Pardubický hokej stále vede v návštěvnosti. Zlaté časy jsou už ale pryč

vydáno 24. října 2014  12:20
KOTEL. V Pardubicích vládne červená a bílá.

Čtvrtina hokejové extraligy je pryč a potvrzuje se, že diváci přestávají chodit na hokej. Problémy mají všechny kluby včetně Pardubic. Ty loni zaregistrovaly nejnižší průměr na jedno utkání za...  celý článek

Pardubičtí hokejisté vyzvou Boleslav. Ta už obrala mistra i Spartu

Momentka z utkání Pardubice - Mladá Boleslav
vydáno 24. října 2014  12:14

Hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice se po duelech na ledě Litvínova a Třince představí dnes od 18 hodin opět v domácím prostředí. Do ČEZ Areny přijede...  celý článek

Letní hradecká posila Skokan: Díky srdci vyhráváme i nepovedené zápasy

POD TLAKEM. Vítkovického gólmana Filipa Šindeláře napadají David Skokan (vlevo)
vydáno 24. října 2014  10:57

Střelecké dostihy se svými gólově úspěšnějšími spoluhráči v zápasech hokejové extraligy nepředvádí, ale s tím Dávid Skokan při svém letním příchodu do týmu...  celý článek

Vary v neděli čeká derby, další domácí utkání bude až za tři týdny

Plzeňský Michal Dvořák se proplétá obranou Karlových Varů.
vydáno 24. října 2014  10:45

Začala druhá čtvrtina hokejové Tipsport extraligy. Energie ji zahájila vítězně, když v neděli doma udolala Litvínov. Srovnala tak s Vervou účty, aspoň co se...  celý článek

Konečně nejsme u puků druzí, raduje se zlínský Okál

Zdeněk Okál
vydáno 24. října 2014  10:10

Dubnová bitva o hokejový grál je minulostí. Moravští finalisté extraligy myslí především na to, jak vylepšit svoje nelichotivé postavení na chvostu tabulky....  celý článek

Zlínský Leška dluh zaplatil, proti Brnu tak může večer hrát

Petr Leška
vydáno 24. října 2014  9:28,  aktualizováno  11:04

Zlínský hokejový útočník Petr Leška v páteční večerním zápase proti Brnu nakonec chybět nebude. Od rána měl sice zastavenou činnost, protože ani po měsíci...  celý článek

Liberec doma konečně zabral. Šimek: Snad si nakloníme diváky

Liberecký Tomáš Urban v šanci před gólmanem Adamem Svobodou ze Slavie.
vydáno 24. října 2014  9:51

Hokejový Liberec se dosud na vlastním ledě trápil. Ve čtvrtek naznačil zlepšení, za tři body vyhrál teprve podruhé v sezoně, Slavii nakonec přehrál jednoznačně...  celý článek

Vítkovice oprášily vítězný pokřik. Burger: Už jsme ho skoro neznali

vydáno 24. října 2014  9:37

Po více než měsíci si vítkovičtí hokejisté mohli v kabině po zápase vychutnat vítězný pokřik. Jenže měl poněkud trpkou příchuť - v předehrávce 15. kola chybělo...  celý článek

Galvas vodí děti na tréninky do Olomouce. Ale chci ji porazit, burcuje

vydáno 24. října 2014  8:53

Pětatřicetiletý hokejový obránce Třince Lukáš Galvas vodí své syny na tréninky do Olomouce. Dnes večer (18.00) tak možná budou mít v 15. kole extraligy dilema,...  celý článek

Dopitovi hoši start zvládli. Složí teď i obra z Třince?

vydáno 24. října 2014  7:49

Ze čtrnácti zápasů vydoloval extraligový nováček solidních sedmnáct bodů. Olomouckým hokejistům to stačí na desáté místo. Poprvé v sezoně vyhráli dvakrát v...  celý článek

Hokejové Vítkovice prolomily mizerii, ta slávistická se protáhla

vydáno 23. října 2014  16:55,  aktualizováno  21:32

To je úleva! Hokejisté Vítkovic po devíti porážkách za sebou konečně slaví vítězství. I když jen dvoubodové za zvládnuté samostatné nájezdy. Ostravané porazili...  celý článek

