Po výhře 5:3 ve Vítkovicích čeká dnes na pardubické hokejisty další důležitý duel. Dynamo dnes od 16.30 v honbě za udržením extraligy hostí Zlín.
Ještě před začátkem utkání Dynamo gratuluje Dominiku Haškovi k jeho nedávným 55. narozeninám.
0:00

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Veselý (CZE) - Frodl (CZE), Komárek (CZE)
Počet diváků: 7 435

0:10
Deset vteřin po začátku uháněl sám na Kašíka Radoslav Tybor, ale byl faulovaný!
0:10
Vyloučen hráč Fryšara (Zlín), 2 min. za hákování
Štěpán Fryšara dostává dvě minuty za hákování.
0:45
Po Kašíkově zásahu na něj dotíral Robert Kousal a za zlínskou brankou dochází k drobné rozmíšce.
1:23
Mikušovo nahození od modré čáry někdo tečoval jen těsně mimo branku!
2:20
Další příklep Dynama od modré, další zákrok Kašíka a další rozmíška, ve které byl Robert Kousal. Vylučovat se bude na obou stranách.
2:20
Vyloučen hráč Kousal (Pardubice), 2 min. za hrubost
Dvě minuty za hrubost pro Kousala...
2:20
Vyloučen hráč Novotný (Zlín), 2 min. za hrubost
...A stejně tak pro Martina Novotného ze Zlína.
4:00
Zacharčuk (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Tybor a Kolář
Stav zápasu Pardubice - Zlín 1:0

Neskutečnou bombu z první po brejku dva na jednoho vypálil domácí Stěpan Zacharčuk a Kašík se snad ani nestačil ohlédnout. Dynamo vede!
4:10
Teď však Pardubice dostávají kotouč na zakázané uvolnění.
5:27
Před Kantora se snažil procpat Jan Dufek, ale domácí obrana jej k němu nepustila.
5:29
Na druhé straně v dobré pozici Blümela vychytal Kašík.
7:02
V prvních deseti minutách sledujeme v Pardubicích hokej ve velmi vysokém tempu.
8:08
Vhazovalo se po pravici Kantora a ihned po buly na něj puk vyslal David Nosek, domácí gólman však zachytil.
9:06
V pozici aktivnějšího týmu je teď Zlín, který hledá cestičky před Kantorovu branku, Dynamo se ale zatím brání zodpovědně.
10:48
Okálova střela sražená mimo.
11:38
Na druhé straně vystřelil také Jan Mandát, který mířil mezi Kašíkovy betony, zlínský brankář je však stihl srazit k sobě a připisuje si zákrok.
11:55
Další Zacharčukova bomba od modré, tentokrát už ale letěla hodně mimo.
12:21
V dobré pozici byl Zdeněk Okál, ale neuspěl ani napodruhé s dorážkou!
12:33
O sto procent větší šanci teď ovšem na druhé straně zahodil Radoslav Tybor! Byl úplně sám před klečícím Kašíkem a stačilo mu trefit poloodkrytou branku, místo toho ale minul.
13:22
Dynamo zakládalo další útok, ale je z toho pouze zakázané uvolnění.
14:24
Dvakrát krátce po sobě vystřelil Juraj Mikuš, Kašík ale oba jeho pokusy vykryl.
15:24
S pukem nic nevymýšlel Martin Novotný, jeho příklep však Kantor dobře viděl a zachytil.
16:54
Nepovedené střídání má za sebou první formace Dynama a Zlín se poměrně dlouho drží v útočném pásmu. Další zakázané uvolnění domácích.
18:00
Možná něco přes dvě minuty se Pardubice nedostali přes střední pásmo...
18:28
Vyloučen hráč Blümel (Pardubice), 2 min. za podražení
Teď už domácí byli v útočném pásmu, ale je z toho pouze faul. Matěj Blümel dostává dvě minuty za podrážení.
19:02
Dynamo již potřetí dostalo puk ze třetiny.
19:14
Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Vondrka a Kolář
Stav zápasu Pardubice - Zlín 2:0

A po velkém tlaku Zlína domácí ve vlastním oslabení odskakují do dvoubrankového vedení! Do brejku dvou na jednoho ujeli Patrik Poulíček s Michalem Vondrkou a první z nich překonal Kašíka.
19:55
Přesilovka Zlína však pokračuje a aktivní Ševci drží útočné pásmo.
20:00
Přerušila je však siréna končící první třetinu. Dynamo po ní vede 2:0, když se nejprve z brejku dvou na jednoho prosadil Stěpan Zacharčuk a v závěru pak ze stejné situace, a navíc v oslabení, Patrik Poulíček.
20:00
20:39
Po vypršení trestu Matěje Blümela přichází zakázané uvolnění domácích.
22:10
Pískáno je také zakázané uvolnění Zlína.
23:03
Buchta (Zlín) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Dufek a Kubiš
Stav zápasu Pardubice - Zlín 2:1

