Dnešní odpolední utkání mezi Dynamem a Zlínem začíná za čtyřicet minut, tedy v 15.00.
0:00
0:43
Dynamo je v prvních momentech zápasu na puku víc než jeho soupeř, ale šance zatím nepřichází.

Rozhodčí: Hribik (CZE), Kubičík (CZE) - Pešek (CZE), Polák (CZE)
Počet diváků: 6 678

1:07
Berani přesto dostávají kotouč na zakázané uvolnění.
2:18
Východočeši hrají opravdu aktivně, ale Kašík je poměrně bez práce. Mimo teď pálil Eklund.
3:49
Dopředu se poprvé pořádně dostal také Zlín a hned z toho byla pořádná šance! Tomáš Valenta trefuje špičku Kacetlova betonu.
4:17
Kulda (Zlín) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Gazda a Dufek
Stav zápasu Pardubice - Zlín 0:1

Záhy je však Zlín ve vedení 1:0! Edgars Kulda se nejlépe zorientoval před brankou a poslal Kacetlovi kotouč mezi betony. Ten se však za čáru šoural hodně pomalu, domácí gólman tohle mohl klidně zachytit.
6:35
Dynamo se snaží, ale je úplně bezzubé.
7:11
Honejskovo nahození z nulového úhlu prolétlo Kacetlovi za zády! V brance však puk neskončil.
7:53
Poulíček byl úplně sám před Kašíkem, ale ani nedokázal zakončit!
8:48
Mandát to zkoušel zleva, ale Kašík vyrazil puk mimo mantinely a je přerušeno.
10:13
Poulíček to zkoušel přes obránce, ale jeho střela znovu ani netrefila branku.
10:49
Lépe už si počínal Ondřej Machala, ale Kašík si s jeho pokusem poradil.
11:07
Honejsek (Zlín) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Freibergs
Stav zápasu Pardubice - Zlín 0:2

Nádherná akce Zlína a hosté vedou 2:0!Úplně volní Antonín Honejsek s Ralfsem Freibergsem si vyměnili kotouč před Kacetlem a první jmenovaný zakončoval do prázdné brány.
12:22
Do úniku mířil Patrik Poulíček, ale Kašík proti němu skvěle vyrazil a šanci zneškodnil.
13:35
Porseland nahazoval puk od modré čáry, ale ten pouze prolétl do rohu.
15:32
Antonín Honejsek byl znovu v dobré pozici před brankou, tentokrát ale Kacetl jeho střelu vyrazil!
17:21
Kacetl schovává do lapačky nahození od modré čáry.
17:58
Zlín měl teď hrát přesilovku, ale Zdeněk Okál předvedl krásné fair play gesto a faul na svou osobu odvolal.
18:55
Z pravé strany propagační střelu vyslal Michal Popelka, ale Kacetl v pohodě zakročil.
19:31
Vyloučen hráč Freibergs (Zlín), 2 min. za hákování
Teď bude hrát přesilovou hru naopak Dynamo. Ralfs Freibergs inkasuje dvě minuty za hákování.
20:00
První třetina končí. Zlín po ní v Pardubicích vede 2:0, když se prosadili Edgars Kulda a Antonín Honejsek.
20:00
20:27
Pavel Kubiš se hned v úvodu druhé části hnal úplně sám na Kacetla a ještě navíc se dostal k nebezpečné dorážce, ale ani jednou nebyl úspěšný!
21:31
Zlín je v plném počtu.
22:52
Domácí kombinovali v útočném pásmu, ale puk po odrazu vylétl mimo hřiště.
23:17
Vyloučen hráč Ihnačák (Pardubice), 2 min. za hru vysokou holí
Zlín si zahraje přesilovku. Brian Ihnacak dostává dvě minuty za vysokou hůl.
23:48
Dynamo nejdřív vyhodilo kotouč a po něm i Zlín, to už je však zakázané uvolnění.
24:30
Nosek od modré pálil mimo.
24:36
Antonín Dušek dobře zpracoval přihrávku do jízdy a nikdo už před ním nebyl, je však pískán ofsajd.
25:07
Východočeši znovu dostávají kotouč ven z pásma a znovu je záhy pískáno zakázané uvolnění Zlína.
27:06
Hovorka byl úplně sám před Kašíkem, ale místo zakončení vymyslel zpětnou přihrávku na Rolinka, který však z první trefil obránce.
27:29
A Marek Hovorka záhy trefuje Kašíka do helmy!
27:37
Sýkora (Pardubice) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Ihnačák
Stav zápasu Pardubice - Zlín 1:2

Dynamo se kontaktním gólem vrací do zápasu! Domácí vybojovali puk při vhazování v útočném pásmu a volný Petr Sýkora bekhendem překonal Kašíka!
29:38
Dynamo zase vymýšlí nesmysly... Volný Marek Hovorka byl sám před Kašíkem, ale opět se snažil hledat někoho v ještě lepší pozici. A akce beznadějně posledního týmu, který potřebuje dávat jednoduché góly, samozřejmě skončila.
30:26
Jak by to mohlo fungovat teď názorně předvedl zlínský Jakub Šlahař! Se svým spoluhráčem sice ujížděl dva na jednoho, ale zakončení vzal na sebe. I když neuspěl, tak Kacetlovi pěkně zatopil.
31:46
Po přistrčení kotouče se spíše k propagační střele propracoval David Nosek, ale Kacetl našel puk v lapačce.
32:52
Po dobrém založení útočné akce domácích se ke střele dostal Jan Mandát, ale Kašík s jeho pokusem neměl žádné problémy.
33:32
Střílet zkoušel Luboš Horký, ale jeho pokus neprošel.
34:09
35:35
Ferenc (Zlín) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Herman a Okál
Stav zápasu Pardubice - Zlín 1:3

