přijeli hokejisté Zlína.
0:01
0:16
Vyloučen hráč Hamrlík (Zlín), 2 min. za hákování
Hned v úvodu zatlačili kladenští svého soupeře a výsledkem je brzké vyloučení Hamrlíka.

Rozhodčí: Šindler (CZE), Lacina (CZE) - Bláha (CZE), Kostka (CZE)
Počet diváků: 1 574

0:49
Sedláček v brance Zlína musí být neustále na pozoru. Domácí jsou v útočném pásmu.
1:59
Treille se ocitl v náznaku šance, ale puk ideálně netrefil.
2:49
Vyloučen hráč Hamrlík (Zlín), 2 min. za hru vysokou holí
Hamrlík je podruhé v krátké době vyloučený, tenkokrát za vysokou hůl.
3:16
Falter poprvé vážněji musel zasahovat. Sivák proti němu ale v nájezdu neuspěl. Byl to ale velmi povedený brejk hostujících hráčů.
4:17
Šance i na druhé straně, ale Knotek ani nikdo z jeho spoluhráčů puk zblízka za záda Sedláčka nedotlačili.
4:58
Ani druhou přesilovku domácí nevyužili. Dál však zůstavají v útočném pásmu.
6:50
Po dvou minutách hokejové nudy se prokličkoval do šance zlínský Leška. Jeho chytré zakončení tečované Liborem Procházkou skončilo těsně vedle branky Faltera.
8:00
Opět byl v šanci domácí Knotek, ale jeho chytrá teč skončila vedle branky.
9:23
Vyloučen hráč Bicek (Kladno), 2 min. za podražení
9:40
Hosté začínají Kladno přehrávat. Výsledkem je první přesilová hra a závary před brankou Faltera.
10:14
Zlínský Grof si najel od modré až k brankáři Falterovi, ale ten jeho prudkou střelu do pravého horního rohu vyrazil.
10:47
Tlak Zlína pokračuje. Tentokrát to od modré zkoušel Hamrlík. Jeho střela ale mířila jen do prostoru kde stál brankář Falter.
11:15
Přesilovku hostů ukončila nepříjemně tečovaná střela Švrčka. K Falterovi ale nedoletěla.
12:00
Obrovskou hrubku vytvořil na útočné modré obránce Piskáček, ale únik hostujících hráčů zachránil na poslední chvíli Libor Procházka.
12:20
Libor Procházka si teď s úsměvem pohrál se zlínským Tomášem Sýkorou a s naprostou lehkostí ho odstrčil od puku.
13:01
Kuchler mohl z celkem nenápadné akce udeřit, ale obrana Zlína v čele s brankářem Sedláčkem je pozorná.
14:13
Linhart ujel obraně Kladna, nakonec akci trošku zpomalil, ale svou střelou přes obránce hodně vyděsil Faltera. Ten puk vůbec neviděl. Naštěstí pro něj ale skončil mimo branku.
15:07
I když zatím nepadají branky, tak má utkání velmi slušné tempo. Falter musel opět zasahovat proti důrazným hráčům Zlína.
15:40
Eberle tečoval nevědomky bruslí střelu od modré a ta málem Sedláčka v brance Zlína pořádně zaskočila. Puk jeho svatyni minul jen o pár centrimetrů.
16:40
Bílek (Kladno) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Toman a Patera
Stav zápasu Kladno - Zlín 1:0

Krásná branka Kladna. Mezi kruhy se dostal k puku Bílek a nekompromisním švihem ho poslal do pravého horního rohu branky.
17:45
Treille se Stielerem teď ujeli obraně Zlína, ale akci nezakončili přesně. Sedláček tak nemusel ani zasahovat.
18:40
Látal zavezl puk do útočného pásma, přenechal ho Stielerovi, který však nedokázal přes obránce vystřelit.
19:06
Vyloučen hráč Kotrla (Kladno), 2 min. za držení hole
Teď se domácí hodně zlobí. Místo podle nich údajného bránění ve hře se píská držení hole jejich hráče.
19:18
Závěr třetiny tak bude nejspíše patřit hostům. Ti už se usadili v útočném pásmu.
19:45
Domácí teď vyrobili pořádnou hrubku ve svém obranném pásmu, ale nakonec dokázali vyhodit.
20:00
20:00
Hráči se nám pomalu vrací na hrací plochu. Kladno po první třetině vede 1:0 a daří se mu tak odčinit osmibrankový debakl, který si v minulém měření sil těchto soupeřů odvezl z Moravy.
20:01
20:15
Linhart (Zlín) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Balaštík a Leška
Stav zápasu Kladno - Zlín 1:1

