Dobrý den, vítejte u sledování podrobné reportáže z utkání mezi Karlovými Vary a Litvínovem. Hosté ve středu vyměnili trenéra - místo Vladimíra Kýhose je na lavičce trio Jiří Kučera, Jiří Šlégr a Viktor Lukeš.
0:01
0:43
Střelu Košťála z levé strany se pokoušel před bránou tečovat Kumstát. Litvínovský brankář Franěk však ukryl kotouč do náruče.

Rozhodčí: Homola (CZE), Šindler (CZE) - Bádal (CZE), Horinek (SVK)
Počet diváků: 2 611

2:00
Karlovy Vary mají v úvodu mírnou převahu. Černošek sice nepustil přes sebe Skladaného, ale Melenovský získal puk, objel bránu a přihrával na náhodu do brankoviště. Kotouč projel až do rohu.
2:51
Domácí brankář Mensator chytil nepříjemné nahození obránce Kubáta. Litvínovský bek na něj poslal puk právě ve chvíli, kdy do dráhy letu jeli další hráči.
3:40
Gřegořek měl dost prostoru na modré čáře, udělal dva kroky a vypálil. Jeden z litvínovských beků tečoval puk do ochranné sítě, Franěk zasahovat nemusel.
4:26
Tohle byla velká šance. Váhajícího beka Varů obral o puk Trávníček, prostrčil kotouč mezi nohama dalšího obránce a na dlouhou ruku přihrál Hanzlovi. Ten však ještě zkoušel blafák, Mensator chytil.
5:26
Vyloučen hráč Mikeska (K. Vary), 2 min. za sekání
Mikeska udělal chybu, klečel na zemi a projíždějícímu Frolíkovi přesekl hokejku.
6:26
Litvínov se nemůže v přesilovce dostat pořádně do útočného pásma, jednou hosty zastavil ofsajd.
7:00
Teď ale v útočné třetině byli a vznikla z toho možnost, tentokrát Hanzl přihrával Trávníčkovi, který před Mensatorem promáchl.
7:26
Vary jsou v plném počtu, ubránily se docela v pohodě.
9:20
Vyloučen hráč Trávníček (Litvínov), 2 min. za nedovolené bránění
10:23
Litvínov se dobře brání. Domácím se nepovedla rozehrávka a po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Mensatorem.
11:20
Trávníček je na ledě, Varům se přesilovka nepovedla.
13:40
Z ničeho nic po nudné pasáži hry ujel domácí obraně litvínovský útočník Kubinčák. Zpracoval dlouhou přihrávku a z levého kruhu vystřelil. Mensator si povyjel a betonem odrazil puk za bránu.
14:35
Zucker (K. Vary) vstřelil branku (4. gól v sezóně)
Stav zápasu K. Vary - Litvínov 1:0

Karlovarský útočník si teď pohrál s obráncem Skuhrovcem. Na kruhu jel od brány, pak však prudce zabrzdil a otočil směr. Překvapil i Fraňka, puk mu zasunul kolem betonu za tyčku. Byla to teprve druhá střela na litvínovskou bránu.
15:05
Kumstát (K. Vary) vstřelil branku (13. gól v sezóně) , asistence Nosek D. a Skladaný
Stav zápasu K. Vary - Litvínov 2:0

Nahození obránce Noska bylo lehce tečované, Franěk ho vyrazil jen před sebe. Puk vrátil do brány Kumstát.
16:27
Vyloučen hráč Kubát (Litvínov), 2 min. za nedovolené bránění
17:00
Nosek si sjel až na kruh, dostal přihrávku a hned pálil. Brankář Franěk se přesunul a kotouč vytěsnil betonem mimo bránu.
17:25
Pech tečoval před brankou Litvínova puk vysoko nad. Kotouč skončil v ochranné síti.
18:27
Hosté jsou kompletní.
20:00
Nehrál se žádný strhující hokej. A hosté musejí být pořádně naštvaní. Do 15. minuty byli lepší, na střely vedli 8:1, pak ale dostali za půl minuty dva góly.
20:01
20:20
Franěk byl rozvalený na brankovišti a jen si mohl přát, aby ho Kmustát se Skuhravým nepřekonali. Ani jednomu z karlovarských útočníku se však nepodařilo trefit puk.
21:34
Vary vstoupily do druhé třetině hodně aktivně. Nejprve Zaťovič po přihrávce zpoza brány napálil puk zblízka do Fraňkovy hrudi, pak obránce Gawryletz střílel od modré. Litvínovský gólman se natáhl a chytil do lapačky.
23:19
Lukeš (Litvínov) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Pojkar
Stav zápasu K. Vary - Litvínov 2:1

Střela Pojkara letěla vedle, puk se odrazil od zadního mantinelu a přeskočil hokejku karlovarskému bekovi. Kotouč zpracoval až útočník Lukeš a snížil.
24:11
Vyloučen hráč Gřegořek (K. Vary), 2 min. za hákování
24:52
Vyloučen hráč Skuhravý (K. Vary), 2 min. za faul loktem
Jeden z litvínovských hráčů vystřelil do boční sítě, schytal za to úder do hlavy od Skuhravého. Hosté hrají přesilovku 5 na 3.
25:27
Lukeš (Litvínov) vstřelil branku (12. gól v sezóně) , asistence Hübl
Stav zápasu K. Vary - Litvínov 2:2

