0:01
0:16
Dej dostal puk mezi kruhy a hned pálil po ledě. Málek byl na místě.
1:59
Kohn (Č. Budějovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Kotalík a Šimánek
Stav zápasu Č. Budějovice - Vítkovice 1:0

Šimánek uvolnil Kotalíka u mantinelu a jeho nahození využil Kohn z bezprostřední blízkosti k protlačení puku za Málka.

Rozhodčí: Homola (CZE), Jeřábek (CZE) - Bláha (CZE), Kostka (CZE)
Počet diváků: 4 052

4:34
Kotalík (Č. Budějovice) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Kohn a Jank
Stav zápasu Č. Budějovice - Vítkovice 2:0

Kotalík napálil puk kousek od modré čáry.
6:07
Mertl se prohnal po pravé straně a bekhendem střílel po ledě. Málek střelu vykopl, ale ještě u toho byli domácí hráči a gólman hostů musel na led, kde puk ukryl.
7:01
Výpady Huny a Bartánuse Kantor ustál.
7:37
Šimánek (Č. Budějovice) vstřelil branku (12. gól v sezóně) , asistence Kohn a Kotalík
Stav zápasu Č. Budějovice - Vítkovice 3:0

Kotalík šel na buly a od zadního mantinelu našel Kohna. Jeho nahrávku zachytil Šimánek bruslí a kopl si puk do prostoru, odkud kotouč zasunul do odkryté branky.
7:37
Hosté si vzali oddechový čas a vyměnili brankáře. Chytá Šindelář.
9:22
Šindelář má první zákrok po střele Janka od modré. Vykopl puk betonem.
10:22
Kantor podržel puk před dotírajícím Húževkou.
10:52
Kovář vyzkoušel Kantora od modré. Kantor střelu vyrazil.
11:34
Burger (Vítkovice) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Klimek
Stav zápasu Č. Budějovice - Vítkovice 3:1

Klimek střílel ze čtyř metrů a Burger byl u branky nejpozornější. Dorazil v pádu puk za Kantora.
12:30
Zápas připomíná nedávné utkání domácích se Zlínem. V 6. minutě vedli 3:0, ale dostali ke konci první třetiny gól nqa 3:1 a prohráli 3:6.
14:29
Šindelář si poradil se střelami Janka i Ptáčka od modré.
15:03
Další střelu Vráblíka od modré Šindelář ztlumil na své výstroji.
15:50
Húževka (Vítkovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Huna
Stav zápasu Č. Budějovice - Vítkovice 3:2

Huna se o gól zasloužil nejvíce. Za brankou jezdil s pukem sem a tam, dokud nebyl Húževka na střelecké parketě. Pak to bylo jen doklepnutí.
17:51
Znovu buší domácí do soupeře, který se brání. Pak vyjede. Už ukázal, že umí udeřit. Ference pálil, Šindelář vyrážel.
18:48
Kantor raději puk před obsazeným Klimkem přikryl.
19:49
Vyloučen hráč Roman (Vítkovice), 2 min. za zdržování hry
První vyloučený.
20:00
20:00
Zásahy brankářů: Kantor 11, Málek 6, Šindelář 8. Zápas není rozhodnutý, i když Kohnova trojka dala tři góly na 3:0 za necelých osm minut.
20:01
20:44
Ference střílel, Šindelář chytil.
21:12
Vyloučen hráč Malík (Vítkovice), 2 min. za hákování
Před domácími je 37 vteřin hry 5 na 3. Vzali si oddechový čas, aby si Hanzalova lajna vydechla.
21:23
Ference a Šindelář si zopakovali cvičení z úvodu druhé části.
21:43
Prospal (Č. Budějovice) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Kotalík a Ference
Stav zápasu Č. Budějovice - Vítkovice 4:2

Ference nahrál Kotalíkovi a jeho střela se odrazila od zadního mantinelu do rohu k Prospalovi, který trefil branku téměř z brankové čáry.
23:12
Hosté jsou v pěti.
24:19
Prospal (Č. Budějovice) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Michálek a Vráblík
Stav zápasu Č. Budějovice - Vítkovice 5:2

Po nahrávce Vráblíka už to pro zkušené Michálka a Prospala byla rutina. Prospal byl u branky sám.
26:44
Vyloučen hráč Strapáč (Vítkovice), 2 min. za zdržování hry
Vyhazoval puk a trefil kostku nad ledem.
27:44
Puk nebyl přikrytý a diváci protestovali, když sudí písknul. Šindelář však měl posunutou branku.
28:37
Ke střele mezi kruhy se dostal Květoň. Šindelář puk chytil.
28:44
Strapáč se vrátil do hry.
29:41
Šindelář zajel za svoji branku, ale nechal tam puk ležet. Domácí se dostali k puku, ale prázdnou klec neohrozili.
29:41
31:03
Vyloučen hráč Klimek (Vítkovice), 2 min. za podražení
Podrazil Michálka ve středním pásmu, když mu ujížděl do brejku.
31:40
Roman se málem dostal k zakončení. Puk u branky Kantora nezachytil.
33:09
Jen se Klimek vrátil, střílel znovu Ference a Šindelář měl tentokrát honičku. Musel na led téměř na záda, aby puk zachytil a zalehl.
34:52
Vyloučen hráč Voráček (Vítkovice), 2 min. za hákování
Sundal Knotka za brankou Šindeláře.
35:27
Hanzal (Č. Budějovice) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Kotalík a Michálek
Stav zápasu Č. Budějovice - Vítkovice 6:2