Doma se nedaří, tak musíme zabrat venku, ví plzeňský Pletka

vydáno 23. října 2014  9:14

V neděli mu do řeči moc nebylo, proti Spartě se do sestavy Plzně vůbec nevešel. Možná i proto za to v úterý v Liberci útočník Václav Pletka pořádně „vzal“ a...  celý článek

Výhra musí přijít. Už není kudy jít, burcuje vítkovický Svačina

vydáno 23. října 2014  9:06

Po pěti kolech hokejové extraligy měl tým Vítkovice Steel na svém kontě 12 bodů a byl v popředí tabulky. V dalších devíti zápasech ale přidal pouze jediný bod...  celý článek

Bodový zisk po první čtvrtině? Relativní spokojenost, říká kouč Plzně

vydáno 23. října 2014  8:16

Devatenáct bodů, v našlapané tabulce šestá příčka. Taková je bilance hokejistů Plzně po úvodní čtvrtině základní části extraligy. Završili ji těsnou výhrou 2:1...  celý článek

Risknout Kometu byla nejlepší varianta, myslí si Honejsek

vydáno 23. října 2014  7:45,  aktualizováno  9:32

Na konci dubna juchal na Zimním stadionu Luďka Čajky s Masarykovým pohárem pro hokejové mistry a tvrdil, že extraligu bude hrát jen ve Zlíně. Jenže za půl roku...  celý článek

Barometr formy: Nahoře je Sparta, Hradec i Kometa, také Zlín se zvedá

Radost hokejistů Sparty.
vydáno 22. října 2014  14:30

Hokejoví mistři ze Zlína jsou v extralize poslední, formu však mají lepší než minimálně šest týmů před nimi. Kometa je jedenáctá, ale aktuálně je rozjetá skoro...  celý článek

Honejsek se vrací do extraligy. Zlín má ale smůlu, míří do Komety

vydáno 22. října 2014  14:04,  aktualizováno  14:17

Hokejový útočník Antonín Honejsek se po krátkém a neúspěšném angažmá ve Finsku vrací do extraligy. Nemíří však do mateřského Zlína, se kterým na jaře vybojoval...  celý článek

Vítkovický Kovář hloupě fauloval. Ale Zeman hrál divadlo, řekl Svačina

vydáno 22. října 2014  8:57

Bojovali, dřeli, snažili se. Ale všechno bylo marné. Po vlastních chybách hokejisté celku Vítkovice Steel v úterý podeváté v řadě prohráli. V dohrávce 10. kola...  celý článek

Zlínský kouč Vlach: Vím, jaké to je, když vás trenér odstaví

vydáno 22. října 2014  8:30

Že jako spoluhráči slavili tituly? Na zásluhy a vzpomínky trenér zlínských hokejistů Rostislav Vlach nedá. Byť mu to není příjemné, nedávno vyndal ze sestavy...  celý článek

Vítkovické trápení: gól v poslední minutě a zase prohra. Plzeň vyhrála

vydáno 21. října 2014  16:55,  aktualizováno  21:13

Úterní dohrávka 10. kola ještě víc prohloubila zmar hokejových Vítkovic. Ostravané prohráli v extralize podeváté v řadě, Litvínov rozhodl o venkovní výhře 3:2...  celý článek

Hokejista Bernat: Život je krásný a baví mě i bez nohy

vydáno 21. října 2014  11:14

Snil o NHL, místo toho přišel o nohu a málem i o život. Hokejový talent Roman Bernat se už přes dva roky statečně pere se zlým osudem, ale také s pojišťovnou,...  celý článek

Narážkám na věk se směju, říká pardubický mladík Špaček

vydáno 21. října 2014  10:24

Řídit auto ještě nemůže. Vítězné zápasy musí se spoluhráči zapíjet limonádou. Své zastupitele si v komunálních volbách vybrat také ještě nemohl. Kousky mladého...  celý článek

Po návratu ze Švédska do první řady Třince. Mladík Jašek má první bod

vydáno 21. října 2014  9:46

Desátý zápas mezi českou elitou přinesl Lukáši Jaškovi první bod do kanadského bodování. V nedělním duelu s Pardubicemi (5:2) asistoval u gólu Vladimíra...  celý článek

Hokejový Hradec stíhá jako loni lídra, teď to stihl o chvíli dřív

vydáno 21. října 2014  9:43

Potřebovali k tomu dva body a také je získali, přestože celý zápas dotahovali náskok soupeře z Vítkovic a druhý bod si vystříleli až v samostatných nájezdech....  celý článek