A Ševci snižují! Kantor sice nejprve betonem vyrazil střelu Dufka od mantinelu, ovšem tak nešikovně, že na něj následně nedosáhl a z dorážky jej překonal Lukáš Buchta.
23:57
Další zakázané uvolnění Beranů.
24:11
Po buly od modré čáry vystřelil Tomáš Voráček a Kašík puk zkrotil až napodruhé.
26:27
Vyloučen hráč Kubiš (Zlín), ot 10 min. za nesportovní chování
Zlín se bude muset deset minut obejít bez Pavla Kubiše. Ten totiž dostává osobní trest deset minut za nesportovní chování.
28:58
Po Kantorově zákroku se bude vhazovat v útočném pásmu Zlína.
29:36
Zlín dal kontaktní gól a domácí začínají působit trochu ustrašeně, opět se jim příliš nedaří přechod přes střední pásmo.
30:59
Mikuš ve vlastním obranném pásmu vyhodil puk pouze na modrou na hůl Davida Noska, jeho střelu ale Kantor kryje.
33:10
Do dobré pozice dostal puk rozjetý Michal Vondrka, ale Kašík jej vykryl.
33:48
Robert Kousal prošel z vlastního obranného pásma přes několik hráčů až před Kašíka, ale ten zasáhl.
33:58
Vyloučen hráč Řezníček (Zlín), 2 min. za podražení
Dynamo může znovu odskočit v přesilovce. Dvě minuty za podrážení dostává Dalibor Řezníček.
34:55
Zacharčuk vybídl v mezikruží k teči Patrika Poulíčka, ale Kašík vyráží betonem.
35:58
Dynamo přesilovku nevyužilo, Berani jsou kompletní.
36:35
Claireaux (Zlín) vstřelil branku (9. gól v sezóně) , asistence Dufek
Stav zápasu Pardubice - Zlín 2:2

Po domácím tlaku však tentokrát udeřili Berani! V mezikruží dostal kotouč Valentin Claireaux a neomylně jej pověsil za Kacetla.
38:16
Dynamo se zoufale brání, pouze prodlužuje puky do středního pásma.
39:53
Dynamo hezky založilo útok, ale končí na modré ofsajdem.
40:00
Ve třetí třetině tak začneme od začátku. Zlín totiž dokázal v prostřední dvacetiminutovce vyrovnat na 2:2 po gólech Buchty a Claireauxe.
40:00
41:24
Dynamu začíná další třetina o všechno a stěhuje se před Kašíka, výraznější šanci ale zatím nemá.
41:44
Zastavuje jej ofsajd.
42:19
Vyloučen hráč Ivan (Pardubice), 2 min. za podražení
Zlín si však zahraje přesilovku. Michal Ivan inkasuje dvě minuty za podrážení.
43:06
Tři tvrdé rány ze zlínských holí letěly v krátkém intervalu směrem na Kantora, ale ani jedna nebyla přesná.
43:53
Berani teď rozebrali Dynamo a přímo před Kantorem stál Jan Dufek, trefil však domácího brankáře přímo do betonu!
44:24
Okál sám před brankou bekhendem míjí...
45:42
I po přesilovce Ševci pokračují ve velmi aktivní hře a Pardubice se musí bránit.
47:19
Teď přece jen domácí trochu zabrali a zamkli Zlín v obranném pásmu, ten vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.
49:52
Další zakázané uvolnění hostů.
49:59
Svačina před Kašíkem dobře tečoval nahození od modré, ale Kašík zareagoval včas!
50:52
Vyloučen hráč Claireaux (Zlín), 2 min. za sekání
Zacharčuk aktivně pro domácí udržel útočné pásmo a byl navíc faulovaný. Dynamo si tak zahraje přesilovku, protože Valentin Claireaux dostává dvě minuty za sekání.
51:12
Tybor (Pardubice) vstřelil branku (16. gól v sezóně) , asistence Vondrka a Kolář
Stav zápasu Pardubice - Zlín 3:2

Radoslav Tybor napravil zaváhání z úvodu utkání, najel si na levé křídlo, kam dostal přihrávku a prostřelil Kašíka nad rameno!
51:53
V mezikruží si do dobré pozice najel Jakub Herman, ale jeho následná střela byla sražena vysoko nad.
52:05
Zlín zastavuje ofsajd a následuje komerční přestávka.
52:55
Ofsajd také na straně Dynama.
54:50
Dynamo sice dostalo kotouč na zakázané uvolnění, ale drží Zlín celkem pod tlakem.
55:27
Kantora teď ovšem zamkli za jeho brankou dva soupeři a Zlín získal puk! Vytěsnil jej však zaskakující domácí obránce.
57:08
Vyloučen hráč Buchta (Zlín), 2 min. za sekání
Kantor i nadále trochu zmatkoval, ale Dynamo se přece jen dostalo do útoku a vykoledovalo faul. Dvě minuty za sekání pro Lukáše Buchtu.
59:11
Přesilovku domácí nevužili, Zlín má ještě trochu času...
Dynamo utkání dohrálo ve velkých problémech, ale těsné vedení i přes velký tlak Zlína nakonec uhájilo. Vítězí potřetí v řadě a záchrana v lize znovu nabírá reálnějších obrysů. Z Pardubic vám příjemný vstup do nového týdne přeje Marek Votke.

8. 3. 2022 17:20Zlín–Pardubice 0:3
23. 1. 2022 17:00Pardubice–Zlín 4:1
5. 12. 2021 15:30Zlín–Pardubice 1:4
5. 10. 2021 18:00Pardubice–Zlín 5:1
5. 2. 2021 17:00Zlín–Pardubice 1:3
28. 12. 2020 18:00Pardubice–Zlín 5:2
13. 11. 2020 17:30Zlín–Pardubice 3:2
27. 9. 2020 17:00Pardubice–Zlín 0:2