0:01
1:05
Vyloučen hráč Malec (Kometa), 2 min. za hákování
1:58
Martynek (Č. Budějovice) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Pletka a Kašpařík
Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 1:0

Přesilovka využita, Martynek čekal u tyčky a doklepl puk zblízka do síťky.

Rozhodčí: Homola (CZE), Lacina (CZE) - Svoboda (CZE), Kalivoda (CZE)

3:10
K odražnému puku se dostal Mojžíš a střílel od modré, ale Kovář na střelu viděl a vyrazil ji.
3:51
Další atak Komety. Kovář raději puk podržel.
3:55
Vyloučen hráč Kašpařík (Č. Budějovice), 2 min. za hákování
Hosté mají také přesilovku. Vynutili si ji zvýšenou aktivitou.
4:14
Stehlík (Kometa) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Hruška
Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 1:1

Také využitá přesilovka. Rychlá rozehrávka a střela skončila v brance Kováře.
4:58
Vydarený je po zrnní při chuti. Pálil od modré, Trvaj puk chytil.
5:52
Stříleli Kuchejda a Snopek, ale puk k Trvajovi nedorazil. Nahození Šle chytil do lapačky.
6:43
S hosty přijela skupina fanoušků, kterou diriguje šéf, otočený zády k ledu. Z hokeje asi dneska neuvidí nic.
7:51
Vyloučen hráč Kolarz (Č. Budějovice), 2 min. za držení protihráče
7:22
Dlouhý zkoušel z rohu brankou domácích nahodit puk na Kovář. Ten ktouč pro klid podržel.
7:51
Vyloučen hráč Kvapil (Kometa), 2 min. za podražení
9:14
Při souboji o puk skončil na ledě před střídačkou domácích čárový sudí Kalivoda. Už se dal trochu dohromady, hra pokrečuje.
10:25
O hlavu větší Stehlík srovnal rukou Kuchejdu, který dorážel na Trvaje.
11:00
Trvaj raději přikryl zatoulaný puk.
11:53
Vyloučen hráč Malec (Kometa), 2 min. za držení protihráče
Spíš šlo o podražení. Malec si druhý trst v utkání vysloužil po sejmutí Gulaše za svojí brankou.
13:25
Hosté vyvezli puk a Kovář ho podržel. Buly po jeho pravé ruce. Nebezpečně střílel Pletka, ale netrefil spodní růžek branky Trvaje.
14:06
To by se stávat nemělo. Jeden z domácích hráčů vystřelil, zvedl ruce a obsluha v hale zapla za hry sirénu, zhasla světla. Jako by domácí skórovali. Prohlíží se záznam hry.
14:05
Hlavní sudí má stále telefon na uchu. Hala už se ozývá, trvá to dlouho.
14:05
Hráči vyjeli na led. Domácí diváci se místo netrpělivosti baví oslavou kouče Výborného. Provolávají jeho jméno.
14:05
Pozor, sudí dotlefonoval. Gól platí.
14:05
Gulaš (Č. Budějovice) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Langhammer
Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 2:1

Nakonec měla pravdu obsluha v hale a střelec Gulaš. Kotouč z branky ihned vyletěl a hra pokračovala, ale to bylo špatně.
15:13
Komerční přestávka. Jako by ta minulá nestačila.

17:34
Do nájezdu na Trvaje se dostal Kašpařík. Trvaj střelu vyrazil betonem a po srážce zůstal ležet. ale už je fit.
17:55
Vyloučen hráč Pletka (Č. Budějovice), 2 min. za napadení
Po střetu se soupeřem šel Pletka na led. Dostal dvě minuty za údajné divadlo a hala píská.
18:47
Kometa je kompletní.
19:55
I Pletka je zpátky. Velkou šanci měl Podlešák. Dostal puk od Kašpaříka, ale Trvaje po ledě neprostřelil.
20:00
20:01
20:20
Vyloučen hráč Kempný (Kometa), 2 min. za hru vysokou holí
Hosté znovu zahajují třetinu vyloučením.
22:20
Tentokrát domácí přesilovku nevyužili. Třikrát museli pro puk ke Kovářovi.
24:35
Červený napálil puk z voleje do tyčky. Ta bude zvonit ještě dlouho.
25:57
Kometa teď brání, co jí sily stačí. Domácím však v náporu chbyí přesnější střelba.
26:50
Icing domácích. Jejich nápor zvolna končí.
27:39
Sudí pískli Brnu ofsajd ve chvíli, kdy se hrnuli dva domácí n jednoho. Předtím se při neustálém bránění Pšurného nenechal odradit Brabenec a zblízka zkoušel Kováře.
28:43
Vyloučen hráč Křivohlávek (Kometa), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Diváci chtěli vyloučení za faul, ale přichází za příliš hráčů Komety na ledě.
29:15
Malec se u Trvaje sápal po dorážejícím Podlešákovi. Vše je bez následků.
30:05
Vyloučen hráč Kašpařík (Č. Budějovice), 2 min. za nedovolené bránění
Na útočné modré zadržel Brabence.
30:43
Kometa je v pěti.
32:05
Pět na pět. Kdyby někdo mluvil o chaosu ve hře obou týmů, moc by se nespletl. Snahu o velké tempo kazí nepřesné přihrávky, neustálé střety mimo kotouč a hra je neurovnaná.
3:15
Vyloučen hráč Stehlík (Kometa), 2 min. za nedovolené bránění
Teď rozhodčí kontakt mimo puk viděli. Stehlík u branky domácích sejmul dalšího obra Snopka.
34:49
Vyloučen hráč Houdek (Kometa), 2 min. za nedovolené bránění
25 vteřin 5 na 3. Houdkovi se ven vůbec nechtělo, protestoval.
35:03
Gulaš (Č. Budějovice) vstřelil branku (12. gól v sezóně) , asistence Ptáček a Langhammer
Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 3:2

