Příjemný den ze Zlína, kde se dnes hraje za stavu 2:1 v sérii čtvrtý zápas předkola. Pokud hosté zvítězí, jsou ve čtvrtfinále.
Sestava domácích je stejná jako včera, kdy Zlín prohrál 1:2. Na soupisce je i obránce Valenta, který zápas nedohrál.
Hosté postrádají produktivního beka Kotvana, místo Zohorny nastoupil Procházka.

Rozhodčí: Hejduk (CZE), Úlehla (CZE) - Svoboda (CZE), Klouček (CZE)
Počet diváků: 4 624

0:00
0:26
Zlín začal aktivně, Růžičku ale neohrozil. Na druhé straně vypálil do ochranné sítě Klepiš.
0:50
Střelu od modré Kašík vyrazil širokou částí hokejky.
1:25
Honejskovi puk utekl, pak se domácí provinili ofsajdem.
2:14
Začátek je z obou stran opatrný. Zlín nyní zahrál na zakázané uvolnění. Podruhé v krátké době.
3:06
Valenta dostal puk před odkrytou klec hostů, jenže trefil jen boční síť.
3:30
Šance i na druhé straně. Valenta zlomil hokejku a Vondrka díky tomu ujel do sóla. Kašík zasáhl betonem.
5:45
Klepiš z jízdy práskl do puku, Kašík ho vyklepal z výstroje, ale svým zákrokem si moc jistý nebyl.
5:58
Před Ferencem se otevřela půlka branky, stejně jako předtím Valenta se ale netrefil.
7:44
Vyloučen hráč Honejsek (Zlín), 2 min. za podražení
Hosté se díky vymyšlenému icingu domácích dostali do náporu a z něho si vynutili první přesilovku zápasu.
8:00
Fořt vyhrál buly a zavezl puk před bránu hostů.
8:35
Nosek vyhodil, Boleslav zakládá útok z obranného pásma.
9:45
Zlín je v pěti. Hosté v přesilovce nevystřelili. Těsně před návratem Honejska mohl skórovat Fořt, jenže puk se mu zamotal mezi bruslemi a ani nezakončil.
10:33
Kašík chytil puk po ráně Dlapy od modré ze vzduchu do lapačky.
11:01
Po ráně Fořta se do sebe pustili domácí útočník s Pláňkem. Oba si půjdou odpočinout na trestnou lavici.
11:01
Vyloučen hráč Fořt (Zlín), 2 min. za hrubost
11:01
Vyloučen hráč Pláněk (Ml. Boleslav), 2 min. za hrubost
12:15
Okál si najel před Růžičku, jenže nezakončil, protože nechal puk za sebou.
12:52
Růžička potřebuje upravit masku, po chvilce se vrací do brankoviště.
13:22
Procházka (Ml. Boleslav) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Šťastný a Žejdl
Stav zápasu Zlín - Ml. Boleslav 0:1

Hosté jdou do vedení. Přečíslení dvou na jednoho zakončil střelou od odkryté klece Procházka. Kašík se nestihl k tyči přesunout.
14:23
Domácí ujížděli do přečíslení, zastavil je však ofsajd.
14:48
Růžička si připsal dva zákroky. Nejdříve po ráně od modré, pak pokryl i dorážku.
15:31
Nosek podklouzl na modré, k propadlému puku měl nejblíže Kašík. Pabiška dojel do zlínského brankoviště o chvíli později.
17:51
Dufek nahodil z úhlu puk na Růžičku, ten byl pozorný.
18:52
Vyloučen hráč Šťastný (Ml. Boleslav), 2 min. za podražení
Poté, co exzlínský střílel do Kašíka, se při návratu do obrany dopustil faulu.
19:14
Fořt (Zlín) vstřelil branku (2. gól v sezóně)
Stav zápasu Zlín - Ml. Boleslav 1:1

