0:01
0:29
V první šanci se ocitl karlovarský Kumstát. Zblízka ale Kopřivu neprostřelil.
1:11
Z levého kruhu napřáhl k tvrdé střele slavistický obránce Kuboš. Mensator natáhl lapačku a zadržel puk.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Jeřábek (CZE) - Lederer (CZE), Gebauer (CZE)
Počet diváků: 4 025

2:05
Vyloučen hráč Prošek (K. Vary), 2 min. za podražení
Prošek fauloval a při ponechané výhodě zlikvidoval Mensator šanci Vašíčka.
3:00
Karlovy Vary se už třikrát osvobodily. Slavia nemůže rozehrát souvislou akci.
4:05
Slavia vůbec nic nevymyslela a Vary už hrají kompletní.
4:59
Vyloučen hráč Žižka (Slavia), 2 min. za nedovolené bránění
5:45
Noskova rána od modré přeletěla bránu a hosté vyhodili do středního pásma.
6:44
Kopřiva si pohlídal Sailerovu střelu. Na puk dobře viděl, karlovarský útočník navíc nemířil zcela přesně.
6:59
Žižka se vrátil na led. Ani domácí první přesilovku nevyužili.
8:50
Hokejisté Slavie napadají až v hloubi útočné třetiny a domácím se nedaří rozehrát.
9:27
Vondrkova rána prolétla brankovištěm a jen těsně minula karlovarskou branku. Vzdálenější tyč si Mensator vůbec nekryl.
10:21
Vyloučen hráč Skladaný (K. Vary), 2 min. za podražení
Skladaný nevěděl jak na hbitého Jaškina, tak fauloval.
10:31
Vyloučen hráč Micka (Slavia), 2 min. za nedovolené bránění
Micka ale po ztrátě puku fauloval a síly se vyrovnají.
11:15
Krenželok střílel s ostrého úhlu, Mensator si pohlídal bližší tyč.
11:48
Pech vyklouzl slavistické obraně a po samostatné akci nastřelil z mezikruží tyč Kopřuivovy branky!
12:31
Oba týmy už hrají v plném počtu.
13:40
Kopřiva si poradil s ránou Přindiše a do protiútoku vyrazil slavista Poletín. Toho zase vychytal Mensator.
14:30
Střelu Skladaného sklepl na Kopřivu Klíma, slavistický gólman dokázal zareagovat na změnu směru a puk vytěsnil.
15:21
Vyloučen hráč Doležal (Slavia), 2 min. za nedovolené bránění
16:15
Domácím se zatím nedaří udržet útočné pásmo. Slavia pečlivě brání.
17:21
Karlovy Vary si žádnou příležitost nevytvořily. Doležal se vrátil na led a pokračuje se v pěti na obou stranách.
18:57
Pospíšil (Slavia) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Sklenář
Stav zápasu K. Vary - Slavia 0:1