Litvínov přesilovku využil a srovnal. Hübl sice u tyčky nepřekonal Mensatora, puk mu však zůstal, a tak vrátil přihrávku na modrou Lukešovi, který se trefil do horního rohu.
26:52
Až teď jsou domácí s pěti bruslaři na ledě. Další pohroma už nepřišla.
27:18
Karlovarský obránce Bombic z voleje vystřelil od modré čáry. Jeho bombu vykopl betonem Franěk, brankář hostů se ale musel pořádně protáhnout.
28:49
Skladaný spíše z nouze nahazoval puk na Fraňka. Litvínovský brankář se natlačil na tyčku a kotouč zastavil.
29:32
Ačkoliv už dlouho ležel litvínovský Lukeš na ledě před bránou, hra pokračovala. Až pak rozhodčí přerušil hru, útočník hostů odjel na střídačku.
31:37
Lukeš mezi kruhy zadovkou přihrával před bránu, puk projel kolem brány do rohu.
31:51
Vyloučen hráč Lukeš (Litvínov), 2 min. za faul kolenem
33:40
Útočník Pech zaujal v přesilovkovém rozestavení pozici obránce a pálil od modré čáry. Nejprve jeho rána jen těsně minula tyčku, pak střelu chytil brankář Franěk.
33:51
35:22
Vyloučen hráč Kousalík (Litvínov), 2 min. za hru vysokou holí
Karlovarský Zaťovič pád hodně přihrál.
37:00
Karlovarští jsou sice v útočné třetině, ale nedaří se jim připravit ideální střeleckou pozici.
37:35
Vyloučen hráč Kubát (Litvínov), 2 min. za podražení
Litvínov pořádně ani nehrál v pěti a už se zase brání přesile.
39:00
Obránce Mocek pálil od modré čáry. Netrefil bránu.
39:35
Hosté se ubránili v podstatě čtyřminutové přesilovce.
40:00
40:01
40:26
Kubinčák (Litvínov) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Lukeš a Hübl
Stav zápasu K. Vary - Litvínov 2:3

Párádní vstup Litvínova do třetí třetiny! Hosté dokonali obrat. Lukeš zavezl puk do pásma, přiťukl doprava na Kubinčáka, který z voleje střílel krásně do horního rohu.
41:30
Domácí mají výhodu.
41:49
Vyloučen hráč Trávníček (Litvínov), 2 min. za hru vysokou holí
Litvínovský útočník ve snaze nadzvednout soupeři hůl zasáhl jeho obličej.
43:00
Karlovarští začali početní výhodu dobře, kdy si sjel obránce Nosek před bránu na přihrávku z rohu a střílel do vytrčeného betonu brankáře Fraňka. Teď se jim ale nedaří.
43:49
Trávníček je na ledě.
45:33
Ručinského v postupu na karlovarskou bránu zastavil osfajd.
46:19
Teď pro změnu icing domácích. Hra je plná nepřesností a přerušení ji kouskují.
46:30
Jenáček u pravé tyčky pořádně nevystřelil. Puk za bránou dojel a vracel ho zpět do brankoviště, kotouč uvízl na síťce.
47:38
Ručinský (Litvínov) vstřelil branku (8. gól v sezóně)
Stav zápasu K. Vary - Litvínov 2:4

Diváci pískali, nelíbil se jim tvrdý zákrok jednoho z hostů u mantinelu. Rozhodčí však nevylučovali, čehož využil Ručinský. Litvínovský kapitán podél pravého matinelu ujel, naznačoval přihrávku, ale zápěstím vystřelil a překonal Mensatora.
48:10
Lukeš zase míchal s pukem v blízkosti brány Karlových Varů. Pak přihrával do brankoviště, jeho spoluhráči byli dobře bránění.
50:00
Litvínov tlačí karlovarskou obranu, ale zatím hosté hledají místo ke střelbě.
51:12
Vyloučen hráč Gřegořek (K. Vary), 2 min. za hrubost
51:12
Vyloučen hráč Gřegořek (K. Vary), 2 min. za držení protihráče
51:12
Vyloučen hráč Kubinčák (Litvínov), 2 min. za držení protihráče
Kubinčák šel mstít svého spoluhráče, který po ataku karlovarského obránce nalétl ramenem na mantinel.
53:12
Domácí jsou v plném počtu.
54:00
Nosek rychle vjel do útočného pásma, z pravé strany vystřelil. Litvínovský brankář Franěk vyrazil puk ramenem před sebe. Po bekhendové dorážce se natahoval útočník Kumstát.
55:50
Karlovarští teď vymysleli rychlou akci. Dlouhou přihrávku však zpracovával Košťál už v ofsajdu.
56:27
Karlovarský Dej byl volný před litvínovskou bránou. Stál ale zády k Fraňkovi, takže brankář hostů jeho bekhend chytil do klína.
57:30
Hanzl (Litvínov) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Trávníček
Stav zápasu K. Vary - Litvínov 2:5

Litvínovský Hanzl snadno projel z rohu mezi několika soupeři až mezi kruhy a vystřelil. Brankář Mensator puk lapačkou jen ztlumil.
59:30
Pech se ještě pokusil o snížení, dělal si prostor ke střele. Ale už to byla marná snaha. Franěk slabý pokus snadno vyrazil...

5. 2. 2023 16:30Litvínov–K. Vary 1:2
28. 12. 2022 17:00K. Vary–Litvínov 3:0
6. 11. 2022 15:30Litvínov–K. Vary 5:3
4. 10. 2022 17:30K. Vary–Litvínov 1:4
8. 3. 2022 17:20K. Vary–Litvínov 3:1
6. 2. 2022 15:30Litvínov–K. Vary 4:3
5. 12. 2021 15:30K. Vary–Litvínov 2:3
17. 10. 2021 15:00Litvínov–K. Vary 4:3