I domácí dali ve dvojnásobné přesile gól. Zblízka po dorážce jako Kometa.
35:34
Vyloučen hráč Mojžíš (Kometa), 2 min. za zdržování hry
Vyhodil puk za hrazení. 75 vteřin 5 na 3.
36:49
Houdek je zpátky. Jen Podlešák mohl za celou dobu 5 na 3 dát gól, ale u tyčky nepřehodil beton Trvaje. Pak se Kometa osvobodila.
37:34
Tohle může Mountfield mrzet. Přesilovku hrál mizerně.
38:46
Vyloučen hráč Gulaš (Č. Budějovice), 2 min. za krosček
Tesně před faulem si na Kováře nepřišel Jaroslav Svoboda. Udělal kličku, ale puk do branky neprocedil.
40:00
40:00
Zásahy II. třetiny Kovář 7, Trvaj 14, celkem 20:27. Druhou třetinu se museli hosté více bránit. Dostali gól, ale 75 vteřin druhé přsilovky 5 na 3 zvládli. Bude to drama i ve třetí části.
40:01
41:30
Kometa začala aktivněji, domácí jen vyhazují puk.
43:02
Hra bez střelby se většinou odbývá ve středním pásmu.
43:32
Červený (Č. Budějovice) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Langhammer
Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 4:2

Spravedlivá odměna pro střelce. Gól přišel jako kapka vody z čisté oblohy. Střela po ledě mezi kruhy po uvolnění zpoza branky.
44:46
Znovu boj o střední pásmo. Jako by se v něm dávaly prémie. A dirigent sboru Komety dál neúnavně stojí jako na začátku. Jen občas se otočí, aby chytil part.
45:59
Malec (Kometa) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Kvapil a Hruška
Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 4:3

Zasloužený gól hostů. Tentokrát obléhali branku domácích hodně důsledně a stříleli. Poslední odražený puk poslal Malec z kruhu do branky.
46:31
Langhammer (Č. Budějovice) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Gulaš a Podlešák
Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 5:3

Langhammer se za dnešní výkon odměnil i gólem. Zatím asistoval. Gulašovi to bylo líto, tak mu namazal na střední palebnou vzdálenost. Hlasatel ohlásil střeldce Gulaše, ale to byl omyl a už ho opravil.
48:10
To jsou zvraty. Nejdříve oba týmy nevděly, kde jsou brankáři se svými sítěmi. Ale pak je našly tak, že je pomalu nechaly jen přihlížet.
50:28
Nejdříve pálil Hruška, pak mazal. Kvapil trefil horní tyčku a jen bezmocně zvedl ruku.
50:28
Vyloučen hráč Novák (Č. Budějovice), 2 min. za nesportovní chování
Zřejmě napomenul rozhodčí za to, že nepřerušili hru po nastřelení jednoho z hráčů domácích, který se skácel na led.
54:51
Další úsek bez přerušení i střelby. Bruslí se, hráči jsou všude, ale šance zůstaly za mentinelem.
55:50
Nastřeleným hráčem domácích je Snopek. Odbelhal se do šatny. Jeho tým dohrává na čtyři beky.
56:51
Vyloučen hráč Veselý (Kometa), 2 min. za hru vysokou holí
Po levici Kováře sroloval obránce Ptáčka.
58:42
Teď hráli domácí přsilovku dobře a také u toho stříleli. Ale Trvaj byl úspěšný a nebýt krátkého výpadku ve třetí třetině, byl by jasnou jedničkou týmu Komety. Ta si vzala time - i domácí dostali trest a bude se hrát u nich. Power play Brna.
58:42
Vyloučen hráč Kašpařík (Č. Budějovice), 2 min. za hrubost
To je zmíněný trest. Už se hraje pět proti šesti.
59:46
Vyloučen hráč Vydarený (Č. Budějovice), 2 min. za hru vysokou holí
Zsáhl v rohu Brabence. 14 vteřin 3 na 6.
59:56
Bičánek (Kometa) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Stehlík a Brabenec
Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 5:4

Zametený puk z kruhu skončil v brance. Domácí ale asi výhru udrží.