Slavia možná nebyla aktivnějším celkem, ale těsně před první přestávkou se ujímá vedení. Sklenář si na brankovišti vyhlédl volného Tomáše Pospíšila, a ten přes beton Mensatora trefil přesně.
20:00
20:01
20:00
Vyloučen hráč Micka (Slavia), 2 min. za hákování
V poslední sekundě první části sudí vyloučili Tomáše Micku. Vary odstartují druhou třetinu v přesilovce.
20:38
Skuhravého tečovaná rána skončila v ochranné síti nad brankou.
21:50
Tomica ztratil hůl, a tak slavisté bránili skoro ve třech. Vary ale výhodu nevyužily.
22:00
Karlovy Vary tak přesilovku nezužitkovaly.
22:38
Vyloučen hráč Doležal (Slavia), 2 min. za podražení
Doležal ukončil smělý slalom Skladaného. Karlovarský útočník projel celým hřištěm a vklíčové chvíli byl sražen.
23:15
Čutta při střele zlomil hůl, Nosek ještě skákavý puk zachytil a nastřelil ho na zadní mantinel.
24:06
Klíma si vybruslil od zadního mantinelu až před branku, kde narazil na připraveného Kopřivu. Ten nastavil proti puku svou lapačku.
24:34
Kopřiva stejně jako proti Liberci drží svůj tým povedenými zákroky. Zastavil Dobroně i důrazný karlovarský tlak.
25:08
Rastislav Dej zahodil obrovskou příležitost! Zpoza branky ho našel přihrávkou Skladaný, jenomže vystřelil pouze do Kopřivovy ruky. Nad ní bylo hodně prostoru.
26:36
Kopřiva si poradil s bekhendovou střelou Skladaného. Přerušil pak hru.
27:45
Skákavá rána Krenželoka těsně minula Mensatorovu branku.
29:00
Střelu Přindiše zkoušel usměrnit do branky Dej. Na kotouč ale nakonec nedosáhl.
30:42
Karlovy Vary během krátké chvíle opět zahrály na zakázané uvolnění. Trápí je přesnější rozehrávka.
31:10
Rychlý výpad hostů zakončil ostrou ranou Micka. Mensator si ale vyjel a vykryl střelecký úhel.
32:25
Mensator ramenem vytěsnil pokus Jelínka.
32:49
Vyloučen hráč Žižka (Slavia), 2 min. za hákování
32:58
Nosek pálil od modré nepřesně. Slavia si může na chvíli oddechnout.
34:30
Slavisté se dobře brání a nepouští soupeře před branku. Kopřiva ani nemá moc práce.
34:49
Slavia v plném počtu.
35:40
Slavistickou rozehrávku vystihl Tomáš Klíma a táhl útok na Kopřivovu klec. Nikdo ze spoluhráčů se mu ael do kombinace nenabídl.
36:12
Pokus třetiny vyrazil Mensator rukavicí nad branku.
37:30
Po přihrávce Kumstáta se v šanci ocitl Skuhravý. Bekhendem se mu ale nepovedlo nasměrovat kotouč do sítě.
39:01
Čutta pálil od modré, kotouč se odrazil do rohu hřiště.
40:00
40:01
41:14
Do útočného pásma se prokličkoval Lukáš Pech, Kopřiva jeho pokus vytěsnil do ochranné sítě.
43:30
Hra se přelévá z jednoho pásma do druhého bez výraznějšího ohrožení některé branky.
44:14
Vyloučen hráč Skuhravý (K. Vary), 2 min. za nedovolené bránění
44:30
Mensator si vyčíhal pokus Rotha od modré a přerušil hru.
46:20
Karlovy Vary už v plném počtu zaútočily. Kopřiva musel střežit branku před nebezpečným Noskem.
46:44
Vary v přečíslení dvou na jednoho! Krenželok si najel do výhodné palebné pozice, Mensator stačil jeho ránu z voleje vyrazit.
47:47
Neuspěl Přindiš, ani následně z úhlu Skladaný. Ten trefil ležícího slavistu před brankovištěm.
47:47
Vyloučen hráč Kolařík (Slavia), 2 min. za hákování
Kolářík u tyče fauloval právě Skladaného.
48:26
Vyloučen hráč Sklenář (Slavia), 2 min. za zdržování hry
Sklenář vyhodil kotouč do hlediště. Karlovy Vary hrají pět na tři.
48:43
Nosek neudržel na modré čáře puk.
49:15
Gřegořek dvakrát pálil od modré, vždy ale trefil jednoho ze tří slavistů na hřišti.
49:55
Vyloučen hráč Vašíček (Slavia), 2 min. za hru vysokou holí
Jen co se vrátil na led Kolařík, nahradil ho na trestné Vašíček. Karlovy Vary pokračují ve hře proti třem.
50:26
Nosek střelou bez přípravy minul terč a hosté jsou na ledě už ve čtyřech.
50:58
Slavia se statečně brání. Karlovy Vary nemohou přesněji zakombinovat.
51:10
Nosek trefil bránícího Kuboše, Slavia vyhodila z obranné třetiny.
51:42
Sailer (K. Vary) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Pech a Nosek D.
Stav zápasu K. Vary - Slavia 1:1

Po dlouhých minutách v početní výhodě nakonec Karlovy Vary uspěly! Drtivý tlak zakončil gólovou dorážkou Petr Sailer, jenž sám na brankovišti doklepl volný kotouč po vysoké ráně Noska.
51:42
Vyloučen hráč Kopřiva (Slavia), ot 10 min. za nesportovní chování
Situaci ještě zkoumal videorozhodčí, Slavia totiž reklamovala hru vysokou holí. Kopřiva pak neunesl konečný verdikt a vylil si zlost na bruslařích v pruhovaném.
53:12
Utkání v KV Areně sleduje 4012 diváků.
53:55
Tomica si vybruslil od mantinelu až před branku, střela nakonec ale ani k Mensatorovi neprošla.
54:30
Hosté zamkly Vary před brankou, Mensator musí řešit zapeklité okamžiky.
56:20
Kopřiva si dobře vybruslil proti útočícímu Dejovi a v rozkleku vyrazil puk.
57:05
Svoboda T. (Slavia) vstřelil branku (14. gól v sezóně) , asistence Vašíček a Roth
Stav zápasu K. Vary - Slavia 1:2

Už to vypadalo, že se utkání blíží do prodloužení, když Slavia udeřila. Rychle zakombinovala v útočném pásmu a Svoboda se trefil přesně k tyči.
58:18
Vary se dožadují gólu po střele Noska, která Kopřivovi propadla a skončila poblíž brankové čáry. Rozhodčí konzultují situaci u videa.
58:18
Nosek D. (K. Vary) vstřelil branku (9. gól v sezóně) , asistence Skuhravý a Kumstát
Stav zápasu K. Vary - Slavia 2:2

A rozhodčí brankáře Kopřivu opět zklamali. Puk přejel celým objemem brankovou čáru, a je tak znovu vyrovnáno.
59:25
Skladaný neuspěl proti Kopřivovi, zapás směřuje k prodloužení.
60:00
60:01
61:20
Oba celky vstoupily do prodloužení opatrně. Hlavně bezpečně bránit.
61:55
Obránce Rohan zpoza branky hledal hokejku Kumstáta, který si skákavý puk nezpracoval.
62:30
Noskovu ránu od modré pokryl Kopřiva vyrážečkou.
63:10
Mensator pravým betonem vykopl přízemní ránu Pospíšila.
64:45
Mensator podržel tým při šanci Krenželoka. Hosté několikrát mířili do odkryté brány. Vše ukončil až faul Pecha.
64:51
Vyloučen hráč Pech (K. Vary), 2 min. za hákování
Hosté si před přesilovkou vybrali oddechový čas. Zbývá jim několik vteřin do konce prodloužení.
64:51
Trenér Slavie Růžička získává další čas na poradu. U rozhodčích se domáhá posunutí času.