Naprosto sám se ocitl v kruhu pro vhazování popravé ruce Faltera Linhart a pohodlně střelou švihem srovnal.
21:11
Vyloučen hráč Toman (Kladno), 2 min. za hákování
Domácí jsou očividně v útlumu. Nyní je čeká další oslabení, když je vyloučen nejproduktivnější hráč týmu Toman.
21:58
Stoprocentní šanci měl zlínský Linhart. Na zadní tyči se ocitl zcela sám před prázdnou brankou, ale než se odhodlal ke střele, předvedl zázračný skok brankář Falter a puk vyrazil.
21:59
Následně zakončoval Linhart znovu, ale evidentně nohou a tak jeho gól rozhodčí, aniž se podívali na video, neuznali.
23:21
Vyloučen hráč Balán (Zlín), 2 min. za sekání
23:40
Teď o sobě pro změnu začínají dávat vědět kladenští. Měli dvě šance a navíc chtěli na rozhodčích další vyloučení hostujícího hráče. Všechno ale marné.
25:00
Vyloučen hráč Míka (Zlín), 2 min. za hákování
Teď už rozhodčí neváhali a poslali na trestnou lavici dalšího zlínského hráče. Kladno čeká 21 vteřin ve dvojnásobné přesile.
25:29
Balán (Zlín) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Hamrlík
Stav zápasu Kladno - Zlín 1:2

Hosté otáčejí skóre. Vyhození svého týmu využil Balán, který naskočil na led z trestné lavice a kličkou do backhandu propasíroval puk za ležícího Faltera.
25:52
Domácí se ale nevzdávají. Mají před sebou ještě více jak minutu přesilové hry 5 na 4 a útočí.
27:34
Pohlednými akcemi nyní hráči obou týmů šetří. A tak přichází raději přestávka pro čištění ledu.
28:20
Ani to domácím nepomáhá, aby něco se špatným vývojem skóre udělali. Naopak se musí stále častěji bránit rychlým brejkům Zlína.
29:25
Vyloučen hráč Kotrla (Kladno), 2 min. za krosček
Ještě se tam postrkoval Eberle se Švrčkem, ale to zůstalo bez potrestání. Bude hrát 5 na 4.
30:02
Právě Švrček zkusil pozornost Faltera, ale ten včas sklopil betony a jeho střelu vyrazil. Následně domácí vyhodili.
31:04
Hodně tvrdá střela Libora Procházky z bezprostřední blízkosti trefila jen brankáře Sedláčka.
31:25
Tohle střídání patřilo jednoznačně Liboru Procházkovi. Ten kromě své šance tvrdě ubránil puk v rohu kluziště a zkušeně počkal na konec oslabení svého týmu.
32:30
Kameš místo tvrdé střely od modré zlomil hůl, což využili hosté k rychlému protiútoku. Kameš ale jejich brejk skvěle tělem odbránil a svou chybu napravil.
32:59
Hodně nepříjemně teď dostal ránu do kolena kladenský brankář Falter. Po malém přerušení hry to vypadá, že bude moci pokračovat ve hře.
34:05
Obránce Toman se teď hodně zlobí na přísný trest rozhodčích. Nutno dodat, že nejspíše oprávněně, protože zlínskému hráči jen přizvedl hůl.
34:59
Hosté předvádějí hezké, rychlé a především nacvičené akce, které většinou končí prudkou přízemní střelou s mírnou tečí. Naštěstí pro domácí ale zatím bez úspěchu.
35:55
Zlínští zatlačili na celé dvě minuty domácí hokejisty do obranné ulity. Ani tak ale svou přesilovku nevyužívají.
36:20
Až teď se hráči Kladna, kteří jsou již v plném počtu, dostali do útočné třetiny. Jenže místo kvalitního útoku, o puk rychle přišli a hru přerušil až zákrok Falter. Bude se tak opět vhazovat v jeho obranném pásmu.
36:40
Treille si teď vytvořil dvě velké příležitosti. Při té první málem elegantně přehodil Sedláčka, který puk jen vyrazil. Francouzský útočník se k němu dostal znovu, ale ani napodruhé nedokázal přesně zakončit. Zlín nakonec raději vyhodil.
37:45
Kladenští ukazují skutečně boj, díky kterému zatlačili hosty do obrany. Sedláček však těžké zákroky podstupovat nemusí.
38:15
Bicek se nádherně prokličkoval do střelecké pozice, ale branku netrefil.
38:25
Vyloučen hráč Toman (Kladno), 2+2 min. za sekání
Hodně rozčílený Toman dohrál souboj při kterém mu bylo odpískáno sekání a protože oplácel, tak dostal další dvě minuty za hrubost.
39:30
Tlak domácích je logicky u konce a naopak se prosazují hosté. Zatím však bez šancí a tak se zdá, že druhou třetinu vyhrají "pouze" s jednobrankovým náskokem.
40:00
40:01
40:20
Začala druhá třetina a opět přesilovkou Zlína. Rychlá branka ale tentokrát nepřišla.
41:23
Zlínu se nedaří v přesilové hře usídlit v útočném pásmu.
42:12
Vyloučen hráč Švrček (Zlín), 2 min. za sekání
Kotrla obral o puk Švrčka a pelášil sám na branku Zlína. Sedláček ho sice skvěle vychytal, ale Švrček zároveň fauloval.
43:20
Dnešní utkání sleduje 1574 diváků.
44:20
Ani tato přesilová hra nebyla využita. Kladnu zbývá čtvrt hodiny hry, aby se skóre něco udělalo.
46:01
Bicek (Kladno) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Kuchler a Piskáček
Stav zápasu Kladno - Zlín 2:2