Další teč těsně před brankou. Michálek našel Kotalíka na beku a jeho nahození uklidil Hanzal.
36:17
Vyloučen hráč Kohn (Č. Budějovice), 2 min. za hákování
38:15
TRESTNÉ STŘÍLENÍ Bartánus (Vítkovice) neproměnil
Šimánek fauloval, podrazil soupeře u své branky. Bartánus volil střelu po ledě a trefil se.
38:15
Bartánus (Vítkovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně)
Stav zápasu Č. Budějovice - Vítkovice 6:3

38:17
Kohn může hrát.
39:30
Hosté jsou v útoku a Kantor si zachytal. Vyzkoušel ho i Polák ranou od modré.
40:00
40:00
Byla to třetina domácích. Většinu času kroužili v útočném pásmu a trápili Šindeláře, který měl 13 zásahů a dostal tři branky. Kantor měl čtyři zákroky. Celkem Kantor 15, Málek a Šindelář 27.
40:01
41:47
Hra od branky k brance je bez střelby.
43:20
Kantora vyzkoušel Šedivý. Střílel mezi kruhy, ale neuspěl.
46:00
Hra nebyla dlouho přerušená, ale brankáři jsou bez práce.
46:50
Dvakrát střílel Šedivý a potřetí Kuba. Kantor se zaskočit nenechal.
47:23
Dopředu šel Klimek, ale Jank mu prostor nenechal a střela bekhendem byla slabá. Hala se baví, dělá vlny.
51:06
Domácí se hnali dopředu, akci sice zakončili, ale rozhodčí už předtím viděl postavení mimo hru.
52:14
Vyloučen hráč Kuba (Vítkovice), 2 min. za držení protihráče
Kuba držel v brankovišti Podlešáka. Budějovice si zahrají přesilovku.
54:14
Přesilovka se příliš nepovedla, do šance se dostal jen Hanzal.
54:54
Vyloučen hráč Dej (Č. Budějovice), 2 min. za sekání
55:19
Húževka (Vítkovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Burger a Klimek
Stav zápasu Č. Budějovice - Vítkovice 6:4

Ještě to přece jen bude drama.
56:09
Vyloučen hráč Vráblík (Č. Budějovice), 2 min. za faul loktem
Ohnal se po soupeři a pro domácí ještě přituhlo.
56:42
Vyloučen hráč Ference (Č. Budějovice), 2+2 min. za sekání
Může se hrát až 86 vteřin tři na pět. Ference zasáhl zřejmě Poláka a zranil ho.
56:55
Vyloučen hráč Klimek (Vítkovice), 2 min. za sekání
Hosté začali hrát v šesti, ale Hanzal vyhodil puk. Pak Klimek fauloval. Ale hosté dál hrají power play.
57:40
Puk těsně minul vítkovickou branku.
58:16
Huna dával nahoru pod tyčku, ale Kantor tam strčil lapačku včas. Vráblík už se vrátil.
58:43
Huna (Vítkovice) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Malík
Stav zápasu Č. Budějovice - Vítkovice 6:5

Malíkovi střela od modré nevyšla, ale puk dojel k Hunovi a jeho střela nahoru z mezikruží tentokrát platila.
58:55
59:21
Vítkovická branka byla znovu prázdná. Ale hosté se dostali do ofsajdu a vhazuje se na modré u domácích.
59:35
Puk znovu minul prázdnou branku hostů.
59:44
Buly po pravici Kantora.
59:57
Malík narazil Janka na mantinel. Nehraje se dost dlouho, ale Jank už se zvedl. Hala bučí a píská, Malíka peskuje.
Zásahy brankářů ve třetí části: Kantor 15, Šindelář 7, celkem 30:34. Závěr byl diváky hodně vyhecovaný a pro hráče na ledě hektický. Pěkný zbytek neděle.

19. 2. 2023 16:00Vítkovice–Č. Budějovice 1:4
6. 1. 2023 17:30Č. Budějovice–Vítkovice 0:2
25. 11. 2022 17:30Vítkovice–Č. Budějovice 4:3
9. 10. 2022 17:00Č. Budějovice–Vítkovice 2:3
4. 3. 2022 17:30Vítkovice–Č. Budějovice 4:3
8. 2. 2022 17:30Č. Budějovice–Vítkovice 3:2
30. 11. 2021 17:30Vítkovice–Č. Budějovice 4:2
10. 10. 2021 17:00Č. Budějovice–Vítkovice 1:2