Bičánek hlasí návrat. Hokejové Vary posilují v obraně

vydáno 21. října 2014  9:28

Radim Bičánek se vrací do Karlových Varů. Předloňský kapitán hokejové Komety se nakonec rozhodl zvrátit své původní rozhodnutí a ještě nekončit svou bohatou...  celý článek

Liberecký kouč Čada poprvé doma: přijede Plzeň, ve čtvrtek Slavia

vydáno 21. října 2014  9:20

Trenér Rostislav Čada dnes zažije premiéru před libereckým publikem. Zkušený kouč sice převzal tým Bílých Tygrů už předminulý pátek, bylo to však uprostřed...  celý článek

Čísla z hokejové extraligy: střelcům vládne Hrňa, dříčům Galvas

vydáno 21. října 2014  8:46

Mistr ze Zlína je v bídě, Vítkovice prohrály už osmkrát za sebou a tabulku vede bohatý Třinec. To po čtvrtině hokejové extraligy nejspíš víte také. Jaké jsou...  celý článek

Možná je dobře, že teď jedeme třikrát ven, míní plzeňský útočník Balej

vydáno 21. října 2014  8:37

Stále se drží v desítce. A pokud dnes hokejisté Škody Plzeň zvládnou dohrávku v Liberci, poskočí v tabulce extraligy dokonce do elitní šestky. Přesto po...  celý článek

Olomouckému Jerglovi nahrál na první gól Patera. Puk si schoval

vydáno 21. října 2014  8:22

Až bude jednou po konci kariéry hokejový útočník Aleš Jergl vyprávět vnukům o své první trefě v extralize, může se pochlubit, že to bylo ve dvaceti letech, ve...  celý článek

Slavia: Dva góly za 36 sekund, pak nic. Zkratová minuta, řekl Dopita

vydáno 20. října 2014  14:04

Na to, aby dali dva góly, potřebovali hokejisté Slavie až do této neděle celé tři zápasy. V utkání s Olomoucí jim ke stejnému počinu stačila necelá minuta....  celý článek

Neuznaný gól teď Kometě nevadil. Hrajeme, co si řekneme, těší Svobodu

vydáno 20. října 2014  13:02

Když se rozhodčí jedou po vstřeleném gólu Komety poradit k videu, není to pro modrobílé hokejisty příznivé znamení. V pátek jim takto odvolali zásah v Hradci...  celý článek

Třinecký útočník Dravecký: Šancí mám pokaždé dost, snad to tak vydrží

vydáno 20. října 2014  12:55

Dal důležitý první gól už v osmé minutě po střele mladého Lukáše Jaška. U druhého asistoval. Třinecký útočník Vladimír Dravecký byl v nedělním duelu s...  celý článek

Olomoucký Hrňa je nečekaným lídrem střelců. Chci hrát předkolo, říká

vydáno 20. října 2014  8:59

Tabulka střelců má vedle hvězd Petra Tona a Martina Adamského nečekaného lídra. Erik Hrňa dal v posledních pěti zápasech pět branek, v nové sezoně už jich má...  celý článek

Kolaps Plzně ve druhé třetině: od Sparty dostala pět gólů

vydáno 20. října 2014  8:09

Uteklo pouhých 10 vteřin ze druhé třetiny, když za plzeňskou obranou zůstal volný Pech a švihem vyrovnal na 1:1. Když se stejná část nedělního utkání 14. kola...  celý článek

Znovu 3:4 po nájezdech. Boleslavi nepomohl ani nástup gólmana Málka

vydáno 20. října 2014  8:08

Opět mimořádný nápor, ale potřetí za sebou prohra 3:4 po nájezdech. Domácí zápasy hokejistů Mladé Boleslavi se v poslední době nápadně podobají průběhem i...  celý článek

Třinec si upevnil vedení, za ním se to štosuje: Hradec, Sparta, Pardubice

Plzeňský Ryan Hollweg v obležení hokejistů Sparty.
vydáno 19. října 2014  14:54,  aktualizováno  21:28

Hokejisté Třince jsou po vítězství 5:2 nad Pardubicemi suverény extraligy, kterou po 14. kole vedou o šest bodů před druhým Hradcem Králové. O další bod za...  celý článek