0:00
0:20
Velký nástup Komety! Domácí na soupeře hned po vhazování vlétli a zamkli je v obranném pásmu. Nejblíže ke gólu měl Petr Ton, jenž z druhé vlny poslal kotouč jen do výstroje brankáře Dolejše.
2:00
Na druhé straně zahrozil Strapáč, ale z levé strany poslal puk mimo.

Rozhodčí: Pešina (CZE), Svoboda (CZE) - Bláha (CZE), Špůr (CZE)
Počet diváků: 7 564

2:23
Vyloučen hráč Hruška (Kometa), 2 min. za hrubost
2:23
Vyloučen hráč Kudělka (Vítkovice), 2+2 min. za hrubost
Po šarvátce před vítkovickou brankou mezi Hruškou a Kudělkou si Kometa zahraje první přesilovku.
2:55
Káňa měl na hokejce první gól zápasu, na poslední chvíli ho ale před brankovištěm obrala o puk hostující obrana.
4:02
Dolejš nyní nepůsobil příliš jistě, tlak elitní přesilovkové formace Komety ale nakonec vyřešil přikrytím puku.
4:23
Vítkovice hrají v plném počtu.
5:08
Koreis se zkoušel prosadit po pravém křídle, v rohu kluziště však po střetu s jedním z vítkovických obránců zůstal ležet na zemi. Po drobném ošetření se zvedá, zdá se, že je v pořádku.
5:55
Nadějnou ofenzivní akci ostravského týmu brzdí postavení mimo hru.
6:15
Vyloučen hráč Vandas (Vítkovice), 2 min. za podražení
6:52
Domácí zavřeli Vítkovické v obranné třetině, jejich střeleckým pokusům ovšem chybí přesnost. Žádná ze střel zatím Dolejše neohrozila.
8:01
Vondráček (Kometa) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Kuboš a Špirko
Stav zápasu Kometa - Vítkovice 1:0

Kubošovu dělovku tečoval Vondráček přesně za záda vítkovického brankáře. Kometa využívá přesilovku a ujímá se vedení.
8:47
Vyloučen hráč Malec (Kometa), 2 min. za podražení
9:25
Hruška v oslabení ujel po levém křídle, puk poslal vysoko nad vítkovickou branku.
10:05
Burgerova bomba z levého kruhu těsně minula brněnskou klec.
10:47
Brno hraje v plném počtu.
12:01
Káňa s Němcem pálili na Dolejše ze všech pozic o sto šest, Vítkovický brankář drží akcie týmu nad vodou.
13:02
Balán (Vítkovice) vstřelil branku (10. gól v sezóně) , asistence Štencel a Vandas
Stav zápasu Kometa - Vítkovice 1:1

Štencelovu ránu od modré před Vejmelkou učebnicově tečoval Balán a Vítkovice vyrovnávají. Brněnský gólman byl bezmocný.
14:14
Vyloučen hráč Gřeš (Vítkovice), 2 min. za držení protihráče
14:40
Kometa v přesilovce tlačí, ale není schopná se přes dobře bránící Vítkovice prosadit. Kubošův pokus od modré teď skončil na brusli jednoho z hostujících beků.
16:14
Vítkovice jsou kompletní, Gřeš se zapojuje do kombinace.
17:05
Szturc to zkusil z mezikruží, jeho ránu zblokoval obránce Koch.
18:45
Ostravané se čím dál víc osmělují, teď několikrát nebezpečně kombinovali před Vejmelkou, chyběla jim ovšem střela.
20:00
20:00
20:28
Hruška (Kometa) vstřelil branku (19. gól v sezóně) , asistence Ton a Burian
Stav zápasu Kometa - Vítkovice 2:1