Nádherná akce domácích hokejistů končí vyrovnávací brankou. Kuchler naservíroval puk před branku Bickovi, který jen nastavil hůl a poslal kotouč za záda Sedláčka.
46:47
Velký závar před Sedláčkem. Puk za něj málem dostali omylem jeho spoluhráči.
48:58
Podobná akce se opakovala i nyní, ale puk od obránce Zlína skončil vedle jeho branky.
49:57
Roman Vlach projel s pukem z obranného pásma až před branku Kladna, ale místo střely volil přihrávku a bylo po šanci.
50:40
Stieler se dostal do obrovské šance. V pádu trefil parádně puk z voleje, ale branku o centimetry minul.
52:08
Zlínský Balán se elegantně prokličkoval přes tři obránce do šance, ale Falter mu dobře vykryl úhel a střelu kryl.
53:00
Odraz puku od mantinelu málem překvapil Sedláčka v brance Zlína. Následně zaúřadoval Treille a střílel Piskáček. Zlín odolal.
54:20
Nešikovně nyní nahodil puk Piskáček. Je z toho zakázané uvolnění a Zlín se vrací do útočného pásma.
55:07
Vyloučen hráč Galvas (Zlín), 2 min. za nedovolené bránění
56:13
Bílek ideálně vjel do útočného pásma, nabídl puk Růžičkovi, ale ten mířil mimo.
56:46
Dvě šance Bílka ukončilo až zranění zlínského Čecha. Hra je tak přerušena.
57:10
Zlínští se pouštějí už jen do rychlých protiútoků, které však většinou končí ještě před modrou čarou. To Kladno je v těchto chvílích mnohem nebezpečnější.
58:22
Velký boj u trestné lavice domácích. Puk zůstal pod bruslemi hráčů obou týmů.
58:59
Blíží se prodloužení. Nyní jednu z posledních akcí Kladna zastavil brankář Sedláček.
59:45
Patnáct vteřin před koncem se vhazuje před brankou Zlína.
60:00
60:01
60:30
Kladno začalo hned pohlednou akcí, ale bez střeleckého efektu.
61:15
Prodloužení nabízí atraktivní podívanou. Zlínští jsou pod tlakem, ale čekají na rychlé brejky. Z jednoho z nich mohl udeřit Rachůnek, ale samostatný únik zakončil vedle branky Faltera.
62:58
Patera, Toman a jeho následná zadovka na Bílka. Bohužel pro domácí Bílek puk nezpracoval ideálně a ten mu tak ujel za branku.
63:40
Treille s naprostou lehkostí projel až k brance hostů, ale Sedláček ho vychytal.
64:32
Posunutá branka Zlína. Bude se tak pokračovat u jeho branky.
64:40
Kladenští svého soupeře sevřeli po většinu prodloužení, ale branku to nepřineslo.
65:00
1:0
Treille (Kladno) nájezd proměnil
Francouzský útočník nevymýšlel a střelou zápěstím nad lapačku otevřel skóre nájezdů.