Trma vrma v brankovišti končí vyrovnávacím gólem. Hosté se snažili poskakující puk na brankové čáře uklidit pod gólmana Růžičku, jenže kotouč se odrazil od ležícího Fořta do sítě.
20:00
Po první třetině je nerozhodný stav 1:1, na gól Procházky odpověděl 45 sekund před sirénou v přesilovce Fořt.
20:00
20:29
Růžičkovi spadla při zákroku maska. Dnes s ní má potíže už podruhé.
20:46
Honejsek proklouzl mezi obránci, ještě než stihl vystřelit, pískli sudí ofsajd.
22:23
Zlín se minut marně pokoušel dostat puk z obranného pásma. Boleslav je aktivnější.
23:48
Pabiškovu střelu chytl Kašík tím, že puk přikryl na hruď.
24:54
Rozhodčí se opravili, nakonec jasný icing hostů pískli.
25:58
Domácí jsou v náporu, jenže ke střele se nedostali.
26:33
Po bodyčeku Okála se zmocnil puku Sedláčka, jeho svižnou ránu lapil Růžička. Následuje úklid ledu.
26:49
Skalický nahazoval puk od mantinelu, Kašík ho viděl a chytil.
28:05
Na ledě se přiostřuje, přetlačovanou u mantinelu vyhráli nakonec domácí, kteří puk vyhodili z pásma.
29:25
Kousalovu střelu vyrazil hřbetem lapačky Kašík. Hosté jsou nyní lepší.
29:55
Klepiš jel na Kašíka, kličku do zdárného konce ale nedotáhl.
30:44
Hosté tlačí, domácí jen vyhazují puky.
31:17
Domácí si mohou ulevit. Boleslav zahrála na zakázané uvolnění.
33:31
Hosté jsou pořád aktivnější. Evidentně chtějí ve druhé třetině rozhodnout.
35:22
Z ničeho nic mohli udeřit domácí. Skrytá střela Šlahaře cinkla o tyč hostující brány. Růžička reagoval jen za zvuk konstrukce.
36:31
Hra plynula dlouho bez přerušení, až Valenta nahodil puk do ochranné sítě za bránu Boleslavi.
37:16
Klepiš nabízel puk na teč, ten proklouzl těsně vedle tyče Kašíkovy branky.
38:05
Krejčík tečoval střelu Okála, Růžička měl štěstí, puk ho trefil do betonu.
39:14
Popelka pálil do náručí Růžičky. Zlín v závěru třetiny pookřál.
39:58
Vyloučen hráč Růžička (Ml. Boleslav), 2 min. za podražení
Herman promáchl před bránou puk, vzápětí ho podrazil brankář. Hosté musí být rádi, že nejdou do tří. Němečkovi rána rukavicí prošla.
40:00
Ve druhé třetině se nerozhodný stav 1:1 nezměnil. Třetí začnou domácí v přesile.
40:00
40:14
První akce domácích končí ofsajdem.
41:20
Sudí se hrubě upískli. Neuvědomili si, že hosté jsou oslabení a můžou vyhazovat, jak chtějí.
42:00
Hosté jsou v plném počtu. Přesilovka se jim nepovedla.
43:55
Hra má spád, prakticky se nepřerušuje. Chybí ale střely, natož šance.
44:27
Flynn se probil před Kašíka, který secvakl betony a jeho střelu pokryl.
45:43
Sedláček dorážel bekhendem do odkryté klece, jenže trefil jen přesouvajícího Růžičku, který má dnes kupu štěstí. Už přežil tři takové situace.
47:34
Domácí doráželi na Růžičku, hostující gólman je ke střele nepustil a puk zakryl lapačkou.
47:39
Ránu Řezníčka vytečoval obránce na střídačku hostů.
49:31
Puk létá z pásma do pásma, ani jeden tým není teď schopný podržet delší dobu puk.
50:12
Před hostující bránou se strhla mela, Boleslav pak vyhodila puk na zakázané uvolnění.
50:41
Šlahař střílel bez přípravy, ale přímo do brankáře Růžičky.
51:36
Šťastný z úhlu puk za záda Kašíka neprocpal. Domácí gólman ucpal prostor u tyče.
52:51
Chvíle uklidnění. Pokračovat se bude po komerční pauze.
53:45
Skalický z úhlu přestřelil s přispěním teče obránce.
54:10
A znovu Skalický. Sám před Kašíkem zkusil bekhendový blafák, jenže puk zamířil vedle tyče.
56:17
Puk poskakoval o tyče boleslavské branky, Kulda ho ale nezasáhl. Pak zakončoval nepřesně Herman.
58:00
Do konce třetiny zbývají dvě minuty. Zápas spěje k prodloužení.
58:28
Kašík předvedl dva těžké zákroky. Nejdříve proti střele zblízka, pak po ráně od modré.
59:46
Nosek střílel z otočky, Růžička kryje.
59:55
I další střelu Noska zlikvidoval Růžička. Pak Nosek přihrál rukou a vhazovat se bude před Kašíkem.
60:00
Tři třetiny vítěze neurčily, po klasické pauze bude následovat prodloužení trvající až 20 minut.
Začalo prodloužení.
60:25
Freibergs byl v klinči s Vondrkou, oba hráči po dopadu na led doklouzali k mantinelu. Byť to bylo bolestivém budou pokračovat.
62:00
Hosté jsou v úvodu prodloužení aktivnější.
62:28
Kašík kryl střelu, a přestože měl puk ve své moci, Skalický se mu ho snažil vyšťouchat z výstroje.
62:40
Boleslavští se hned po buly natlačili před Kašíka, puk za jeho záda nedostrkali.
63:50
Střelu Dufka vyrazil pozorný Růžička.
64:44
Skalický si srazil puk málem do vlastní brány. Před tím, než zaplul za čáru, ho odpálil.
65:38
Žejdl jel ve dvou na jednoho obránce, zakončení vzal na sebe, bránu minul.
67:12
Herman měl před sebou odkrytou bránu, jenže z pokleku prudkou příhru Freibergse promáchl.
68:13
Zakázané uvolnění Zlína.
68:33
Okál (Zlín) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Dufek
Stav zápasu Zlín - Ml. Boleslav 2:1

Okál se prodral za obránce a zblízka našel skulinku mezi betony Růžičky. Předkolo se rozhodne až v pátém zápase v neděli v Boleslavi.

27. 2. 2022 16:00Ml. Boleslav–Zlín 4:1
25. 1. 2022 17:30Zlín–Ml. Boleslav 2:7
28. 11. 2021 16:00Ml. Boleslav–Zlín 3:1
8. 10. 2021 17:30Zlín–Ml. Boleslav 0:4
17. 2. 2021 17:00Zlín–Ml. Boleslav 3:2
3. 1. 2021 16:00Ml. Boleslav–Zlín 0:1
21. 12. 2020 17:30Ml. Boleslav–Zlín 2:3
20. 11. 2020 17:30Zlín–Ml. Boleslav 3:7