Nádherným gólem se Zlín dostává zpět do dvoubrankového vedení! Na modré čáře dostal nabito Jakub Ferenc a přízemním příklepem se trefil přímo do rohu Kacetlovy brány.
37:44
Machala se hlásil o přihrávku do jízdy, ale dobře jej odstavil jeden ze zlínských beků.
38:30
Zakázané uvolnění Ševců.
38:45
Sýkorova střela teď prolétla těsně kolem Kašíka!
39:16
Vyloučen hráč Eklund (Pardubice), 2 min. za sekání
Ondřej Machala teď výborně zastavil nájezd Jakuba Hermana, ale v tom samém okamžiku soupeře osekával Oscar Eklund a dostává dvě minuty.
40:00
Ve druhé části sice nejprve Dynamo vrátil do zápasu gólem na 1:2 Petr Sýkora, ale v poslední pětiminutovce Zlínu dvoubrankový náskok vrátil Jakub Herman.
40:00
41:05
Střelu od mantinelu si pohlídal Ondřej Kacetl a hra je přerušena.
41:16
Dynamo je kompletní.
43:01
Tomáš Fořt se šikovně prokličkoval domácí obranou, ale Kacetl byl v pozoru.
43:59
Nepříliš atraktivní fázi zápasu doprovází několikáté přerušení krátce za sebou. Tentokrát Kacetl vyrazil puk do ochranné sítě.
44:25
Vyloučen hráč Freibergs (Zlín), 2 min. za nedovolené bránění
Dynamo si zahraje přesilovku. Ralfs Freibergs dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
45:13
Tomáš Rolinek z pozice obránce na poslední chvíli dobře zastavil únik hostů dvou na jednoho!
45:42
Přesilovka domácím vůbec nejde a tribuny pískají.
46:17
Dynamo dlouho drželo útočné pásmo, ale bez zakončení.
46:25
A Freibergs je zpět na ledě.
48:09
Po dobré přihrávce střílel Rolinek, ale Kašík vyráží.
48:32
Zakázané uvolnění Východočechů.
50:19
Zlínští si vybojovali kotouč na útočné modré, ale nakonec je zastavil ofsajd.
50:53
Po přihrávce od Hovorky se ke střele dostal Poulíček, Kašík však zasahuje vyrážečkou.
51:48
Na Kašíka dobře nahazoval puk Eklund, ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl schopen akci dokončit.
53:42
Vypadalo to, že Schaus bude mít dobrou příležitost ke střele, ale poslal puk do rohu hřiště.
53:59
Vyloučen hráč Marosz (Pardubice), 2 min. za krosček
Uvidíme hru čtyři na čtyři. Po strkanici před Kašíkem dostává dvě minuty za krosček domácí Rostislav Marosz...
53:59
Vyloučen hráč Freibergs (Zlín), 2 min. za sekání
...A Ralfs Freibergs za sekání.
54:44
Vyloučen hráč Herman (Zlín), 2 min. za sekání
Vyrovnaný počet však dlouho nevydržel. Taktéž dvě minuty za sekání inkasuje také Jakub Herman a Dynamo bere oddechový čas.
54:44
Kacetl zůstává na střídačce a Dynamo bude pět minut před koncem hrát pět na tři.
55:34
Eklund (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Schaus a Sýkora
Stav zápasu Pardubice - Zlín 2:3

A tah se možná vyplatil! Nabito dostal Oscar Eklund a jeho příklep z pravého křídla tečoval za Kašíka bránící Jakub Ferenc.
56:00
Oba týmy jsou kompletní.
56:52
Vyloučen hráč Sedláček (Zlín), 2 min. za podražení
Dynamo mohlo v klíčovém momentě utkání hrát přesilovku po faulu Pavla Sedláčka, který podrážel Kacetla, jenže...
56:52
Vyloučen hráč Mikuš (Pardubice), 2 min. za hrubost
...Domácí Juraj Mikuš šel oplácet a jsou to i pro něj dvě minuty - za hrubost.
57:22
Kacetl vyráží Kubišovu střelu zprava.
57:27
Vyloučen hráč Honejsek (Zlín), 2 min. za podražení
Dynamo bude přece jen hrát přesilovku! Antonín Honejsek dostává dvě minuty za podrážení a Kacetl znovu míří na střídačku!
58:19
Schausovu střelu nepříjemně tečoval Mandát, ale Kašík vyráží!
58:43
Fořt (Zlín) vstřelil branku (17. gól v sezóně) , asistence Řezníček
Stav zápasu Pardubice - Zlín 2:4

A je po nadějích. Domácím se nepovedla kombinace v útočném pásmu a puku se ujal Tomáš Fořt, který ze středního pásma v oslabení posílá puk do odkryté brány.
59:35
Ještě jeden příklep vymyslel Jakub Herman, ale Kacetl vyrazil puk mimo hřiště.
Dynamo v závěru utkání hodně tlačilo na branku hostů, v power play dokázal snížit Oscar Eklund, ale Zlín nakonec přece jen prázdnou branku trefil o něco později a vyhrává 4:2. Z Pardubic vám příjemný vstup do nového týdne přeje Marek Votke.

8. 3. 2022 17:20Zlín–Pardubice 0:3
23. 1. 2022 17:00Pardubice–Zlín 4:1
5. 12. 2021 15:30Zlín–Pardubice 1:4
5. 10. 2021 18:00Pardubice–Zlín 5:1
5. 2. 2021 17:00Zlín–Pardubice 1:3
28. 12. 2020 18:00Pardubice–Zlín 5:2
13. 11. 2020 17:30Zlín–Pardubice 3:2
27. 9. 2020 17:00Pardubice–Zlín 0:2