Vítáme vás u on-line přenosu předehrávky 19. kola mezi domácí Spartou a hosty z Litvínova.
0:00
0:32
Vyloučen hráč Jánský (Litvínov), 2 min. za držení protihráče
Domácí mají hned v úvodu početní výhodu.

Rozhodčí: Pešina (CZE), Horák (CZE) - Skopal (CZE), Zavřel (CZE)
Počet diváků: 5 567

1:22
Hosté vyhazují až k brankáři Pražanů.
2:10
Nepřesná rozehrávka Sparty znamená jediné - puk znovu bezpečně daleko od Janusovy branky.
2:35
Jánský zpět na ledě.
3:30
Domácí obránce Piskáček se srazil s litvínovským Kučerou a nekontrolovaně narazil do branky domácího gólmana. Sparťan nakonec opouští led pouze za pomoci lékaře.
4:10
Vyloučen hráč Sabolič (Sparta), 2 min. za podražení
Sabolič zcela zbytečně dohrál Frola po odpískání a posílá Spartu do čtyř.
4:39
Domácí vyhazují až k Janusovi.
5:37
Tvrdou střelu Kubáta tečoval nebezpečně těsně před domácím gólmanem Jánský. Puk však neletěl mezi tři tyče.
5:55
Vyloučen hráč Jurčík (Litvínov), 2 min. za podražení
6:10
Sabolič zpět na ledě.
7:38
Domácím dělá velké problémy založení útoku a zatím se k ničemu většímu nedokázali dostat.
9:45
První lajna hostů zavřela sparťany v jejich obranném pásmu na několik desítek vteřin. Lukeš ale v dobré střelecké pozici chybně přihrával a domácí obrana tak tlak ustála.
10:33
Ofsajd Litvínova Hübl přejel modrou čáru o něco dříve než jeho spoluhráč Lukeš očekával.
12:34
Oba celky mají velké problémy v rozehrávce, a tak oba gólmani nemají moc práce.
14:25
Vyloučen hráč Černoch (Sparta), 2 min. za hrubost
Tvrdý střed domácího útočníka s Martynkem trestá rozhodčí dvěma minuty pro sparťana.
15:05
Lukeš nebezpečně pálil z pravého kruhu. Trefuje však pouze domácího gólmana do helmy.
16:23
Pavelka z pravého kruhu trefuje tyč.
17:47
Čajkovský (Sparta) vstřelil branku (2. gól v sezóně)
Stav zápasu Sparta - Litvínov 1:0

Domácí se z ojedinělé šance dostávají do vedení. Hlinka po buly posunul puk na urostlého beka domácích, jenž si dobře najel a tvrdou střelou propálil Januse.
18:25
Hosté opět za hrozili. Nejlepší střelec Litvínova však střelou z levého se netrefil mezi tři tyče.
20:00
20:00
20:22
Vyloučen hráč Čajkovský (Sparta), 2 min. za podražení
20:54
Pavelka po Lukešově nabídce tvrdě pálil. Domácí brankář opět podržel svůj tým jistým zákrokem.
21:35
Po chybě Hanzla v rozehrávce domácí vyhazují.
22:00
Sabolič ujížděl v oslabení zcela sám na Januse. Slovinský útočník ale nedokázal dotáhnout blafák do úspěšného konce.
22:34
Gerhát (Litvínov) vstřelil branku (1. gól v sezóně)
Stav zápasu Sparta - Litvínov 1:1

Gerhát z úhlu prověřil domácího gólmana, který neudržel technický pokus a srazil si je před dorážejícím Kučerou sám do branky. Velká chyba Pöpperleho.
24:14
Pech si šikovně obhodil Pavelku, ale vítkovický odchovanec mu nakonec dokázal nebezpečný pokus zablokovat do ochranné sítě.
26:04
Sklenička tvrdě pálil od modré čáry - mimo.
26:43
Ofsajd litvínovského Kubáta.
27:12
Cingel zprava najížděl na Januse. Slovenský brankář však pohotovým rozklekem jeho pokus zneškodnil.
28:02
Domácí si teď málem dali další vlastní gól. Janský ujížděl s Hüblem na jediného beka, jenž si málem srazil Jánského přihrávku do vlastní branky.
29:32
Kubát to zkoušel individuálně. Obhodil si Poláška, ale svůj pokus poslal mimo tři tyče.
29:49
Vyloučen hráč Chaloupka (Litvínov), 2 min. za držení protihráče
30:58
Trávníček byl bez hokejky, a tak měli domácí velký tlak, který nakonec ukončuje Hanzl, který vyhodil přes všechny čáry.
31:51
Přibyl (Sparta) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Buchtele a Hlinka
Stav zápasu Sparta - Litvínov 2:1

