0:01
0:41
Do první šance se dral domácí Kvapil, do jeho kličky ale stihl vpadnout obránce.
1:39
Ke střele se dvakrát dostal hostující Látal, Hovi ale ani jednou neměl se zákrokem problém.

Rozhodčí: Blecha (CZE), Jeřábek (CZE) - Poruba (CZE), Vengřín (CZE)
Počet diváků: 3 317

3:15
Zápas zatím svým tempem připomíná přátelské utkání, před brankami nic zajímavého k vidění není.
4:23
Sparťan Výborný odmítl vstřelit svůj 200. extraligový gól. Po Tonově střele mohl postrčit puk do odkryté brány, špatně ho ale trefil a poslal ho tak do betonů Hoviho, ktérý už bezmocně klečel mimo svatyni.
4:36
Vyloučen hráč Ton (Sparta), 2 min. za podražení
5:31
Od modré čáry napřáhl domácí Křivohlávek a střela překvapivě zacinkala o tyč za brankářem Novotným.
6:36
Sparta he kompletní, až na zmíněnou tyčku oslabení zvládla bez problémů.
8:08
Pěkným sólem se uvedl domácí Jakub Svoboda, který se probil až k Novotnému, ten ale prostor v brance nenechal.
8:49
Kratěna (Sparta) vstřelil branku (2. gól v play-out) , asistence Broš
Stav zápasu Kometa - Sparta 0:1

Hovi vyrazil Brošovu střelu jen ke Kratěnovi, který zcela osamocen neměl problém uklidit puk do branky.
9:25
O vyrovnání se snažil Dlouhý, sparťanský brankář jeho střelu po ledě vyrazil.
9:47
Vyloučen hráč Dlouhý (Kometa), 2 min. za podražení
11:00
Zatím není poznat, že Sparta hraje přesilovku.
11:18
Až teď od modré napřáhl Gulaši, brněnskou branku ale netrefil.
11:47
Kometa už je v pěti, v oslabení se ničeho bát nemusela.
12:25
Brněnský Širokovs jel sám na brankáře Novotného, ten jeho střelu betonem vyrazil. Sparťané pak přežili i následný závar.
13:52
Vyloučen hráč Husák (Sparta), 2 min. za faul loktem
15:30
Přesilovek by se možná oba týmy měly zřeknout, protože je hrají žalostně.
15:46
Vyloučen hráč Procházka (Kometa), 2 min. za sekání
15:52
Začíná přesilovka hostů.
16:35
Sparta dlouho honila puk v brněnském pásmu, k zakončení se ale nedostala.
16:40
Na ledě zůstal ležet sparťanský útočník Broš, na střídačku následně odjel s hodně bolestivou grimasou.
17:46
V závěru sparťanské přesilovky hrozila Kometa, Dlouhý ale nejprve napálil padajícího Sobotku a následně nepřesnou přihrávkou vyhnal svůj tým z pásma.
19:30
Kometa je v posledních minutách aktivnější, ale k šancím to zatím nevede.
20:00
Na střely na branku skončila první třetina 5:8, na góly 0:1. Úroveň zápasu odpovídá tomu, že ani jednomu týmu už o nic nejde.
20:01
20:34
Kometa začala v útočném pásmu, Dlouhý střílel od modré, ale jeho nedůrazný pokus Novotný vyrážečkou snadno odvrátil.
22:29
Zdravotní problémy má další hostující útočník Kafka, který se nakonec pomalu udebral na střídačku.
23:37
Nadějnou akci Sparty mohl zakončit Pavel, nakonec ale pořádně nevystřelil ani nenahrál.
24:26
Matějíčkovo nahození od modré Hovi snadno chytil lapačkou.
24:54
Pěknou domácí akci po ose Procházka - Hubáček - Malec zkazil poslední jmenovaný, když z první špatně trefil puk a z mezikruží ho poslal daleko od branky.
26:01
Za záda sparťanských obránců se dostal junior Jankovič, dobře vystřelil bekhendem, ale Novotný vytáhl dobrý zákrok.
26:59
Na druhé straně střílel Sobotka z úhlu přímo do Hoviho hrudi.
27:20
Hra se konečně rozhýbala, ve velmi slušné pozici se ocitl brněnský Kvapil, trefil ale jen Novotného beton.
28:57
Kometa sevřela hosty před jejich brankou, vrcholem tlaku byl pokus Procházky z úhlu, který si Novotný pohlídal.
28:57
Vyloučen hráč Výborný (Sparta), 2 min. za sekání
29:58
Od modré tvrdě pálil Mojžíš, Novotný betony vyrazil a Sparta se osvobodila.
30:37
Bičánek (Kometa) vstřelil branku (2. gól v play-out) , asistence Ostrčil a Procházka
Stav zápasu Kometa - Sparta 1:1

