0:01
0:15
Dříve než na ledě začal souboj v hledišti. Hosty přijela podpořit docela silná skupina a je slyšet. To bylo něco pro kotel domácích.
1:22
Zpoza hráče mezi kruhy dobře zacílil Divíšek. Kovář obstál.

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Minář (CZE) - Bláha (CZE), Kostka (CZE)
Počet diváků: 4 805

2:31
Pokusů měli zatím více domácí, ale míjejí branku a už se také v nájezdu na přihrávku netrefili do puku.
4:07
Další atak domácích táhl Kašpařík a střílel Novák. Trvaj drží.
4:27
Žižka zlomil hůl ve své třetině a Jakub Svoboda mu hned dal svoji. Možná mu ji jen půjčil. Kometa se ubránila.
6:15
Kranjc nahodil puk na Trvaje a domácí se snažili o dorážku. Znovu jeden z hráčů Mountfieldu minul puk mezi kruhy. Ale kotouč hodně skákal, dalo se to čekat.
6:44
Zřejmě Němec přinutil střelou Kováře chytit puk a přerušit hru.
7:55
Gulaš sdtřílel od mantinelu. Trvaj nastavil vyrážečku a poslal puk k mantinelu na druhou stranu.
9:12
Vyloučen hráč Svoboda (Kometa), 2 min. za hákování
Zachytil holí Hornu, který se chystal napálit puk před Trvajem. Ani si neškrtl, nemohl se vůbec pohnout.
9:58
Vyloučen hráč Kašpařík (Č. Budějovice), 2 min. za hákování
I Kašpařík potřeboval ubránit soupeře, který ujel z obklíčení.
11:12
Nebezpečně střílel Tomáš Svoboda. Nad beton k tyči. Kovář střelu srazil. Na druhé straně dostal namazáno Němeček, ale znovu minul branku Trvaje. Dorážku Trvaj vleže tak tak chytil. Hosté hrají přesilovku.
11:58
Pět na pět a 0:0, i když se toho děje dost. Oba týmy šlapou, bruslí se hodně.
14:47
Žižka zlomil další hokejku a kustod či masér už vyrazil do šatny, jestli tam ještě nějakou obránce Komety nemá. Svoboda mu bude muset tu půjčenou možná nechat.
15:29
Kometa vůbec nevypadá špatně. Zkouší střelbu z každé pozice a dostane se k ní. Je nebezpečná a asi to s body myslí vážně.
16:23
Žižka má hokejku a pokračuje.
17:47
Němeček raději přistrčil puk pod Kováře. Hosté dál dorážejí.
19:15
Travaj raději nahozený puk chytil a přerušil hru.
20:00
20:00
Kovář měl 7 zásahů, Trvajovi jich napočítali 17. Tak jednoznačný ale průběh první třetiny nebyl. Jen úvodní nápor měli domácí lepší.
20:01
22:30
Hodně hrubé práce kolem mantinelů. Bez střelby.
22:59
Jaroslav Svoboda zkusil z křídla Kovářovu pozornost a zjistil, že funguje.
23:41
Vyloučen hráč Malec (Kometa), 2 min. za držení protihráče
Druhá přesilovka domácích. Při první také faulovali a dlouho ji nehráli.
25:34
Vyloučen hráč Gulaš (Č. Budějovice), 2 min. za pád pod nohy
Ani druhou přesilovku domácí nesehrají celou. Gulaš zastavil uprchlíka Jakuba Svobodu u mantinelu kousek od Kováře.
25:41
Malec se vrátil na led.
26:08
Vyloučen hráč Horna (Č. Budějovice), 2 min. za hru vysokou holí
Hned 86 vteřin tři na pět.
27:34
Ptáček odehrál celé oslabení. Domácí se tři na pět ubránili. Pálili od modré Žižka a Čermák, který byl na beku. Dorážky Kovář také úspěšně srážel. Bylo jich dost.
28:08
Pět na pět, na gól se čeká.
30:12
Čermák dorážel zblízka puk a o dva tři centimetry minul branku Kováře.
33:01
Další brejk hostů v oslabení. Holec namazal Petrovickému mezi kruhy, ale ten znovu Kováře po ledě neprostřelil.
34:10
Vašíček se také vrátil a zámek domácích ještě pokračoval. I Trvaj si ví rady. Nakonec puk přikryl.
35:52
Ptáček střílel od modré a Mertl měl hokejku v dráze puku. Tečoval ho ze vzduchu rovnou mezi betony Trvaje, ale nepřekvapil ho.
37:06
Svoboda T. (Kometa) vstřelil branku (14. gól v sezóně) , asistence Divíšek
Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 0:1

Po chybě v rohu po pravici Kováře si hosté dobře nahráli a Tomáš Svoboda se mezi kruhy trefil nad pravý beton.
39:10
Šturm domácích zatím nevychází.
40:00
40:00
Kovář 11 zásahů, Trvaj 9, celkem 18:26. Kometa potvrdila zlepšení ke konci první třetiny a vede zaslouženě.
40:01
40:31
V přerušené hře si popovídali zblízka Šimánek s Čermákem.
41:07
Kotalík stál u tyčky a chtěl doklepnout puk po střele Nováka. Nešlo to. Trvaj kotouč zachytil a Kotalík máchl do prázdna.
43:09
I hosté zaútočili a kolem Kováře bylo hned rušno. Více ale útočí domácí.
44:41
Holec (Kometa) vstřelil branku (17. gól v sezóně) , asistence Petrovický a Erat
Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 0:2

Krásná hokejová akce. Erat zajel pro puk, vytáhl ho zpoza branky pro Petrovického a ten přesně nahrál na střelce, najetého k tyčce. Kovář neměl šanci.
47:37
Snaha domácích končí většinou vyhozením puku Kometou. Teď zakročil Trvaj, bude buly.
48:11
Vyloučen hráč Erat (Kometa), 2 min. za hru vysokou holí
Zasáhl Květoně do obličeje.
49:05
Kováčik (Kometa) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Dlouhý a Čermák
Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 0:3

Čermák vybojoval puk a Dloihý uvolnil střelce. Pořádný nápřah kousek za modrou a střela k tyči, na kterou Kovář neměl.
50:11
Erat se vrátil. Oslabení Kometě jde, je na ně dobře připravená. Útočila i při předcházejících přesilovkách domácích.
50:37
Vyloučen hráč Divíšek (Kometa), 2 min. za hákování
51:20
Další útok Petrovického tentokrát nevyšel.
52:37
Hosté jsou v pěti. Čermák skočil do střely od modré a otočil se zády, což neměl. Dává se na střídačce dohromady.
54:47
Hosté budou slavit, tři body těžko ztratí. Domácí neudrží útočné pásmo, nemají potřebný tlak. A Trvaj dál chytrá výtečně.
55:15
V hledišti je 4805 diváků.
56:42
Kometa brání svoji modrou a daří se jí to. Když už domácí projdou, znovu narazí a musí zase pro puk.
58:34
Blíží se konec zápasu, který hosté vyhrají zaslouženě. Trvaj teď chytil puk ze středního pásma. Blíž se k němu domácí nemohou dostat.
59:36
Vyloučen hráč Svoboda (Kometa), 2 min. za sekání
60:00
Konec trápení domácích. Zásahy ve třetí třetině: Kovář 3, Trvaj 13, celkem 21:39. Hezký večer.