Domácí se nakonec těsně po návratu Chaloupky zpět na led prosazují, když Přibyl nadvakrát dorazil puk do zcela odkryté branky.
32:48
Kudrna po skrumáži před brankou nebezpečně pálil. Janus byl připraven.
34:21
Kubát projel středním pásmem a nahodil na Pöpperleho, získal tak buly po pravici domácího brankáře.
35:45
První řada domácích teď při signalizované početní výhodně na téměř minutu si vytvořila obrovský tlak. Janus měl co dělat, aby odolal.
35:50
Vyloučen hráč Pavelka (Litvínov), 2 min. za držení protihráče
37:02
Čajkovský tvrdě vypálil po přejetí modré čáry. Janus pozorný.
37:43
Hübl se dostal v oslabení do dobré pozice, chyběla mu však rychlost a Pöpperle s jeho pokusem tak neměl příliš velké problémy a v klidu vyrazil.
39:42
Ofsajd Sparty maří útočnou akci domácího celku.
40:00
40:00
40:56
Přibyl po objetí branky nabil Poláškovi. Tvrdý bek domácích trefil pouze připraveného Januse.
41:45
Velká skrumáž před Janusem. Tři sparťané vehementně doráželi puk za ležícího brankáře hostů, neúspěšně.
42:45
Kubát hledal najetého Hübla na útočné modré. Litvínovský kanonýr jeho přihrávku nezachytil, a tak se bude vhazovat před Janusem.
43:15
Hübl našel zpoza branky Skleničku, jeho střelu zablokoval Barinka na ochranné sítě.
45:39
Sparťané dobře napadají a donutili tak Skleničku k chybě, který zbytečně poslal puk přes všechny čáry.
46:13
Další zákrok Januse po střele Přibyla. Litvínovským jako by trochu docházely síly v posledních minutách.
47:13
Vyloučen hráč Eminger (Sparta), 2 min. za podražení
Tlak hostující třetí řady znamená přesilovku pro Vervu.
48:35
Hostům se vůbec nedaří v přesilovce, a tak se sparťané v klidu brání.
49:10
Vyloučen hráč Pavelka (Litvínov), 2 min. za podražení
Podražení i na druhé straně. Bek Pavelka oslabuje svůj tým.
49:13
Eminger zpět na ledě.
49:39
Čajkovský po Barinkově nabídce trefuje Januse do hrudi.
50:32
Litvínovští vyhazují.
51:03
Buchtele dorážel po Mikušově ráně jen o centimetry vedle Janusovy odkryté branky.
51:34
Vyloučen hráč Buchtele (Sparta), 2 min. za vražení na hrazení
52:32
Podkrušnohorci se zatím v přesilovce hodně trápí a nedokáží se dostat do útočného pásma.
54:30
Cingel pálil z mezikruží. Slovenský brankář v brance Litvínova pohotovým zákrokem vyrážečkou dál drží šance Vervy na body z dnešního utkání.
55:07
Necelých pět minut do konce třetiny. Dokáží hosté srovnat nebo si to už domácí pohlídají?
56:21
Jánský tvrdě pálil z mezikruží. Pöpperle koncem lapačky se štěstím vyráží puk nad branku.
57:45
Sabolič to šikovně zkoušel po objetí branky. Janus byl opět připraven.
58:35
Pavlík hledal na útočné modré najetého Trávníčka. Litvínovský kapitán však byl moc rychlý, a tak se hra vrací zpět před Januse.
58:35
Oddechový čas Litvínova.
59:10
Janus na střídačce.
59:49
Hanzl (Litvínov) vstřelil branku (3. gól v sezóně)
Stav zápasu Sparta - Litvínov 2:2

Další obrovská chyba Pöpperleho. Sparťanská střídačka nevěří vlastním očím. Domácí brankář po přikrytí puku se pod tlakem zcela zbytečně rozhodl k rozehrávce, kterou poslal na hůl clonícího Hanzla, jenž pohotově trefil odkrytou klec.
60:00
60:12
Litvínovští mohli jít do přečíslení, ale Kubát se zasekl na modré, a tak rozhodčí píská ofsajd.
62:10
Hrbas se vydal na útočný výlet. Dostal přihrávku od Mikuše, ale z otočky nedokázal překvapit přesouvajícího se Januse.
62:30
Ofsajd Sparty zastavuje Čajkovského postupujícího směrem na Januse.
62:59
Ofsajdů se nám tu nějak hemží. Tentokrát hráči Vervy nezvládli přechod před modrou čáru.
64:13
Bude se prohlížet video po akci Hlinky s Buchtelem.
64:13
Rozhodčí neviděl puk za brankovou čárou, a tak prodloužení bude pokračovat.
65:00
Sparťané byli v prodloužení blízko gólu, ten však neuznal videorozhodčí. O výsledku utkání budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.