Brněnský útočník šikovně nastřelil zpoza brány záda vítkovického gólmana, od kterého se puk odrazil až do branky.
21:20
Brnu vstřelený gól evidentně pomohl, ostravské obraně nyní motá hlavu druhá Němcova formace.
22:11
Koreis se Štichem si vjeli do vlasů po důrazu brněnského forvarda u vítkovické branky. Rozhodčí ale vylučovat nebude.
23:20
Štencel to zkusil sólově, v pohodě přešel střední pásmo, ale na čtveřici brněnských bránících hráčů na modré nestačil.
24:52
Kochova petelice od modré končí za mantinelem vedle vítkovické branky.
25:15
Vandas sám před Vejmelkou selhal! Z těsné blízkosti nepřekonal domácího gólmana.
28:23
Dočekal (Kometa) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Vondráček
Stav zápasu Kometa - Vítkovice 3:1

Domácí útočník nabruslil až před Dolejše, který měl zakrytý výhled, a pohotově zavěsil k pravé tyči.
28:38
Špirko (Kometa) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Káňa a Němec
Stav zápasu Kometa - Vítkovice 4:1

Kometa znovu udeřila. Tentokrát to Špirko zkusil v mezikruží po kličce a zvýšil už na 4:1!
30:00
Burian měl na hokejce pátý gól, sám před Dolejšem ale zakončil mimo tři tyče.
31:34
Kometa je teď na ledě pánem, na Vítkovice zřejmě dva rychlé góly za sebou dolehly. Brňané jsou častěji na puku a hrozí před ostravskou brankou.
32:37
Hruška (Kometa) vstřelil branku (20. gól v sezóně) , asistence Ton a Kaberle
Stav zápasu Kometa - Vítkovice 5:1

S Vítkovicemi je zle. Hruška se napoprvé proti Dolejšovi neprosadil, pak ho ale ukázkově vykoupal a po kličce do bekhendu nikým nechráněný zavěsil.
32:37
Střídání Střídání brankářů hostů. Z branky odešel Daniel Dolejš, nahradil ho Pavel Kantor
33:25
Gřeš se dostal k puku v útočné třetině, objel Vejmelkovu branku, ale jeho následný pas do prostoru mezi kruhy nenašel adresáta.
34:50
Szturc pukem sejmul Vejmelkovi masku, sudí přerušují hru.
34:58
Vyloučen hráč Kozák (Kometa), 2+2 min. za hru vysokou holí
Hosté nyní mají šanci vrátit se do zápasu. Zahrají si čtyři minuty v početní výhodě.
35:32
Brno dobře brání, Vítkovice se v přesilovce nemohou dostat do tempa.
36:32
Hosté chvíli kombinovali před Vejmelkou, pak ale přišli o pásmo. Kometa vyhazuje a střídá.
38:45
Hovorka se dostal před brněnského gólmana, zkusil kličku do forhendu, trefil ale jen jeho rameno.
38:58
Kometa je kompletní, Vítkovičtí v přesilovce kromě Hovorkovy samostatné akce nepředvedli nic.
40:00
40:00
41:12
Vyloučen hráč Němec (Kometa), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Kometa se nyní nepřepočítala a hrála v šesti. Vítkovice si zahrají přesilovku.
42:14
Burger a Balán si v útočné třetině vyměnili pár puků, k Vejmelkovi se ale zatím žádný nedostal.
43:12
Domácí hrají v plném počtu.
43:32
Špirko to zkusil individuálně, v souboji jeden na jednoho proti Oleszovi se však neprosadil a jeho akce končí.
45:01
Kometa založila útok, který brzdí vysoká hůl.
48:01
Domácí hrají aktivně, ale zřejmě od nich od nich lze čekat spíše bránění středního pásma a hra na jistotu. teď jejich akce končí icingem.
48:36
Špirko hledal pasem Němce, nepřesnou přihrávku ovšem sbírá hostující obrana.
50:27
Další nepřesnost v rozehrávce. Oleszův pas končí zakázaným uvolněním.
53:13
Dnešní utkání sleduje 7564 diváků.
55:36
Hovorka (Vítkovice) vstřelil branku (7. gól v sezóně)
Stav zápasu Kometa - Vítkovice 5:2

Hosté korigují skóre, puk se po sérii tečí v předbrankovém prostoru dostal až za Vejmelkova záda. Jako poslední se touše dotkl slovenský útočník ve službách Vítkovic.