0:01
1:15
Jako první mohl skórovat domácí Švaňhal, který si najel mezi kruhy, jeho střelu ale pokryl vyrážečkou Schwarz
1:18
Vyloučen hráč Čakajík (Liberec), 2 min. za hákování

Rozhodčí: Turčan (CZE), Polák (CZE) - Bláha (CZE), Kostka (CZE)
Počet diváků: 2 314

2:45
Kuriózní okamžik pro libereckého Derera - vypadl mu nůž z brusle.
5:30
Na ledě zatím není znát, že týmem, kterému v baráži ještě o něco jde, je Liberec. Aktivnější jsou zatím domácí.
7:12
V hledišti je znát, že na Hanou přišlo jaro. Fanoušci si nejspíš užívají slunečné a teplé počasí, v hledišti je odhadem kolem dvanácti set diváků.
9:30
Domácí teď na chvíli chytili Tygry do útočné klece, střela Švaňhala skončila na Schwarzovi.
10:20
První velká šance hostů, Bárta zakončoval akci dvou na jednoho, mladý gólman Lukáš se stihl přesunout ke své pravé tyči včas.
13:03
Nedvěd (Liberec) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Duda a Derner
Stav zápasu Olomouc - Liberec 0:1

Domácí teď nezvládli rozehrávku, Duda přiklepl Nedvědovi, který si kličkou do forhendu poradil s Lukášem.
14:24
Další tlak Liberce přerušil rozhodčí pro postavení hostujícího hráče v domácím brankovišti.
15:26
Hráli jsme kličkovanou, zazpíval teď obraně domácích Antonín Dušek. Aby jeho pokus byl nebezpečnější, nesměl by přijít z takového úhlu.
17:31
Vyloučen hráč Janáček (Olomouc), 2 min. za nedovolené bránění
17:50
V oslabení se do dobré střelecké pozice dostal domácí Roman Rác, jeho střelu stihla obrana Liberce zblokovat.
20:00
První třetina nabídla oboustranně uvolněný hokej bez ostřejších kontaktů i častého přerušování. Domácí měli několik slušných střeleckých pozic, na Liberci je znát, že nepochybuje o své dnešní výhře.
Domácím se o přestávce tleskalo. Jak je to možné? Přestávkový program totiž vyplnili olomoučtí sledge hokejisté, kteří si zahráli proti sobě na dvě branky.
20:01
20:46
Akci dvou na dva zakončil zblízka hostující Pospíšil, jeho pokus našel jen hrudník Jana Lukáše.
22:27
Hosté znovu předvedli bleskový únik 2:1, Urban našel Duška, jeho střelu vyrazil Lukáš.
22:27
Vyloučen hráč Ondrušek (Olomouc), 2 min. za hákování
Domácí na akci Liberce doplatili vyloučením Ondruška.
24:30
Tygři sehráli dobrou přesilovku, z řady střel ale druhou trefu nevytěžili.
26:43
První lajna Liberce teď sevřela olomoucké mladíky, situaci řeší lapačka Lukáše.
27:30
Domácí měli blízko k vyrovnání, rychlá kombinace poslala do nájezdu Diviše, nedokázal ale Schwarze vymíchat.
28:53
Další solidní šance domácích, Rác našel mezi kruhy Kucseru, jeho pokus zápěstím dlouho hledal Schwarz pod sebou, nakonec ho našel až po přerušení hry.
29:29
Podobná situace na druhé straně po nahození čakajíka. Se stejným výsledkem v podobě puku pod Lukášem.
30:23
Vyloučen hráč Králík (Olomouc), 2 min. za podražení
31:40
Po střele Tomáše Pospíšila a teči domácího obránce cinkla tyčka Lukášovy klece.
33:46
V sektoru hostů se tísní odhadem šest až osm fanoušků Bílých tygrů.
34:45
Závar domácích zakončoval Králík, byl však příliš blízko brankáři Schwarzovi, aby dokázal puk zvednout.
35:18
v dobré pozici mezi kruhy střílel Pavel Selingr. Domácí tlak zesiluje.
36:40
Vyloučen hráč Špaček (Liberec), 2 min. za držení protihráče
38:10
V přesilovce pálil od modré tvrdě Kříž, Schwarz puk vytěsnil vyrážečkou.
40:00
Hlasatel oznámil návštěvu 2314 diváků. Že by se polovina schovávala na záchodech?
40:01
41:15
Dvě střely Tygrů řeší jistý Lukáš.
44:06
Hra probíhá povětšinou v obranném pásmu domácích, Liberec se však nemůže dostat k pořádné střele. Výsledkem tlaku Tygrů je vyloučení domácích.
44:39
Vyloučen hráč Kucsera (Olomouc), 2 min. za držení protihráče
46:30
Liberec odehrál téměř celou přesilovku v pásmu, všechny střely ale řeší Lukáš.
48:28
Vyloučen hráč Špaček (Liberec), 2 min. za hákování
Přesilovku si zahrají i domácí. V těch dosavadních jim to příliš nešlo.
50:00
A stejně naložili i s tou poslední...
50:30
Schwarz se teď ocitl v nesnázích, způsobil je nezvyklý odraz puku od zadního mantinelu. Naštěstí pro něj si ho nesrazil do vlastní branky. Nebylo však k tomu daleko.
52:54
Vyloučen hráč Švaňhal (Olomouc), 2 min. za hru vysokou holí
Ze závaru domácích si rozhodčí překvapivě vybral vysokou hůl Švaňhala. Další přesilovku si zahrají Tygři.
56:30
Kousek od modré prověřil Swarze tvrdým příklepem Kucsera. Vzápětí v dobré pozici Selingr, jeho pokus ale obrana zblokovala.