Velký tlak Komety nakonec přinesl ovoce. Bičánek od modré vyslal na první pohled nenápadnou, ale o to přesnější střelu, která se od vzdálenější tyče odrazila do brány.
33:10
Po vyrovnání se hra vrátila do starých kolejí, bojuje se především ve středním pásmu.
34:18
Erat před sparťanskou brankou hledal Houdka, jeden z obránců ale puk zřejmě tečoval a Houdek jej tak nedokázal zasunout do branky.
35:05
Na brněnského brankáře dotíralo několik sparťanů, Hovi dokázal udržet puk pod sebou.
35:21
Vyloučen hráč Bičánek (Kometa), 2 min. za nedovolené bránění
35:34
Sobotka (Sparta) vstřelil branku (1. gól v play-out) , asistence Karpov
Stav zápasu Kometa - Sparta 1:2

Hosté bleskově využili přesilovku, když se Sobotka z levého kruhu trefil nad Hoviho rameno.
36:06
Ton jel úplně sám na brněnského brankáře, jeho střela ale jen zaduněla o zadní mantinel.
37:47
Ton znovu hrozil před brněnskou brankou, na prudkou nahrávku spoluhráče ale nedosáhl.
38:15
Dlouhý pohotovou střelou rozvlnil sparťanskou síť, ale pouze z boku.
39:10
Sparťanský nápor zakončoval Kratěna, jeho střela z kruhu ovšem k brance nedolétla.
40:00
Ve druhé třetině byli v poměru 12:9 střelecky aktivnější Brňané, po jejich využité přesilovce se ale to samé povedlo Spartě a tak stále vede. Kvalita hry se po slabé první třetině přece jen o něco zvedla.
40:01
40:34
Do solidní pozice si nabruslil Kvapil, tvrdou střelou ale branku hostů minul.
41:05
Brankář Hovi nabídl svou chybou šanci Pavlovi, vzápětí ho ale vychytal.
42:15
Do odraženého puku se opřel domácí mladík Štindl, trefil se ale přesně do brankáře Novotného.
43:21
Kometa vstoupila do třetí třetiny aktivně, Novotný si připsal další zákrok po střele Baleje.
43:27
Hubáček (Kometa) vstřelil branku (2. gól v play-out) , asistence Erat a Ostrčil
Stav zápasu Kometa - Sparta 2:2

Kometa po buly v útočném pásmu rozehrála rychlé bago. Ostrčil posunul puk do rohu Eratovi, který okamžitě přihrál mezi kruhy Hubáčkovi a ten z první prostřelil Novotného.
45:50
Hubáček mohl přidat druhý gól, brankář Sparty ale tentokrát s obtížemi jeho střelu zkrotil.
46:35
Prořídlé Rondo tleská domácímu náporu, při kterém na branku Sparty létá jeden puk za druhým.
Stav zápasu Kometa - Sparta 3:2

Skvěle sehranou přesilovku Komety zakončila Kvapilova přihrávka zpoza branky a Dlouhého pohotová trefa přesně do horního růžku.
51:50
Brankář Sparty přišel o hokejku, takže si nějakou dobu musel vystačit s holí od Karpova, žádné střele ovšem čelit nemusel.
55:11
Bleskurychlou lapačku předvedl domácí brankář Hovi proti Tonově střele těsně nad ledem.
56:14
Puk před brněnskou brankou nečekaně projel až k Hromasovi, ten byl ale příliš blízko Hovimu na to, aby ho překonal.
57:28
Hosté jeli dva na jednoho, Karpov se rozhodl pro střelu, kterou minul horní roh branky.
58:22
Vyloučen hráč Ostrčil (Kometa), 2 min. za zdržování hry
Ostrčil vyhodil puk za mantinel a dává tak Spartě šanci. Hosté hrají v šesti proti čtyřem.
58:50
Kometa se osvobozuje ze svého pásma.
59:25
Puky od modré zatím létají mimo brněnskou branku.
59:40
Hovimu vypadl puk, rozhodčí ale zapískal a následně se Sparťanům omluvil. Hosté si vzali oddechový čas.
59:44
Kometa vyhazuje.
Třetí třetinu vyhrála Kometa na střely 13:11, otočila skóre a v pátém domácím zápase play-out slaví pátou výhru.

5. 3. 2023 16:30Kometa–Sparta 5:2
20. 1. 2023 18:30Sparta–Kometa 5:3
4. 12. 2022 17:00Kometa–Sparta 2:6
21. 10. 2022 18:30Sparta–Kometa 2:3
18. 2. 2022 18:00Kometa–Sparta 2:1
4. 1. 2022 18:30Sparta–Kometa 3:2
7. 11. 2021 16:20Kometa–Sparta 2:5
26. 9. 2021 16:00Sparta–Kometa 3:2