Hokejisté Přerova vyhráli v předehrávce v Benátkách nad Jizerou

ilustrační foto | foto: Ondřej Bičiště, MF DNES

17 2015
Hokejisté Přerova zvítězili v předehrávce 24. kola první ligy na ledě Benátek nad Jizerou 4:3 a po třetí výhře ze čtyř zápasů se posunuli v tabulce z dvanáctého na deváté místo.

Domácí si připsali osmou prohru z posledních devíti duelů a klesli na 12. pozici.

Benátky sice vedly, když Jonák v úvodu využil přesilovku pěti proti třem, ale v polovině úvodního dějství otočil stav dvěma góly Dostálek. Nejlepší střelec nováčka soutěže si polepšil už na 19 tref. V druhé části stav zase otočili Ordoš v přesilovce a Havlas, ale ještě v prostřední třetině vyrovnal v početní výhodě Dujsík a ve 47. minutě rozhodl Goiš.

Benátky nad Jizerou - Přerov 3:4 (1:2, 2:1, 0:1)
4. Jonák, 23. Ordoš, 32. Havlas - 10. a 12. Dostálek, 34. Dujsík, 47. Goiš. Rozhodčí: Koziol - Kreuzer, Malý. Vyloučení: 9:9. Využití: 2:2. Diváci: 263.