Jihlavští hokejisté odešli v polovině zápasu z ledu. I tak padli 1:7

Hokejisté Jihlavy inkasují - ilustrační foto | foto: Tomáš Frait, MF DNES

4 2014
Běžela 33.­ minuta přípravného hokejového utkání mezi domácím Českými Budějovicemi a Jihlavou. Po několika debatách s rozhodčími a­ vyloučení za zdržování hry se hosté sebrali a za jasného stavu 7:1 pro domácí odešli do šatny a odmítli pokračovat.

„Hosté si mohou užít pivní sprchu z kelímků, kterými je zasypávají budějovičtí fanoušci,“ popsal nervózní konec posledního zápasu Regionálního poháru internetový on-line přenos.

„Incident bude mít jistě dohru u ­disciplinární komise, protože to je normální utkání pod hlavičkou svazu,“ míní mluvčí budějovického Motoru Tomáš Kučera.

Domácí přitom vedli už po první třetině 6:0. Vítězný zápas pro domácí sudí ukončili za stavu 7:1. Motor se tak stal vítězem Regionálního poháru.

Jihlava přijede do Českých Budějovic opět v pondělí, kdy už začíná první liga.