LOS MISTROVSTVÍ SVĚTA 2004
Play-off
Čtvrtfinále, semifinále, utkání o bronz, finále.
Hraje se v Praze
|
|
ČTVRTFINÁLE |
|
5.5. |
16:15 |
Švédsko - Lotyšsko |
4:1 |
5.5. |
20:15 |
Česko - USA |
2:3 s.n. |
6.5. |
16:15 |
Kanada - Finsko |
5:4 p.p. |
6.5. |
20:15 |
Slovensko - Švýcarsko |
3:1 | |
|
|
SEMIFINÁLE |
|
8.5. |
16:15 |
Slovensko - Kanada |
1:2 |
8.5. |
20:15 |
USA - Švédsko |
2:3 | |
|
|
FINÁLE |
|
9.5. |
16:15 |
Slovensko - USA |
0:1 s.n. |
9.5. |
20:15 |
Kanada - Švédsko |
5:3 | |
Základní část
Skupina A
Česko, Německo, Lotyšsko, Kazachstán.
Hraje se v Praze
DEN |
ČAS |
ZÁPAS |
VÝSL. |
24.4. |
16:15 |
Česko - Lotyšsko |
3:1 |
24.4. |
20:15 |
Německo - Kazachstán |
4:2 |
26.4. |
16:15 |
Německo - Lotyšsko |
1:1 |
26.4. |
20:15 |
Česko - Kazachstán |
7:0 |
27.4. |
20:15 |
Kazachstán - Lotyšsko |
1:3 |
28.4. |
20:15 |
Česko - Německo |
5:1 | |
Skupina B
Slovensko, Finsko, Ukrajina, USA.
Hraje se v Ostravě
DEN |
ČAS |
ZÁPAS |
VÝSL. |
24.4. |
12:15 |
Slovensko - Ukrajina |
2:0 |
24.4. |
20:15 |
Finsko - USA |
4:2 |
26.4. |
16:15 |
Finsko - Ukrajina |
5:1 |
26.4. |
20:15 |
Slovensko - USA |
3:3 |
28.4. |
12:15 |
Ukrajina - USA |
1:7 |
28.4. |
20:15 |
Slovensko - Finsko |
5:2 | |
Skupina C
Švédsko, Rusko, Dánsko, Japonsko.
Hraje se v Ostravě
DEN |
ČAS |
ZÁPAS |
VÝSL. |
24.4. |
16:15 |
Švédsko - Dánsko |
5:1 |
25.4. |
16:15 |
Rusko - Dánsko |
6:2 |
25.4. |
20:15 |
Švédsko - Japonsko |
5:1 |
27.4. |
16:15 |
Dánsko - Japonsko |
4:3 |
27.4. |
20:15 |
Švédsko - Rusko |
3:2 |
28.4. |
16:15 |
Rusko - Japonsko |
6:1 | |
Skupina D
Kanada, Švýcarsko, Rakousko, Francie.
Hraje se v Praze
DEN |
ČAS |
ZÁPAS |
VÝSL. |
24.4. |
12:15 |
Francie - Rakousko |
0:6 |
25.4. |
16:15 |
Švýcarsko - Francie |
6:0 |
25.4. |
20:15 |
Kanada - Rakousko |
2:2 |
27.4. |
12:15 |
Kanada - Francie |
3:0 |
27.4. |
16:15 |
Švýcarsko - Rakousko |
4:4 |
28.4. |
16:15 |
Kanada - Švýcarsko |
3:1 | |
O udržení
Hraje se v Ostravě i v Praze
DEN |
ČAS |
ZÁPAS |
VÝSL. |
30.4. |
12:15 |
Kazachstán - Francie (v Praze) |
5:0 |
30.4. |
12:15 |
Ukrajina - Japonsko (v Ostravě) |
2:2 |
1.5. |
12:15 |
Japonsko - Kazachstán (v Praze) |
3:5 |
2.5. |
12:15 |
Ukrajina - Francie (v Praze) |
6:2 |
3.5. |
12:15 |
Kazachstán - Ukrajina (v Praze) |
2:2 |
4.5. |
12:15 |
Francie - Japonsko (v Praze) |
2:2 | |
Osmifinálová část
Skupina E
první tři týmy ze základních skupin A a D
(jejich vzájemné výsledky ze skupin se započítávají)
Hraje se v Praze
DEN |
ČAS |
ZÁPAS |
VÝSL. |
30.4. |
16:15 |
Kanada - Lotyšsko |
2:0 |
30.4. |
20:15 |
Česko - Rakousko |
2:0 |
1.5. |
16:15 |
Lotyšsko - Švýcarsko |
1:1 |
1.5. |
20:15 |
Rakousko - Německo |
1:3 |
2.5. |
16:15 |
Česko - Švýcarsko |
3:1 |
2.5. |
20:15 |
Kanada - Německo |
6:1 |
3.5. |
16:15 |
Lotyšsko - Rakousko |
5:2 |
3.5. |
20:15 |
Česko - Kanada |
6:2 |
4.5. |
16:15 |
Německo - Švýcarsko |
0:1 | |
Skupina F
první tři týmy ze základních skupin B a C
(jejich vzájemné výsledky ze skupin se započítávají)
Hraje se v Ostravě (kromě posl. utkání)
DEN |
ČAS |
ZÁPAS |
VÝSL. |
30.4. |
16:15 |
Švédsko - Finsko |
1:1 |
30.4. |
20:15 |
Slovensko - Rusko |
2:0 |
1.5. |
16:15 |
Finsko - Dánsko |
6:0 |
1.5. |
20:15 |
Rusko - USA |
2:3 |
2.5. |
16:15 |
Slovensko - Dánsko |
8:0 |
2.5. |
20:15 |
Švédsko - USA |
3:1 |
3.5. |
16:15 |
Finsko - Rusko |
4:0 |
3.5. |
20:15 |
Slovensko - Švédsko |
0:0 |
4.5. |
20:15 |
USA - Dánsko (hraje se v Praze) |
8:3 | |